Gaziemir Maktek Servisi


Gaziemir Maktek Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 31 21‘i tuşlayarak bizlerle iletişime geçin, Kombi cihazlarınız için hızlı ve profesyonel Maktek Kombi Servisi çağırın! Bu cihazlar oldukça sık kullanılan, detaylı iç yapıları bulunan ürünlerdir. Fiyatları da günümüzde fazlasıyla yüksek meblağlara tekabül ediyor. Bu ürünlerin sağlıklı ve uzun ömürlü kullanılması için olası arıza ve bakım işlemlerinde ayrıntılı müdahale gereklidir. Gaziemir gibi yoğun bir bölgede hızlı servis ekibimizle talepleriniz üzerine cihazlarınızla ilgileniyoruz.

Maktek marka cihazlar arasında tercih odağı olan ve öne çıkan ürün kombilerdir. Bu ürünler neredeyse her evde bulunan, uzun süreli ve aktif kullanılan cihazlardır. Bununla beraber düzenli bakım ihtiyaçları bulunur. Arıza durumlarında ise mutlaka teknik servis tarafından müdahale edilmelidir. Gaziemir gibi yoğun bir bölgede ise oldukça fazla kullanıcı vardır. Bu durum bize bölgeden ulaşan servis talebi sayısını arttırmaktadır. Bu sebeple Gaziemir Maktek Servisi olarak ilgili alanda hızlı ve tecrübeli ekiplerle aynı gün servis sağlıyoruz.


Maktek Kombi İletişim

Maktek Gaziemir Servisi tarafından bölgede hizmet almak için öncelikle bizlerle iletişime geçmelisiniz. Bunu gerçekleştirmek ve doğrudan bizlere ulaşmak için kullanabileceğiniz en doğru yol; (0232) 326 31 21 servis numarasıdır. Ayrıca web sitemizde bulunan servis çağır butonları ile de bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede müşteri hizmetleri ile irtibat kurabileceksiniz. Burada çağrı merkezi ekiplerimiz ile konuşarak bilgi sağlayabilirsiniz. Teknisyen ekip çağırmak ve kombi cihazınıza servis hizmeti almak için bir servis talebi oluşturmalısınız.

Maktek Servis Talebi Nasıl Oluşturulur ?

 • Gaziemir Maktek Servisi Telefon Numarası üzerinden çağrı merkezi ile iletişime geçin.
 • Telefondaki arkadaşımıza yaşanan arızayı anlatın ve ürünün garanti bilgisini verin.
 • Arıza kaydı için gerekli olan İsim-Soyisim, Adres ve Cep Numarası bilgilerini sağlayın.
 • Görüşme sonlandığında servis talebiniz iletilmiş olacaktır. Teknisyen ekip sizlere gün içerisinde geri dönüş sağlayıp ilgilenecektir.
Gaziemir Maktek Servisi
Gaziemir Maktek Servisi

Gaziemir Maktek Servisi Nasıl Çalışıyor ?

Gaziemir Maktek Servisi olarak daha önce Kombi cihazlarının detaylı incelenmesi gerektiğini söylemiştik. Bu durumun en genel sebebi, sağlıklı bir onarım için profesyonel müdahale gerekmesidir. Yetersiz ve yanlış yapılan müdahaleler, ufak bir arızayı bile çok daha büyük boyutlara taşıyabilir. Cihaz tamamen bozulabilir veya işlevini yitirebilir. Bu da maddi zararlara ve hatta can sağlığının kötü etkilenmesine neden olabilir. Açıkladığımız nedenlerden dolayı alınan servis hizmeti yeterli olmalıdır.

Bu konuda, uygulanan servis işlemleri ve çalışma stili ön plana çıkmaktadır. Kullanıcıların da merak ettiği cihaza uygulanacak işlemler, servis süreci ve teslim zamanı gibi temel konular önem arz etmektedir. Bu adımların profesyonel ilerlemesi, sorunsuz bir servis hizmeti sağlanmasında önemlidir. Bu bağlamda hem servis sürecini anlatmak, hem de hizmet detaylarını sizlerle paylaşmak adına maddeler halinde anlatacağız. Maktek Servisi Gaziemir ekibi nasıl çalışıyor ?

