Vestel Servisi


Vestel Servisi teknisyen ekiplerine ulaşmaya ve servis hizmeti almaya çalışıyorsanız; şimdi arayın, aynı gün servis çağırın! Bizler İzmir bölgesi içerisinde her alana profesyonel teknik hizmet sunuyoruz. Vestel Servisi Telefon Numarası üzerinden (0232) 326 31 21‘i tuşlayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz anda destek sağlayabilir, adresiniz için en uygun ekibe ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız hizmet içerisinde kampanyalardan ve fırsatlardan faydalanacaksınız. Vestel ürünleriniz üzerinde herhangi bir teknik aksaklık yaşıyor, veya bakım zamanının geldiğini düşünüyorsanız servis çağır tuşu üzerinden tek tuşla bizlere ulaşın, garantili hizmet sağlayalım!

Vestel ürünlere göz attığımızda markanın ürettiği cihazların popüler bir konumda olduğunu görebiliyoruz. Zira beyaz eşya, televizyon ve klima gibi ürünler gündelik yaşantıda karşıladığı önemli ihtiyaçlar nedeniyle vazgeçilmez olarak her yaşam alanında kullanılırlar. Dolayısıyla kullanıcılar markanın da bilinirliği ile beraber oldukça yoğun olarak bu cihazları kullanıyorlar. Fakat elbette elektronik yapıda bulunan bu cihazlar çeşitli sebeplerden kaynaklı arıza gösterebiliyor. Böyle zamanlarda kullanıcılar Teknik Servis desteğine ihtiyaç duyuyor ve buna yönelik talepler iletiyor. Özellikle İzmir gibi bir ilde kullanıcı oranının yüksek olmasından dolayı yüksek oranda servis talebi iletiliyor. Vestel Servisi İzmir ekibi olarak müşterilerimizin taleplerini karşılamak, yaşanan mağduriyetleri hızlıca gidermek ve profesyonel bir hizmet sunmak için çabalıyoruz. Akıllı ev ürünleriniz ile ilgili bir problem yaşıyorsanız; hemen bizlere ulaşın, anında destek alın!


Vestel Servis Müşteri Hizmetleri

Vestel Teknik Servis hizmetlerinden faydalanabilmeniz için bir arıza kaydı oluşturarak servis talebinde bulunmalısınız. Bu sayede yaşadığınız alana en yakın teknisyen personellere ulaşabilirsiniz. Buna benzer işlemlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak, problemlerinizi dinlemek ve anında destek sağlamak için Vestel Müşteri Hizmetleri sizlere yardımcı olmaktadır. Burada bulunmakta olan ve 7/24 aktif çağrı merkezi çalışma arkadaşlarımız sizleri yönlendirecektir. Bu sayede herhangi bir soruna çözüm üretebilir, bilgi alabilir ve nihayetinde arıza kaydı oluşturarak teknik servis çağırabilirsiniz.

Günümüzde aktif olan oldukça fazla teknik hizmet bulunuyor. Ancak bazıları ne yazık ki yeterli desteği sağlayamıyor. Bunların bir çoğunun iletişim bilgisi internet üzerinde yer alıyor. Kullanıcılar yaşadıkları teknik problemlerde direkt olarak web üzerinden destek almaya çalışıyor. Ancak bazı zamanlarda yetersiz hizmetlere başvuruyorlar. Bunun sonucunda ürünlerde yaşanan aksaklıkların çözülmesi uzun sürüyor ve mağduriyetler oluşuyor. Vestel Beyaz Eşya, Fırın & Ocak ve Klima gibi cihazların tamamının profesyonel ve yeterli bir servis hizmeti görmesi gerekiyor. Bu bağlamda Vestel Servisi olarak kullanıcılarımızın bizlere daha rahat ulaşması ve gereken teknik desteği alması için iletişim bilgilerini paylaşacağız ve nasıl arıza kaydı oluşturabileceğinizi adım adım anlatacağız.

