Whirlpool Servisi


Whirlpool marka cihazlarınızda teknik bir sorun mu yaşıyorsunuz? Whirlpool Servisi olarak, alanında uzmanlaşmış teknik ekibimizle size en doğru ve güvenilir çözümleri sunmak için hazırız! İzmir ve çevresindeki müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Cihazlarınızın tamir, bakım ve onarım işlemleri için bize Whirlpool Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 31 21’i arayarak ulaşabilirsiniz. Hızlı ve anında teknik destek ile etkili bir şekilde çözüm sunarak cihazlarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Ekip olarak, müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet kalitesi en önemli önceliklerimiz arasında yer alıyor. Profesyonel teknik ekibimiz, tüm Whirlpool cihazları için uygun ve kaliteli çözümler sunarak sorunları en kısa sürede çözmek için hazırda bekliyor. Hemen arayın ve cihazlarınızın sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayacak profesyonel bir hizmet alın!

İzmir, beyaz eşya kullanımının yoğun olduğu bir şehir ve bu nedenle cihazların bakımı ve onarımı son derece önemli hale geliyor. Whirlpool marka cihazlar da kaliteli yapıları ile öne çıkıyor ve uzun süreli kullanım için tasarlanmış durumda bulunuyor. Ancak, bazı zamanlarda arızalar meydana gelebiliyor ve düzenli bakım gerektirebiliyorlar. Böyle anlarda elektronik ürünler için mutlaka profesyonel teknik destek gerekiyor. Bu noktada devreye giren İzmir Whirlpool Servisi, uzman teknisyenleri ile müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyor. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan servisimiz, cihazlarınızın tamir ve bakımını yapmak için her zaman hazırda bekliyor. Detaylı bilgi için hizmetlerimizle ilgili iletişime geçebilirsiniz.


Whirlpool Müşteri Hizmetleri

Whirlpool Servisi olarak hizmet veren teknik servisimiz, arızalı ürünlerinizin sorunlarını hızlı ve etkili bir şekilde çözmek için büyük bir çaba sarf ediyor. Müşteri hizmetleri departmanımız, her saat aktif olan çağrı merkezimiz aracılığıyla müşterilerimizin sorunlarını özenle dinliyor ve buna yönelik problemleri çözüme ulaştırıyor. Ayrıca bu alanlar, hizmet hakkında bilgi sahibi olmanızı ve servis talebinde bulunmanızı da sağlıyor. Arıza kaydı oluşturarak servis talebinde bulunmanız durumunda, en yakın teknisyenlerimiz çok kısa bir sürede sizlere ulaşarak sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşıyor. Teknik servisimiz, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla ürünlerinizle ilgili tüm sorularınıza cevap veriyor. Ayrıca ürünlerinizle ilgili detaylı bilgiler de sağlıyor. Ürünlerinizde meydana gelen sorunların çözümü için güvenle Whirlpool teknik servisimizi tercih edebilirsiniz.

Günümüzde hizmet sektörü, teknolojinin hızlı gelişmesiyle birlikte büyük bir ivme kazanıyor. Ancak, birçok teknik hizmet sunan firma, müşterilerine yeterli desteği sağlayamadığı için sorunların çözümü uzun sürebiliyor. Ve bu hizmetlerden birçoğunun iletişim bilgileri internet üzerinde bulunuyor. Dolayısıyla kullanıcılar acil durumlarda kalitesiz hizmetlere maruz kalabiliyor. Bu gibi durumları önlemek için bizler İzmir Whirlpool Servisi olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve etkili şekilde karşılamak adına sürekli çalışıyoruz. Servis ekibi olarak, müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizin teknik desteğe kolayca ulaşabilmesi için iletişim bilgilerimizi paylaşıyor ve arıza kaydı oluşturabilme sürecini adım adım anlatarak işlerini kolaylaştırıyoruz. Şimdi gelin, nasıl servis talebi oluşturulur öğrenelim.

Whirlpool Servis Desteği Nasıl Sağlanır ?

  • Whirlpool Müşteri Hizmetleri Numarası aracılığıyla (0232) 326 31 21‘i arayarak destek birimimize ulaşın.
  • Çağrı merkezi üzerinde hizmet almak istediğiniz cihazı, ne gibi bir arıza olduğunu ve ürünün garanti bilgilerini paylaşın.
  • Kayıt için gerekli olan İsim-Soy İsim, Cep Numarası ve Konum bilgilerinizi çalışma arkadaşlarımıza iletin.
  • Görüşmenizin tamamlanmasıyla beraber adınıza bir kayıt açılarak bunun üzerinden en yakın teknisyen ekibe talep iletilecek ve aynı gün hizmet sağlanacaktır.
Whirlpool Servisi
Whirlpool Servisi

Whirlpool Servisi İzmir

Whirlpool Servisi İzmir ekibimiz ürünlerinizde yaşayabileceğiniz her türlü teknik sorun için sizlere hızlı ve kaliteli bir şekilde destek sunuyor. Whirlpool, kaliteli ve yenilikçi ürünleriyle evlerimizde önemli bir yer tutuyor. Ancak, zaman zaman teknik sorunlar yaşanması kaçınılmaz olabiliyor. Bizler de donanımlı ve tecrübeli ekibimizle bu sorunlarınıza çözüm sağlamak için burada bulunuyoruz. İzmir genelinde yer alan uzman teknisyenlerimiz, Whirlpool ürünlerinizde oluşabilecek her türlü arıza ve sorunu çözmek için hazır bekliyor. Tam donanımlı atölyelerimizdeki modern ekipmanlarımız ve profesyonel personelimiz sayesinde, en zorlu teknik sorunları bile kısa sürede çözülebiliyor. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman öncelikli olduğundan, sorunlarınızı çözmek için elinden gelenin en iyisini yapan ekibimiz, size güvenilir ve avantajlı bir teknik destek sunuyor.

