Kombi Servisi İzmir


Kombi Servisi mi arıyorsunuz ? Doğru yerdesiniz! Profesyonel hizmet kalitesi ile cihazlarınızla ilgileniyoruz. Ürünlerinizde yaşadığınız her problemde yanınızdayız. Kombiler belirli durumlarda bozulabilir ve bu durumlarda gaz ve elektrik kullandığı için tehlikeli bir hale gelebilir. Birazdan nasıl çalıştığını inceleyeceğimiz bu cihazların neden arızalandığın daha iyi anlayacaksınız. Peki bizim görevimiz nedir ? Kombi Arıza durumlarında İzmir bölgesinde aktif Teknik Servis ekipleriyle çözüm üretmekteyiz. Kombi Servis Numarası (0232 326 31 21) ile bizimle iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.


Kombi Servisi İzmir ili içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Dolayısıyla İzmir içerisinde her ilçede servis ekiplerimiz bulunmaktadır. Cihazlarınız bozulduğunda her bölgeden telefon ile servis talep edebilirsiniz. Müşteri ve ürün sahibi olarak elbette talep ettiğiniz servis desteğinin yeterliliğini merak edebilirsiniz. Bu konuda oldukça dikkatli davranılması gerekir. Yetersiz çalışan bir servis zaten bozuk olan ürünü kurtarılamaz hale getirebilir. Bunun yanı sıra yüksek masraflar gibi mali yükler de oluşturabilir. Kombi ürünleri üzerinde işlem yapılırken profesyonel ve dikkatli yol alınmalıdır. Sunduğumuz detaylı, bilgilendirici ve profesyonel hizmeti inceleyelim.

Kombi Servisi İzmir Hizmet Süreci Nasıl İlerliyor ?

Kombi Servisi İzmir ekibi olarak, arızalı veya bakım gerektiren cihazlarınıza en kısa sürede hizmet vermek için çalışıyoruz. Teknisyen arkadaşlarımız, cihazlarla ilgili gereken tüm işlemleri adım adım gerçekleştiriyor. Kombiler, gündelik hayatta oldukça önemli bir konumda bulunuyor. Dolayısıyla arıza durumlarında, cihazların en kısa sürede onarılması gerekiyor. Aksi takdirde birçok mağduriyet durumu oluşabiliyor. Genellikle kullanıcılar, teknik problemlerde direkt olarak teknik servise başvuruyor. Bu noktada mutlaka profesyonel bir hizmet alınması gerekiyor.

Kullanıcılar internet üzerinden donanımlı ve yeterli bir servis ekibine ulaşmakta zorlanabiliyor. Günümüzde oldukça fazla teknik servis hizmeti veren firma bulunuyor. Ancak bunların birçoğu yeterli ve profesyonel bir destek sağlayamıyor. Buralardan hizmet alan kullanıcılar, problemlerini gideremiyor ve mağdur olabiliyor. Kombi Servisi olarak bizler, buna benzer durumları önlemek ve müşterilerimizin profesyonel hizmet almasını sağlamak için, nasıl servis çağırılacağını, doğru iletişim bilgilerini, en yakın kombi servisini ve hizmet alma sürecini paylaşıyoruz. Bu sayede müşterilerimizi bilgilendiriyor, en kısa sürede hızlı ve etkili bir servis hizmeti sunuyoruz. Servis sürecinin başından sonuna şeffaf bir süreç izliyor, her adımı detaylı olarak gerçekleştiriyoruz.


