maktek Kombi Servisi


Maktek Kombi Servisi‘ne ulaşmaya mı çalışıyorsunuz ? İlgili Teknik Servis cihazlarınız için hizmetinizde! Maktek kombiler geniş bir kullanıcı hacmine sahip olarak tercih edilmektedir. Dolayısıyla çoğu bölgede yoğun olarak kullanılmaktadır. Bununla beraber kombi ürünlerinin de ihtiyaç olarak değerlendirilip düzenli ve sık kullanıldığını biliyoruz. Bu durumda böyle kullanımlar da belirli aralıklarda cihazlar doğal olarak arıza gösterebiliyor. Ve bu arızalar ısıtma teknolojisiyle çalışan bir ürün için tehlikeli olabiliyor. Dolayısıyla bu cihazların arızlarında profesyonel müdahaleler yapılması gerekiyor. Bizler böyle durumlarda teknisyen ekibimizle problemlere kalıcı ve net çözümler için müdahale ediyoruz. Maktek Servis Numarası üzerinden sizlerde bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Kombilerin profesyonel ve dikkat incelenmesi gerektiğini söylemiştik. Maktek Kombi Fiyatları üzerinde yaşanan artış bu durumu desteklemektedir. Çünkü, yanlış ve bilinçsiz yapılan müdahaleler daha yüksek masraflara, hatta yeni bir cihaz satın almaya sebep olabilir. Bu cihazlar ısıtma teknolojisi olarak doğalgaz kullanarak çalışmaktadır. Ateşleme sistemiyle beraber aktif olmaktadırlar. Aslında cihazların yüksek dikkat gerektirmesindeki en temel sebep budur. Yeterli donanım olmadan yapılan müdahaleler bu durumdan dolayı riskli olabilmektedir. Bu da sonuç olarak hem maddiyat hem de can sağlığına zarar verebilmektedir. Kullanıcılar da doğal olarak alacağı servis hizmetinin yeterliliğinden emin olmak istemektedir. Sizlere servis detaylarını aktaracağız.


Maktek Müşteri Hizmetleri

Maktek Kombi Servisi tarafından destek almanın ilk adımı müşteri hizmetleri ile iletişim kurmaktır. Bu şekilde servis talep ederek hizmet alabilirsiniz. Kullanıcılar internet üzerinde iletişim yollarını bulmakta zorlanabiliyorlar. Bu durumda sizlere doğru ve en çabuk iletişimi kurabileceğiniz yolları anlatacağız. Kombilerin arıza durumunda teknik destek ihtiyacı acil olabiliyor. Böyle anlarda nasıl servis çağırabileceğinizi anlatalım.

Maktek Kombi Servisi
Maktek Kombi Servisi

Maktek Kombi Servisi İzmir

Maktek Kombi Servisi İzmir bölgesinde yoğun olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Kombilere uygulanacak olan servisin dikkatli ve detaylı olması gerektiğinden bahsetmiştik. İzmir gibi kalabalık bir bölge yoğun kullanımla birleşince daha kapsamlı bir hizmet gerektirmektedir. Durum böyle olunca cihaz sahipleri uzun süre kullanmak istediği kombiler için alacağı hizmetin detaylarını öğrenmek istiyor. Ayrıca yaşanana arızalar hakkında akla bazı sorular geliyor. Bunlar çoğunlukla arızanın nedeni, ne yapılacağı ve nasıl servis hizmeti alınacağı oluyor. Bu bağlamda ayrıntılı servis hizmeti sunduğumuz için, merak edilen tüm detayları sizlerle paylaşacağız.

Servis Hizmetine Göz Atın; İzmir Kombi Servisi

Maktek Kombi Arızaları

Maktek Servisi olarak çok uzun yıllardır bu cihazlar üzerinde hizmet veriyoruz. Müşterilerden gelen geri dönüşleri değerlendirdiğimizde en çok merak edilen durum arızaların nedenleri olduğunu fark ettik. Maktek Kombi sahipleri böyle durumlarda arızanın kaynağını öğrenerek çözüm yolu aramaya başlıyorlar. Bu arızalar genellikle kodlar halinde ortaya çıkıyor. Akıllı ürünler dijital ekranda yaşadığı arızayı temsil eden bir sinyal gönderiyor. Cihaz sahibi arıza durumunu bu kodun anlamını çözerek öğrenmeye çalışıyor. Sizleri bilgilendirmek adına en sık yaşanan Maktek Kombi Arızaları‘nı derledik.

