kemalpaşa Buderus Servisi


Kemalpaşa Buderus Servisi Telefon Numarası ile (0232) 326 31 21 üzerinden iletişime geçin, Kombi cihazlarınız için anında profesyonel servis alın! Isıtma teknolojileri alanında Buderus cihazlar arasında öne çıkan Kombi ürünleri, düzenli bakım ihtiyacı gösteren ve zaman zaman arızalanabilen cihazlardır. Bu kapsamlı ürünlerin arıza ve bakım ihtiyacı durumlarıyla profesyonel olarak ilgilenilmesi gerekiyor. Gerekli durumlarda Kemalpaşa bölgesinde hızlı teknisyen ekiplerimizle destek sağlıyoruz.

Buderus Servisi olarak kullanıcıların sık tercih ettiği kombilerle ilgileniyoruz. Bu cihazlar karşıladıkları ihtiyaçtan dolayı ev ve iş yerleri gibi birçok yaşam alanında kullanılıyorlar. Hava şartlarının soğuk olduğu dönemlerde yoğun ve sürekli olarak aktif olurlar. Bu cihazlar ateşleme sistemi ve su iletimiyle kaloriferler aracılığıyla ortam sıcaklığını yükseltiyorlar. Bu çalışma sistemi nedeniyle de uzun kullanımlarda iç aksamlar dahil olmak üzere kirlenebiliyorlar. Hal böyle olunca düzenli bakım gerektiriyorlar. Bakımlar yapılmadığında veya yoğun çalıştırmalar sonucu teknik arızalar gösterebiliyorlar. Böyle durumlarda Kemalpaşa Buderus Servisi ekibi olarak ayrıntılı hizmetlerimizde servis sağlıyoruz.


Buderus Müşteri Hizmetleri

Buderus Kemalpaşa Servisi ekibi tarafından ilgili bölgede hizmet almak için öncelikle bir servis talebi oluşturmalısınız. Daha önce kombi gibi ürünlerin onarımı için profesyonel müdahale gerektiğini söylemiştik. Ancak kullanıcılar genellikle doğru servis hizmetine ulaşmakta zorluk çekiyor. Bu da sonuçta arızalı cihazın daha kötü bir duruma gelmesine neden oluyor. Bu gibi durumları önlemek ve sizlerle doğru bir iletişim kurmak adına bazı bilgiler paylaşacağız.

Buderus Servis Talebi Nasıl Oluşturulur ?

 • Kemalpaşa Buderus Servisi Telefon Numarası üzerinden çağrı merkezi ile irtibata geçiniz.
 • Telefon üzerinde yaşanana arızayı ve ürünün mevcut garanti bilgisini aktarın.
 • Sizlerden istenen İsim-Soyisim, Adres ve Cep No bilgilerini çalışma arkadaşlarımızla paylaşın.
 • Görüşme sonucunda Buderus Servis Talebi işleminiz gerçekleştirilmiş olacaktır. Teknisyen ekip sizlere geri dönüş sağlayıp adrese ulaşacaktır.
Kemalpaşa Buderus Servisi
Kemalpaşa Buderus Servisi

Kemalpaşa Buderus Servisi Nasıl Çalışıyor ?

Buderus Kemalpaşa Servisi olarak kombi ürünlerinin karmaşık bir yapıda bulunduğunu, bu sebeple arıza durumlarının profesyonelce çözülmesi gerektiğini söylemiştik. Bunun en temel nedeni, yetersiz ve bilinçsiz servis işlemlerin arızaları çözülmesi zor bir duruma getirmesidir. Cihazlarda bulunan en ufak bir bağlantı hatası veya voltaj problemi bile bilgisiz gerçekleştirilen bir müdahaleyle büyük bir probleme dönüşebilir. Bu da sonuç olarak cihazın tamamen işlevsiz hale gelmesine ve maddi zararlara yol açar. İşte bu sebeplerden dolayı yeterli teknik servis hizmeti arıza çözümleri için şarttır. Peki bu durumla karşılaşmamak için ne yapmalıyız ?

Donanımlı bir servis hizmetine çalışma modeli ve servis işlemleri odlukça önemlidir. Bununla beraber servis sürecinin nasıl ilerlediği de bu konuda bilgi sağlayacaktır. Hizmet alacak insanlar da çoğunlukla servis sürecinin nasıl ilerlediğini, ne gibi işlemler uygulandığını ve teslim süresini merak ediyor. Bizler bu bağlamda ayrıntılı hizmetimizin adım adım nasıl işlediğini ve nasıl çalıştığını sizlerle paylaşacağız. Kemalpaşa Buderus Servisi nasıl çalışıyor ?

