Çeşme Beko Servisi


Çeşme bölgesindeki Beko beyaz eşya ve televizyonların arıza yapması durumunda bize Çeşme Beko Servis Numarası olan (0232) 326 31 21 den ulaşabilirsiniz. Servis kaydı oluşturduktan sonra aynı gün içinde uzman teknik ekiplerimizle size destek olup en iyi hizmeti verecektir.

Çeşme Beko Servisi‘nin ilgili bölgesinde yoğun bir müşteri havuzumuz olduğundan dolayı bu bölgeye daha fazla hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda İzmir içinde her bölgede hizmetimiz bulunmaktadır. Günümüzde hayatımızı kolaylaştıran ve her evde bulunan bu cihazlar zaman zaman elimizde olmayan sebeplerden arıza yapabiliyor. Bu gibi durumlarda bilir kişi desteği için bizi aramanız yeterlidir. Beko Servisi İzmir alanında donanımlı ekibiyle arıza çözümleri için hizmet vermektedir.


Beko Müşteri Hizmetleri

Beko Çeşme Servisi ve İzmir içerisinde her bölgeye aynı gün içinde uzman teknik destek sağlamaktayız. Hizmet ve kalite standartları gereği müşteri memnuniyeti bizim için esastır. Bu sebeple ekiplerimiz deneyimli, güvenilir ve güler yüzlü hizmetimizi yıllardır müşterilerimize sunmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak için bizlerle iletişim kurmanız ve talepte bulunmanız gerekir. Genellikle iletişim kurarken yanlış kaynaklar kullanılıyor ve hatalı servis işlemleri ortaya çıkıyor. Bu durumda sizlere nasıl servis çağırabileceğinizi anlatacağız. Beko Servis Kaydı Nasıl Oluşturulur ?

Beko Servis Kaydı Nasıl Yapılır ?

 • Çeşme Beko Servisi Telefon Numarası ile 7/24 iletişime açık telefon numaramız üzerinden bize ulaşın.
 • Müşteri Hizmetleri ile görüşme gerçekleştirerek ürünün çalışmama sebebi ve garanti durumunu bize iletin.
 • Beko Servis Kaydı oluşturmak için kişisel telefon, adres ve isim soyad bilgilerinizi bize veriniz.
 • Görüşme sonucunda arıza kaydınız oluşturulmuş olup teknisyen ekipler size geri dönüş sağlayacaktır.
Çeşme Beko Servisi
Çeşme Beko Servisi

Çeşme Beko Servisi Nasıl Hizmet Veriyor ?

Beko Çeşme Servisi uzman teknik ekipleri ile size profesyonel hizmet sunmaktadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve güvenilirliktir. Servis Kaydı oluşturmanız dahilinde aynı gün içerisinde hizmet vermekteyiz. Parolamız insanlara kolaylık sağlamak ve hızlı bir şekilde yaşadıkları sorunları çözüme kavuşturmaktır. Beko beyaz eşyalarda yaşanan arızaların hızlı ve sorunsuz çözümlenmesi için mutlaka yeterli bir servis hizmeti alınmalıdır. Yanlış müdahaleler ile mevcut arıza daha kötü bir duruma gelebilir ve maddi zararlar oluşturabilir. Bu bağlamda sizlere profesyonel servis hizmetinin nasıl işlediğinden bahsedeceğiz.

Yıllardır sizlere verdiğimiz hizmetin süreci de merak konusudur. Aslında bu konu oldukça önem arz etmektedir. Beko markasına ait cihazların teknisyeni olan ve alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz size hizmet vermektedir. Alanında uzman teknisyenler dışında donanımlı teknik ekipmanlarla da daha profesyonel hizmetimizi size en iyi şekilde sunmaktayız. Çeşme Beko Servisi ekibinin servis sürecini temeli bu şekildedir. Şimdi kalan kısımları size adım adım aktaracağız.

