Menemen DemirDöküm Servisi


Menemen DemirDöküm Servisi ile telefon numarası olan (0232) 326 31 21 üzerinden irtibata geçin, kombi, klima ve termosifon cihazlarınız için profesyonel servis hizmeti alın! Termoteknolojik cihazlar arıza durumlarında dikkatli incelenmesi gereken ve detaylı işlem gerektiren cihazlardır. Bununla beraber kullanıma bağlı olarak düzenli bakım ve temizlik ihtiyacı duyarlar. Teknik Servis hizmetimizle Menemen bölgesinde bu ürünlerin arıza ve bakım durumlarında hızlı servis ekiplerimize hizmet sağlıyoruz.

DemirDöküm ürünleri incelediğimizde performansıyla dikkat çeken ve sık tercih edilen cihazların kombiler olduğunu görüyoruz. Bu cihazlar kış aylarında ısınma gibi önemli bir ihtiyacı karşıladıkların dolayı her yaşam alanında kullanılmaktadır. Bununla beraber klima ve termosifonlarda bu alanda öne çıkan ürünlerdir. Bu cihazlar hali hazırda sık kullanılan ve her alanda kendini gösteren cihazlardır. Menemen gibi yoğun bir bölgede bulunan kullanıcı oranının fazla olması bu durumu etkilemektedir. Düzenli bakım yapılmadığında ve uzun süreli aktif kullanımlarda bu ürünler belli arızalar gösterebiliyorlar. İlgili bölgenin kullanıcı oranının yüksek olması da bu konuda gelen servis taleplerini arttırıyor. Bizler buna karşın Menemen DemirDöküm Servisi ekiplerimizle hızlı, donanımlı ve aktif onarım ve bakım hizmetleri sunuyoruz.


DemirDöküm Müşteri Hizmetleri

DemirDöküm Menemen Servis ekibinden destek almanız için öncelikle iletişime geçmeli ve talep oluşturmalısınız. Bu bağlamda müşteri memnuniyeti ve yardım almak için DemirDöküm Müşteri Hizmetleri sizlere yardımcı olacaktır. Termoteknolojik ürünleri detaylı incelenmesi ve arızaların profesyonel çözümlenmesi gerektiğini daha önce vurgulamıştık. Bunu sağlamak için yeterli bir servis hizmeti almalısınız. Ancak kullanıcılar doğru ve donanımlı bir servise ulaşmakta zorluk çekiyorlar. Bunun en temel sebebi internet üzerinde bulunan yanlış iletişim yolları oluyor. Bunun sonucunda ise mağduriyet durumları meydana gelebiliyor. Bu gibi durumları önlemek ve kullanıcıların donanımlı bir hizmet almasını sağlamak için sizlerle iletişim yollarını ve nasıl servis kaydı oluşturacağınızı paylaşacağız.

DemirDöküm Kombi Servis Kaydı Nasıl Oluşturulur ?

 • Menemen DemirDöküm Servisi Numarası‘nı kullanarak çağrı merkezine bağlanın ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
 • Çağrı esnasında yaşanan arıza durumu ve garanti süresi hakkında bilgileri paylaşın.
 • Çalışma arkadaşlarımızın sizlerden talep ettiği İsim-Soyisim, Cep Numarası ve Adres bilgilerini sağlayın.
 • Görüşme sona erdiğinde DemirDöküm Servis Kaydı oluşturulmuş olacaktır. Bölge servis ekibi sizlere geri dönüş sağlayarak cihazla ilgilenecektir.
Menemen DemirDöküm Servisi
Menemen DemirDöküm Servisi

Menemen DemirDöküm Servisi Nasıl Çalışıyor ?

Menemen DemirDöküm Servisi olarak ısıtma-soğutma alanında bulunan cihazların detaylı inceleme gerektirdiğini vurgulamıştık. Bunun sağlamak için yeterli ve donanımlı bir servis hizmeti gerektiğini de söyledik. Durum böyle olunca alacağınız servis hizmetinin çalışma stili ve servis işlemleri bir hayli önemli oluyor. Bunun en temel sebebi; yetersiz ve bilinçsiz müdahalelerin arızalı cihazı daha kötü bir duruma götüreceğidir. Bununla beraber kombi ve klima gibi ürünlerde dikkatsiz davranılması cihazı tamamen işlevsiz hale getirebilir ve tamamen çalışmayabilir. Sonucunda ise maddi zararlara yol açacaktır.

