Protherm Kombi Servisi


Protherm Kombi Servisi tarafından arızalanan veya bakım zamanı gelen ürünleriniz için hizmet almak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçin. Protherm Kombi Servisi Telefonu üzerinden (0232) 475 01 38‘i tuşlayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede servis kaydı açabilir, aynı gün içerisinde teknik destek sağlayabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle İzmir’in tüm bölgelerinde arıza kodu veya belirtisi gösteren, bakım ihtiyacı duyan ürünlerle ilgileniyoruz. Müşteri hizmetleri ile 7/24 destek sağlayarak servis taleplerinizi karşılıyoruz. Firmamızdan garantili hizmet ve uygun fiyat gibi bir çok avantajdan faydalanarak destek alarak sık kullandığınız ısıtma cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturabilirsiniz.

Protherm cihazlar Kombi ürünleri üzerinde oldukça sık tercih edilen markalardandır. Bu ürünler çoğunlukla sıcaklık derecesinin düşüklük gösterdiği soğuk mevsimlerde yoğun olarak kullanılırlar. Bunun yanında İzmir gibi geniş bir il içerisinde oldukça yüksek kullanıcı oranına sahiptirler. Her elektronik ürünün zamanla gösterdiği gibi bu cihazlarda belirli zaman aralıklarında arızalanabilmektedir. Arıza durumlarında, detaylı ve karmaşık bir yapıya sahip olduklarından dolayı profesyonel incelenmesi gereken cihazlardır. Bu ürünlerin eksikliği çabuk hissedilmekte ve yokluğunda mağduriyetler yaşanmaktadır. Bizler yaşanan mağduriyetleri anında gidermek ve arızaları hızlı çözüme ulaştırmak için geniş kapsamlı olarak çalışıyoruz. Protherm Servisi olarak İzmir’in tüm bölgelerinde teknisyen ekiplerimizle geniş servis ağı ile hizmet veriyoruz.


Protherm Kombi Müşteri Hizmetleri

Protherm Kombi Servisi çağırmak için öncelikle bir servis kaydı oluşturmalı ve talep iletmelisiniz. Bunu gerçekleştirmek için iletişim yollarımızı kullanarak müşteri hizmetlerine ulaşmalısınız. Burada 7/24 çağrı merkezi olarak hizmet veren arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır. Burada en yakın bölge servis ekibine ulaşabilir, hizmet hakkında servis ücreti ve benzeri konularda bilgi alabilir ve problemlerinizi aktarabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçmenin ve teknik destek almanın en doğru ve hızlı yolu bu olacaktır.

Kombi kullanıcıları cihazda herhangi bir arıza yaşadığında anında destek almak istiyor. Bunun için internet üzerinden servise ulaşmaya çalışıyor. Ancak internet üzerinde günümüzde oldukça artan yanlış iletişim yolları nedeniyle doğru servis hizmetine ulaşamıyor. Bu durum, yetersiz işlemlerin uygulanmasına ve yanlış kişiler tarafından kötü hizmet alınmasına sebebiyet veriyor. Bu gibi önemli cihazlarda doğru servis hizmetine ulaşmanız adına iletişim yollarımızı her geçen gün geliştiriyoruz. Bununla beraber nasıl servis çağırabileceğiniz konusunda sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Protherm Kombi Servisi
Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi İzmir

Protherm Kombi Servisi İzmir gibi yoğun bir bölgede aktif olarak hizmet vermektedir. Kombiler gündelik yaşantıda önemli bir noktaya sahip ve her yaşam alanında yer alan ürünlerdir. Karşıladıkları ihtiyacın ısınma gibi temel ihtiyaç olması kullanımlarını şart haline getirmektedir. Elbette bu biçimde aktif ve yoğun kullanılan ürünler zamanla arıza verebilmektedir. Bu cihazlar diğer akıllı ev ürünlerinden daha farklı bir yapıdadır. Oldukça fazla iç parça ve özellik bulunduran bir sistem dahilinde çalışırlar. Dolayısıyla böyle karmaşık bir sistem dahilinde meydana gelecek arıza durumları oldukça karışık ve çözmesi zor olabilir. Bunun yanında tehlike de barındırabilir. Bu nedenlerden dolayı bu ürünler üzerinde uygulanacak işlemler profesyonel ve kapsamlı olmalıdır.

