DemirDöküm Servisi


DemirDöküm Kombi Servisi‘mi çağırmak istiyorsunuz ? Anında, hızlı Teknik Servis hizmeti sağlayalım. DemirDöküm 1954 yılında kurulmuş, ısıtma ve iklimlendirme alanında günümüzde aktif olarak; Kombi, Klima, Termosifon ve Şofben gibi ürünlerin üretimini sağlamaktadır. Bunların tamamı, insanların hayatında zorunlu olarak yer edinmiş elektronik teknolojilerdir. Her elektronik ürün yapısı gereği mutlak arızalara maruz kalabilmektedir. Bu cihazların olası arızaları diğer ev eşyalarına göre daha yüksek önem arz etmektedir. Çünkü bu ürünlerin geneli; su ve gaz kullanarak çalışma döngüsünü devam ettirmektedir. Ayrıca yeri doldurulamayacak düzeyde ihtiyaç karşılayan ürünlerdir. Bu sebepler, bu tip cihazların arızalarını bir hayli tehlikeli ve önemli kılmaktadır. DemirDöküm Servisi olarak ufaktan büyüğe, özellikle kombi olmak üzere; bu ürünlerin tüm genel arızalarıyla ilgilenmekteyiz.

DemirDöküm Servis Kaydı

DemirDöküm ürünleriniz üzerinde gözlemlediğiniz arıza durumlarında servis çağırmanız gerekmektedir. Bunun için bir DemirDöküm Servis Kaydı oluşturmalısınız. Kullanıcılar genellikle internet üzerinde numaraları bulmakta zorlanıyorlar. Bu sebeple doğru servis kaydının nasıl oluşturulacağına dair akıllarında bir takım sorular oluyor. Soruları gidermek adına; servis kaydı nasıl oluşturulur;

DemirDöküm Kombi ve diğer cihazlarınız için servis kaydı oluşturmayı artık biliyorsunuz. Hızlı servis kapsamında aynı gün teknisyen ekipler sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

DemirDöküm Kombi Servisi
DemirDöküm Servisi

DemirDöküm Kombi Servisi Hizmeti

DemirDöküm Kombi cihazları diğer ürünlere oranla daha fazla tercih edilmektedir. Markanın bu konudaki tecrübesi ve kombiler üzerindeki başarısı bunu desteklemektedir. Kullanıcılar tarafından fazlasıyla popüler olan bu ürünlerin ufak ve büyük tüm arızalarıyla ilgilendiğimizi daha önce söylemiştik. Bu alanda verdiğimiz hizmet hakkında kullanıcıları bilgilendirmeye çalışıyoruz. Servis hizmeti alacak kullanıcıların aklında genellikle DemirDöküm Kombi Bakımı, Arıza Keşfi ve Servis Ücreti gibi konular üzerinde sorular oluşuyor. Bunun yanı sıra servis işlemlerinin nasıl ilerlediği de merak konusu oluyor. DemirDöküm Kombi Servisi içeriğimizde sizlere DemirDöküm kombi arızalarından, servis işlemlerinden ve hizmetimizden bahsedeceğiz.

DemirDöküm Kombi Arızaları

DemirDöküm ürünü üzerinde gözlemlediğiniz arızanın sebebini merak ediyor, kaynağını sorguluyor olabilirsiniz. Genellikle insanlar arızayla karşılaşınca ne yapacağını bilemiyor. Dolayısıyla ilk olarak arızanın kaynağını merak ediyor. DemirDöküm Kombi Servisi olarak tecrübemize dayanarak karşılaştığımız genel problemleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Genel arızalar ve nedenleri;

