Airfel Kombi Servisi


Airfel Kombi Servisi tarafından teknik yardım almaya çalışıyor, cihazınıza arıza yaşıyorsanız hemen bizle ulaşın! Airfel Kombi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası olan (0232) 326 31 21 üzerinden arayın, 7/24 servis talebi oluşturun. Arızalanan veya bakım zamanı yaklaşan Kombi ürünleriniz için İzmir’in her alanında teknisyen desteği sağlıyoruz. Bizi tercih ederek aynı gün içerisinde profesyonel ekiplerden oldukça avantajlı bir hizmet alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek ve hizmet fırsatlarını görmek için içeriğimize göz atayın.

Airfel marka cihazlar günümüzde en sık tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Özellikle İzmir gibi bir bölgede yaşam alanlarında yer edinmiş ürünlerdir. Kombiler zaten karşıladıkları ihtiyaç dolayısıyla özellikle kış aylarında yoğun kullanılıyorlar. Uzun süreli ve aralıksız kullanımlarda elbette zamanla arıza durumları gözlenebiliyor. Bu durumlar bazen kullanıcı hataları, bazen voltaj kaynaklı problemler ve çoğunlukla bakımsızlık olmak üzere birçok sebepten meydana gelebiliyor. Bu cihazlar diğer elektronik ev ürünlerin daha farklı bir çalışma sistemine sahiptirler. Bu açıdan Kombilerin arıza olasılıklarında oldukça profesyonel ve detaylı müdahale edilmesi gerekiyor. Airfel Kombi Servisi olarak bu noktada İzmir’in her alanında teknik hizmet sunuyoruz. Hizmet detaylarımızı beraber inceleyelim.


Airfel Kombi Müşteri Hizmetleri

Airfel Servisi tarafından teknik servis hizmeti sağlamak için öncelikle bizlere ulaşmanız ve talepte bulunmanız gerekiyor. Bu adımda gerekli işlemleri gerçekleştirerek sizlere yardımcı olacak 7/24 müşteri hizmetleri olacaktır. Servis ücreti ve benzeri konularda bilgi alabileceğiniz, yaşadığın problemlere yönelik yardım alabileceğiniz nokta burası olacaktır. Telefon numarası üzerinden çağrı merkezi ile iletişime geçerek servis kaydı oluşturabilir, hizmet konusunda belirli detayları öğrenebilirsiniz.

Hizmet almak isteyen kişiler çoğunlukla internet üzerindeki yanlış bilgilerden dolayı doğru servis hizmetine ulaşamıyor. Bu da yetersiz ve bilinçsiz işlemlerin gerçekleşmesine neden oluyor. Kombilerin profesyonel ve detaylı incelenmesi gerektiğini söylemiştik. Buna bağlı olarak müşterilerime yeterli servis hizmetine nasıl ulaşacaklarını ve iletişim yollarını paylaşacağız. Bu sayede oldukça hızlı teknik destek sağlayabileceksiniz. Gerekli bilgileri sağlayarak kayıt oluşturduktan sonra en yakın teknisyen ekip sizlere ulaşacaktır.

Airfel Servisi
Airfel Servisi

Airfel Kombi Servisi İzmir

Airfel Kombi Servisi İzmir ili içerisinde tüm ilçe ve alanlarda hizmetini sürdürüyor. Geniş kapsamlı teknisyen ekip gruplarıyla uzun yıllardır bu cihazlar üzerinde onarım sağlıyoruz. Buna dayanarak Kombilerin insanların gündelik yaşamı içerisinde önemli bir yere sahip olduğunu ve eksikliğinin kolayca hissedildiğini söyleyebiliriz. Özellikle soğuk aylarda her yaşam alanında ısınma ihtiyacını gideren bu ürünler zamanla ortaya arıza durumları çıkartabiliyor. Dolayısıyla böyle anlardan mağduriyetler meydana geliyor. Bu bağlamda yaşanan teknik problemlerin boyutu büyümeden teknik müdahale gerekiyor. İzmir gibi yüksek kullanıcı oranına sahip bir bölgede Airfel cihazlarınız için profesyonel Kombi Servisi hizmetini yaşanan teknik problemleri hızlı çözüme ulaştırmak için sağlıyoruz.


