Çiğli Vaillant Servisi


Çiğli Vaillant Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 31 21 üzerinden çağrı merkezi ile iletişime geçin, Vaillant cihazlarınız için ilgili bölgede profesyonel servis hizmeti alın! Termoteknolojik ve iklimlendirme bulunan cihazlarınız için arıza ve bakım ihtiyacı durumlarında teknik destek sağlıyoruz. Çiğli gibi aktif ve yoğun kullanıcı oranı olan bir bölgede hızlı ve donanımlı servis ekiplerimizle uygun fiyatlı hizmet sunuyoruz. Sağladığımız avantaj ve hizmetlerden faydalanmak için hizmet detaylarını öğrenin ve bizimle irtibata geçin.

Vaillant Servisi kapsamında Kombi ve Klima benzeri cihazlar üzerinde tamir ve onarım sağlıyoruz. Aslında bu ürünler hali hazırda ilgili markanın alanında en çok tercih edilen cihazlardır. Bu ürünler, ev, ofis, iş yerleri ve neredeyse her yaşam alanında kendine yer edinmiş durumdalar. Karşıladıkları ihtiyaçtan dolayı ise sürekli olarak kullanılıyorlar. Yapıları gereği düzenli ve periyodik bakımlar gerektiriyorlar. Gerekli ilgi gösterilmediğinde veya zamanla kullanıldıkça belirli arızalar gösterebiliyorlar. Karmaşık ve hassas yapıları gereğince detaylı ve profesyonel müdahale edilmesi gerekiyor. Normal olarak olarak sık kullanılan bu cihazlar, Çiğli bölgesindeki yüksek nüfusla beraber daha fazla servis talebi oluşturuyor. Çiğli Vaillant Servisi olarak tecrübeli, hızlı ve aktif teknisyen ekiplerle arıza durumlarını çözüme ulaştırmak adına bölgede çalışmalarımızı yürütüyoruz.


Vaillant Müşteri Hizmetleri

Vaillant Çiğli Servisi tarafından bölgede servis hizmeti sağlamak için bizlerle iletişime geçmeniz gerektiğinizi söylemiştik. Bunu sağlamak ve servis talebi oluşturmak için sizlere Vaillant Müşteri Hizmetleri yardımcı olmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için profesyonel ve detaylı bir hizmet almanız gerektiğini söylemiştik. Bunu gerçekleştirmek için yeterli bir servis ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Ancak kullanıcılar bazı durumlarda internet üzerinde yanlış iletişim yollarıyla karşılaşıyor. Bu da problemli servis süreçlerine neden oluyor. Bu gibi durumları önlemek ve sizlere en verimli hizmeti sağlamak için nasıl servis sağlayabileceğinizi anlatacağız.

Vaillant Servis Talebi Nasıl Oluşturulur ?

 • Çiğli Vaillant Servisi Telefon Numarası üzerinden arama yaparak çağrı merkezi ekiplerimize bağlanın.
 • Telefon görüşmesi üzerinde yaşanan arıza durumunu ve ürünün garanti bilgilerini bizlerle paylaşın.
 • Kayıt oluşturulması için istenen İsim-Soyisim, Cep Numarası ve Adres bilgilerini doğrudan iletin.
 • Vaillant Servis Talebi görüşme sona erdiğinde oluşturulmuş olacaktır. Teknik destek sağlamak için bölge servis ekibi sizlere geri dönüş sağlayacaktır.
Çiğli Vaillant Servisi
Çiğli Vaillant Servisi

Çiğli Vaillant Servisi Nasıl Çalışıyor ?

Vaillant Servisi Çiğli ekibi olarak ilgili cihazlar üzerinde donanımlı ve ayrıntılı çalışıyoruz. Zaten arızaların sorunsuz çözümü için bu şekilde çalışılması gerektiğini söylemiştik. Bu noktada dikkat edilmesi gereken, önemli olan konu çalışma stili ve servis işlemleri olacaktır. Bu aşamaların düzenli ilerlemesi gerekir. Burada en temel sebep, bilinçsiz ve yetersiz gerçekleşen işlemlerin arıza durumunu çözülmesi zor bir duruma getirmesidir. Bununla beraber cihazın tamamen bozulmasına ve işlevsiz hale gelmesine sebep olabilmesidir. Elbette bu durumda maddi zararlar da oluşacaktır. Dolayısıyla sağlıklı bir servis süreci geçirilmesi için uygulanacak işlemler ve çalışma modeli oldukça önemlidir.

Hizmet alacak kişiler de genellikle bu süreç hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Açıkçası sürece hakim olmak fazlasıyla faydalı oluyor. Problemsiz bir onarım sağlamak ve oluşabilecek maddi zararlardan kaçınmak konusunda faydalı oluyor. Genel anlamda kullanıcılar da servis sürecini, ne gibi işlemler uygulandığını ve sunulacak avantajları merak ediyor. Bu bağlamda sizlerle hizmet detaylarını paylaşmak ve yaşanabilecek aksaklıkları önlemek adına servis sürecini ve çalışma modelimizi paylaşacağız. Çiğli Vaillant Servisi Nasıl Hizmet Veriyor ?