DemirDöküm Kombi ArızaNedenleri
Kombi Çalışıyor Ama IsıtmıyorNTC Sensör Arızası, Bakımsızlık
Kombi Çok Sesli ÇalışıyorFan Motoru, Pompa Arızaları
Kombi Su AkıtıyorSu Basıncı Arızası
Kombi Sıcak Su GelmiyorÜç Yollu Vana Arızası
Kombi Ekranı Gidip GeliyorElektronik Kart Arızası
Kombi Ateşleme YapmıyorElektronik Kart, Ateşleme Grubu Arızaları
Kombi Patlamalı ÇalışıyorFan Motoru, Ateşleme Grubu, Voltaj Arızaları
DemirDöküm Kombi Servisi

DemirDöküm Kombi Bakımı Hizmeti

DemirDöküm Kombi Servisi olarak günümüze kadar bir çok arıza ve farklı model ürün üzerinde çalışmalar yürüttük. Bununla beraber yaptığımız gözlemlerde en temel arıza sebebinin kombi bakımı yapılmaması olduğunu fark ettik. Ardından bakım ve temizlik servislerinin gelişmesi için daha büyük adımlar atmaya başladık.

DemirDöküm Kombi Bakımı yaptırmak isteyen müşterilerimiz nasıl bir hizmet alacağını ve ne gibi işlemler yapılacağını sık sık soruyorlar. Gelin inceleyelim bakım yaparken neler yapıyoruz;

 • Eşanjör Temizliği
 • Brulör Bakımı
 • Yoğuşma Grubu Temizliği
 • Vanaların Temizliği
 • Fan Motoru Temizliği
 • Baca Temizliği
 • Genleşme Tankı Kontrolü
 • Filtrelerin Temizliği
 • Petek ve Radyatör Temizliği
 • Cihaz Testi

DemirDöküm Kombi cihazlarınızın sağlığı ve performansı için; servis yardımıyla düzenli kombi ve petek bakımı yaptırmayı unutmayınız.

DemirDöküm Kombi Servisi
DemirDöküm Kombi Servisi

DemirDöküm Klima Servisi Hizmeti

DemirDöküm Servisi İzmir hizmetlerinin bir diğer popüler ürünü klimalardır. Bu cihazlar, kombilerin yaptığı ısıtma işleminin yanı sıra soğutma görevi de görerek, iklimlendirme alanında yer almaktadır. Tıpkı kombiler gibi detaylı inceleme ve düzenli bakım gerektiren ürünlerdir. Hem bakım hem de onarım işlemlerinde kullanıcıların merak ettiği konular yine oluşmaktadır. Sonuçta hayatta böyle bir yer tutan ve bir çok ihtiyacı karşılayan bu teknolojik ürünler için temkinli davranmak normaldir. DemirDöküm Servisi işlemlerinin nasıl gerçekleştiği, bakımlarda neler yapıldığı gibi konularla alakalı bilgileri içeriğimizde anlatacağız.

DemirDöküm Klima Arızaları

Klimanızı kullanmayı engelleyen, sizi kötü etkileyen arızaların meydana gelmesi elbette muhtemeldir. Böyle durumda ne yapacağınızı bilememekle beraber, direkt olarak arızanın sebebini öğrenmek isteyebilirsiniz. Her ne kadar elle müdahale etmemeniz gerekse de, arızanın kaynağını öğrenmek sizler için faydalı olacaktır. Ayrıca servis sürecine de katkıda bulunarak daha hızlı çözülmesini sağlayacaktır. Bu konuda yardımcı olmak adına DemirDöküm klima arızalarını sizler için derledik.

DemirDöküm Klima ArızaNedenleri
Klima Sıcak ÜflemiyorKompresör, Fan, Gaz Arızaları
Klima Soğuk ÜflemiyorKlima Gazı Arızası
Klima Su AkıtıyorDrenaj Grubu, Montaj Arızaları
Klima ÇalışmıyorAna Kart Arızası
Klima SoğutmuyorBakımsızlık
Klima Sigorta AttırıyorKablo & Bağlantı Arızaları
Klima Çok Sesli ÇalışıyorFan Motoru Arızası
DemirDöküm Servisi İzmir

DemirDöküm Servisi Klima Bakımı

Klima cihazlarında verimli bir kullanım için bakım yapılması şarttır. Hatta gerekli ilgi gösterilmeyen ürünler kullanılamaz hale bile gelebilir. Bu sebepten dolayı, en büyük arıza kaynağı bakım yapılmaması olmuştur. DemirDöküm Servisi Klima Bakımı işlemlerini bu kapsamda yeterli bir şekilde yürütüyoruz.

