Beko Servisi İzmir


Beko Servisi İzmir kapsamında bulunan elektronik cihazlarınızda problem yaşıyor, arızalar mı gözlemliyorsunuz ? Bu konuda profesyonel desteğe ihtiyacınız var. Beko Müşteri Hizmetleri Numarası olan (0232) 326 31 21‘i kullanarak servis talep edebilirsiniz. Hizmet detaylarımızı detaylıca öğrenmek için lütfen içeriğin devamını okuyun. Bizlerle iletişime geçin ve aynı gün teknisyen desteği sağlayın!

Beko ürünler, bir çok alanda ev eşyalarında teknolojilerin gelişmesiyle daha kullanışlı bir hal almıştır. Mutfak, hijyen ve ısıtma-soğutma gibi alanlarda üretilen elektronik cihazlar bir hayli önemli ihtiyaçları karşılamaktadır. Dolayısıyla her ev sahibi uzun sürelerde düzenli olarak bu ürünleri kullanmaktadır. Bunun sonucunda belirli aralıklarda elbette bu ürünler Beko Arıza durumları gösterebilmektedir. Bunların tamamı elektrik akımı ile çalışmasını sürdüren ürünlerdir. Ayrıca ısıtma-soğutma teknolojileri alanında bulunan cihazlar ve bazı mutfak ürünleri de gaz kullanarak aktif olmaktadır.

Bu bileşenlerin kullanıldığı ve voltaj akımını kullanan ürünlerin arızaları, dikkatle incelenmesi gereken durumlardır. Çünkü kullanışlı ve inovatif ev eşyalarının eksikliği, gündelik hayatta zorluklar oluşturmaktadır. Bu nedenlerden her problemin profesyonel ekiplerce incelenmesi ve hızlıca çözüme kavuşturulması gerekir. Beko Servisi İzmir‘de çalışma arkadaşlarıyla her bölgede gerekli servis hizmetini sağlamaktadır.

Elektronik ev eşyalarına profesyonel ve detaylı incelemelerin yapılması gerektiğini söyledik. Bunun temel sebebi, yanlış uygulanan ve bilinçsiz yapılan servis müdahalelerinin kötü sonuçlar doğurma ihtimalidir. Beko cihazlar üzerinde görünen arızalarda yapılan yanlış işlemler, mevcut durumdan farklı ve daha büyük problemlere yol açabilir. Bununla beraber cihaz tamamen işlevsiz hale de gelebilir. Bu durum, sizlerin ürünün onarımı için yüksek ücretler ödemenize sebep olabilir. Bu sebeplerden dolayı ürünleri sağlıklı kullanmaya devam etmek ve uygun fiyatlı çözümler için mutlaka İzmir Beko Servisi tarafından destek almalısınız. Şimdi gelin, teknik desteğe nasıl ulaşabilirsiniz öğrenelim.


Beko Servis Randevu Nasıl Alınır ?

Beko Servisi İzmir ekibinden hizmet almak için, ilk olarak bizlerle iletişime geçip bir servis randevusu almanız gerekiyor. Ancak doğru servis hizmetine ulaşmak zaman zaman zorlaşabiliyor. Çünkü günümüzde internet üzerinde Beko cihazlar hizmet veren birçok teknik servis bulunuyor. Ancak bunların oldukça fazlası yeterli teknik desteği sağlayamıyor. Bu firmaların irtibat bilgileri ise internet üzerinde yer alıyor. Cihaz sahipleri ise herhangi bir arızayla karşılaştıklarında direkt olarak internet üzerinden servis çağırmak istiyor. Yanlış iletişim bilgileri ile yetersiz hizmet alan kullanıcılar ise mağduriyet yaşıyor. Bu nedenle, doğru iletişim bilgilerini kullanarak profesyonel bir servis hizmeti almak gerekiyor.