Söylediğimiz sebeplerden dolayı hizmet alacak müşterilerimizin servis işlemleri adına bilgili olmasını önemsiyoruz. Bu konuda gelen soruları yanıtlamaya ve merakı gidermeye çalışıyoruz. Bununla beraber çalışma stiline ve servis sürecine hakim olmak, oldukça faydalı olacaktır. Hem cihaz sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde onarılabilecek, hem de maddi zararlardan kaçınılacaktır. Bu bağlamda sizlere adım adım uyguladığımız servis işlemlerinden, avantajlardan ve sürecin nasıl olduğundan bahsedeceğiz. Menemen DemirDöküm Servisi Nasıl Çalışıyor ?

 • DemirDöküm Servis Kaydı oluşturulduktan sonra teknisyen ekip sizlere geri dönüş sağlayıp adrese ulaşacaktır.
 • Adrese ulaşım sağlayan çalışma arkadaşlarımız öncelikle arıza tespiti gerçekleştirecektir. Bu aşamada ölçüm ve test aletleri kullanılarak problemin kaynağı tespit edilecektir.
 • Tespit sonucunda 2 farklı arıza kaynağı vardır; Bakımsızlık ve İşlevsiz Parça olarak ikiye ayrılır.
 • Termoteknolojik ürünler periyodik bakım yapılmamasından dolayı sıklıkla arızalanır. Bu durumda arızalı ürüne detaylı ve hijyenik Kombi Bakımı ve benzeri hizmetler uygulanarak teslim edilir.
 • Eğer işlevsiz ve bozulan bir iç aksam mevcutsa; Yedek Parça temin edilir ve ürün detaylı inceleme için atölye ortamına alınır.
 • Ardından donanımlı ustaların ellerinde parça takım ve onarım işlemleri gerçekleşir. Bununla beraber ürünün performansı aşama aşama test edilir.
 • Bunların sonucunda garantili hizmet ile onarılan ürün 1 Yıl Garanti altına alınır.
 • DemirDöküm Menemen Servisi ekibi tarafından cihazlar sizlere teslim edilmek üzere yola çıkar. Servis süreci ortalama 1-3 İş Günü kadar sürmektedir.
DemirDöküm Menemen Servisi
DemirDöküm Menemen Servisi

Menemen DemirDöküm Teknik Servis

DemirDöküm Servis Menemen bölgesinde kombi, klima ve termosifon ürünleriyle ilgileniyor. Bunu daha önce de söylemiştik. Her cihazla ilgilenen özel ve tecrübeli servis ekipleri bulunuyor. Uygulanan tamir ve onarım hizmetleri DemirDöküm Teknik Servis altında birleşiyor. Genellik cihaz sahipleri arıza yaşanan ürünün servis kapsamında olup olmadığını merak ediyor. Aslında bu durum geniş beyaz eşya alanlarında daha çok yaşanıyor. Fakat DemirDöküm, ısıtma ve soğutma cihazları alanında öne çıkmaktadır. Bu bağlamda belirli ürünler üzerinde daha ayrıntılı ilgilenilmektedir.

Kullanıcılar sahip oldukları kombi gibi karışık yapılı cihazların arıza durumlarında dikkatli davranmaktadır. Bununla beraber yaşanan arıza durumunun nedenlerini ve çözüm yollarını merak etmektedir. DemirDöküm Servisi olarak uzmanlaştığımız bu makinelerin olası arıza durumlarını ve hizmetlerimizle paralel olarak çözüm yollarını sizlerle paylaşacağız.

Menemen DemirDöküm Kombi Servisi

DemirDöküm ürünleri arasında en sık tercih edilen ve öne çıkan ürün kombilerdir. Bu cihazlar karmaşık bir iç yapıya sahip olduğu gibi, ateşleme sistemi kullanarak ortam sıcaklığını yükseltmeye yarıyorlar. Bu alanda fazlasıyla temkinli davranılması gereken makinelerdir. Doğalgaz kullanımının etkisiyle beraber, arızaların önemi bir hayli artmaktadır. Cihazlar genellikle düzenli bakım yapılmamasından kaynaklı olarak arızalanmaktadır. Bu da ortaya bir çok farklı arıza çıkarmaktadır. Menemen DemirDöküm Servisi olarak kombilerin bakım ihtiyacı ve olası arıza durumlarıyla ilgileniyoruz. Aşağıda sık karşılaştığımız arıza kodlarını ve uyguladığımız çözümleri görebilirsiniz.

