Buca Çamaşır Makinesi Servisi


Buca Çamaşır Makinesi Servisi’ni çağırmak ve cihazınızda yaşadığınız arızayı çözmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz! Beyaz Eşya Servisi olarak bu alanda en çok tercih edilen ürünlerden biri olan çamaşır makinelerinde profesyonel onarım ve tamir sağlıyoruz. Teknik ekip çağırmak için Buca Çamaşır Makinesi Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 31 21‘i arayabilirsiniz. Bu sayede cihazlarınız için özel sunulan servis hizmetinden faydalanacaksınız.


Çamaşır Makineleri günümüzde her evde bulunan, bununla beraber sanayi ve iş yerleri gibi ortamlarda da yer edinmiş ürünlerdir. Bu cihazlar toplu miktarda kumaş ve daha bir çok tarzda kıyafeti temizlemeye yarıyorlar. Karşıladıkları ihtiyaçtan dolayı ise sürekli olarak kullanılıyorlar. Buna dayanarak bu ürünlerin yoğun çalıştıklarını söyleyebiliriz. Bu makineler elektronik yapıda olup karmaşık sistemlerle çalıştıklarından dolayı bu tarz kullanımlarda elbette arızalar gösterebiliyorlar. Bizim bu noktada rolümüz, Buca Çamaşır Makinesi Tamircisi ekipleriyle birlikte bu arızalara olabildiğince hızlı çözüm üretmek.

Buca Çamaşır Makinesi Tamircisi

Buca Çamaşır Makinesi Tamircisi‘ni arıyor olabilirsiniz. Daha önce Beyaz Eşya Servisi olarak bu cihazlar üzerinde hizmet verdiğimizi söylemiştik. Peki size en yakın servise nasıl ulaşacaksınız ? Bizler Buca bölgesinde aktif olarak çamaşır makineleri ile ilgileniyoruz. Bu cihazlar için yeterli servis hizmetini sağlıyoruz. Sizlerin de ürünleriniz için yeterli bir servis hizmeti almanız gerekiyor. Fakat kullanıcılar çoğunlukla doğru bir servise ulaşmakta zorluk çekiyor. Şimdi sizlere nasıl Buca Çamaşır Makinesi Servisi‘ne ulaşacağınızı anlatacağız.

Buca Çamaşır Makinesi Servisi
Buca Çamaşır Makinesi Servisi

Buca Çamaşır Makinesi Servisi Nasıl Çalışıyor ?

Buca Çamaşır Makinesi Tamircisi ekiplerimizin tecrübesine dayanarak söyleyebiliriz ki; bu cihazların arızaları ile detaylı olarak ilgilenilmesi gerekiyor. Yapılacak onarım ve tamir işlemlerini yeterli donanıma sahip kişilerce uygulanması öngörülüyor. Daha önce de söylediğimiz gibi bu ürünler karmaşık bir iç yapıya sahiptir. Gelişen teknolojilerle beraber de oldukça fazla fonksiyona ve özelliğe sahip hale gelmiştir. Bu sebeplerden dolayı arızaları çözüme kavuşturmak için olabildiğince ayrıntılı ilerlenmesi gerekiyor. Bunun için de alınacak hizmetin bir Beyaz Eşya Servisi tarafından sağlanması gerekiyor.

Elinizdeki ürünün herhangi bir arıza durumunda uygulanan işlem ve adımlar yetersiz veya yanlış olduğunda, bu daha kötü sonuçlar doğurabiliyor. Çamaşır makinesinde ortaya çıkan arıza ufak bile olsa, bilinçsiz yapılan müdahalelerle daha büyük bir probleme dönüşebiliyor. Hatta bazı durumlar cihazın kendisini işlevsiz hale getirebiliyor. Tabii ki bunun maddi geri dönüşleri de bir hayli yüksek oluyor. Söylediğimiz sebeplerden dolayı, olası arızalarda mutlaka donanımlı bir Çamaşır Makinesi Servisi Buca ekibi tarafından hizmet almalısınız. Şimdi sizlere, servis ekiplerimizin nasıl çalıştığını aktaracağız.