İzmir Beko Servisi ekibi olarak, teknik problemlerde müşterilerimizin bizlere ulaşarak yeterli teknik destek almasını istiyor. Müşterilerimiz ile olan iletişimimizi güçlendirmeye çalışıyoruz. Bu doğrultuda bizlere web sitemiz, telefon numaramız ve sosyal medya üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi ekiplerimizle olası teknik problemlerde müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede karşılıyoruz. Beko Servisi olarak her bölgede yer alan tecrübeli ekiplerimizle profesyonel hizmet veriyoruz. Bununla beraber, Beko ürün sahiplerinin arıza durumlarında bizlere en kısa sürede ulaşmasını sağlamak için iletişim yollarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca, nasıl servis çağıracağınızı ve randevu oluşturacağınızı da anlatıyoruz.

Beko Arıza durumlarında servis çağırmak için öncelikle mutlaka bir talep oluşturmalısınız. Doğru bir servis hizmeti sağlamak için cihaz ve genel durum hakkında bilgiler paylaşarak talepte bulunmak, problemi çözmeye yardımcı olacaktır. Ayrıca yeterli bilgi olmadan profesyonel bir servis hizmeti uygulamak zorlaşacaktır. Beko Servis Randevusu Nasıl Oluşturulur ?

Arıza kaydınız oluşturulduktan sonra teknik destek için çalışma arkadaşlarımız sizlere telefonla geri dönüş sağlayacaktır. Ardından aynı gün içerisinde veyahut istediğiniz bir vakitte adrese ulaşım sağlanacaktır. Bundan sonra geriye kalan uygulanacak servis hizmetidir. Peki servis hizmeti nasıl uygulanıyor ?

Beko Servis
Beko Servis

Beko Servisi İzmir Hizmet Süreci Nasıl İlerliyor ?

Beko Arıza Kaydı oluşturulduktan sonra teknik ekiplerden yardım alacağınızı biliyorsunuz. Bu noktada sağlanacak servis hizmetinin nasıl işlediğini merak ediyor olabilirsiniz. Arızalı ürünün nasıl onarılacağını, servis işlemlerinin ne kadar süreceğini ve ne zaman teslim edileceği gibi konuları merak etmeniz normal. Bizler bu ürünler üzerinde fazlasıyla ayrıntılı işlemler uyguladığımızı daha önce söylemiştik. Bu bağlamda sizlerin akıllı ev eşyalarına verdiğiniz değerin farkında olup sizlere süreç hakkında bilgi sağlamak istiyoruz. Bu detaylı hizmet kapsamında sizlere sürdürülen servis sürecini anlatacağız. Beko Servisi Süreci Nasıl İlerliyor ?

  • 1) Beko Arıza Tespiti; İzmir Beko Servisi‘nin adrese ulaşım sağladıktan sonra cihaza uyguladığı ilk işlemdir. Arızanın kaynağını keşfetmek ve net bir tespit yapmak için uygulanır. Bu aşama genellikle hızlı sonuçlanır. Ölçüm ve test araçlarıyla cihazın arıza durumu kontrol edilir. İşlemlerin devamı için hatasız ve profesyonel yapılması gereken bir işlemdir.
  • 2) Beko Onarım & Bakım; Problemin nedeni tespit edildikten sonra arıza kaynağı net olarak ortaya çıkar. Burada ürünlerin bakımsızlık, kullanıcı hataları ve arızalı parçalardan dolayı bozulduğunu anlıyoruz. Bunların her biri birer arıza sebebidir. İkinci adım olan bu kısımda bakım kaynaklı olan arızalara hijyenik temizlik ve bakım işlemleri uygulanır. Arızalı parçası bulunan ürünler için yedek parça temin edilir. Bazı durumlarda onarım evde gerçekleşirken, cihazlar sıklıkla onarım için atölyelere götürülür.
  • 3) Beko Cihaz Testleri ve Teslimi; Onarılmak üzere atölyelere götürülen Beko ürünleri donanımlı ustaların elinde profesyonel tamire uğrar. Bununla beraber genel inceleme ve arıza kontrolleri yapılır. Gerekli yedek parça ürüne entegre edilir. Ardından son olarak performans testlerine tabi tutulur. Tamamen onarılan ve sorunsuz çalışan cihaz, garantili hizmet ile 1 Yıl Garanti ile teslim edilir. Cihazlar ortalama 1-3 İş Günü içinde teslim edilmektedir.
Beko Teknik Servis
Beko Teknik Servis