ArızaÇözüm
DemirDöküm Nitron F9 Arıza Koduİç Bağlantı Kontrolü
DemirDöküm Solaris CC Arıza Kodu Baca Sensörü ve Hava Prosestatı Parça Değişimi
DemirDöküm Aden F0 Arıza KoduKombiye 2 Bar Kadar Su Basılması
DemirDöküm Kombi

Menemen DemirDöküm Klima Servisi

DemirDöküm Klimalar, ısıtma-soğutma alanında görev alan ve en az kombiler kadar sık tercih edilen cihazlardır. Avantajlı olarak hem kış, hem de yaz aylarında faydalı olan ürünlerdir. Hassas yapıları ve düzenli bakım ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu alanda performansı sebebiyle çok tercih edilir. Fakat periyodik olarak temizlik yapılmaması arızalara ve performans düşüklüğüne neden olabilmektedir. DemirDöküm Menemen Servisi ekibi olarak bu gibi durumlarda gerekli bakım ihtiyacı ve onarım işlemlerini sağlıyoruz. Çözüm ürettiğimiz arızalardan bazıları aşağıdaki gibidir.

 • DemirDöküm Klima Çalışmıyor
 • DemirDöküm Klima Sigorta Attırıyor
 • DemirDöküm Klima Çok Sesli Çalışıyor
 • DemirDöküm Klima Su Akıtıyor

Servis Hizmetine Göz Atın; Klima Servisi

Menemen DemirDöküm Termosifon Servisi

Menemen DemirDöküm Servisi olarak diğer cihazlardan daha farklı bir yapıda olan termosifon ürünleriyle de sıklıkla karşılaşıyoruz. Bu cihazlar su sıcaklığını yükseltmek adına görev alırlar. Kazanlı sistemleriyle yoğun su kullanarak çalışırlar. Elbette elektronik olarak çalıştıkları için belirli zaman aralıklarıyla ve uzun kullanımlar sonucunda arıza gösterebilirler. Bununla beraber kireçlenme durumları da gözlenebilir. Alanında uzan profesyonel ekiplerimiz ile bu ürünlerin arıza çözüm ve bakım ile ilgili işlemleriyle ilgileniyor. Sık karşılaşılan arızalar;

 • DemirDöküm Termosifon Isıtmıyor
 • DemirDöküm Termosifon Su Damlatıyor
 • DemirDöküm Termosifon Geç Isıtıyor
 • DemirDöküm Termosifon Çalışmıyor

Menemen DemirDöküm Servis Ücreti

Menemen DemirDöküm Servis Ücreti güncel olarak 150 TL-250 TL olarak belirlenmiştir. Servis ücretinin talep edilme sebebi, servis işlemlerinde anlattığımız arıza tespiti süreci içindir. Bu bölümde teknisyen ekiplerimiz ölçüm ve test aletleri kullanıyorlar. Bununla beraber zaman, efor ve yakıt harcıyorlar. Elbette belirli giderler karşılığında bir fiyatlandırma yapılıyor. Profesyonel servis tarafından arıza keşfi ve onarım hizmeti almak için ulaşın.

Menemen DemirDöküm Kombi Bakımı Ne Kadar ?

DemirDöküm kombi cihazlar için güncel fiyatlandırma şu şekildedir; Kombi Bakımı 300 TL, Petek Temizliği 400 TL ve ikisi beraber 700 TL olarak belirlenmiştir. Menemen bölge ekiplerinden hijyenik, detaylı ve teknolojik ürünler katkısıyla bakım hizmeti almak için bize ulaşıp servis kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır.


DemirDöküm Servis Menemen Soru & Cevap

Menemen DemirDöküm Servis Telefon Numarası Kaç ?

Menemen bölgesi üzerinden demirdöküm servis çağırmak için (0232) 326 31 21 telefon numarası üzerinden talep oluşturabilirsiniz.


DemirDöküm Menemen Servisi Kaça Kadar Açık ?

DemirDöküm Müşteri Hizmetleri Menemen bölgesinde 7/24 çağrı merkezi olarak açıktır. Servis ekiplerimiz Pazartesi-Cumartesi günleri arası saat 21:00’a kadar hizmet vermektedir.