Vestel Servisi İzmir
Vestel Servisi İzmir

Vestel Servisi İzmir Ekibi

Vestel Servisi İzmir ekibi olarak şehrin tüm bölgelerinde yer alan aktif teknisyen ekiplerle hizmet veriyoruz. Hali hazırda Vestel marka ürünler her cihaz kategorisinde oldukça fazla tercih ediliyor. Bu durum büyükşehirde yer alan kullanıcı oranıyla beraber bu bölgenin yoğun bir alan olmasını sağlıyor. Böyle bir bölgede müşterilerimizin olası arıza durumlarında mağduriyet yaşamaması için geniş kapsamlı bir servis ağı ile çalışıyoruz. Tarafımıza gelen talepleri en kısa sürede karşılamak ve seri bir servis süreci oluşturmak için her ilçede yer alan teknisyen gruplar ve donanım atölyeleri aracılığıyla hizmet veriyoruz. Bununla beraber her biri tecrübeli ve uzman personellerden oluşan teknisyen kadromuzla profesyonel bir teknik hizmet sunuyoruz. Kullanıcıların bizleri tercih etmesi durumunda birden fazla hizmet fırsatıyla avantajlı bir destek sağlıyoruz.

Vestel marka beyaz eşya, mutfak cihazları ve klima ürünlerinin tamamı insanların hayatında önemli bir noktada yer alıyor. Ancak zamanla bu elektronik ürünlerin arıza gösterebildiğini söylemiştik. Bu durumların çeşitli nedenleri olsa da en temel arıza sebepleri yanlış kullanım, elektrik problemleri, kullanım yoğunluğu ve bakımsızlık gibi nedenler oluyor. Ve bunun sonucunda ürünlerini kullanamayan insanlar mağduriyet yaşıyor. Buna benzer teknik problemler esnasında mutlaka teknik servis desteği alınması gerekiyor. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta, alacağınız teknik hizmetin detaylı ve donanımlı olmasıdır. Çünkü bu ürünler günümüzde oldukça dijital ve fonksiyonlu bir hale gelmiştir. Doğal olarak yaşanan herhangi bir arızada profesyonel müdahale gerekmektedir. İzmir Vestel Servisi olarak uzman teknisyen ekibimizle kapsamlı ve hızlı teknik destek sunuyoruz.

Vestel Yetkili Servis
Vestel Yetkili Servis

Vestel Yetkili Servis Düzeyinde Hizmet Avantajları

Vestel Yetkili Servis kalitesinde ve üst düzey bir teknik hizmet sağlamak için ekibimizle uzun sürelerdir çabalıyoruz. Bu desteği sağlamak için temel olarak müşteri memnuniyetini ve güvenilirliğini hedef alıyoruz. Bu bağlamda birçok hizmet fırsatı ve avantaj sağlıyoruz. Bunların tamamı bizleri tercih eden müşterilerimize daha rahat bir servis süreci oluşturmak için uygulanıyor. Alınan hizmet sonrasını desteğimizi sürdürmek ve tercih odağı olmak için kolaylıklar sağlanıyor. Yapılan işlemler tecrübeli personellerimiz aracılığıyla gerçekleştiriliyor ve sorunsuz bir hizmet sunuluyor. Bununla beraber kullanıcıların bizlere ve avantajlarımıza daha rahat ulaşabilmesi için iletişim yolları her geçen gün geliştiriliyor. Sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi sahibi olunması adına bilgilendirici içerikler de oluşturuluyoruz. Bu doğrultuda sizlere ne gibi fırsatlar sunduğumuzu anlatacağız.