Beko Yetkili Servis Düzeyinde Hizmet

İzmir Beko Servisi, Beko Yetkili Servis düzeyinde sunduğu kaliteli hizmetlerle müşterilerine üstün bir deneyim sağlıyor. Eğitimli ve deneyimli teknik ekipleri sayesinde, her türlü Beko ürününün tamir, bakım ve montaj işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştiriliyor. Servis hizmetlerinde müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri her zaman öncelik olarak ele alınıyor ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışılıyor. Hizmetimiz, müşterilerine sağladığı kolaylıklar ve fırsatlarla da dikkat çekiyor. Hızlı ve etkili hizmet sunumuyla müşterilerin zamanını değerli kılarak, sorunlarını en kısa sürede çözümlemeye odaklanıyor. Ayrıca, orijinal yedek parça kullanımı ve garanti süreçlerine uygunluk gibi avantajlar sunarak, müşterilerinin güvenini kazanıyor.

Beko Servisi İzmir ekibinin önceliği, müşterilerinin mutluluğudur ve bu doğrultuda sürekli olarak hizmet kalitesini artırmak için çaba sarf ediyor. Beko cihazınızda oluşan problem ve ihtiyaçlarda, profesyonel ve avantajlı bir hizmet almak için fırsatlarımıza göz atın, bizlere ulaşarak aynı gün hizmet alın!

Aynı Gün Servis

Garantili Hizmet

Profesyonel Onarım

Uygun Fiyatlandırma


Beko Teknik Servis Hizmeti

Beko Teknik Servis, beyaz eşya ve ısıtma-soğutma cihazlarına uygulanan onarım hizmetidir. Bu hizmeti uzun sürelerdir tecrübeyle yürütmekteyiz. Buna bağlı olarak her beko ürünü için sunduğumuz ayrıntılı onarım servislerimiz bulunuyor. Bizler her daim sunduğumuz hizmetler dahilinde kullanıcıları bilgilendirmeyi hedefliyoruz. Bu bağlamda kullanıcıların sıklıkla merak ettiği konuları ve ne yapacağını bilemediği durumları açıklamaya çalışıyoruz.

Cihaz sahiplerinden aldığımız geri dönüşlere dayanarak söyleyebiliriz ki; en temel merak konularından biri arıza durumlarıdır. Kullanıcıların çoğu arıza durumların ne yapacağını bilemez. Bununla beraber ilk merak ettiği durum arızanın kaynağı olur. Problemin kaynağını öğrenmek, durumu daha kontrollü bir hale getirebilir. Bizler her model üzerinde yıllardır çalışmalar yürütüyoruz. Bu tecrübenin karşılığında Beko Servisi olarak sizlere cihazlarda yaşanan sık arızaları ve çözümlerini, ayrıca arıza anına ne yapmanız gerektiğini anlatacağız.

İzmir Beko Servisi
İzmir Beko Servisi

Beko Çamaşır Makinesi Arızaları ve Çözümleri

Beko Servisi ürünleri arasında en popüler ürünlerden biri çamaşır makineleridir. Bu cihazlar kıyafet hijyeni sağlamak adına çalışırlar. Sistemleri içerinse kazan, ventil ve pompa gibi parçalarla su dönüşümü sağlarlar. Bu ürünler de elektronik yapıda bulunduklarından bazı zamanlar arıza gösterebilirler. Ayrıca yoğun su kullanarak çalışan bu ürünlerin arıza durumları problemli olabilir. Anlık olarak bilinçlenmek ve öğrenmek adına öğrenelim; Sık görülen Beko Çamaşır Makinesi Arızaları Nelerdir ?