Maktek Arıza KoduNedeniArıza Çözümü
E01Ateşleme HatasıGaz Vanaları Kontrolü
E02Yüksek SıcaklıkKombi Reset ve Termostar Kontrolü
E03Atık Gaz Tahliye ProblemiBaca Termostatı Onarımı
E04Düşük Su SeviyesiKombiye Su İlavesi
E05Kaloriferler ÇalışmıyorKalorifer Sensörü Değişimi
E06Sıcak Su GelmiyorNTC Sensör Değişimi
E35Kontrol Dışı AteşlemeKombi Resetleme ve Ateşleme Grubu Kontrolü
E37Sistem Suyu Dönüşü HatasıPompa Onarımı
E7Sistem Ateşleme YapmıyorAteşleme Grubu Kontrolü
Maktek Kombi Arıza Kodları
Maktek Kombi Arızaları
Maktek Kombi Arızaları

Maktek Kombi Servisi Arızaları Nasıl Çözümlüyor ?

Maktek Kombi Servisi İzmir, Klima ve Kombi ürünlerinde genel arızalara onarım sağladığımızı daha önce söylemiştik. Bu tip ısıtma-soğutma ve iklimlendirme teknolojilerinde detaylı çalışılması gerektiğini de vurgulamıştık. Bu nedenler gereğince; servis hizmetleri olabilecek en kapsamlı onarım sürecini uygulamaktadır. Ürün tipi değişse de, uygulanan çalışma stili ve servis işlemleri aynıdır. Her biri adım adım ve ayrıntılı ilerlemektedir. Gelin bakalım arızaları nasıl onarıyoruz;

  1. Maktek Arıza Keşfi: Elimizdeki cihaz ne olursa olsun yapılması gereken ilk adım arıza kaynağını öğrenmektir. Eğer yanlış bir tespit yapılırsa; hem faydasız bir işlem olacaktır, hem de arıza daha çok büyüyecektir. Özellikle Maktek Kombi ürünlerde yanlış işlem yapılması fazlasıyla tehlikelidir. Doğalgaz ve ateşleme teknolojisi gibi bölümlerle ilgilenirken dikkat esas alınmalıdır. Arız Keşfi sorunsuz ve kesin teşhis ile sonuçlandığında; işlemlere devam edilir.
  2. Maktek Onarım & Bakım: Maktek kombi arızasının kaynağı keşfedildikten sonra yapılacak adım diyebiliriz. İlk bölümden elde edilen sonuca göre bakım veyahut onarım yapılır. Bakım ve Temizlik kaynaklı bir arıza mevcutsa; Kombi Bakımı gibi hijyenik ve profesyonel hizmet uygulanır. Fakat bazı problemler onarım ve tamir ihtiyacı bulunan; işlevini yitiren parçalardan kaynaklanır. Bu aşamada gerekli onarım hizmeti gerek evde, gerekse atölyelerde sağlanır.
  3. Maktek Cihaz Teslimi: Gerekli uygulamalar yapılan ürünün teslim bölümüdür. Bakım yapılan cihazlar bakım sonrası kontrol ve testleri yapılarak teslim edilir. Tamir veyahut onarıma uğrayan Maktek cihazlarınız, çalışma ve performans testlerinden geçer. Garantili Hizmet fırsatıyla değişen parçaya 12 Ay Garanti ile teslim gerçekleşir. Cihazlar ortalama 1-3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Maktek Kombi Servisi Soru & Cevap

Maktek Servisi Telefon Numarası Kaç ?

Maktek Kombi Servisi‘ne ulaşmak için (0232) 326 31 21 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Servis desteği için kayıt oluşturmayı unutmayınız.


Maktek Servis Ücreti Ne Kadar ?

Maktek Servis Ücreti 100-200 TL aralığında talep edilmektedir. Bu ücret, profesyonel arıza keşfi için ödenmektedir.


Maktek Kombi Bakımı Fiyatı Kaç TL ?

Maktek Kombi Servisi‘nin cihazlar için uyguladığı en önemli işlemlerden kombi bakımı için 300 TL, petek temizliği için 400 TL ve hepsi beraber 700 TL gibi bir fiyat tarifesi vardır.