 • Beko Arıza Tespiti; Uzman teknisyen ekiplerimiz adresinize geçiş yaptıklarında cihaza gerekli testler gerçekleştirirler. Sonrasında ise bu testlere bağlı olarak arızalı parçayı tespit ederler. Bu aşamada ise emin olmak için ölçü aleti ile arızalı parçaya gerekli ölçümler yapılır.
 • Beko Onarım & Bakım İşlemleri; Bazen cihazlarımızın çalışmama veyahut arıza kodu gibi hatalar vermesinin sebebi bakımları doğru zamanda yapılmadığından dolayı gerçekleşebilir. Bu konuda Kombi Bakımı gibi bir hizmet sunmaktayız. Bunun yanı sıra Klima Bakımı gibi bir hizmetimiz de size sunulmaktadır. Bu sayede hijyenik ve detaylı bakım ile arıza giderilir. Eğer bozulan ve işlevini yitiren bir aksamdan kaynaklanan bir arıza varsa bu durumda Yedek Parça temin edilip evde çözüme kavuşturulur. Arızanın durumu evde çözüme ulaşamıyorsa cihaz atölyemizde misafir edilir.
 • Beko Cihaz Teslimi; Atölyeye alınan cihazın arızalı parçaları değişir ve cihazın çalışır vaziyete gelmesi için gereken ne varsa yapılır. Cihazı aşamalı testlere tabi tutarak cihazın bir daha arıza vermesinin önüne geçmekteyiz. Beko Çeşme Servisi olarak yaptığımız işlemlere ve değişen parçalara garanti vererek sizlere de rahatlık sağlıyoruz. Bu bağlamda teslim edilecek ürünlere 1 Yıl Garanti veriyoruz. Beko Servis süreci ise 1 ile 3 gün arası sürmektedir.
Beko Çeşme Servisi
Beko Çeşme Servisi

Beko Çeşme Servisi Hangi Ürünleri Kapsıyor ?

Çeşme Beko Servisi olarak Beko markasına ait olan ve hemen hemen her evde bulunan beyaz eşya , televizyon ve elektrik süpürgesi gibi cihazların tamir bakım onarım işlemlerinde sizlere hizmet vermekteyiz. Bu cihazlar için yaşanabilecek arızalarda size en iyi teknik desteği profesyonel şekilde size yıllardır sunmaktayız. Aşağıda maddeler halinde sizlere hangi ürün ve arızaları kapsadığımızı anlatacağız.

Çeşme Beko Buzdolabı Servisi

vsınırları içerisinde bulunan Beko marka cihazlara aynı gün içerisinde hızlı hizmet vermekteyiz. Bu cihazların içerisindeki parçaların ömürleri azaldığı için veya kullanım hatalarından dolayı sık sık karşılaştığımız arızlar; Buzdolabı Soğutmuyor , Buzdolabı Su Akıtıyor gibi arızalardır.

 • Beko Buzdolabı Rezistans Değişimi
 • Beko Buzdolabı Motor Tamiri
 • Beko Buzdolabı Evaporatör Değişimi
 • Beko Buzdolabı Tahliye Grubu Değişimi
 • Beko Buzdolabı Kart Tamiri

Çeşme Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Çeşme bölgesinin içinde her eve gün içerisinde hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Çamaşır makineleri fazla yüklemeden veya voltaj dalgalanmalarına bağlı olarak; Çamaşır Makinesi Su Kaçırıyor, Çamaşır Makinesi Elektrik Gelmiyor gibi arızalar verebilir. Bu gibi arızalar için size hizmet vermekteyiz;

 • Beko Çamaşır Makinesi Ventil Değişimi
 • Beko Çamaşır Makinesi Pompa Değişimi
 • Beko Çamaşır Makinesi Kart Tamiri
 • Beko Çamaşır Makinesi Rulman Değişimi
 • Beko Çamaşır Makinesi Kazan Tamiri

Servis Hizmetine Göz Atın; Çamaşır Makinesi Servisi İzmir


Çeşme Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Günümüzde artık neredeyse her evde bulunan bu cihazlar artık hayatımızın bir parçası olmuş durumdadır. Bu cihazların bazı kronik arızaları zaman geçtikçe kendilerini belli etmeye başlarlar. Bu arızalara örnek olarak Bulaşık Makinesi Suyu Isıtmıyor veya Bulaşık Makinesi Su Boşaltmıyor diyebiliriz. Çeşme Beko Servisi olarak bizim yaptığımız işlemler şu şekildedir.

 • Beko Bulaşık Makinesi Pompa Değişimi
 • Beko Bulaşık Makinesi Ventil Değişimi
 • Beko Bulaşık Makinesi Kart Tamiri
 • Beko Bulaşık Makinesi Rezistans Değişimi
 • Beko Bulaşık Makinesi Motor Tamiri

Çeşme Beko Kombi Servisi

Günümüzün en önemli ev aletlerinden biri olan kombiler her eve lazım olan araçlardır. Düzenli bakım gerektiren ve karmaşık bir yapıya sahip olan cihazlardır. Beko kombiler yüksek performansı nedeniyle günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu araçlar kullanım şeklinize, suyunuzun temizliğine veya voltajlarınızın dalgalanmalarına göre bazı arızalar verebilir. Bu tür arızaları Beko Servisi Çeşme ekibi ile teknik olarak çözüme ulaştırmak için sizlere yıllardır verdiğimiz hizmetlerimiz şunlardır;