 • Telefonla sizlere geri dönüş sağlayan teknisyen ekip adrese ulaşacaktır.
 • İlk olarak ölçüm ve test aletleriyle Arıza Tespiti gerçekleştirilecektir.
 • Tespit sonucuna göre 2 çeşit arıza kaynağı vardır; Bakımsızlık ve Bozuk Parça durumlarıdır.
 • Kombi cihazı bakım yapılmamasından dolayı arıza gösteriyorsa hijyenik ve detaylı bakım hizmeti uygulanır.
 • Cihazın iç aksamlarında herhangi bir bozuk parça mevcutsa Yedek Parça temin edilir. Ve bazı durumlarda ürün atölyeye alınır.
 • Parça Değişimi evde veya tamir atölyelerinde gerçekleşir. Ardından cihaz performans ve çalışma testlerinden geçer.
 • Verimli ve sorunsuz çalışan ürün, sizlere teslim edilmek üzere yola çıkar.
 • Gaziemir Maktek Servisi garantili hizmet ile cihaza 1 Yıl Garanti tahsis edilir ve teslim edilir. Servis süreci ortalama 1-3 İş Günü sürebilmektedir.
Maktek Gaziemir Servisi
Maktek Gaziemir Servisi

Gaziemir Maktek Kombi Servis

Gaziemir Maktek Kombi Servisi ekibi olarak cihazlar üzerinde ayrıntılı ve detaylı servis işlemleri gerçekleştirdiğimizi söylemiştik. Bunun en temel sebebi bu cihazların sahip olduğu karmaşık iç yapıdır. Ateşleme sistemleri ve doğalgaz kullanımıyla beraber birçok farklı göreve sahip iç aksamlar bulundururlar. Kalorifer aracılığıyla ısıyı ortama yaydıklarından dolayı dönüşümlü bir sisteme sahiptirler. Su dönüşümü gerçekleştiren sistemlerinden dolayı düzenli bakım gerektirirler.

Kullanıcılar da genellikle sahip oldukları ürünün iç yapısını ve olası arızalarını merak etmektedir. Bunun en temel nedeni arıza anında problemin kaynağını ve nasıl çözüleceğini bilmek istemeleridir. Aslında bu bilgilere sahip olmak temkinli olmak açısından çoğu zaman faydalı olmaktadır. Bizler Gaziemir Maktek Servisi olarak bu bağlamda kombilerin olası arızalarını ve çözüm için sunduğumuz hizmetleri sizlerle paylaşacağız. Detaylı arıza bilgisi edinmek ve kombilerin iç yapısını öğrenmek için Kombi Servisi içeriğimizi ziyaret edin.

ArızaHizmet
E03Baca Termostatı Onarımı
E05Kalorifer Sensörü Değişimi
E06NTC Sensör Değişimi
E37Pompa Onarımı
E7Ateşleme Grubu Tamiri
Maktek Kombi

Maktek Kombi Bakımı Kaç Yılda Bir Yapılır ?

Maktek marka ve diğer tüm Kombi cihazları için mutlaka 12 Ayda 1 Defa cihaz bakımı, 2 Yılda 1 Defa ise petek temizliği gerçekleştirilmelidir. Periyodik bakım yaptırmak cihazın verimli ve uzun ömürlü çalışması için bir hayli önemlidir. Ayrıca bakım eksikliği en büyük arıza sebebi olmakla beraber düzenli temizlik yaşanabilecek arızaları da önlemektedir. Maktek Gaziemir Servisi olası problemlerde hizmet vermektedir.

Servis Hizmetine Göz Atın; Kombi Bakımı İzmir

Gaziemir Maktek Servis Ücreti Ne Kadar ?

Gaziemir Maktek Servis Ücreti güncel olarak 100-150 TL gibi bir fiyata sahiptir. Bu servis ücretinin talep edilme nedeni Kombi ürünleriniz için uygulanan arıza tespiti işlemidir. Teknisyen ekiplerimiz bu aşamada ölçüm ve test aletleri kullanarak arızanın kaynağını öğreniyorlar. Bunu gerçekleştirirken zaman, efor ve yaktı sarf ediyorlar. Belirli giderler karşılığında bir miktar ücret talep ediliyor. Profesyonel arıza keşfi için bize ulaşabilirsiniz.


Maktek Gaziemir Servisi Soru & Cevap

Gaziemir Maktek Servisi Telefon Numarası Kaç ?

Gaziemir Maktek Servisi Telefon Numarası ile iletişim kurmak için (0232) 326 31 21 dahili numarayı kullanabilirsiniz.


Maktek Gaziemir Servisi Kaça Kadar Açık ?

Maktek Servisi Gaziemir bölgesinde çağrı merkezi ile 7/24 hizmet vermektedir. Teknisyen ekiplerimiz, Pazartesi-Cumartesi günleri arası saat 21:00‘a kadar servis hizmeti sağlıyor.