Airfel Servisi İzmir ekibi olarak bu cihazların yaşantıda önemli bir yer kapladığını ve zaman zaman arıza gösterebildiğini söyledik. Böyle durumlar önemli olan husus nasıl bir teknik müdahale gerçekleştirildiğidir. Zira kombiler diğer elektronik ürünlerden daha karmaşık bir iç yapıya ve çalışma sistemine sahiptirler. İçlerinde birçok foknisyonlu parça ve aksam bulundururlar. Tüm bu görevli parçalar senkronize çalışarak sistemin dolaşımını devam ettirirler. Doğalgaz, su ve hava bu yapıda kaynak olarak kullanılır. Ateşleme sistemi dahilinde bulunan birçok aksam ile gaz kullanılarak suyun ısınması sağlanır. Kalorifer sistemleriyle devridaim yapan su peteklere dağıtılır. Bununla beraber baca grubu parçalarıyla kullanılan atık gaz, hava ve suyun dışarı atılımı sağlanır. Ayrıca tüm bu işlemler gerçekleştirilirken ürünün elektronik yapıda olduğunu da unutmamak lazım.

Çalışma stili bu şekilde işleyen cihazlarda yaşanan arızalar bazen oldukça karışık, çözülmesi zor ve tehlikeli olabiliyor. Bu sebeplerden dolayı tamir ve onarım için profesyonel & detaylı işlemler gerekiyor. Airfel Kombi Servisi teknisyen ekipleriyle gerekli servis desteğini ufaktan büyüğe her arıza durumu için sağlıyor. Bunun için öncelikle kapsamlı ve ayrıntılı bir arıza tespiti gerçekleştirmek gerekiyor. Bunun için ekiplerimiz teknolojik ekipmanlar ve ölçüm aletleri yardımıyla keşif gerçekleştiriyor. Yanlış bir müdahalede bulunmamak için ilk olarak arızanın net kaynağını belirleniyor. Ardından sonraki aşamalarda uygulanması gereken işlemler ve değişecek & onarılacak parçalar sıralanıyor. Devamında servis işlemleri adım adım uygulanarak profesyonel bir hizmet sunuluyor.

Airfel Kombi Servisi İzmir
Airfel Kombi Servisi İzmir

Airfel Servisi Nasıl Hizmet Veriyor ?

Airfel Yetkili Servis düzeyinde ve müşteri memnuniyeti odaklı şekilde hizmet veriyoruz. Bununla beraber detaylı inceleme gerektirdiğini söylediğimiz kombi cihazlarının sorunsuz onarılması için gerekli adımları yürütüyoruz. Bu desteği sağlayabilmek için yeteli düzeyde bir hizmet vermek gerekiyor. Profesyonel bir biçimde her arızayı çözüme oluşturmak için adım adım ilerleyen özel servis işlemleri ile çalışıyoruz. Burada temel amaç yaşanan teknik problemlerin hızlı ve hatasız çözüme oluşması oluyor. Bu bağlamda ne gibi işlemler yapıldığını ve cihazların onarım sürecinde neler uygulandığını sizlerle paylaşacağız. Servis hizmeti almadan önce bilgi sağlamak adına bu adımları inceleyebilirsiniz.

 • Airfel Teknik Arıza Tespiti; Her durumda adrese ulaşıldıktan sonra ilk yapılacak işlem arızayı tespit etmek olacaktır. Özellikle kombi gibi karmaşık arızaları bulunan bu cihazlarda problemin net kaynağını öğrenmek oldukça önemlidir. Bu adımda teknolojik ekipman ve test aletleri kullanılarak arıza keşfi gerçekleştirilir. Burada ortaya çıkacak sonuca göre ürünün evde mi yoksa atölye ortamında mı onarılacağı ve değişecek parçalar gibi servis işlemleri belirlenir.
 • Airfel Tamir & Onarım; Burada arıza keşfinden alınan sonuca göre cihazın ev veya atölye ortamında onarımına başlanır. Gerekli yedek parçalar temin edilir. Her iki koşulda da donanımlı ustaların ellerinde gerekli montaj ve tamir aşamaları gerçekleşir. Ardından ürünün sorunsuz çalıştığından ve sağladığı verimden emin olmak için performans ve çalışma testleri gerçekleşir. Bu aşama tamamlandıktan sonra teslim kısmına geçilir.
 • Airfel Cihaz Teslimi; Arıza durumu giderilen ve ilk günkü gibi çalışan cihazınız teslim edilmek üzere hazırlanır. Parça değişimi ve onarımı gerçekleştirilen ürünler 1 Yıl Garanti kapsamına alınarak teslim edilir. Burada gerekli fatura ve garanti belgeleri de kullanıcıya sağlanır. Servis süreci genellikle Aynı Gün sonlanırken, ortalama olarak 1-3 İş Günü kadar da sürebilmektedir.
Airfel Yetkili Servis
Airfel Yetkili Servis