 • Beko Kombi NTC Sensör Değişimi
 • Beko Kombi Kart Tamiri
 • Beko Kombi Eşanjör Değişimi
 • Beko Kombi Termostat Tamiri
 • Beko Kombi Pompa Değişimi

Servis Hizmetine Göz Atın; Kombi Servisi İzmir


Çeşme Beko Klima Servisi

Çeşme Beko Servisi olarak sürekli olarak ilgilendiğimiz ve bakım gerçekleştirdiğimiz ürünlerden biri klimalardır. Bu cihazlar her mevsimde ısıtma-soğutma alanında çalıştırılırlar. Yaşam alanı ve ofis gibi iş alanlarında yoğun olarak kullanılırlar. Bu kullanım biçimiyle beraber elbette bazı durumlarda arızalar meydana getirebilirler. Teknik servis ekiplerimizle bu durumlarda sizlere profesyonel destek sağlıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin bazıları aşağıdaki gibidir.

 • Beko Klima Kompresör Değişimi
 • Beko Klima Fan Tamiri
 • Beko Klima Sensör Değişimi
 • Beko Klima Kart Tamiri

Çeşme Beko Fırın Servisi

Beko akıllı ev aletleri arasında ocaklı ve mikrodalga versiyonlarıyla mutfak alında sık kullanılan ürünlerden biri Fırınlardır. Bu cihazlar yüksek voltaj akımını kullanarak gıdaları pişirmek için ısı oluştururlar. Bu işlemi gerçekleştirirken yüksek enerji kullanmaları ve elektronik cihaz olmalarından kaynaklanan bazı arızalar gösterebilirler. Bununla beraber cihazların pis bırakılması da arıza sebebidir. Bizler böyle durumlarda teknik servis ekiplerimizle Çeşme bölgesinde hizmet sağlıyoruz. Fırın arıza çözümü hizmetlerimizden bazıları şunlardır;

 • Beko Fırın Rezistans Değişimi
 • Beko Fırın Kart Tamiri
 • Beko Fırın Lamba Değişimi
 • Beko Fırın Kapak Tamiri

Çeşme Beko Televizyon Servisi

Beko Televizyon cihazları sağladığı görüntü kalitesi ve benzeri özellikleri ile sık tercih edilirler. Yayın akışı, eğlence ve haber kaynaklarıyla önemli kitle iletişim araçlarıdır. Her evde yer edinmiş bu cihazlar oldukça hassas yapıdadırlar. Elektronik kaynaklı veya darbe alarak kolayca arızalanabilirler. Bu cihazların arıza durumlarıyla Beko Çeşme Servisi olarak detaylıca ilgileniyoruz. Bu arızalara çözüm üretirken sağladığımız bazı servis hizmetleri aşağıdaki gibidir;

 • Beko Televizyon Tamiri
 • Beko Televizyon LCD Ekran Değişimi
 • Beko Televizyon Panel Değişimi
 • Beko Televizyon LED Panel Tamiri

Çeşme Beko Servis Ücreti 2022

Çeşme Beko Servis Ücreti 2022 yılı içerisinde 150 TL olarak belirlenmiştir. Beko Servis Ücreti servis adımlarının ilk işlemi olan arıza keşfi için talep edilmektedir. Bu işlem esnasında teknisyen ekiplerimiz ölçüm ve test aletleri kullanıyor, zaman, efor ve yakıt harcıyorlar. Ortaya çıkan giderler belirli bir fiyat tarifesi oluşturuyor. Arıza tespiti gerçekleştirildikten sonra herhangi bir onarım işlemi uygulandığında arızaya bağlı bir fiyat tarifesi sunulmaktadır. Bu durumda servis ücreti talep edilmemektedir. Sizlerde profesyonel arıza keşfi ve onarım yaptırmak istiyorsanız Çeşme Beko Servisi Numarası üzerinden bize ulaşın.


Beko Çeşme Servisi Soru & Cevap

Çeşme Beko Servisi Telefon Numarası Kaç ?

Çeşme Beko Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 31 21‘i tuşlayarak müşteri hizmetleri üzerinden servis kaydı oluşturabilirsiniz.


Beko Çeşme Servisi Kaça Kadar Açık ?

Beko Çeşme Servisi servis talepleri için 7/24 çağrı merkezi ile açıktır. Teknisyen ekiplerimiz Pazartesi-Cumartesi günleri arası saat 21:00‘a kadar hizmet vermektedir.