İzmir Kombi Servisi sürecinin nasıl ilerlediğini, ürünün ne gibi işlemlerde uğrayacağını ve ne zaman teslim edileceğini bir çok kullanıcı merak etmektedir. Sık sorulan soruları yanıtlamak, hizmetin nasıl sunulacağını açıklamak ve merakınızı gidermek adına yapılanlardan bahsetmek istiyoruz. Ayrıca nasıl servis çağıracağınız, en yakın hizmete nasıl ulaşacağınız hakkında da bilgileri de sizlere aktardık;

 • Kombi cihazınıza teknik servis sağlamak için öncelikle (0232) 326 31 21 üzerinden çağrı merkezi ile görüşme gerçekleştiriniz.
 • Bu görüşmede problemi anlatabilir, gerekli bilgileri vererek servis kaydı oluşturabilirsiniz.
 • Kombi Servisi‘nin profesyonel teknisyenleri, kayıt oluşturduğunuz gün içerisinde adrese ulaşmaktadır.
 • Evinizde Arıza Tespiti yapıldıktan sonra; sorunun kaynağı net olarak belirlenmektedir.
 • Kombi Bakım ihtiyacı olan ürünlere temizlik işlemleri yapılır ve aynı gün hizmet gerçekleşir.
 • Yedek Parça gerektiren arızalar da gerekli parçanın temin edilmesine bağlı olarak Kombi Servis Süreci 1-3 İş Günü kadar sürebilmektedir.
Kombi Servisi
Kombi Servisi

Kombiler Neden Arızalanır ?

Kombi cihazları doğalgaz kullanarak suyun ısısını arttırmayı sağlayan ürünlerdir. Isı enerjisini elektrikli aksamlar aracılığıyla petek sistemlerine göndererek çalışır. Bunun gündelik hayattaki önemi; çoğunlukla kış aylarında ısınma ihtiyacını karşılamak üzerinedir. Kombi Arıza durumları çoğunlukla bakım işlemlerinin eksik yapılmasından kaynaklanır. Mevcut arızaların %60’ı düzenli bakım yapılmamasından kaynaklı oluşmaktadır.

Doğalgazı kullanarak suyun tüm sistem içerisinde dolaşımını sağlayan kombiler; bu işlemi uzun süre devam ettirince bazı pislenme, kireçlenme ve tozlanma gibi durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle dolaşımı sağlayan Eşanjör ve Pompa gibi parçalar pisliğe maruz kalabilir. Aynı şekilde uzun süreli kullanımların ardından peteklerde de kireçlenme gibi durumlar görülebilir. Bunun haricinde Kombinin içine bulunan Fan ve diğer tüm parçaların da bakım ihtiyacı oluşmaktadır. Kombi Servisi periyodik bakımlarının ertelenmesi; cihazın içindeki kir ve pisliğin artmasıyla iç aksamların işlevini yitirmesi, Elektronik Kart gibi kritik parçaların arızalanmasına sebebiyet vermektedir. Sonuç olarak bakımsızlık; işlevsiz bir cihaz ve yüksek maliyetli arızalar yaratmaktadır.

Kombi Arıza durumlarını azaltmak ve bununla beraber ürün daha verimli hale getirmek için Yılda Bir Kez periyodik Kombi Bakımı yaptırmayı unutmayınız.

Kombi Bakım Servisi

Kombi Arıza Kodları ve Sebepleri Nelerdir ?

Kombi Servisi İzmir bölgesinde aktif servis tecrübelerine dayanarak ürünlerin neden arızalandığını, bunun nasıl etkilerinin olduğunu ve bu arızaların sebeplerini aktarmaktadır. Kombi Arıza durumlarının çoğunluğunun bakım eksikliğinden olduğunu söylemiştik. Ancak tabii ki tek arıza sebebi bu değil. Kullanıcı hataları ve iç parçaların işlevini yitirmesi de çok yaygın arıza sebeplerindendir. Özellikle yanlış kullanımların sebebiyet verdiği bir çok problemle karşılaşıyoruz. İşte böyle arıza durumlarında bu akıllı ürünler belli sinyaller, işaretler ve mesajlarla kullanıcıyı bilgilendirmeye çalışır. Çoğunlukla cihazın dijital ekranında görülen bu mesajlara Kombi Arıza Kodları denir.