Airfel Yetkili Servis Düzeyinde Hizmet

Airfel Yetkili Servis düzeyinde hizmet sunmak için temel olarak müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Bunun için birçok hizmet avantajı ve fırsatı sağlıyoruz. Profesyonel müdahale gerektiren Kombilere gerekli ilgiyi gösteriyor, mağduriyetlerin giderilmesi için gereken desteği sağlıyoruz. Teknik problemleri çözerken sorunsuz ve rahat bir servis süreci ilerletmeye çalışıyoruz. Tüm cihaz ve modellerde küçük veya büyük her arıza durumu için aynı düzeyde ilgi gösteriyoruz. Bununla beraber iletişim yollarımı genişletmeye ve kullanıcılarımızın bizlere anında ulaşmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bilgilendirici servis içerikleriyle hizmete dair detayları müşterilerimize paylaşıyoruz. Bizleri tercih ettiğinizde alacağınız servis hizmeti avantaj ve fırsatlarını inceleyelim.

Airfel Kombi Servisi Geniş Kapsamlı Hizmet

Airfel Kombilerin daha öncede öneminden bahsetmiştik. Bu durum cihazlarda yaşanan arızalarda mağduriyet oluşturuyor. Buna bağlı olarak hızlı ve geniş kapsamlı bir hizmet sunarak teknik problemlerin çözmeye çalışıyoruz. Gerekli yedek parçaları anında temin ediyor, her bölgede bulunan atölyelerimizle aynı gün onarım gerçekleştiriyoruz. Bu sayede oldukça rahat ve hızlı bir servis süreci ilerletiyoruz.

Airfel Garantili Kombi Servisi

Güvenilirlik esasına dikkat çekmek için garantili hizmet sunuyoruz. Bu kapsamda parça değişimi ve onarımı gerçekleştirilen cihazlara en az 1 Yıl Garanti tanımlıyoruz. Bu bağlamda olası tekrar arızalarla desteğimizi sürdürüyoruz. Eğer onarılan bir üründe tekrardan aynı noktada problem gözlemliyorsanız bizlere ulaşarak ücretsiz servis desteği alabilirsiniz. Bununu için gerekli garanti belgeleri ve dokümanlar teslim esnasında verilir.

Uygun Fiyatlı Airfel Servisi İzmir

Airfel cihazlar üzerinde sürdürdüğümüz tüm hizmetleri uygun fiyat politikasıyla gerçekleştiriyoruz. Bunun için güncel ekonomik şartları takip ediyor ve buna yönelik fiyat tarifeleri belirliyoruz. Cebinize uygun ve yeni bir ürün satın almaya kıyasla daha uygun fiyatlar sağlıyoruz. Yapılan işlemlerde tespit aşamasından sonra her arızaya özel ve farklı fiyatlandırmalar sunuyoruz. Profesyonel ve makul fiyatlı hizmet almak için bizlere ulaşın.

Airfel Kombi Servisi
Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi Tamir & Onarım İşlemleri

Airfel Kombi Servisi olarak bu cihazların arızalarıyla detaylı ilgilenilmesi gerektiğini söyledik. Bunun en temel sebebi yaşanan arızaların sebeplerinin çok yönlü olmasıdır. Ortaya çıkan bir arıza kodu veya belirtisinin nedeni birden çok parçanın bozulması olabilir. Bunun yanında önemli bir iç aksamın işlevini yitirmesi de birden fazla arızayı meydana getirebilir. Bu gibi durumların çözümlenmesi için mutlaka profesyonel ve ayrıntılı hareket edilmelidir. Bunun için uygulanması gereken işlem geniş kapsamlı bir arıza tespitidir. Bu aşamadan sonra net olarak arıza kaynağı belirlenecektir. Buna bağlı olarak yapılacak işleme ve değişecek parçalara karar verilecektir. Buradan elde edilen sonuca göre yapılacak tamir hizmeti seçilir. Her arıza durumu için birbirinden farklı onarım türü bulunur. Bu hizmetlerde fiyatlar, işlem uygulanacak yer ve fiyat tarifeleri de değişkenlik göstermektedir.