Servis Hizmetini İnceleyin; Kombi Servisi

Bu cihazların çalışma sistemlerini incelediğimizde birçok işlemi senkronize olarak gerçekleştirdiklerini görüyoruz. Bu yapıda sisteme dahil olan suyun ısınmasıyla petekler arasında dolaşımı sağlanarak ortam sıcaklığını arttırılır. Bunu sağlamak için birçok parça beraber çalışır. Ateşleme sistemi içerisinde su istenilen ısıya ulaştırılır. Ardından bunun dağıtılması için kalorifer sistemi devridaim şeklinde çalışmasını yürütür. Bu işlemler gerçekleştirilirken bir yandan sistemde kullanılan atık gaz, hava ve su dışarıya atılır. Bununla beraber sayacağımız daha birçok farklı fonksiyon vardır. Tüm bu işlemlerin gerçekleşmesi için birden çok önemli aksam bir arada çalışır. İşte bu yapıda bulunan kombilerin arıza durumları diğer elektronik cihazlardan çok daha karışık ve tehlikeli olabilmektedir. Bu sebeple Protherm Servisi tarafından yeterli ve profesyonel hizmet almalısınız.

Sözünü ettiğimiz profesyonel ve detaylı hizmetin sağlanabilmesi için önemli olan nokta servis işlemleridir. Burada doğru adımlar sırayla uygulanmalı ve olası hataların önüne geçilmelidir. Bunu gerçekleştirmek için yapılması gereken ilk ve en önemli adım arıza tespitidir. Kombilerde gözlemlenene arızaların karmaşık ve çözülmesi zor olması nedeniyle öncelikle yaşanan teknik problemin net kaynağı öğrenilmelidir. Bunun devamında yapılacak uygulamalara karar verilmelidir. Bu sayede sorunsuz bir servis süreci geçecektir. Protherm Kombi Servisi olarak profesyonel teknisyenlerimizle beraber teknolojik ekipmanlar ve ölçüm aletleri aracılığıyla tespit & onarım gerçekleştiriyoruz.

Protherm Yetkili Servis
Protherm Yetkili Servis

Protherm Yetkili Servis Düzeyinde Hizmet

Protherm Yetkili Servis seviyesinde ve oldukça profesyonel bir hizmet sunmak için çalışıyoruz. Bunu gerçekleştirmek için müşteri memnuniyeti ve güveni konusunda çalışmalar yürütüyoruz. Sunduğumuz hizmetlere oldukça fazla fırsat ve avantaj dahil edilerek tercih odağı olmayı hedefliyoruz. Bununla beraber her servis işleminde tüm cihazlarla özel olarak ilgileniyoruz. Hizmetimize dair daha fazla bilgi sahibi olması ve takip sağlaması için kullanıcıları bilgilendirmeye çalışıyoruz. Tüm bunlardan müşterilerimizin yararlanması için iletişim yollarımızı her gün daha ulaşılabilir ve geniş hale getiriyoruz. Sizlerle beraber servis avantajlarımızı inceleyelim.

Hızlı ve Geniş Kapsamlı Protherm Servisi

Kullanıcıların mağduriyetlerini hızlıca gidermek, arızaları kısa sürede çözüme kavuşturmak ve servis sürecini kısa tutmak adına Geniş Kapsamlı ve Hızlı Servis imkanı sağlıyoruz. Bu sayede her bölgede bulunan teknisyen ekiplerimizle anında destek sağlıyoruz. Değişmesi gereken yedek parçaları hızlıca temin ediyor, her alanda mevcut olan atölyelerimizde onarım sağlıyoruz. Genellikle Aynı Gün, ortalama 1-3 gün içinde hizmeti tamamlıyoruz.

