Çeşme Bosch Servisi


Çeşme Bosch Servisi Numarası ile bizimle iletişime geçerek, (0232) 326 31 21 telefon numarası üzerinden servis hizmeti alabilirsiniz. Çeşme bölgesinde Bosch Servisi İzmir ekiplerimizle profesyonel teknik destek sağlıyoruz. Bölge içerisinde her mahalle ve sokağa hızlı ulaşım sağlayan teknisyenlerimiz aynı gün adrese ulaşmaktadır. Hizmet detaylarını ve nasıl servis kaydı oluşturulacağını öğrenmek için içeriğimizi inceleyin.

Çeşme ilçesinde beyaz eşyalarda Bosch marka cihazlar oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu ürünler hali hazırda her evde bulunuyor ve aktif olarak uzun süreli kullanılıyor. Her elektronik makine gibi bunlarda yoğun kullanımlarda arıza gösterebiliyor. Çeşme gibi bir ilçe de nüfusun yüksek ve kullanıcı oranının fazla olması bölgeden gelen servis kayıtlarını arttırıyor. Bizler cihazlarınız üzerinde yaşanan problemleri çözüme kavuşturmak adına Çeşme Bosch Servisi olarak teknisyen ekiplerimizle hizmet sağlıyoruz. Sizlere bu bağlamda teknisyen ekip çağırmak için neler yapmanız gerektiğini ve nasıl hizmet alacağınızı anlatacağız. Şimdi gelin, servis detaylarını inceleyelim!


Bosch Müşteri Hizmetleri

Bosch Çeşme Servisi ve benzeri bölge hizmetlerinden destek almak için öncelikle Bosch Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmelisiniz. Çağrı Merkezi, arızayı aktarmak, bilgi almak ve yeni bir servis kaydı oluşturmak için en doğru seçim olacaktır. Kullanıcılar çoğunlukla yaşanan bir arıza için servis talep edeceği zaman doğru iletişim yolunu bulamıyor. Bu da yeterli olmayan hizmetlerin ortaya çıkmasına neden oluyor. Donanımlı ve tecrübeli bir teknik servisten faydalanmanız adına, nasıl servis kaydı oluşturacağınızı ve Bosch servis‘e nasıl ulaşacağınızı aktaracağız.

Bosch Servis Kaydı Nasıl Oluşturulur ?

 • Çeşme Bosch Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 31 21‘i tuşlayarak müşteri hizmetleri ile irtibata geçin.
 • Çağrı merkezi ile görüşme sağlarken, yaşandığınız arıza ve cihazın garanti durumu hakkında bilgi sağlayın.
 • Çalışma arkadaşlarımızın sizlerden talep ettiği İsim-Soyisim, Cep No ve Adres bilgilerini paylaşın.
 • Görüşme sonucunda Bosch Servis Kaydı oluşturulmuş olacaktır. Teknisyen ekipler geri dönüş sağlayın adrese ulaşım sağlayacaklardır.
Çeşme Bosch Servisi
Çeşme Bosch Servisi

Çeşme Bosch Servisi Nasıl Hizmet Veriyor ?

Bosch Servisi Çeşme’de donanımlı ve tecrübeli teknisyen ekiplerle çalışıyor. Bu bölgeden gelen servis taleplerinin yüksek oranda olduğunu daha önce de söylemiştik. Normal şartlarda zaten akıllı ev ürünlerinin yetkin kişiler tarafından incelenmesi gerekiyor. Bununla beraber ilgili bölgede arıza durumlarının fazla olması daha ayrıntılı bir çalışma stili gerektiriyor. Dolayısıyla böyle aktif ve karmaşık bir alanda profesyonel çalışma arkadaşlarımız bulunuyor.