 • Adrese ulaşan ekipler öncelikle cihaz üzerinde arıza tespiti gerçekleştirecekler.
 • Arıza keşfinin sonucuna göre 2 farklı sebep vardır; Bakımsızlık ve Bozuk Parça durumlarıdır.
 • Eğer Buderus Kombi’de düzenli bakım yapılmamasından kaynaklı bir arıza varsa hijyenik ve ayrıntılı bakım hizmeti uygulanır ve arıza giderilir.
 • Cihazın iç aksamlarında bozulan veya işlevini yitiren bir parça mevcutsa, Yedek Parça temin edilir.
 • Gerekli parçaların değişimi ev ortamında veyahut donanım atölyelerinde gerçekleşir. Her iki durumda da onarım işleminden sonra cihaz performans testlerinden geçer.
 • Sorunsuz çalışan ve problemi giderilen ürün sizlere teslim edilmek üzere yola çıkar.
 • Kemalpaşa Buderus Servisi parça değişimi gerçekleştirilen kombileri 1 Yıl Garanti kapsamıyla teslim eder. Servis süreci ortalama 1-3 İş Günü kadar sürebilmektedir.
Buderus Kemalpaşa Servisi
Buderus Kemalpaşa Servisi

Kemalpaşa Buderus Kombi Servisi

Kemalpaşa Buderus Kombi Servisi cihazlara özel sunduğumuz teknik servis hizmetidir. Bu ürünlerin ayrıntılı inceleme gerektirdiğini çokça kez söyledik. Gerekli işlemleri gerçekleştirdiğimiz ve parça değişimlerini yaptığımız alan burasıdır. Kombiler üzerinde temkinli davranılmasının en temel sebeplerinden biri cihazların çalışma biçimidir. Doğalgaz kullanarak aktif olmaları, yapılacak hataların tehlikeli hale gelmesine neden olabilir. Bu yüzden iç yapılarına dikkat edilmesi ve adım adım incelenmeleri gerekir.

Kullanıcılar da çoğunlukla sahip oldukları ürünün iç yapısını, çalışma biçimini ve arızalarını bilmek istiyor. Bununla beraber olası problemlerin çözümünü bilmek, fazlasıyla yardımcı olacaktır. İlk müdahale konusunda bilgi sağlayacak ve olası hataların önüne geçecektir. Bu sebepten sizlerde bu ürünlerin olası arızalarını ve çözümlerini, ayrıca bu kapsamda sunduğumuz hizmetleri anlatacağız. Kemalpaşa Buderus Servisi olarak Eşanjör, Motor ve Pompa gibi önemli aksamların değişimi ve bu konuda onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Gelin arızalar ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinelim.

ArızaHizmet
H11NTC Sensör Değişimi
CCDış Hava Sensörü Onarımı
D7Gaz Grubu Onarımı
2971Kombi Bakımı ve Su Basılması
3AFan Tamiri
Buderus Kombi

Buderus Kombi Bakımı Kaç Yılda Bir Yapılır ?

Buderus Servisi Kemalpaşa ekibi olarak söyleyebiliriz ki; Kombi Bakımı işlemi 1 Yılda 1 Defa ve Petek Temizliği işlemi 2 Yılda 1 Defa mutlaka yapılmalıdır. Periyodik bakımın temel amacı; cihazı sürekli olarak yüksek performansta kullanmak ve olası arızaları önlemektir. Kombilerde en temel arıza sebebi bakımsızlıktır. Düzenli bakım yapılmayan bir cihazın iç aksamları pislenerek zamanla işlevini yitirir ve büyük arızalara sebep olur. Bu nedenlerden dolayı uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanım için düzenli bakım şarttır.

Servis Hizmetine Göz Atın; Kombi Bakımı Servisi

Kemalpaşa Buderus Servis Ücreti 2022

Kemalpaşa Buderus Servis Ücreti 2022 yılı için 100 TL olarak belirlenmiştir. Servis ücretinin talep edilmesinin nedeni onarım işlemlerinde bulunan arıza tespit aşamasıdır. Bu adımda teknisyen arkadaşlarımız ölçüm ve test aletleri kullanarak problemin kaynağını keşfediyorlar. Bu esnada zaman, efor ve yakıt harcıyorlar. Belirli giderler karşılığında ise bir miktar ücret talep ediliyor. Sizlerde profesyonel ve uygun fiyatlı arıza tespiti yaptırmak istiyorsanız hemen iletişime geçin.

Kemalpaşa Buderus İletişim

Buderus Kemalpaşa Servisi ile iletişime geçmenin en sağlıklı yolu servis telefon numarasını tuşlamak olacaktır. Bununla beraber web sitemizde bulunan servis çağır butonlarını kullanarak çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Bu sayede müşteri hizmetleri ile irtibat kurup bilgi alabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.


Buderus Kemalpaşa Servisi Soru & Cevap

Kemalpaşa Buderus Servisi Telefon Numarası Kaç ?

Kemalpaşa bölgesinde Buderus Servis ekiplerinden hizmet almak için (0232) 326 31 21 telefon numarasını tuşlayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.


Buderus Servisi Kemalpaşa Kaça Kadar Açık ?

Buderus Servisi Kemalpaşa bölgesinde 7/24 çağrı merkezi olarak açıktır. Teknisyen ekiplerimiz Hafta İçi ve Cumartesi günleri arasında saat 21:00’a kadar hizmet vermektedir.