Ana kart tarafından gönderilen bu kodlar; cihazda bir arıza meydana geldiğini, bunun neden kaynaklandığını ve kullanıcının dikkatli olması gerektiğini belirtir. Arıza kodları marka ve modele göre değişiklik göstermektedir. Farklı markaların ve modellerin arıza kodlamaları birbirinden farklıdır. En sık tercih edilen markalar arasında bulunan DemirDöküm ve Baymak kombilerin arıza kodlarını sizlerle paylaşacağız.

Sizlerde birer kombi sahibi olarak bu durumlarla karşılaşmış olabilirsiniz. İzmir Kombi Servisi ile sizlere dijital ekran üzerinde görülen arıza kodlarının ne anlama geldiğini, neden kaynaklandığını ve nasıl çözüleceğini anlattık.

Kombi Arıza Servisi
Kombi Arıza Servisi

DemirDöküm Kombi Servisi Hizmeti

DemirDöküm kombi kullanımı üzerinde büyük bir pazar payına sahiptir. Bu da kombi kullanımında diğer markalara oranla daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Cihaz sahiplerini bilgilendirirken daha büyük bir kesime hitap etmek adına DemirDöküm kombilerin sık karşılaşılan arıza kodlarını, nedenlerini ve çözümlerini aktardık;

Servis Hizmetine Göz Atın; DemirDöküm Kombi Servisi

Kombi Arıza KoduNedeniÇözümü
DemirDöküm Aden F2 Arıza Kodu (Kombi Sıcak Su Akmıyor)NTC Sensör ArızasıNTC Sensör Değişimi
DemirDöküm Aden F0 Arıza Kodu (Kombi Su Basıncı Hatası)Su Basıncı DüşüklüğüKombiye 2 Bar Kadar Su Basılması
DemirDöküm Nitron F9 Arıza Kodu (Kombi Bağlantı Hatası)İç Bağlantı HatasıKabloların Kontrol Edilmesi
DemirDöküm Nitron F11 Arıza Kodu (Kombi Su Dolaşımı Hatası)Sistemde Su DolaşmıyorKombi Bakımı ve Kontrol
DemirDöküm Solaris F1 Arıza Kodu (Kombi Çok Isınıyor Hatası)Isı Termostatı ArızasıIsı Termostatı Değişimi ve Kombi Bakımı
DemirDöküm Solaris CC Arıza Kodu (Baca Sensörü Arızası)Hava Çıkışı ProblemiBaca Sensörü ve Hava Prosestatı Değişimi
DemirDöküm Millenium Plus F13 Arıza Kodu (Kombi Çalışmıyor)Ana Kart ArızasıKombi Ana Kart Değişimi
DemirDöküm Kombi Servisi

Belirttiğimiz DemirDöküm arıza kodları sık tercih edilen modellerde görülen arızalardır. Elbette DemirDöküm kombiler de bulunan kodlar bundan ibaret değildir. Tüm modellerde toplam yüzlerce arıza kodu bulunmaktadır. Cihazınızda meydana gelen arızanın tam sebebini öğrenmek ve çözüm sağlamak için DemirDöküm Kombi Arıza Servisi çağırmalı ve profesyonel işlemlere tabi tutmalısınız. Arıza Keşfi ile cihaz üzerinde detaylı incelemeler yapılmalı ve hatasız tespit yapılmalıdır. Bunun sonucunda giderilemeyecek bir Kombi Arıza durumu bulunmamaktadır.