ArızaNedeniÇözümü
H2Beko Çamaşır Makinesi Suyu IsıtmıyorRezistans ve Sensör Değişimi
H3Beko Çamaşır Makinesi Çok IsınıyorElektronik Kart Onarımı
H4Beko Çamaşır Makinesi Su AlmıyorVentil Değişimi
H5Beko Çamaşır Makinesi Suyu BoşaltmıyorSu Pompası Değişimi
H6Beko Çamaşır Makinesi Kazan DönmüyorMotor Onarımı
H7Beko Çamaşır Makinesi Durulama YapmıyorSu Sensörü Kontrolü
F09Beko Çamaşır Makinesi Çalışmıyor Ana Kart Değişimi
F11Beko Çamaşır Makinesi Program AtlıyorKart Onarımı
Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko Bulaşık Makinesi Arızaları ve Çözümleri

Bulaşık makineleri, çamaşır makinelerine benzeyen bir çalışma yapısına sahiptir. Bu cihazlar mutfak alanında kullanılan tabak gibi ev eşyalarını hijyenik hale getirmek üzerine çalışırlar. Tazyikli ve yüksek sıcaklıkta su dolaşımını fıskiyeler ve pompa aracılığıyla sağlarlar. Bu ürünlerde yoğun olarak su kullanır ve elektrik akımıyla çalışırlar. Dolayısıyla arızalar muhtemeldir. Şimdi gelin sizlere Beko Bulaşık Makinesi Arızalarını ve çözümlerini inceleyelim.

ArızaNedeniÇözümü
E01Beko Bulaşık Makinesi Su KaçırıyorTahliye Hortumu ve Pompa Kontrolü
E02Beko Bulaşık Makinesi Su AlmıyorVentil ve Temiz Su Hortumu Onarımı
E03Beko Bulaşık Makinesi Suyu Isıtmıyor NTC Sensörü Onarımı
E04Beko Bulaşık Makinesi Kirli YıkıyorKirlilik Sensörü Değişimi
E05Beko Bulaşık Makinesi Yanlış Su Alıyor Üç Yollu Vana Değişimi
E07Beko Bulaşık Makinesi Sürekli Su AlıyorSu Giriş Vanası Kontrolü
E08Beko Bulaşık Makinesi Çalışmıyor Elektronik Kart Değişimi
ER9Beko Bulaşık Makinesi Program AtlıyorAna Kart Kontrolü
Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Beko Buzdolabı Arızaları ve Çözümleri

Beko Servisi İzmir onarım ürünlerinin en kullanışlı üyelerinden biri buzdolaplarıdır. Rezistans ve motor aracılığıyla soğuk gıdaları muhafaza etmek veya dondurmak için kullanılırlar. Her evde bulunan ve düzenli olarak kullanılan bu ürünlerin de bazı arıza durumları mevcuttur. Günden güne daha kullanışlı hale gelen buzdolaplarının problemleri detaylı olarak incelenmelidir. Teknik problemler hakkında detaylı incelemeler Buzdolabı Servisi içeriğimiz de mevcuttur. Sizleri bilgilendirmek adına tecrübelerimiz aktarmak istiyoruz. Genellikle kullanıcıların rastladıkları Beko Buzdolabı Arızaları Nelerdir ?

ArızaNedeniÇözümü
Beko Buzdolabı SoğutmuyorGaz veyahut Radyatör ArızasıGaz Kaçağı ve Radyatör Kontrolü
Beko Buzdolabı Su AkıtıyorEvaporatör ArızasıTahliye Grubunun Kontrolü
Beko Buzdolabı Karlanma YapıyorKapak veya Sensör ArızasıConta Değişimi ve Sensör Kontrolü
Beko Buzdolabı Çok Sesli ÇalışıyorFan ArızasıFan Kontrolü ve Ayak Montajı
Beko Buzdolabı Çok IsınıyorKompresör ArızasıKompresör Kontrolü
Beko Buzdolabı Kötü KokuyorGazın BitmesiGaz İlavesi
Beko Buzdolabı Kapısı KapanmıyorContaların YumuşamasıConta Değişimi
Beko Buzdolabı Alarm VeriyorCihaz Arıza Uyarısı VeriyorArıza Tespiti
Beko Buzdolabı Servisi