 • Anında Teknik Destek; Vestel kullanıcılarının yaşadığı arıza durumlarında hızlı çözüme ulaşması ve mağduriyetlerin giderilmesi için her bölgede yer alan ekip ve atölyelerimizle hizmet veriyoruz. Çağrı merkezi ile 7/24 aktif olarak Anında Teknik Destek sunuyoruz. Bu kapsamda Servis Süreci genellikle Aynı Gün, ortalama ise 7 Gün içerisinde sonlanıyor.
 • Profesyonel Teknisyen Ekip; Elektronik cihazlarda meydana gelen her türlü teknik arızayı çözümlemek ve sorunsuz işlemler uygulamak için tecrübe sahibi, eğitimli ve profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz.
 • Garantili Vestel Servisi; Müşteri güveni kapsamında Vestel Yetkili Servis kalitesinde garantili hizmet uygulayarak onarılan ürünlere en az 1 Yıl Garanti sağlayarak teslim ediyoruz. Bu sayede hem desteğimizi uzun süre sürdürüyor, hem de olası tekrar arızalarda ücretsiz ilgileniyoruz.
 • Uygun Fiyat; Müşterilerimize sunduğumuz fiyat tarifelerini güncel ekonomik şartlara ve cebe uygun belirliyoruz. Bu bağlamda servis kalitemize eşdeğer Uygun Fiyat modeliyle ilerliyoruz.
Vestel Servisi
Vestel Servisi

Vestel Teknik Servis Hizmeti

Vestel Servisi kapsamında cihazların onarım ve tamir işlemlerinin yürütüldüğü hizmet alanı teknik servistir. Bu bağlamda Vestel marka Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın & Ocak, Televizyon ve Klima cihazların tamamına yönelik özel teknik hizmetler sağlanır. Daha önce bu ürünlerin sağlıklı bir şekilde onarılabilmesi için profesyonel müdahale gerektiğini söylemiştik. Bunun en temel sebebinin ise günümüzde gelişen teknolojilerle bu ürünlerin çok daha fonksiyonlu hale gelmiş olması olduğunu da biliyoruz. Durum böyle olunca karmaşık cihaz yapıları nedeniyle ortaya çıkan arızaların tespit aşamaları oldukça önemli bir hale geliyor. Bununla beraber uygulanacak servis işlemleri arızaların giderilmesinde önemi bir rol oynuyor. Bu nedenle uygulanacak işlemleri doğru belirlemek gerekiyor. Müşterilerimizin de merak ettiği cihaza neler yapılacak sorusunu yanıtlamak için Vestel Teknik Servis işlemlerini paylaşacağız.

 1. Teknik Arıza Keşfi; İlk adımda teknolojik aletler ve ölçüm ekipmanları ile kapsamlı bir arıza keşfi gerçekleştiriliyor. Bu aşamada değişecek parçalara, yapılacak işlemlere ve onarım yerine karar veriliyor.
 2. Tamir & Onarım; Vestel cihaz parça takılması ve tamir gibi aşamalarının tamamlanması için ev yada atölye ortamında ustalar aracılığıyla onarım görür. Bu adımda arıza durumları giderilir.
 3. Bakım ve Temizlik; Arızaları giderilen ürünün periyodik ve düzenli bakım & temizlik işlemleri hijyenik ve detaylı olarak gerçekleştirilir.
 4. Kontrol & Test ve Teslim; Servis işlemleri sona eren cihazın performansı kontrol edilir ve çalışma testi yapılır. İlk günkü kadar verimli çalışan ürün garanti kapsamında teslim edilir.
Vestel Arıza Servisi
Vestel Arıza Servisi

Vestel Arıza Servisi Hangi Cihazları Onarıyor ?

Vestel Arıza Servisi kapsamında markanın tüm ürünlerine servis hizmeti sağlıyoruz. Bu kapsamda beyaz eşya, televizyon ve klima cihazları yer alıyor. Söylediğimiz ürünlerin her biri gündelik yaşantıda birbirinden farklı kolaylıklar sağlıyor. Dolayısıyla aralarından herhangi birinin kullanılmaz durumda olması kötü sonuçlar doğuruyor. Bu elektronik ürünlerin son yıllarda çok daha teknolojik ve özellikli bir hale geldiğini söyledik. Bu durumda her cihaz için özel bir teknik destek sunmak gerekiyor. Bizler bu bağlamda elinizdeki cihaza göre alanında uzman ekipler ile hizmet sağlıyoruz. Bunun için arıza kaydı oluşturduğunuzda arızalı ürüne yönelik bir ekip destek sağlıyor. Kullanıcılarımızın da sıklıkla ellerindeki ürünün Vestel Servisi kapsamında olup olmadığını merak ediyor. Buna karşın hangi cihazlar üzerine ne gibi hizmetler sağladığımızı sizlerle paylaşacağız.