Baymak Kombi Servisi Hizmeti

Baymak 1967 yılında kurulan, günümüzde evlerde ve iş yerlerinde sık tercih edilen markalardan biridir. Ürettiği performanslı kombi ürünleri ile tercih edilme sebebi olmuştur. Bu bağlamda yaygın bir marka olarak kullanıcılara ulaşmak adıma Baymak Kombi Servisi kapsamında sizlere bu cihazlarda çok görülen arıza kodlarını anlatacağız;

Servis Hizmetine Göz Atın; Baymak Kombi Servisi

Kombi Arıza KoduNedeniÇözümü
Baymak Baxi Luna E06 Arıza Kodu (Kombi Sıcak Su Vermiyor)Sıcak Su Sensörü ArızasıSensör Değişimi
Baymak Baxi Luna E10 Arıza Kodu (Kombi Su Almıyor)Düşük Su BasıncıKombi Bar Ayarını 1,5 Yapın
Baymak Dolcevita E35 Arıza Kodu (Kombi Alev Almıyor)Ateşleme ve Alev Alma ArızasıCihazı Art Arda 3 Kez Resetleyin
Baymak Dolcevite E05 Arıza Kodu (Kombi Petekler Isınmıyor)Kalorifer Sensorü ve BakımsızlıkSensör Değişimi ve Kombi Bakımı
Baymak Kombi E05 Arıza Kodu (Kombi Isıtmıyor)Isıtma Sensörü ArızasıNTC Sensör Değişimi
Baymak Kombi E25 Arıza Kodu (Kombi Çok Isınıyor)Eşanjör, Vanalar veya Filtre ArızasıKombi Bakımı ve Arıza Tespiti
Baymak Brotje E151 Arıza Kodu (Kombi Çalışmıyor)Elektronik Kart ArızasıKombi Resetleme İşlemi
Baymak Kombi Servisi

Yukarıda bulunan tabloda Baymak Kombi Servisi olarak deneyimlerimize dayanarak en sık karşılaştığımız arıza kodlarını paylaştık. Fakat tüm modellerde toplam yüzlerce, belki de daha fazla arıza kodu bulunmaktadır. Ve bunların çoğunun birden fazla sebebi olabilmektedir. Bu nedenden dolayı cihazınızdaki mevcut arızayı çözümlemek için ilgili Kombi Servisi desteği gerekmektedir.


Bosch Kombi Servisi Hizmeti

Kombi Servisi İzmir bölge ekibi olarak, Bosch marka cihazlarla oldukça sık karşılaşıyoruz. Bosch marka kombiler, uzun yıllardır en sık tercih edilen cihazlar arasında yer alıyor. Ürünlerin sahip olduğu birçok özellik, performans ve kolaylıkları tercih edilmelerine neden oluyor. Oldukça fazla kullanıcısı olan Bosch cihazların arıza durumlarında, servisimize oldukça fazla hizmet talebi ulaşıyor.

Bosch Cihazlar İçin Servis Hizmeti Alın; https://www.merkezservishizmetleriizmir.com/bosch-servisi-izmir/

Her marka ve model cihaz üzerinde tecrübe sahibi ekiplerimiz, teknik problemleri gidermek üzere sizlere hizmet veriyor. Bosch kombilerin performansının korunması ve uzun ömürlü olması için, detaylı ve hijyenik bakım yapılması ve arızalarının profesyonelce giderilmesi gerekiyor. Kombi Tamircisi arkadaşlarımız cihazlarınızın onarım, bakım, parça değişimi ve montaj işlemleri için donanımlı olarak hizmet sağlıyor.


Cihaz sahipleri, Bosch kombilerinde herhangi bir arıza belirtisi oluştuğunda servisimize ulaşarak hizmet talebinde bulunuyor. Müşterilerimiz bazı zamanlarda, yaşadıkları teknik problem için gerekli hizmeti sağlayıp sağlamadığımızı merak ediyor. İzmir Kombi Servisi ekibimiz, yıllardır üzerinde hizmet verdiği Bosch Kombi cihazlarının tüm arıza durumları ve arıza kodları için çözüm üretiyor. Gerekli ekipman ve kaliteli yedek parça kullanımıyla tüm cihazlarınız ilk günkü haline dönüyor. Müşterilerimiz herhangi bir teknik problem yaşadığında sık görülen arıza durumlarını merak ediyor. Bu doğrultuda sizler için sık karşılaştığımız ve çözüm ürettiğimiz arızaları paylaştık.