Servis çağıracak ve onarım hizmeti alacak kullanıcılar çoğunlukla servis sürecinin nasıl ilerlediğini merak ediyor. Bunun yanında tamir sürecinin ne kadar süreceği ve nasıl yapıldığı gibi konularda merak edilen konular olarak ortaya çıkıyor. Daha önce donanımlı bir şekilde hizmet verdiğimizi söylemiştik. Bu bağlamda uyguladığımız servis işlemleri adım adım ve ayrıntılı olarak ilerlemektedir. Müşterilerimize hizmetimiz hakkında bilgi sağlamak adına Çeşme Bosch Servisi Nasıl Hizmet Veriyor ? sorusunu maddeler halinde yanıtlayacağız.

 • Servis kaydı oluşturduktan sonra teknisyen ekipler telefonla geri dönüş sağlayıp adrese ulaşırlar.
 • İlk adım olarak Arıza Keşfi yapılarak cihazda yaşanan problemin neden ve hangi parçalardan kaynaklandığı tespit edilir. İki farklı arıza sebebi vardır; Bakımsızlık ve Bozuk Parça.
 • Ardından bakım ihtiyacı olan ürünlere hijyenik ve detayı temizlik işlemleri uygulanır. ( Bakınız; Klima Bakımı Servisi )
 • Bozuk veya işlevini yitiren bir parçadan dolayı arıza oluşuyorsa Yedek Parça temin edilir.
 • Arızalı ürün, Yedek Parça temin edilmesi ve detaylı inceleme için Atölye ortamına bırakılır.
 • Cihaz donanımlı ustaların ellerinde parça değişimi, tamir ve performans testi işlemlerine uğrar.
 • Son olarak sorunsuz çalışan ürün Bosch Çeşme Servisi ekiplerimiz tarafından sizlere teslim edilmek üzere yola çıkar.
 • Garantili Hizmet avantajı ile parça değişimi uygulanan ürünlere 1 Yıl Garanti tahsis edilir. Servis süreci ortalama 1-3 İş Günü kadar sürebilmektedir.
Bosch Çeşme Servisi
Bosch Çeşme Servisi

Bosch Servis Çeşme’de Hangi Cihazları Onarıyor ?

Çeşme Bosch Servisi beyaz eşya, klima ve kombi ürünleri üzerinde onarım hizmeti sunuyor. Her cihaz için donanımlı ve profesyonel ilgilenildiği gibi özel servis ekipleri de bulunuyor. Genellikle ürün sahipleri ellerinde bulunan cihazın arıza durumunda servis kapsamında olup olmadığını soruyor. Ayrıca bu ürünlerin arızaları ve nasıl tamir edildiği de merak konusu oluyor. Bizler bu bağlamda bilgilendirici bir servis hizmeti sağlamak adına sizlere Çeşme bölgesinde ilgilendiğimiz cihazları açıklayacağız. Bosch Servis olarak onarım ve bakım sağladığımız ürünler;

Çeşme Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Çeşme bölgesinde arızalanan ve bakım ihtiyacı olan Bosch Çamaşır Makinelerinde profesyonel arıza tespiti, tamir, bakım ve parça değişimi hizmetleri sunuyoruz. Sıklıkla karşılaştığımız Bosch Makine arızaları;

 • Bosch Çamaşır Makinesi Su Almıyor
 • Bosch Çamaşır Makinesi Su Kaçırıyor
 • Bosch Çamaşır Makinesi Kapağı Kapanmıyor

Servis Hizmetine Göz Atın; Çamaşır Makinesi Bakımı

Çeşme Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Çeşme bölgesinde arızalanan ve bakım ihtiyacı olan Bosch Bulaşık Makinelerinde profesyonel arıza tespiti, tamir, bakım ve parça değişimi hizmetleri sunuyoruz. Sıklıkla karşılaştığımız Bosch Makine arızaları;

 • Bosch Bulaşık Makinesi Su Kaçırıyor
 • Bosch Bulaşık Makinesi Suyu Isıtmıyor
 • Bosch Bulaşık Makinesi Yıkama Yapmıyor