Vestel Buzdolabı Servisi

 • Vestel Buzdolabı Tamiri & Onarımı
 • Kart Tamiri
 • Rezistans Değişimi
 • Motor Tamiri
 • Sensör Değişimi
 • Fan Tamiri

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

 • Vestel Bulaşık Makinesi Tamir & Onarımı
 • Ana Kart Tamiri
 • Pompa Değişimi
 • Ventil Tamiri
 • NTC Sensör Değişimi
 • Motor Tamiri

Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

 • Vestel Çamaşır Makinesi Tamir & Onarımı
 • Elektronik Kart Tamiri
 • Ventil Değişimi
 • Kazan Tamiri
 • Rulman Değişimi
 • Pompa Tamiri

Vestel Fırın & Ocak Servisi

 • Vestel Ocak & Fırın Tamir & Onarımı
 • Rezistans Değişimi
 • Komitatör Tamiri
 • Lamba Değişimi
 • Fan Tamiri
 • Termostat Değişimi

Vestel Klima Servisi

 • Vestel Klima Bakımı & Onarımı
 • Kondansatör Tamiri
 • Drenaj Pompası Değişimi
 • Fan Tamiri
 • Elektronik Kart Değişimi
 • Step Motoru Tamiri

Vestel Televizyon Servisi

 • Vestel TV Tamir & Onarımı
 • Elektronik Kart Tamiri
 • Ventil Değişimi
 • Kazan Tamiri
 • Rulman Değişimi
 • Pompa Tamiri

Vestel Servis Ücreti Ne Kadar ?

Vestel Servis Ücreti son fiyatlandırmalarla 100-200 TL aralığında belirlenmiştir. Bu ücret, servis işlemlerinin ilki ve en önemlisi olan Teknik Arıza Keşfi için talep edilmektedir. Teknisyen grubumuz bu aşamayı uygularken teknolojik ekipmanlar kullanarak arızanın kaynağını ortaya çıkartıyor. Bu aşamayı gerçekleştirmek için ise zaman, efor ve yakıt harcıyorlar. Dolayısıyla belirli giderler oluşuyor. Bu giderleri karşılamak amacıyla uygun fiyatlandırmayla belli bir miktar servis ücreti alınıyor. Eğer cihazın onarım ücreti ile tamir edilmesini onaylarsanız, yalnızca arıza bedelini ödüyorsunuz.

Vestel İletişim

Vestel Servisi Telefon Numarası olarak kullandığımız (0232) 326 31 21 üzerinden bizlere ulaşmanız en iyi irtibat yolu olacaktır. Bununla beraber internet sitemizde yer alan servis çağır butonunu kullanarak tek tıkla arama gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede müşteri hizmetleri servisimize ulaşabilir ve burada 7/24 aktif çağrı merkezinden destek alabilirsiniz. Yaşadığınız belirli problemlere çözüm bulmak için destek alabilirsiniz. Kullanıcılarımızla daha rahat irtibata geçmek için iletişim yollarımızı günden güne genişletiyor, geliştiriyoruz.


Vestel Servisi Soru & Cevap

Vestel Müşteri Hizmetleri Numarası Kaç ?

Vestel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmek için (0232) 326 31 21 telefon numarasını kullanabilirsiniz.


Vestel Servis Ne Zaman Gelir ?

Vestel Servis Ekipleri genel olarak arıza kaydı oluşturduğunuz Aynı Gün içerisinde adrese ulaşmaktadır. Günlük yoğunluğa göre bu durum değişkenlik gösterebilir.


Vestel Servisi Kaça Kadar Açık ?

Vestel Teknik Servis müşteri hizmetleri ile 7/24 çağrı merkezi olarak hizmet vermektedir. Teknisyen grubumuz Pazartesi-Cumartesi günleri saat 21:00’a kadar hizmete açıktır.