 • Adrese ulaşan teknisyen ekipler öncelikle problemin kaynağını öğrenmek için arıza tespiti gerçekleştirirler. Bu esnada ölçüm ve test aletleri kullanarak arızalı parça ve bölümleri tespit ederler.
 • Arıza kaynağı öğrenildikten sonra değişmesi veya onarılması gereken parça temin edilir. Parçanın takılması ve cihazın detaylı incelenmesi için Çamaşır Makinesi atölyeye teslim edilir.
 • Atölye ortamında detaylı incelemeye uğrayan ürünün tüm arızaları giderilir ve Yedek Parça entegresi sağlanır. Ardından performansı test edilen cihaz sorunsuz çalışarak Çamaşır Makinesi Tamircisi Buca bölge ekiplerimiz tarafından sizlere teslim edilir. Yedek Parça uygulanan ürünler garantili hizmet ile 1 Yıl Garanti kapsamında teslim edilir. Servis süreci ortalama 1-3 İş Günü sürmektedir.

Göz Atın; Bulaşık Makinesi Servisi


Çamaşır Makinesi Arızaları ve Çözümleri

Buca Çamaşır Makinesi Servisi olarak çok uzun yıllardır hizmet sağlıyoruz. Bu hizmeti sağlarken cihaz sahiplerine olabildiğince fazla bilgi sağlamaya ve sorunlarını gidermeye çalışıyoruz. Tecrübelerimize ve aldığımız geri dönüşlere dayanarak müşterilerimizin en çok merak ettiği konulardan birinin Çamaşır Makinesi Arızaları olduğunu söyleyebiliriz. Bunun en temel sebebi insanların cihazları arızalandığında sorunun nedeninin ve çözümlerini öğrenmek istemesidir. Açıkçası bu bilgilere sahip olmak; hem daha dikkatli olmak hem de daha konforlu bir servis sağlamak için faydalı oluyor. Beyaz Eşya Servisi olarak sizlerle en sık karşılaşılan Çamaşır Makinesi Arızalarını ve çözümlerini paylaşacağız. Haydi gelin inceleyelim.


Çamaşır Makinesi Su Almıyor

Çamaşır Makinesi Su Almıyor ise öncelikle musluğu kontrol etmelisiniz. Eğer musluktan su geliyorsa ve akış hızında herhangi bir problem yoksa, sorun iç aksamlardan kaynaklanıyor olabilir. Musluktan gelen suyu makinenin içerisine aktarana kadar olan sistem üzerinde bulunan bazı parçaların işlevini yitirmesi, bu duruma sebep oluyor olabilir. Bu durumda arızalı olabilecek parçalar;

 • Ventil
 • Temiz Su Hortumu
 • Kart

Yukarıda belirttiğimiz parçaların arızalı olması veya işlevini yitirmesi bu arızaya sebep oluyor olabilir. Ancak yine de net bir arıza tespiti ve kalıcı çözüm için mutlaka Buca Çamaşır Makinesi Tamircisi tarafından bir destek sağlamalısınız.


Çamaşır Makinesi Su Kaçırıyor

Buca Çamaşır Makinesi Servisi olarak sık karşılaştığımız arızalardan biridir. Bu arızanın birden çok sebebi olabilir. İlk olarak makinenin arkasında yer alan temiz ve pis su hortumlarını kontrol etmelisiniz. Eğer bu hortumların herhangi birinde kaçak veya problem yoksa sorun yüksek ihtimal pompa arızası olacaktır. Zamanla kirlenen ve işlevini yitiren bir su pompası bu arızaya neden olabilir. Bunun haricinde kapaktan su geliyor ise körük lastiği zedelenmiş veya eskimiş olabilir. Buda bir su kaçırma sebebidir. Çamaşır Makinesinin ön panelinden ve deterjan kutusundan su kaçırması iç kısma uzanan bağlantılardan kaynaklanıyor olabilir. Bu arızanın sebebi olabilecek parçalar;

 • Su Pompası
 • Temiz ve Kirli Su Hortumları
 • Kapak Körüğü
 • Kazan

İlgili parçaların değişimi ve yedekleriyle değiştirilmesi, ayrıca detaylı olarak inceleme gerçekleştirilmesi için mutlaka Beyaz Eşya Servisi desteği gerekmektedir.