Peki bu düzeyde önem arz eden bakım işlemlerinde neler yapılıyor;

 • İç Ünite Filtre Temizliği
 • Kondansör Bakımı
 • Kurum Temizliği
 • Diş Ünite Kondanser Temizliği
 • Fan Temizliği
 • Kart Paneli Temizliği
 • Motor Yatağı ve Rulman Bakımı
 • Bağlantı Kutusu Temizliği
 • Kontrol ve Testler

DemirDöküm cihazının arızalanmadan, sorunsuz ve konforlu çalışması için şiddetle periyodik bakım öneriyoruz.

Bakım Hizmeti; Klima Bakım Servisi

DemirDöküm Kombi Bakımı
DemirDöküm Servisi İzmir
DemirDöküm Servisi İzmir

DemirDöküm Termosifon Servisi Hizmeti

İzmir DemirDöküm Servisi olarak söyleyebiliriz ki; en az diğer ürünler kadar önemli ve hayati olan bir diğer ürün termosifonlardır. Bu ürünler ısıtma teknolojileri alanında suyu ısıtma görevinde kullanılır. Kombilerden farklı olarak ortam ısısı yerine sadece suyun ısı derecesine yönelik çalışır. Neredeyse her evde bulunan bu cihazlar banyo konforu için vazgeçilmez ürünlerdir. Böyle bir ürünün arıza durumu; özellikle kış aylarında da bir hayli can sıkıcı olacaktır. DemirDöküm Servisi olası problem ve sıkıntılarda çözüm üretmek üzerine çalışmalar yürütmektedir. Termosifon üzerinde karşılaşılan aksaklıklarda; en azından sorun kaynağı hakkında sizleri bilgilendirmek adına termosifon arızalarını derledik;

DemirDöküm Termosifon ArızaNedenleri
Termosifon IsıtmıyorElektrik, Rezistans Arızaları
Termosifon Su DamlatıyorKazan, Rezistans Arızaları
Termosifon Geç IsıtıyorTermostat Arızası
Termosifon ÇalışmıyorSigorta Arızası
Termosifon Derecesi Kendiliğinden YükseliyorTermostat, Rezistans Arızaları
İzmir DemirDöküm Servisi

DemirDöküm Kombi Servisi Arızalar Nasıl Onarılıyor ?

DemirDöküm Kombi Servisi, Klima ve Termosifon ürünlerinde genel arızalara onarım sağladığımızı daha önce söylemiştik. Bu tip ısıtma-soğutma ve iklimlendirme teknolojilerinde detaylı çalışılması gerektiğini de vurgulamıştık. Bu nedenler gereğince; servis hizmetleri olabilecek en kapsamlı onarım sürecini uygulamaktadır. Ürün tipi değişse de, uygulanan çalışma stili ve servis işlemleri aynıdır. Her biri adım adım ve ayrıntılı ilerlemektedir. Gelin bakalım arızaları nasıl onarıyoruz;