Kullanıcılar evlerinde bir arıza gözlemlediklerin tahminde bulunarak arıza kaynağını belirliyor. Veya önceden bir tespit yaptırarak değişmesi gereken parçaları ortaya çıkartıyor. Bu durumda hizmet alacak kişi yaptıracağı tamir hizmetinin mevcut olup olmadığını merak ediyor. Bizlerde bunun için İzmir Airfel Servisi kombi onarım hizmetlerimizi sizlerle paylaştık.

Bakım Hizmeti; Kombi Bakımı İzmir

 • Airfel Kombi Kart Tamiri
 • Airfel Kombi NTC Sensör Değişimi
 • Airfel Kombi Motor Tamiri
 • Airfel Kombi Eşanjör Değişimi
 • Airfel Kombi Prosestat Tamiri
 • Airfel Kombi Gaz Valfi Değişimi
 • Airfel Kombi Fan Tamiri
 • Airfel Kombi Doldurma Musluğu Değişimi
 • Airfel Kombi Baca Tamiri
 • Airfel Kombi Genleşme Tankı Değişimi

Airfel Kombi Bakımı Servisi

Airfel Kombi Servisi, profesyonel Kombi Bakımı hizmetiyle kullanıcılarına kusursuz bir ısınma deneyimi sunuyor. Kombi bakımı, sistemin verimli çalışmasını sağlarken enerji tasarrufu da elde etmenizi sağlıyor. Ayrıca, düzenli bakım yapılmadığında kombinin performansı düşüyor, arızalar ortaya çıkıyor ve güvenlik riskleri artıyor. Bu nedenle, tüm kombi cihazları için periyodik olarak bakım ve temizlik yapılması gerekiyor.

Airfel Kombi Bakım Ücreti: 350 TL

Petek Temizliği Fiyatı: 450 TL


Airfel Kombi Servisi İzmir ekibinin avantajlı Kombi Bakımı paketinde, uzman teknisyenler kombinizi detaylı şekilde inceliyor, temizliyor, parçalarını kontrol ediyor ve gerekli ayarlamaları yapıyor. Bu sayede kombinizin ömrü uzuyor, enerji tüketimi azalıyor ve kesintisiz sıcak su ve ısınma elde ediyorsunuz. Servisimizin kaliteli hizmeti, güvenilirliği, uzmanlığı ve uygun fiyatıyla kombi bakımını bir zahmet olmaktan çıkararak size konforlu bir kullanım vadediyor!

 • Airfel Kombi Bakımı;
 • Kombi Filtre Temizliği
 • Kombi Eşanjör Bakımı
 • Kombi Brulör Temizliği
 • Kombi Genleşme Tankı Bakımı
 • Kombi Fan Temizliği
 • Kombi Pis Su Boşaltımı
 • Kombi Baca Temizliği
 • Kombi Pompa Temizliği
 • Kombi Basınç Ayarı

Airfel Servis Ücreti

Airfel Servis Ücreti güncel olarak 150-250 TL bandındadır. Bu ücret; uygulanan teknik arıza tespiti işlemi için talep edilmektedir. Bu adım servis süreci için fazlasıyla önemlidir. Teknisyen ekiplerimiz cihazda meydana gelen arızanın kaynağını tespit etmek için ölçüm ve test ekipmanları kullanıyor; zaman, yakıt ve efor harcıyorlar. Oluşan belirli giderleri karşılamak için bu fiyat tarifesi uygulanıyor. Onarım bedelini onaylar ve cihazı tamir ettirirseniz bu servis ücreti alınmamaktadır.


Airfel Kombi Servisi Soru & Cevap

Airfel Kombi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaç ?

Airfel Müşteri Hizmetleri‘ne ulaşmak ve servis çağırmak için (0232) 326 31 21 telefon numarasını kullanabilirsiniz.


Airfel Kombi Bakım Fiyatı Ne Kadar ?

Airfel Kombi Bakımı 350 TL, Petek Temizliği 450 TL ve komple bakım 800 TL olarak fiyatlandırılmıştır.


Airfel Servisi Garanti Süresi Ne Kadar ?

Airfel ekiplerinin parça değişimi & onarımı gerçekleştirdiği cihazlar en az 1 Yıl Garanti altına alınmaktadır.


Airfel Kombi Hangi Markaya Ait ?

Airfel marka kombiler Daikin adı altında üretilmektedir.