Buca Çamaşır Makinesi Tamircisi
Buca Çamaşır Makinesi Tamircisi

Buca Çamaşır Makinesi Tamiri Hizmeti

Buca Çamaşır Makinesi Tamircisi ekiplerimiz cihaz sahiplerine her türlü arızada yardımcı olmaktadır. Uzun yıllardır evlerimizin vazgeçilmez elemanlarından biri olan çamaşır makinelerimiz bazen kendi kendine bazen de kullanıcı hataları ile arıza yapabiliyorlar. Bu tarz durumlarda sizlere teknik servis ekibiyle destek veriyoruz. Bu arızaların sağlıklı bir şekilde çözüme ulaşması için teknik bilir kişinin müdahale etmesi gereklidir. Çamaşır makineleri çok kapsamlı ve teknolojik cihazlar oldukları için bazı parçaları zamanla arıza yapabiliyor. Bazı durumlarda tek bir parça arızaya neden olabildiği gibi, bazen ise birden çok parça belirli arızalara neden olabiliyor. Dolayısıyla net bilgi için arıza tespiti yapmak gerekiyor. Bunun sonucunda arızayı oluşturabilecek her parça için ayrı işlem ve hizmetler uygulanıyor. Bu da tamir işlemini belirliyor. Çamaşır Makinesi Tamiri hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir;

 • Çamaşır Makinesi Kart Tamiri
 • Çamaşır Makinesi Rezistans Değişimi
 • Çamaşır Makinesi Motor Tamiri
 • Çamaşır Makinesi Ventil Değişimi
 • Çamaşır Makinesi Pompa Tamiri
 • Çamaşır Makinesi Rulman Değişimi
 • Çamaşır Makinesi Kazan Tamiri
 • Çamaşır Makinesi Kapak Değişimi

Buca Çamaşır Makinesi Tamiri Ne Kadar ?

Buca Çamaşır Makinesi Tamiri fiyatını belirlemek için öncelikle arıza tespiti yapmak gerekiyor. Bu işlemden sonra değişecek veya onarılacak parçalar, aksamlar net olarak belli olacaktır. Her parça için uygulanacak işlem ve fiyat tarifesi birbirinden farklıdır. Elektronik Kart, Motor, Pompa ve Kazan gibi aksamların fiyatları değişkenlik göstermektedir. Tamir için net fiyat bilgisi almak ve arıza keşfi yaptırmak için ulaşın; (0232) 326 31 21.


Çamaşır Makinesi Arızalandı Ne Yapmalıyız ?

Çamaşır Makinesi Arızalarını sizlere detaylı olarak anlattık. Bu arızaların tamamının sık karşılaşılan arızalar olduğunu da söylemek isteriz. Bununla beraber bir çoğu da Beyaz Eşya Servisi yardımı olmadan çözülebilecek arızalar değil. Dolayısıyla herhangi bir arıza durumunda kullanıcılar ne yapacağını bilemiyor. Sizlere arıza anında ne gibi adımlar izlemeniz gerektiğini aktaracağız.

 • Eğer karşılaştığınız ufak bir arızaysa, cihazı resetlemeyi deneyin. Bu işlem, bazı bağlantı hataları ve kısa devre gibi ufak arızaları çözecektir.
 • Resetleme işleminden sonra eğer arıza düzelmediyse cihaza asla elle müdahale etmeyin.
 • Çamaşır Makinesine gelen su bağlantılarını kapatın ve ürünü fişten çekerek kapalı halde bırakın.
 • Problemin sağlıklı bir şekilde çözümlenmesi için mutlaka Buca Çamaşır Makinesi Tamircisi çağırın.