Garantili Protherm Kombi Servisi

Bizlerden hizmet almak isteyen müşterilerimizin güvenini kazanmak, desteğimizi sürekli sürdürmek adına Garantili Hizmet sunuyoruz. Bu avantajla beraber parça değişimi veya onarımı yapılan ürünlerde en az 1 Yıl Garanti sunuyoruz. Bu durumda cihazların olası tekrar arızalarında Protherm Yetkili Servis düzeyinde ekiplerimiz ile ücretsiz olarak ilgileniyoruz. Teknik desteğimizi sürekli olarak sağlıyoruz.

Profesyonel Protherm Servis İzmir

Kombi ürünlerinin çalışma yapıları ve sistemini biliyoruz. Buna dayanarak hatasız ve sorunsuz bir servis süreci oluşturmak, ufaktan büyüğe her arızayı çözümlemek için Profesyonel Hizmet veriyoruz. Bu doğrultuda tecrübeli ve eğitimli teknisyenler ile çalışıyoruz. Tamir ve onarım işlemlerinde teknolojik ekipman ve donanımlar kullanıyor, atölye ortamında ustalar aracılığıyla detaylı işlemler sürdürüyoruz.

Protherm Servisi
Protherm Servisi

Protherm Servisi Kombi Onarımı

Protherm Servisi İzmir ekibi olarak bu cihazların çalışma yapılarından bahsettik. Buna bağlı olarak profesyonel hizmet görmeleri gerektiğini ve olası arızalarının karmaşık olabileceğini de dile getirdik. Herhangi bir arıza durumunda kesin çözüm sağlamak için en doğru hizmeti uygulamak gereklidir. Bunun en temel sebebi birbirinden farklı arızaların çözüm yolları ve işlemleri de farklıdır. Çünkü kombilerde yaşanan teknik problemler genellikle çok yönlü olmaktadır. Yaşanan bir arızanın nedeninin içeride birden çok parçanın arızalanmasından kaynaklı olabileceği gibi, tek bir önemli aksamın işlevini yitirmesi de birden fazla arıza meydana getirebilir. Böyle durumlar yaşanan problemin net kaynağını kapsamlı olarak tespit etmek ve buna göre onarım hizmeti uygulamak gerekir.

Burada yapılacak olan işlemleri belirlemek için öncelikle net bir arıza keşfi yapılması şarttır. İlk adım olarak arızalı cihaz kapsamlı olarak ele alınmalı en uygun tamir hizmeti belirlenmelidir. Bu durumda yaşanan her arıza kodu veya belirtisi için yapılması gereken onarım hizmeti birbirinden farklıdır. Arıza keşfinden gelen sonuca göre bu hizmet belirlenecektir. Birbirinden farklı servis hizmetlerinde değişecek parçalar, yapılacak işlemler ve tamir ortamı da değişkenlik göstermektedir. Bu sebeplerden dolayı profesyonel bir hizmetin anahtarı uygun onarım hizmetini gerçekleştirmektir. Protherm Servisi olarak kombiler üzerinde sağladığımız bazı hizmetleri sizlerle paylaşacağız.

Bakım Hizmeti; Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

 • Protherm Kombi Kart Değişimi
 • Protherm Kombi Genleşme Tankı Değişimi
 • Protherm Kombi Eşanjör Tamiri
 • Protherm Kombi NTC Sensör Değişimi
 • Protherm Kombi Pompa Tamiri
 • Protherm Kombi Prosestat Değişimi
 • Protherm Kombi Termostat Tamiri
 • Protherm Kombi Gaz Valfi Değişimi
 • Protherm Kombi Fan Tamiri
 • Protherm Kombi Emniyet Ventili Değişimi
Protherm Kombi Servisi İzmir
Protherm Kombi Servisi İzmir