 • Bosch Kombi Isıtmıyor
 • Bosch Kombi Sıcak Su Vermiyor
 • Bosch Kombi Su Akıtıyor
 • Bosch Kombi Sesli Çalışıyor
 • Bosch Kombi Kart Tamiri
 • Bosch Kombi Çalışmıyor
 • Bosch Kombi NTC Sensör Değişimi
 • Bosch Kombi Ateşleme Yapmıyor
 • Bosch Kombi Pompa Tamiri
 • Bosch Kombi Bar Yükselmiyor
Kombi Servisi İzmir
Kombi Servisi İzmir

Kombi Arıza Durumunda Ne Yapılmalı ?

Kombi sahibi insanları endişeye sokan durumlardan en belirgini Kombi Arıza durumlarıdır. Genellikle kullanıcılar endişeyle ‘‘Kombi Arızalandı Ne Yapmalıyım ?” düşüncesine girmektedir. Cihazın doğalgaz kullanarak ateşleme modeliyle çalışması en büyük endişe sebebidir.

Kombilerinizin arıza durumunda yapmanız gereken en temel şey endişeden uzak durmaktır. Anlık stres ile yapacağınız müdahaleler çok kötü sonuçlar doğurabilir. Onlarca parça ve iç bağlantıyla çalışan bu detaylı cihazlar, herkesin yeterli tecrübe olmadan müdahale edebileceği düzeyde değildir.

Öncelikle dijital ekranda yer alan arıza kodunu internet üzerinde aratıp sebebini öğrenmelisiniz. Arıza; Ateşleme Grubu veyahut Vana gibi bölümlerden kaynaklanıyorsa asla elle müdahale etmemelisiniz. Fakat bazı kombi arızaları kart hatası, sensör hatası veyahut bağlantı problemleri gibi ufak aksaklıklardan oluşmaktadır. Bu tarz Kombi Arıza durumlarında cihazı arızaya göre 1 veyahut 3 defa art arda resetlemeniz, elinizden gelen en iyi müdahale olacaktır. Ancak bu çözüm de yeterli bir yol değildir.

Kombi üzerinde rastlanan her arıza ve problem durumunda mutlaka Kombi Teknik Servis yardımı gerekmektedir. Kendi başınıza uygulayacağınız çözüm önerileri, nadir olarak problemi çözüyor olsa bile, genellikle daha büyük problemlere yol açmaktadır. Hem insan sağlığı, hem de maddi zararlar açısından en bilinçli davranış teknik destek almaktır. Özetlemek gerekirse; Kombi arızalarında mutlaka kombi teknik servis çağırmalısınız.

Kombi Tamiri
Kombi Tamiri

Kombi Tamircisi İzmir

Kombi Servisi İzmir ekibimiz, alanında uzman ve profesyonel kombi tamircileri ile hizmet veriyor. Kombi cihazlarının oldukça karmaşık bir sisteme sahip olduğunu ve detaylıca incelenmesi gerektiğini birçok kez söyledik. Kombiler, çalışma yapısında görevli birçok farklı parça bulunduruyor. Ayrıca, günümüzde üretilen cihazlar, çok daha dijital bir yapıya sahip olmakla beraber oldukça fazla fonksiyon ve özellik bulunduruyor. Dolayısıyla, bu cihazlarda oluşan herhangi bir arızanın giderilmesi için, detaylı ve profesyonel işlemlerin uygulanması gerekiyor. Bu nedenle, kombilerde oluşabilecek teknik problemler için mutlaka donanımlı bir servisin desteği elzem oluyor.