 1. Arıza Keşfi: Elimizdeki cihaz ne olursa olsun yapılması gereken ilk adım arıza kaynağını öğrenmektir. Eğer yanlış bir tespit yapılırsa; hem faydasız bir işlem olacaktır, hem de arıza daha çok büyüyecektir. Özellikle DemirDöküm Kombi ürünlerde yanlış işlem yapılması fazlasıyla tehlikelidir. Doğalgaz ve ateşleme teknolojisi gibi bölümlerle ilgilenirken dikkat esas alınmalıdır. Arız Keşfi sorunsuz ve kesin teşhis ile sonuçlandığında; işlemlere devam edilir.
 2. Onarım & Bakım: DemirDöküm arızasının kaynağı keşfedildikten sonra yapılacak adım diyebiliriz. İlk bölümden elde edilen sonuca göre bakım veyahut onarım yapılır. Bakım ve Temizlik kaynaklı bir arıza mevcutsa; Kombi Bakımı gibi hijyenik ve profesyonel hizmet uygulanır. Fakat bazı problemler onarım ve tamir ihtiyacı bulunan; işlevini yitiren parçalardan kaynaklanır. Bu aşamada gerekli onarım hizmeti gerek evde, gerekse atölyelerde sağlanır.
 3. Cihaz Teslimi: Gerekli uygulamalar yapılan ürünün teslim bölümüdür. Bakım yapılan cihazlar bakım sonrası kontrol ve testleri yapılarak teslim edilir. DemirDöküm Kombi Servisi tarafından Tamir veyahut onarıma uğrayan DemirDöküm cihazlarınız, çalışma ve performans testlerinden geçer. Garantili Hizmet fırsatıyla değişen parçaya 12 Ay Garanti ile teslim gerçekleşir.

DemirDöküm Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

DemirDöküm Kombi Servisi, DemirDöküm Yetkili Servis kalitesindeki hizmet anlayışıyla müşterilere üstün bir deneyim sunmaktadır. Sağladığı avantajlar ve kolaylıklar, sektördeki lider konumunu pekiştirmektedir. Profesyonel ve eğitimli teknik ekibi sayesinde sorunsuz ve hızlı çözümler sunarak müşterilerinin zamanını en verimli şekilde kullanmasına yardımcı olur. Yüksek kaliteli orijinal yedek parça kullanımı, uzun ömürlü ve güvenli kombi performansı sağlar. Ayrıca, düzenli bakım ve onarım hizmetleriyle enerji verimliliğini artırarak kullanıcıların tasarruf etmelerine katkıda bulunur.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve güvenilir hizmet anlayışı sayesinde kullanıcılar arasında takdir edilir. Ayrıca, 7/24 acil servis imkanıyla her an yanlarında olduğunu gösterir ve olası arızalarda anında çözüm sunar. DemirDöküm Kombi Servisi İzmir, müşterilerine sunduğu fırsatlar ve güvenilirliğiyle kombi bakım ve onarım konusunda en tercih edilen servislerden biridir.

Hızlı Servis

Profesyonel Ekip

Garantili Hizmet

7/24 Destek


İzmir DemirDöküm Servisi İletişim

Herhangi bir arıza mı yaşıyorsunuz ? Bize ulaşın! DemirDöküm Kombi Servisi çağırmak ve diğer tüm ürünlerinizle alakalı teknisyen desteği almak için tek yapmanız gereken; DemirDöküm Servis Numarası olan (0232) 326 31 21 telefon numarasından görüşme başlatmak. Ardından çağrı merkezi sizi yönlendirecektir.

DemirDöküm Müşteri Hizmetleri ile gerçekleştireceğiniz bu görüşme esnasında, servis kaydı oluşturmak için gerekli bilgileri sağlayarak destek talep edebilirsiniz. Daha basit bir yolla; web sitemizde bulunan servis çağır butonları ile bu işlemleri daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Söylediğimiz yollar üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DemirDöküm Kombi Servisi Soru Cevap

DemirDöküm Kombi Servis Ücreti Ne Kadar ?

DemirDöküm kombiler için talep edeceğiniz arıza keşfi için Servis Ücreti 150-250 TL aralığında seyretmektedir.


DemirDöküm Kombi Bakım Fiyatı Ne Kadar ?

DemirDöküm Kombiler için Kombi Bakımı 350 TL, Petek Bakımı 450 TL ikisi beraber 800 TL olarak fiyatlandırılmıştır.


DemirDöküm Servis Kaydı Nasıl Oluşturulur ?

DemirDöküm Servis Kaydı oluşturmak için en kısa yol; (0232) 326 31 21 telefon numarası üzerinden servis talebi oluşturmaktır.