Örnek Teknik Hizmet; Bulaşık Makinesi Servisi

Whirlpool markalı beyaz eşyalar, çağdaş yaşamın önemli bir parçası haline gelmiş bulunuyor. Ancak, düzenli ve yoğun kullanıma bağlı olarak, teknik sorunlar ortaya çıkabiliyor ve cihazlar arıza verebiliyor. Buna benzer anlarda ise teknik destek ihtiyacı gerekiyor. Dikkat edilmesi gereken nokta ise alınacak teknik hizmetin ve servisin profesyonel olması oluyor. Bu durumda, Whirlpool Servisi olarak, uzman teknisyenlerimizle size hızlı ve güvenilir bir teknik destek sunuyoruz. Deneyimli personelimiz, son teknolojileri kullanarak, Whirlpool markalı cihazlarınızı kısa sürede tamir ederek hayatınızı kesintiye uğratmadan devam etmenizi sağlıyoruz. Bizimle iletişime geçerek, Whirlpool markalı beyaz eşyalarınızın en uygun şekilde tamir edilmesini sağlayabilir ve güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Whirlpool Yetkili Servis
Whirlpool Yetkili Servis

Whirlpool Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

Whirlpool Yetkili Servis düzeyinde bir hizmet olarak, müşteri memnuniyeti ve güvenilirliğini temel alarak uzun yıllardır teknik servis hizmeti sağlyoruz. Sunduğumuz avantajlar ve fırsatlar sayesinde müşterilerimize sorunsuz ve çözüm odaklı bir hizmet sunuyoruz. Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz, en son teknolojileri kullanarak Whirlpool markalı cihazlarınızı en kısa sürede onarıyor ve günlük yaşamınızın kesintiye uğramadan devam etmesini sağlıyor. Bizimle iletişime geçerek, Whirlpool markalı cihazlarınızın bakımını ve onarımını güvenle yaptırabilirsiniz. Ayrıca, sağladığımız fırsatlar hakkında şeffaf bir şekilde bilgi veriyor ve iletişim yollarımızı geliştirerek müşterilerimizin bizimle daha kolay ve hızlı bir şekilde iletişim kurmalarını sağlıyoruz. Servis Avantajlarımıza göz atarak, sizler de en uygun şekilde hizmet alabilirsiniz. Sağladığımız fırsatlar ve avantajlar hakkında bilgi edinelim.

Hizmet Fırsatlarımız; https://www.merkezservishizmetleriizmir.com/#hizmet-firsatlari

Donanımlı EkipHızlı ServisGarantili HizmetUygun Fiyatlar
Whirlpool cihaz sahiplerinin teknik problemlerini en kısa sürede çözüme ulaştırmak ve arıza durumlarını sorunsuz ve hatasız olarak onarmak için için tecrübeli ve uzman ekibimizle çalışıyoruz.Teknik destek ihtiyacı duyan müşterilerimize anında yardımcı olmak için her bölgede yer alan atölyeler, teknisyen ekipler ve 7/24 müşteri hizmetleri ile hizmet veriyoruz.Bizleri tercih edecek müşterilerimizin güvenilirliğini yüksek seviyede tutmak için onarılan ürünlere en az 1 Yıl Garanti sunuyor, Bu sayede olası tekrar arızalarda desteğimizi sürdürüyoruz.Bulunduğumuz dönemin ekonomik şartlarını takip altında tutarak karşılaması rahat, fiyat/performans ve cebe uygun fiyat tarifeleri sunarak tercih odağı olmayı hedefliyoruz
Whirlpool Yetkili Servis

Whirlpool Servis Ücreti

Whirlpool Servis Ücreti güncel fiyatlandırmalarımızla 100-200 TL aralığında talep edilmektedir. Bu ücretin talep edilme nedeni, uygulanan bir servis işlemi olan Teknik Arıza Tespitidir. Bu işlem sayesinde cihazın arıza kaynağı ve uygulanacak aşamalara kadar birçok şey belirlenir. Teknisyen ekiplerimiz, bu işlemleri uygulayabilmek için, teknolojik ekipmanlar kullanıyor; yakıt, zaman ve efor harcıyorlar. Buna karşılık olarak ise belirli giderler oluşuyor. Bu giderleri karşılayabilmek amacı ile bir miktar ücret talep ediliyor. Eğer herhangi bir arıza durumu gözlemliyor ve teknik destek almak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçerek uygun fiyatlı destek alabilirsiniz.


Whirlpool Servis Soru & Cevap

Whirlpool Servis Numarası Kaç ?

Whirlpool Servis ile irtibata geçmek için (0232) 326 31 21 telefon numarasını kullanarak müşteri hizmetlerine erişebilirsiniz.


Whirlpool Servis Hangi Günler Açık ?

Whirlpool Teknisyen ekiplerimiz Hafta İçi ve Cumartesi günleri hizmet veriyor. Müşteri hizmetleri ise çağrı merkezi aracılığıyla 7 gün 24 saat destek sağlıyor.