Profilo Servisi


Profilo Servisi ile müşteri hizmetleri üzerinden iletişime geçin; servis kaydı oluşturarak aynı gün içerisinde Teknik Servis çağırın! Bizlerle iletişime geçmek için Profilo Servis Numarası olan (0232) 326 31 21 üzerinden arama gerçekleştirin ve 7/24 çağrı merkezinden destek alın. İzmir’in tüm bölgelerinden yaşadığınız adrese teknik destek ekibi çağırmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede arıza gösteren, bozulan ve kullanamadığınız tüm beyaz eşya, televizyon ve klima cihazlarınız için onarım hizmeti alabilirsiniz. Firmamızı tercih edin, garantili hizmet ve daha birçok avantaj ve fırsattan faydalanın!

Profilo ürünler, akıllı ev cihazları ve iklimlendirme gibi hayatımızı kolaylaştıran birçok alanda fazlasıyla çok tercih ediliyor. Ortaya çıktığı günden bu yana bu elektronik cihazlar birden fazla konumda oldukça yoğun ve sık kullanılıyorlar. Markanın tercih edilen ürünleriyle beraber kullanım oranı da oldukça yükseliyor. Bu makineler, yoğun kullanılmaları ve elektronik yapıda olmaları nedeniyle zamanla arıza gösterebiliyor. Kullanıcıların hayatlarını bu kadar kolaylaştıran cihazları kullanamaması da büyük bir mağduriyet oluşturuyor. Böyle durumlarda yaşanan problemlerin giderilmesi için teknik servis desteği almak gerekiyor. Arızaların çözümlenmesi için profesyonel müdahale edilmesi şart oluyor. Profilo Servisi İzmir ekibi olarak böyle anlarda arıza gösteren, bakım zamanı gelen tüm cihazlarınız için uzman teknisyen grubumuzla hizmet sağlıyoruz. Hizmet bilgilerini inceleyelim.


Profilo Müşteri Hizmetleri

Profilo Servisi‘nden teknisyen ekip çağırmak istiyorsanız öncelikle servis kaydı oluşturarak bir talep iletmelisiniz. Bunu gerçekleştirmek ve buna benzer işlemleri halletmek için müşteri hizmetleri sizlere destek vermektedir. Çağrı merkezi arkadaşlarımız bu alanda 7/24 problemleriniz dinlemek, servis kaydı için yönlendirme yapmak ve hizmet hakkında bilgi sağlamak için çalışıyoruz. Servis numarası veya arama butonu üzerinden ulaşabileceğiniz bu alanda vereceğiniz bilgiler ile oluşturduğunuz kayıt sayesinde en yakın teknisyen ekibe ulaşabilecek ve bu sayede anında teknik destek sağlayarak hızlı servis çağırabileceksiniz.

Güncel olarak sayısı oldukça fazla teknik servis hizmeti bulunuyor. Bu hizmetlerin bir çoğunun iletişim bilgileri internet üzerinden bulunuyor. Ancak bunlardan bazıları yeterli desteği sağlayacak kapasitede olmuyor. Tamir hizmeti almak isteyen kullanıcılar direkt olarak internet üzerinden ulaşım sağlamak istiyor. Fakat bazı durumlarda bu yetersiz hizmetlere ulaşıyorlar. Bunun sonunda ise bilinçsiz bir destek alıyorlar ve mağduriyetlerin giderilmesi zorlaşıyor. İzmir Profilo Servisi olarak buna benzer problemlerin yaşanmaması ve kullanıcıların yeterli teknik servis hizmetine ulaşması için iletişim bilgilerini paylaşacağız. Bununla beraber nasıl servis kaydı oluşturacağınızı anlatacağız.