Çeşme Bosch Buzdolabı Servisi

Çeşme bölgesinde arızalanan ve bakım ihtiyacı olan Bosch Buzdolabı cihazlarında profesyonel arıza tespiti, tamir, bakım ve parça değişimi hizmetleri sunuyoruz. Sıklıkla karşılaştığımız Bosch Buzdolabı arızaları;

 • Bosch Buzdolabı Soğutmuyor
 • Bosch Buzdolabı Su Akıtıyor
 • Bosch Buzdolabı Alarm Veriyor

Çeşme Bosch Kombi Servisi

Çeşme bölgesinde arızalanan ve Kombi Bakımı ihtiyacı olan Bosch Kombi cihazlarında profesyonel arıza tespiti, tamir, bakım ve parça değişimi hizmetleri sunuyoruz. Sıklıkla karşılaştığımız Bosch Kombi arızaları;

 • Bosch Kombi Sıcak Su Gelmiyor
 • Bosch Kombi Petekler Isınmıyor
 • Bosch Kombi Su Damlatıyor

Çeşme Bosch Klima Servisi

Çeşme bölgesinde arızalanan ve bakım ihtiyacı olan Bosch Klima cihazlarında profesyonel arıza tespiti, tamir, bakım ve parça değişimi hizmetleri sunuyoruz. Sıklıkla karşılaştığımız Bosch Klima arızaları;

 • Bosch Klima Soğuk Üflemiyor
 • Bosch Klima Sıcak Üflemiyor
 • Bosch Klima Karlanma Yapıyor

Çeşme Bosch Fırın Servisi

Çeşme bölgesinde arızalanan ve Fırın Tamiri ihtiyacı olan Bosch Fırın cihazlarında profesyonel arıza tespiti, tamir, bakım ve parça değişimi hizmetleri sunuyoruz. Sıklıkla karşılaştığımız Bosch Fırın arızaları;

 • Bosch Fırın Sigorta Attırıyor
 • Bosch Fırın Isıtmıyor
 • Bosch Fırın Kendi Kendine Kapanıyor

Çeşme Bosch Servis Ücreti 2022

Çeşme Bosch Servis Ücreti 2022 yılı için 150 TL olarak belirlenmiştir. Servis ücreti; uygulanan arıza tespiti işlemi için talep edilmektedir. Bu işlem esnasında teknisyen arkadaşlarımız ölçüm ve test aletleri kullanıyorlar, zaman, efor ve yakıt harcıyorlar. Belirli giderlerin karşılığında bir miktar servis ücreti talep ediliyor. Herhangi bir tamir ve onarım işlemi gerçekleştirildiğinde arızaya göre bir fiyat tarifesi uygulanıyor ve servis ücreti alınmıyor. Sizlerde profesyonel arıza keşfi ve onarım hizmeti almak için ulaşabilirsiniz.

Çeşme Bosch Servis İletişim

Çeşme ilçesinde Bosch Servis ile iletişim kurmak için kullanabileceğiniz en iyi yol Çeşme Bosch Servisi Numarası olacaktır. Bu sayede müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Genellikle kullanıcılar internette bulunan yanlış iletişim yolları dolayısıyla hatalı servis hizmetleriyle karşılaşıyorlar. Doğru ve yeterli bir servis hizmeti sağlamak için, telefon numaramızdan aramayı unutmayınız.


Bosch Çeşme Servisi Soru & Cevap

Çeşme Bosch Servis Numarası Kaç ?

Çeşme Bosch Servis Numarası için (0232) 326 31 21‘i tuşlayabilir ve servis hizmetlerine ulaşabilirsiniz.


Bosch Servisi Çeşme Kaça Kadar Açık ?

Bosch Servis ekibi Çeşme bölgesinde çağrı merkezi olarak 7/24 servis taleplerine açıktır. Teknisyen ekiplerimiz, Pazartesi-Cumartesi günleri arızası Saat 21:00’a kadar hizmet vermektedir.