Günümüzde, özellikle internet üzerinden ulaşabileceğiniz birçok farklı servis hizmeti yer alıyor. Fakat bunlardan birçoğu, bu alanda gerekli hizmeti sağlayamıyor. Ancak, kombileriniz için alacağınız teknik destek, büyük önem taşıyor. Yetersiz bilgiye sahip ve amatör bir tamir hizmeti almak; kombideki arızayı büyütebiliyor, hatta çözülemez hale getirebiliyor. Bu sebeplerden dolayı, mutlaka alanında uzman bir Kombi Tamircisi’ne ulaşmanızı öneriyoruz.


Kombi Tamircisi İzmir servisimiz, bu alanda gereken desteği sizlerle paylaşıyor. Alanında uzman ve eğitimli teknisyenlerimiz, her marka ve model kombi cihazı üzerinde edindikleri tecrübeyle hareket ediyor. Donanımlı ekipman teçhizatımız, kombilerinizde karşılaşabileceğiniz tüm arızaların tespit edilmesini ve çözümlenmesini sağlıyor.

İzmir’in tüm bölgelerinde yer alan aktif tamir atölyelerimiz ve gezici ekiplerimiz ile, kombi arızalarınız olabilecek en kısa sürede gideriliyor. Bunun yanı sıra, geniş servis ağımız ile tamir için gereken tüm yedek parça ve aksamlar, A kalite olarak temin ediliyor. Herhangi bir kombi cihazınız için teknik destek gerektiğinde, çağrı merkezimiz 7/24 telefonlarınıza cevap veriyor. Servis kaydınız oluşturularak, bölgenize En Yakın Kombi Tamircisi adrese yönlendiriliyor. Ayrıca, avantajlarımız ve hizmet fırsatlarımız ile, parça değişimi yapılan ve onarılan cihazlarınız en az 1 Yıl Garanti altına alınıyor. Kombi cihazınızda bir arıza gözlemliyor ve tamir ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, hizmet fırsatlarımıza göz atın ve İzmir Kombi Tamircisi’ne ulaşın.

Uzman Ekip

Garantili İşçilik

Geniş Servis Ağı

7/24 Hizmet


Kombi Tamiri İşleminde Neler Uygulanıyor ?

Kombi Servisi İzmir ekibi olarak bu cihazların dikkatli ve ayrıntılı onarılması gerektiğini çok kez dile getirdik. Kombilerin sahip olduğu karmaşık iç yapıdan dolayı bir çok parça ve aksam arızaya neden olabiliyor. Bu nedenle tamir işlemi gerçekleştirmek için detaylı bir arıza tespiti yapmak gerekiyor. Bu arıza tespitinin sonucuna göre hangi parçaların işlem göreceği ve değiştirileceğine karar veriliyor. Elbette bu durumda karşımıza geniş bir liste çıkabiliyor. Herhangi bir parçanın onarılması veya değiştirilmesi Kombi Tamiri olarak nitelendiriliyor. Bu tamir işlemi içerisinde onarılan ve değiştirilen her parça ayrı bir hizmet olarak değerlendiriliyor. Dolayısıyla her hizmette fiyat ve işlemler değişkenlik gösteriyor. Kombilerin tamir hizmetlerinden bazılarını sizler için aşağıda listeledik.

 • Kombi Eşanjör Tamiri
 • Kombi Kart Tamiri
 • Kombi NTC Sensör Değişimi
 • Kombi Pompa Tamiri
 • Kombi Baca Değişimi
 • Kombi Prosestat Tamiri
 • Kombi Genleşme Tankı Değişimi
 • Kombi Fan Tamiri
 • Kombi Gaz Valfi Değişimi
 • Kombi Brulör Tamiri

Kombi Tamiri Ne Kadar ?