Profilo Servisi İzmir
Profilo Servisi İzmir

Profilo Servisi İzmir Bölge Hizmeti

Profilo Servisi İzmir bölgesinde tüm alanlarda profesyonel teknisyen grubu ile hizmet veriyor. İzmir gibi bir büyükşehirde beyaz eşya ve elektronik ev cihazlarının kullanım oranı doğal olarak yüksektir. Marka popülerliği ile beraber olası arıza durumlarında il içerisinden oldukça fazla servis talebi almaktayız. Müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede karşılamak için geniş kapsamlı olarak çalışıyoruz. Çünkü bu cihazların bozulması ve arıza göstermesi durumlarında kullanıcılar mağduriyet yaşamaktadır. Böyle anlarda yeterli desteği sağlamak için profesyonel hizmet sağlamak gerekir. Bizler bu doğrultuda Profilo cihazlar üzerinde tecrübeli ve seri teknisyen grubumuzla hizmet veriyoruz. Bu hizmeti sağlamak için her bölgede bulunan teknisyen ekiplerimiz, atölyelerimiz ve 7/24 müşteri hizmetleri aracılığıyla müşterilerimize anında teknik destek ve donanımlı hizmet sunuyoruz.

Profilo Beyaz Eşya, Televizyon ve Klima gibi cihazların tamamı elektronik yapıda bulunan ve iç yapıları birbirinden farklı teknolojik ürünlerdir. Bu cihazlar elbette zamanla kullanım yoğunluğu, kullanıcı hataları ve voltaj kesintilerinden dolayı arıza gösterebilir ve düzenli olarak bakım gerektirebilir. Böyle anlarda önemli olan nokta bu teknik problemleri çözümlemek için alınan hizmet ve yapılan işlemlerdir. Çünkü akıllı ev ürünleri günümüzde çok daha fazla işlev kazanarak daha karışık bir iç yapıya ve detaylı çalışma sistemine sahiptirler. Bu nedenle makinelerde görülen arıza durumlarını onarmak için ayrıntılı, donanımlı ve profesyonel hizmet gerekir. Profilo Servisi olarak cihazlarda yaşanan tüm teknik aksaklıklara çözüm üretmek için tecrübeli ve uzman ekibimizle İzmir’in tüm alanlarında hızlı ve donanımlı arıza onarımı, hijyenik ve detaylı bakım gibi hizmetler sağlıyoruz.

Profilo Teknik Servis
Profilo Teknik Servis

Profilo Teknik Servis Onarım Hizmeti

Profilo Teknik Servis cihazlarınızın arza durumunda tamir ve onarım süreçlerinin yürütüldüğü hizmettir. Bizler servis hizmetleri olarak elektronik ev ürünleri üzerinde tamir ve onarım desteği sağlıyoruz. Bu ürünlerin profesyonel müdahaleler ile tamir olabileceğini ve detaylı çalışma gerektirdiklerini biliyoruz. Bunun en temel sebebi ise ev aletlerinin dijitalleşme ile çok daha fazla özelliğe sahip ve teknolojik hale gelmesidir. Dolayısıyla bu ürünler üzerinde işlem uygulamak için donanımlı olmak gerekiyor. Bunu sağlamak için en önemli noktalardan biri servis işlemleridir. Arızalı bir ürünün onarılması ve problemlerinin giderilmesi için doğru işlemler adım adım yapılmalıdır. Doğru adımları belirlemek için ise kapsamlı bir arıza kaynağı keşfi gerekir. Çünkü günden güne karmaşık yapılı hale gelen bu makinelerin ortaya çıkardığı arızalar çok sebepli olabilir.

Profilo Servisi ekibi olarak eğitimli ve usta teknisyenler aracılığı ile gereken onarım işlemlerini yürütüyoruz. Gerekli ekipmanların kullanıldığı ve atölye desteğinin bulunduğu yeterli bir teknik destek sunmayı hedefliyoruz. Kullanıcıların da merak ettiği sorulardan biri olan ”Cihaza ne gibi işlemler uygulanacak ?” sorusunu cevaplandırmak ve müşterilerimizi bilgilendirmek adına nasıl bir onarım hizmeti sağladığımızı açıklayacağız.