Protherm Kombi Bakımı Hizmeti

Protherm Kombi Servisi İzmir teknisyen ekibiyle cihazlar üzerinde uzun yıllardır inceleme yapmaktadır. Bunu daha önce de söylemiştik. Buna dayanarak cihazların yapısına ve arıza çözümlerine hakim olduğumuz kadar arıza nedenlerini de biliyoruz. Kullanıcı hataları, voltaj problemleri ve kullanım süresi gibi nedenlerden dolayı bu ürünler bozulabilmektedir. Fakat en önemli arıza sebebi bakımsızlıktır. Bu ürünler çalışma stilleri gereği düzenli bakım ve temizlik gerektirirler. Kombilerin içerisinde yoğun kullanımlarda kullandığı kaynaklar nedeni ile zararlı maddeler oluşabilmektedir. Dolaşım sistemi ile devridaim yapan su ve hava zamanla sistem içerisinde bu pislikleri dolaştırmaktadır. Bakım yapılmadığı durumda bu tortu ve kalıntılar iç parçalara bulaşarak işlevini yitirmelerine, ürünün performansının düşmesine ve hatta arıza göstermesine neden olabilmektedir. Bu sebeplerden dolayı cihazları uzun ömürlü, performanslı ve sorunsuz kullanmak adına periyodik bakım yapılmalıdır.

Popüler Bakım İçeriği; DemirDöküm Kombi Bakımı

 • Detaylı Bakım & Temizlik
 • Hijyenik Çalışma
 • Uygun Fiyat

Kombi bakımlarının nasıl yapıldığı da önemli bir husustur. Yanlış ve bilinçsiz işlemlerde daha büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Yetersiz yapılan temizliklerde cihaz çok kısa bir süre içerisinde tekrar performansını kaybedecektir. Bu sebeplerden dolayı bakım ve temizlik işlemleri oldukça detaylı ve hijyenik gerçekleşmelidir. Bizler Protherm Servisi olarak tüm bakım ve temizlik hizmetlerinde teknolojik bakım aletleri kullanıyor, detaylı işlem uyguluyor ve hijyenik çalışma modeliyle hizmet veriyoruz. Periyodik cihaz bakımlarınız için bizlere ulaşabilir ve uygun fiyatlı servis alabilirsiniz.

Protherm Kombi Müşteri Hizmetleri
Protherm Kombi Müşteri Hizmetleri

Protherm Kombi Servis Ücretleri

Protherm Kombi Servis Ücreti güncel fiyat tarifesine göre 100-200 TL aralığındadır. Bu ücret sizlerden teknik arıza keşfi işlemi için talep ediliyor. Uygulanacak onarım hizmetinin ilk ve en önemli aşaması olan bu adımda servis işlemlerinin devamı belirleniyor. Teknisyen arkadaşlarımız bu işlemi gerçekleştirmek için teknolojik ekipman ve ölçüm aletleri kullanıyor, zaman, efor ve yakıt harcıyorlar. Elbette bunlar da belirli giderler oluşturuyor. Bu giderleri karşılamak adına belirli miktar servis ücreti sizlerden talep ediliyor. Cihazın onarımını yaptırmanız durumunda yalnızca arıza bedeli talep ediliyor.


Protherm Servisi Soru & Cevap

Protherm Kombi Servisi Telefonu Kaç ?

Protherm Servisi‘ne (0232) 475 01 38 telefon numarası üzerinden ulaşarak servis talebi oluşturabilir ve teknik destek alabilirsiniz.


Protherm Kombi Bakımı Ne Kadar Sürede Yapılır ?

Protherm cihazlarda Kombi Bakımı 12 Ayda 1 Defa ve Petek Temizliği 24 Ayda 1 Defa düzenli olarak yapılmalıdır. Yoğun kullanımlarda süreç kısalabilmektedir.


Protherm Kombi Neden Arızalanıyor ?

Protherm cihazlar da diğer ürünlerde olduğu gibi çoğunlukla düzenli Kombi Bakımı yapılmamasından dolayı arızalanıyor.