Kombi Tamiri işleminde birden çok parçanın arıza sebebi olabileceğini, her birinin ayrı bir hizmet olduğunu ve fiyat & işlem gibi durumların değişkenlik gösterdiğini söylemiştik. Bu nedenle uygulanacak onarım işlemine net bir fiyat belirlemeden önce arıza tespiti yapılması zorunludur. Ardından kart, eşanjör, sensör ve genleşme tankı gibi hangi parçanın tamir edileceğine ve onarılacağına karar verilir. Bu tespitin sonucunda ise net bir fiyat tarifesi sunulabilir. ”Kombi Tamiri Ne Kadar ?” sorusunun cevabını almak ve arıza tespiti yaptırmak için arayın; (0232) 326 31 21

Kombi Servis Numarası İzmir
Kombi Servis Numarası İzmir

İzmir Kombi Servisi İletişim

İzmir bölgesinden yeterli servise ulaşmak için Kombi Servis Numarası yani (0232) 326 31 21 hattı kullanmak en doğru yol olacaktır. Bunun haricinde erişilebilir web sitemiz üzerinden bir çok farklı yolla servis talep edebilirsiniz. Servis formu sayfasını kullanabilir, butonlar ile tek tıklamayla çağrı başlatabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile görüşerek uygun tarih ve saatlere servis talebi oluşturabilirsiniz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ürünlerle ilgili problemlerde acil teknik destek alınması gerekiyor. Bu ihtiyacı karşılamak adına iletişim yollarımızı genişleterek sizlerin kolayca ulaşmasını sağlamaktayız. Unutmayalım ki; kombiler bir hayli dikkatli davranılması gereken detaylı makinelerdir. Bunun sonucunda İzmir Kombi Servisi gibi bir teknik destek ile anında iletişim kurmak gerekmektedir.


Kombi Servisi Soru Cevap

Kombi Servisine Nasıl Ulaşabilirim ?

Kombi Servisi çağırmak için öncelikle (0232) 326 31 21 telefon numarası üzerinden irtibata geçmelisiniz. Servis talebi oluşturduktan sonra ilgili teknisyen ekip sizlere aynı gün ulaşacaktır.


Kombi Servis Ücreti Ne Kadar ?

İzmir Kombi Servis Ücreti 2022 yılında ortalama 100-250 TL civarında seyretmektedir. Bu ücret, arızanın keşfi ve tespiti için ödenmektedir. Herhangi bir arıza durumunun onarım ücreti, tespit yapıldıktan sonra belirlenir.


Kombim Arızalandı Ne Yapmalıyım ?

Kombi gibi kritik bir ürünün arıza durumunda asla elle işlem yapmamalısınız. Bu cihazlar yapısı gereği profesyonel teknik destek olmadan müdahaleye uygun değildir. Can ve mal sağlığını korumak adına mutlaka kombi teknik servis çağırmalısınız.


Kombi Nasıl Resetlenir ?

Kombiyi resetlemek için genellikle ön kısımda, dijital ekranın hemen yanında bulunan ”Reset” tuşu üzerine yaklaşık 5 saniye basılı tutarak resetleme işlemi yapabilirsiniz. Bazı modellerde reset tuşu bulunmamaktadır. Bu durumda yanı işlemi Açma/Kapama tuşu üzerinde gerçekleştirmelisiniz.


Kombi Kaç Derecede Kullanılmalı ?

Kombi derece ayarı cihazın ısı kapasitesine göre değişse de, ortalama 20°C sıcaklık sağlamak için, cihaz 50°C ayarlanmalıdır. Evin farklı bölümlerinde farklı sıcaklık ayarları yapılmalıdır. Ev içi ısınma için 22°C ve 23°C aralığı kabul edilmektedir. Bunun için kombi ayarı 60°C‘ye yakın yapılmalıdır.


Kombi Servis Ücretini Kiracı mı Öder ?

Kombi cihazında kullanıcı kaynaklı arızaları ve cihazın düzenli bakım ihtiyaçlarını Kiracı karşılamaktadır. Ancak ürüne hiç bakım yapılmaması, çok eski olması ve elektrik bağlantısı kaynaklı masrafları, yani kullanım esnasında olmayan problemleri Ev Sahibi karşılamak durumundadır.