HAKKIMIZDA

Merkez Servis Hizmetleri tarafından Beyaz Eşya Teknik Servis hizmeti almadan önce hakkımızda bilgi sahibi olabilir, hizmet ilkelerimizi öğrenebilir ve kalite standartlarımız görebilirsiniz.

Beyaz Eşya ve Marka Servisi Hizmeti

Nasıl Hizmet Sunuyoruz ?

Teknik Servis Hizmeti Almanın En Kolay Yolu!

Merkez Servis Hizmetleri uzun yıllardır tecrübeyle sunduğu hizmetleri ilkeleriyle sürdürmektedir. Bu ilkeler sayesinde her daim hedefimiz; hızlı, güvenilir ve bununla beraber en rahat ve konforlu servis sürecini müşterilerimize sağlamaktır.

Hizmetlerimize Göz Atın!

Menü üzerinden Servisler ve Markalar sayfalarımızdan sunduğumuz tüm hizmetlere göz atın!

Hizmet İlkelerimiz

Hizmet Prensiplerimizin Avantajları Nelerdir ?

Beyaz Eşya Teknik Servis olarak yukarıda bahsettiğimiz ilkelerimizin bizi tercih edenlere nasıl bir avantaj sağlayacağını inceleyin!

Uygun Fiyatlı

Uygun Fiyatlı bir hizmet sunmamız, özellikle ekonomik şartların kötü olduğu dönemlerde tercih sebebi olabilmektedir. Profesyonel servis hizmetinin müşteri bütçesine uygun sunulması avantajıdır.

Bilgilendirici

Bilgilendirici ve bilinçli servis sunulması, müşterilerimizin aklındaki soruları gidermek ve servis sürecinde pürüz oluşturabilecek durumları engellemek için her daim tecrübeye dayalı bilgi sağlamaktadır.

Güler Yüzlü

Profesyonel ekiplerimiz güler yüzlü hizmet dahilinde müşterilerimizin rahatlığı için çabalamaktadır. Cihaz sahibinin arıza durumunda endişesini azaltmak ve ardımızda gülen suratlar bırakmak için önemlidir.

15+

Yıllık Tecrübe

Merkez Beyaz Eşya Teknik Servis
Neden Biz ?

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Beyaz Eşya Servisi hizmetlerinde kullanıcıların bizi tercih etme sebepleri öncelikle yukarıda belirttiğimiz ilkelerdir. Detaylandırmak gerekirse; profesyonel servis işlemlerini tecrübeli ekipler aracılığıyla uygulamaktayız. Bu sayede hata riski minimuma inmektedir. Garantili hizmet ile herhangi bir hata ve problem durumunda müşteri güvenini kazanmaktayız. Ürün sahibini bilgilendirmeyi ve bilinçlendirmeyi amaçlayan detaylı bir servis ile duyulan güveni arttırmaktayız.

Her adımıyla detaylı ilerleyen bu işlemler, cihazın sahibine en kısa sürede ulaşması ve mağduriyetin çabuk giderilmesi için hızlı servis uygulamalarıyla ilerler. Hizmet süreci güler yüzlü teknisyenler ile endişesiz geçmektedir. Beyaz Eşya Teknik Servis hizmetlerinin tüm avantaj ve fırsatları; profesyonel işçiliği uygun fiyatlı sunarak tamamlamaktadır. Söz ettiğimiz kalite standartlarına tecrübemiz de eşlik ederek tercih edilme nedenlerimizi oluşturmaktadır.

Servis hizmeti almak ve daha detaylı bilgi sağlamak için;

Hizmet Kalitemiz

Müşteri Memnuniyeti ve Kalite standartlarımız

Hizmetimizin tecrübesine dayalı müşteri memnuniyeti istatistikleri.

97%

Müşteri Memnuniyeti

10.257

Servis Hizmeti

35+

Aktif Servis Kaydı

3+

Teknik Ekip