 1. İlk olarak cihazın arıza kaynağını keşfetmek; değişecek parçaları, uygulanacak işlemleri ve tamir yerini belirlemek için teknolojik ekipmanlar ve ölçüm aletleri kullanılarak kapsamlı ve detaylı Teknik Arıza Keşfi yapılır.
 2. Ardından parça montajları ve tamir adımlarının uygulanması için ev yada atölye ortamında profesyonel ustalar aracılığıyla Profesyonel Onarım gerçekleşir.
 3. Cihazın onarımları tamamlandıktan ve arızaları giderildikten sonra periyodik Bakım ve Temizlik aşamaları detaylı ve hijyenik bir biçimde uygulanır.
 4. Son olarak servis işlemleri sona eren cihaz çalışma performansı için testlerden geçer. Sorunsuz çalışan ve ilk günkü kadar verimli olan ürün Profilo Servis İzmir ekibi tarafından garantili olarak teslim edilir.
Profilo Yetkili Servis
Profilo Yetkili Servis

Profilo Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet Avantajları

Profilo Yetkili Servis kalitesinde ve yüksek düzey bir teknik hizmet sağlamayı hedefliyoruz. Bunu gerçekleştirme doğrultusunda müşterilerimize birçok fırsat ve avantaj oluşturuyoruz. Burada sağlanan avantajların temel amacı müşteri güveni ve memnuniyetini oluşturmaktır. Bu bağlamda kullanıcılara çok daha rahat ve sorunsuz bir servis süreci sunmayı hedefliyoruz. Tercih odağı olmaya yönelik kolaylıklar sağlıyoruz. Bununla beraber bizleri tercih edeceklerin hizmetimize dair daha fazla bilgi sahibi olması için kaliteli içerikler üretiyoruz. Ayrıca daha rahat ulaşabilir olmak ve iletişim yollarımızı genişletmek için geliştirmeler sağlıyoruz. Sağladığımız hizmet fırsatlarını inceleyelim.

Anında Teknik DestekProfesyonel EkipGarantili HizmetUygun Fiyat
Profilo cihazlarınızda yaşadığınız mağduriyetleri en hızlı süreç içerisinde çözüme ulaştırmak için Anında Teknik Destek sağlıyoruz. Bunu gerçekleştirmek için 7/24 çağrı merkezi, her bölgede teknisyen ekipler ve atölyeler ile destekte bulunuyoruz.Teknik anlamda uyguladığımız işlemleri donanımlı ve sorunsuz gerçekleştirmek için Profesyonel Ekip ile beraber çalışıyoruz. Bu bağlamda tecrübeli ve uzman personeller ile gerekli ekipman desteğini sağlayarak arızaları sorunsuz çözüme ulaştırıyoruz.Profilo Yetkili Servis seviyesinde sağlanacak bir hizmetin temel yapıtaşı olan müşteri güveni için Garantili Hizmet sunuyoruz. Bu doğrultuda parça değişimi ile onarılan ürünlere 1 Yıl Garanti sağlıyoruz. Bu sayede tekrar oluşan problemlerde ücretsiz desteğimizi sürdürüyoruz.Fiyatlandırmalarımızda güncel ekonomik şartları takip ederek cebe Uygun Fiyat tarifeleri oluşturuyoruz. Müşterilerimizin daha rahat hizmet alabileceği ve cebe uygun fiyatlar sunarak kolaylıkla servis çağırmalarını sağlıyoruz.
Profilo Yetkili Servis
Profilo Servisi
Profilo Servisi

Profilo Servis Ürünleri Nelerdir ?

Profilo Servisi olarak markanın beyaz eşya, televizyon ve klima ürünleri ile ilgileniyoruz. Teknik hizmet sağladığımız tüm cihazlar için ayrı ve özel hizmet sağlıyoruz. Bunun en temel sebebi her ürünün birbirinden ayrı çalışma sistemine ve yapılarına sahip olmalarıdır. Bununla beraber bu makinelerin detaylı inceleme ve donanımlı işlem gerektirmesi de önemli noktalardan biridir. Bu hususta servis çağıracağınız cihaz için üzerinde uzman ve deneyimli bir teknisyen ekip yönlendiriliyor. Bu sayede hata payı oldukça azalıyor ve her üründe ufaktan büyüğe tüm arızaların onarılması sağlanıyor. Hizmet almak isteyen kullanıcılar da çoğunlukla ellerinde bulunan arızalı cihazın servis kapsamında olup olmadığını merak ediyor. Bu bağlamda İzmir Profilo Servisi kapsamında hangi ürünlere nasıl onarım sağladığımızı sizlerle paylaşacağız.