Beko Televizyon Arızaları ve Çözümleri

Beko Televizyonlar haberleşme ve iletişim alanında gündelik hayatta önemli bir role sahiptir. En sık kullanılan kitle iletişim araçlarından olan bu cihazlar hassas bir yapıya sahiptir. Kolaylıkla hasar alabilen yapılarından dolayı dikkatli davranılması gerekir. Bunun haricinde detaylı iç yapılarında bulunan herhangi bir bağlantı ve sensör hatasında arızalanabilirler. Günümüzde bir çok insanın vaktini değerlendirdiği bu ürünlerin arızalarıyla Beko Teknik Servis ilgilenmektedir. Karşılaşmış olabileceğiniz Beko Televizyon Arızaları;

Servis Hizmetine Göz Atın; Televizyon Servisi

ArızaNedeniÇözümü
Beko Televizyon Ekran Gidip GeliyorYüksek SıcaklıkTV’yi Bir Süre Kullanmayın
Beko Televizyon Açılıp KapanıyorKart ArızasıAyarları Kontrol Edin ve Servis Çağırın
Beko Televizyon Karlanma YapıyorKapak veya Sensör ArızasıConta Değişimi ve Sensör Kontrolü
Beko Televizyon Ses GelmiyorHoparlör ArızasıSes Ayarlarını Kontrol Edin
Beko Televizyon Ekranda Çizgiler ÇıkıyorPanel ArızasıPanel ve Matris Değişimi
Beko Televizyon Ses Var Görüntü YokLED Şerit ArızasıLED Değişimi
Beko Televizyon Siyah Ekran SorunuBağlantı HatasıKabloları Kontrol Edin
Beko Televizyon Servisi
Beko Servisi İzmir
Beko Servisi İzmir

Beko Kombi Arızaları ve Çözümleri

Kombiler, ısıtma soğutma alanının en önemli ürünlerindendir. Beko Servisi İzmir ekibi olarak bu ürünlerin diğerlerine göre çok daha dikkatli incelenmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Bu cihazlar; doğalgaz, su ve hava bileşenlerini kullanarak ateşleme sistemiyle ortam sıcaklığını yükseltmek için çalışır. Kullandığı maddeler ve çalışma stili nedeniyle riskli arızaları olabilen cihazlardır. Daha kontrollü olmak için bu ürünlerin olası arızalarını bilmek ve Kombi Bakımı yaptırmak faydalı olacaktır. İşte sık görülen Beko Kombi Arızaları;

ArızaNedeniÇözümü
E01Beko Kombi Ateşleme YapmıyorGaz Vanalarını Kontrol Edin
E02Beko Kombi Sahte Alev AtıyorKombiyi Resetleyin ve Servis Çağırın
E03Beko Kombi Çok Sıcak ÇalışıyorKombi Su Barını Kontrol Edin ve Resetleyin
E04Beko Kombi Havayı Tahliye EtmiyorBaca Grubu Onarımı
E09Beko Kombi ÇalışmıyorElektronik Kart Değişimi
H7Beko Kombi Durulama YapmıyorSu Sensörü Kontrolü
F31Beko Kombi Petekler Isınmıyor NTC Sensör Değişimi
F33Beko Kombi Sıcak Su GelmiyorSıcak Su Sensörü Değişimi
Beko Kombi Servisi

Beko Klima Arızaları ve Çözümleri

İzmir Beko Servisi kapsamında bulunan bir diğer ısıtma soğutma ürünü klimalardır. Kombilerden farklı olarak hem ısıtma hem de soğutma işlemlerini yapabilirler. Bu cihazlarda gaz ve havayı yoğun olarak kullanırlar. Önemli arızları bulunan bu ürünler düzenli bakım gerektirir. Göz ardı edildiğinde büyük arızalar ortaya çıkarabilen cihazlardır. Bu yüzden olası arıza durumlarını bilmek avantaj olacaktır. Peki Beko Klima Arızaları nelerdir ?