Olası arızalardan kaçınmak için mutlaka Çamaşır Makinenizi düzenli olarak temizleyin.


Çamaşır Makinesi Temizliği Nasıl Yapılır ?

Çamaşır Makinesi Arızalarının en temel sebepleri arasında bakım yapılmaması yer alır. Sürekli olarak ve neredeyse her gün çalıştırılan bu cihazlar elbette zamanla su veya diğer yollarla pisliğe maruz kalıyorlar. Bu pislik zamanla iç parçalara bulaşarak çalışmalarına engel oluyor. Kireçlenme ve paslanma gibi durumlarla parçalar işlevsiz hale geliyor. Bununla beraber ortaya arızalar çıkıyor. Bu sebeplerden dolayı mutlaka cihazlarınızı düzenli olarak temizlemelisiniz. Buca Çamaşır Makinesi Servisi olarak sizlere nasıl temizlik yapacağınızı anlatacağız.

 • Öncelikle cihazın içini tamamen boşaltın.
 • İlk olarak körükte (kapak lastiği) bulunan pislik kalıntılarını nemli bez yardımıyla temizleyin.
 • Ardından deterjan çekmecesini açarak orada bulunan kireçlerin kabasını alarak silin.
 • Pompa Kapağını açarak orada birikmiş ve makineye engel olacak parça ve kalıntıları çıkartın.
 • Cihazın içine bir şişe sirke veyahut bakım ürününü boşaltın.
 • Çamaşır Makinesi programını 90 – 95°C aralığında ayarlayın ve boş bir şekilde çalıştırın.
 • Yıkama sona erdiğinde makinenizin performansı %40 oranında artmış olacaktır.

Çamaşır Makinesi Tamircisi Buca ekipleri olası bir arıza durumu için atölyelerde cihazların periyodik bakımlarını yaptırmaktadır.


Çamaşır Makinesi Tamircisi Buca Yakınında

Çamaşır Makinesi Servisi Buca içerisinde her bölgede hizmet sağlamaktadır. Bulunduğunuz bölgeye en yakın Beyaz Eşya Servisi‘ni bulmak için bizimle telefon numarası üzerinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Her ilçeye özel hazırda bulunan teknisyen ekiplerimiz, bulunduğunuz adrese aynı gün ulaşım sağlıyorlar. Bununla beraber arıza durumları da Buca içerisinde olabildiğince hızlı ve çabuk çözüme kavuşuyor.

Buca Çamaşır Makinesi Servis Ücreti 2022

Buca Çamaşır Makinesi Servis Ücreti 2023 yılı için 100-150 TL aralığındadır. Bu ücret, uygulanan işlemlerden arıza tespitinin yapılması için talep edilmektedir. Teknisyen ekiplerimiz çamaşır makinesi üzerinde ölçüm ve test aletleriyle profesyonel arıza keşfi gerçekleştiriyorlar. Bunu yapmak için zaman, efor ve yakıt harcıyorlar. Bunun karşılığında sizlerden belirli bir servis ücreti alınmaktadır.


Buca Çamaşır Makinesi Servisi Soru & Cevap

Buca Çamaşır Makinesi Tamircisini Nasıl Çağırabilirim ?

Çamaşır Makinesi Tamircisi çağırmak ve onarım hizmeti almak için (0232) 326 31 21 telefon numarası üzerinden servis talep etmeniz yeterli olacaktır.


Çamaşır Makinesi Tamiri Ne Kadar ?

Çamaşır Makinesi Tamiri için bir fiyat belirlemeden önce arıza tespiti yapılmalıdır. Tamir ücreti yapılacak işleme, arızanın boyutuna ve değişecek parçalara göre değişiklik göstermektedir.


Buca Çamaşır Makinesi Servisi Kaça Kadar Açık ?

Buca Çamaşır Makinesi Servisi tarafından hizmet almak için 7/24 telefon numarası üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Teknisyen ekipler Pazartesi-Cumartesi günleri arası servis hizmeti sağlamaktadır.