Profilo Buzdolabı Servisi

 • Profilo Buzdolabı Soğutmuyor
 • Su Damlatıyor
 • Alarm Veriyor
 • Kapağı Kapanmıyor
 • Karlanma Yapıyor

Tüm arızalar ve çözümleri için Profilo Buzdolabı Servisi hizmetlerinden faydalanın!

Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

 • Profilo Bulaşık Makinesi Su Kaçırıyor
 • Suyu Isıtmıyor
 • Su Almıyor
 • Sesli Çalışıyor
 • Durulama Yapmıyor

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

 • Profilo Çamaşır Makinesi Su Almıyor
 • Sesli Çalışıyor
 • Sıkma Yapmıyor
 • Program Atlıyor
 • Çalışmıyor

Profilo Servisi ile irtibata geçin ve profesyonel ekiplerden tamir hizmeti sağlayın!


Profilo Fırın & Ocak Servisi

 • Profilo Fırın Üstü Pişirmiyor
 • Şalter Attırıyor
 • Aşırı Isınıyor
 • Ocak Gözü Alevlenmiyor
 • Çalışmıyor

Profilo Televizyon Servisi

 • Profilo Televizyon Ekranı Kırıldı
 • Açılmıyor
 • Ses Var Görüntü Yok
 • Ekranda Çizgiler Çıkıyor
 • Çalışırken Kapanıyor

Profilo Teknik Servis çağırın ve arıza onarımı hizmeti alın!

Profilo Klima Servisi

 • Profilo Klima Sıcak Üflemiyor
 • Soğutmuyor
 • Su Akıtıyor
 • Buz Tutuyor
 • Şalter Attırıyor

Profilo Klima Servisi‘nden teknik destek alın, cihazlarınızı ilk günkü gibi kullanın!


Profilo Televizyon Müşteri Hizmetleri

Profil Servisi kapsamında en çok tercih edilen ürünlerden biri Televizyon cihazlarıdır. Günümüzde her yaşam alanında yer alan önemli kitle iletişim araçlarıdır. Kullanıcılar tarafından yoğun kullanılan bu ürünlerin servis işlemleri için özel müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Servis numarası olan (0232) 326 31 21 üzerinden Profilo televizyon müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede servis kaydı oluşturarak TV cihazları üzerinde uzman teknisyen ekiplerden profesyonel destek alabilirsiniz.

Profilo Servis Ücreti Ne Kadar ?

Profilo Servis Ücreti yeni fiyatlandırmalarla beraber 100-200 TL aralığındadır. Bu ücretin talep edilme sebebi ilk ve en önemli servis adımı olan Teknik Arıza Keşfi işlemidir. Bu işlemin amacı teknolojik aletler ve ölçüm ekipmanlarıyla arızanın kaynağını ve daha birçok hususu belirlemektir. Teknisyen gruplarımız bu aşamada efor, yakıt ve zaman harcamaktadırlar. Doğal olarak belirli giderleri karşılamak amacıyla bir miktar ücret alınır. Arıza bedeli ödenerek Profilo ürün onarılırsa, servis ücreti alınmayacaktır.


Profilo Servisi Soru & Cevap

Profilo Servis Süresi Ne Kadar ?

Profilo cihazlar için Servis Süreci genellikle 1-3 İş Günü, ortalama olarak ise 1 Hafta sürmektedir.


Profilo Servis Numarası Kaç ?

Profile Servis‘e ulaşmak için (0232) 326 31 21 telefon numarası üzerinden arama gerçekleştirebilirsiniz.


İzmir Profilo Servisi Kaçta Kapanıyor ?

Profilo Servisi müşteri hizmetleri ile 7/24 çağrı merkezi olarak aktiftir. Teknisyen ekiplerimiz saat 21:00’a kadar hafta içi ve cumartesi günleri hizmet vermektedir.