ArızaNedeniÇözümü
Beko Klima Soğuk Hava VermiyorKlima Gazı BitmesiFiltreleri Temizleyin ve Servis Çağırın
Beko Klima Sıcak Hava VermiyorKompresör veya Fan ArızasıServis Çağırın
Beko Klima İçerden Su DamlatıyorTahliye HatasıDrenaj Grubu Kontrolü
Beko Klima Dışardan Su DamlatıyorSu TahliyesiNormal Durum, Müdahale Etmeyin
Beko Klima ÇalışmıyorKart ArızasıElektronik Kart Değişimi
Beko Klima Kapağı KapanmıyorFlap Motor ArızasıFlap Ayarlarının Yapılması
Beko Klima Çok Sesli ÇalışıyorFan Düzgün ÇalışmıyorVoltaj Kontrolü ve Fan Onarımı
Beko Klima Buzlanma YapıyorYüksek Soğuk ve NemFan Hızını Düşürün
Beko Klima Servisi

Beko Ürünüm Arızalandı Ne Yapmalıyım ?

Beko Teknik Servis olarak kullanıcıların arıza durumlarında ne yapması gerektiğini bilemediğini söylemiştik. Bunu açıklamak gerekirse; cihazda olan olası bir problem de endişe sebebiyle kullanıcı çözüm üretemiyor. Bununla beraber bilinçsiz müdahalelere bulunuyor. Yanlış yapılan işlemler ise mevcut durumu daha kötü bir hale sokuyor. Bu sebeple kullanıcılara tüm cihazlarda yaşanan arıza durumlarında ne yapmaları gerektiğini anlatacağız. Bununla beraber sizlerde problemli anlarda servise nasıl ulaşacağınız ve neler yapacağınızı bileceksiniz. Beko Arıza durumlarında ne yapılmalı ?

  • Cihaza bilinçsiz bir harekette bulunmamak için elle müdahale etmeyin.
  • Bazı ufak arızalar için üretebileceğiniz tek çözüm; ürünü resetlemektir. Cihazı resetleme işlemini gerçekleştirin.
  • Ardından problem hala devam ediyorsa, cihaza gelen elektrik bağlantısı kesin ve tamamen kapalı hale getirin. Eğer gaz bağlantısı bulunan bir ürünse vanaları kapatın.
  • Son olarak sorunu profesyonelce incelemek ve kalıcı çözüm üretmek için Beko Müşteri Hizmetleri Numarası ile bir servis randevusu oluşturun.

Beko Müşteri Hizmetleri Numarası

Beko Servis Randevusu gibi işlemleri yapmak ve bildirimde bulunmak için müşteri hizmetleriyle görüşmeniz gerekir. Bunun için Beko Müşteri Hizmetleri Numarası olan (0232) 326 31 21‘i arayabilirsiniz. Çağrı merkezi, yaşadığınız problemleri dile getirmek ve bilgi sağlamak için hizmet vermektedir. Bu servise sayfada bulunan servis çağır butonundan da ulaşabilirsiniz. Bize ulaşın ve anında destek alın!

Beko Servis Ücreti 2023’de Ne Kadar ?

Beko Servis Ücreti 2023 yılı için 100-250 TL aralığında seyretmektedir. Bu servis ücreti, yapılan işlemlerden biri olan arıza keşfi için alınmaktadır. Ölçüm ve test aletleriyle arızalı cihazınıza yapılan profesyonel tespit için ücret talep edilmektedir. Elinizdeki ürün de bir arıza gözlemliyor, ve kaynağını öğrenmek istiyorsanız mutlaka bizlere ulaşın!


İzmir Beko Servisi Soru & Cevap

Beko Servisi’ne Nasıl Ulaşabilirim ?

Beko cihazlarınız için servis hizmetine Beko Servis Numarası olan (0232) 326 31 21 telefon numarası veyahut web sayfamızda bulunan servis çağır butonlarından ulaşabilirsiniz.


İzmir Beko Servisi Kaça Kadar Açık ?

Beko Servis Müşteri Hizmetleri ile randevu almak için 7/24 telefon üzerinden destek alabilirsiniz. Teknisyen ekiplerimiz, saat 21:00‘a kadar hizmet vermektedir.


Beko Servisi İzmir’de Nerelerde Hizmet Veriyor ?

Beko Servisi olarak ürünlerin arızaları için İzmir ili içerisinde bulunan tüm ilçe ve mahallelerde profesyonel servis ekipleriyle hizmet sağlıyoruz.