 • Vaillant Servis Talebi oluşturulduktan son bölge servis ekibimiz sizlere geri dönüş sağlayıp adrese ulaşacaktır.
 • İlk servis işlemi Arıza Keşfi olacaktır. Bu adımda ölçüm ve test için teknolojik aletler kullanılarak yaşanan arızanın sebebi öğrenilecektir.
 • Keşif işleminden sonra 2 çeşit Arıza sebebi vardır; Bakımsızlık ve Bozuk Parça durumlarıdır.
 • Periyodik bakım yapılmamasından dolayı arızalanan ve performansı düşen ürünlere hijyenik ve detaylı bakım hizmeti uygulanarak problem çözülür ve teslim gerçekleşir.
 • Bozuk parça veya işlevini yitirmiş bir iç aksama rastlanma durumunda Yedek Parça temin edilerek cihaz tamir atölyelerimize alınır.
 • Atölye içerisinde ayrıntılı incelenen ve parça montajı gerçekleşen ürün ardından performans testlerin geçerek verimli çalışır hale gelir.
 • Onarılan cihaz Çiğli Vaillant Servisi ekibimiz tarafından adrese ulaşmak üzere yola çıkar.
 • Garantili hizmet avantajı ile parça değişimi uygulanan cihazlar 1 Yıl Garanti ile teslim edilir. Vaillant Servis süreci ortalama 1-3 İş Günü kadar sürmektedir.
Vaillant Çiğli Servisi
Vaillant Çiğli Servisi

Çiğli Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Servisi Çiğli ekibi olarak detaylı ilgilendiğimiz ve özel hizmet sunduğumuz cihazlar Kombilerdir. Aslında ilgili markanın en popüler ve sık tercih edilen ürünü de bu cihazlardır. Termoteknolojik alanda bulunan ve önemli bir ihtiyacı karşılayan makinelerdir. Doğalgaz ve ateşleme sistemlerini beraber kullanılarak ortam sıcaklığını yükseltmeyi hedeflerler. Çalışma yapıları gereği uzun kullanımlarda bakım ve temizlik ihtiyacı duyarlar. Yapılmaması durumunda karmaşık ve detaylı iç bölümleri hızlıca arızalanabilir. Bu sebepten dolayı düzenli bakımlarla ilgilenilmesi gereken ürünlerdir.

Bu cihazların olası arızalarında ise daha önce söylediğimiz gibi profesyonel ekiplerin müdahalesi gereklidir. Yanlış müdahaleler maddi ve daha önemlisi insan sağlığına zararlı sonuçlar oluşturabilir. Ayrıca tamir esnasında yapılacak birtakım hatalar, kalıcı hasarlar vererek cihazı tamamen bozabilir. Bu sebepten bu cihazlar üzerinde Elektronik Kart, Motor, Brulör ve benzeri önemli parçaların değişimi için Vaillant Çiğli Servisi gibi yeterli bir hizmet gerekir. Kullanıcılar genellikle ellerindeki ürünün olası arızaları, nedenlerini ve çözüm yollarını merak ediyor. Bu bağlamda sık karşılaştığımız ve işlem uyguladığımız bazı arızaları aşağıda sizlerle paylaştık.

ArızaÇözüm
F5 ArızasıPTC Sensör Değişimi
F13 ArızasıNTC Sensör Değişimi
F27 ArızasıAteşleme Grubu Tamiri
F32 ArızasıFan Motoru Tamiri
F63 ArızasıElektronik Kart Değişimi
Vaillant Kombi

Vaillant Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılır ?

Vaillant cihazların Kombi Bakımı işlemi Yılda 1 Defa ve Petek Temizliği işlemi 2 Yılda 1 Defa mutlaka yapılmalıdır. Yoğun kullanımlarda ise 6 Ayda 1 Kez kombi bakımı işlemi uygulanabilir. Yapılacak temizlik işleminin detaylı ve ayrıntılı olması, bakım ihtiyacı oluşmasını geciktirecektir. Cihazların arıza göstermemesi, performanslı ve verimli çalışması, ayrıca uzun ömürlü olması için mutlaka periyodik bakım yapılmalıdır. Çiğli Vaillant Servisi olarak gerekli temizlik ve bakım işlemlerini profesyonel ve hijyenik gerçekleştiriyoruz.

Servis Hizmetine Göz Atın; Kombi Bakımı Servisi


Çiğli Vaillant Servis Ücreti Ne Kadar ?

Çiğli Vaillant Servis Ücreti güncel olarak 100-150 TL bandında belirlenmiştir. Servis ücreti ödenmesinin sebebi; uygulanan işlemlerden biri olan arıza tespitidir. Bu aşamada teknisyen arkadaşlarımız ölçüm ve test aletleri kullanıyor; zaman, efor ve yakıt harcıyorlar. Sonuç olarak belirli giderler oluştuğundan dolayı bir miktar ücret talep ediliyor. Arıza keşfinden sonra herhangi bir onarım uygulanırsa ayrı bir fiyat tarifesi uygulanıyor ve servis ücreti alınmıyor.


Vaillant Çiğli Servisi Soru & Cevap

Çiğli Vaillant Kombi Servisi Numarası Kaç ?

Çiğli bölgesinden Vaillant Kombi Servisi çağırmak için (0232) 326 31 21 telefon numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır. Bu sayede servis talebi oluşturabilirsiniz.


Vaillant Çiğli Servisi Kaça Kadar Açık ?

Vaillant Çiğli Servisi çağrı merkezi ile 7/24 servis talebi için açıktır. Teknisyen ekiplerimiz Hafta İçi ve Cumartesi günleri saat 21:00’a kadar hizmet vermektedir.