Narlıdere Regal Servisi


Narlıdere Regal Servisi, İzmir’in Narlıdere ilçesinde, Regal marka cihazların onarım, bakım ve montaj işlemlerini gerçekleştiren profesyonel bir teknik servis olarak hizmet veriyor! Regal cihazlarınız için bir uzman kadrodan hizmet almak istiyorsanız, Narlıdere Regal Servis Numarası olan (0232) 326 31 21 numaralı telefondan arayarak hizmet alabileceğiniz bir firma olarak öne çıkıyoruz. Regal cihazlarının her türlü arıza durumunda konusunda uzman teknik ekibiyle hizmet veren servisimiz, müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla hizmet sunuyor. Kısacası, servisimiz, Regal cihazlarının tamir, bakım ve montaj ve diğer tüm teknik işlemlerinde doğru adres!

 • Servis Süreci: 1-7 İş Günü
 • Regal Servis Ücreti: 100-150 TL
 • Onarım Garantisi: 1 YIL
 • 30 Dakika – 1 Saat İçinde Geri Dönüş!

Regal cihazlar, hayatımızın birçok alanında kullanılan elektronik cihazlar arasında yer alıyor. Yoğun ve sık kullanımı nedeniyle zaman içinde çeşitli arızalar meydana gelebiliyor Bu nedenle, Regal cihazlarının tamir, bakım ve montaj işlemlerinde profesyonel hizmet almak gerekiyor. Narlıdere Regal Servisi, tam olarak bu noktada devreye girerek, arızalı cihazların gereken tüm teknik işlemlerini donanımlı ve detaylı olarak gerçekleştiriyor. Servisimiz, profesyonel ve hızlı teknisyen ekibiyle, Regal cihazlarının tüm arızalarını en kısa sürede gideriyor. Sizlerde herhangi bir arıza durumunda veya teknik sorunda, servisimizin hizmetleriyle cihazların ömrü uzatarak, kullanımı rahat ve güvenli hale getirebilirsiniz!

Narlıdere Regal Müşteri Hizmetleri

Narlıdere Regal Servisi, cihaz sahibi olan kullanıcıların en büyük endişesi olan, ürünlerde oluşabilecek arızaların çözümüne yönelik hizmet veriyor. Regal Müşteri Hizmetleri, bu endişeleri ortadan kaldırmak için müşterilerine 7/24 destek sağlıyor. (0232) 326 31 21 numaralı telefon hattı ile iletişime geçebiliyor, arıza kaydı oluşturabiliyor ve en kısa sürede servis çağırabiliyorsunuz. Bununla beraber, hizmete dair bilgi edinebiliyor ve ilettiğiniz servis talebi ile aynı gün hizmet alabiliyorsunuz. Servisimiz, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, Regal cihazlarının arıza durumlarında en hızlı ve en etkili çözümü sunmaya devam ediyor. Destek ekibimiz ile iletişime geçerek, Regal cihazlarınızın onarım, bakım ve montaj işlemlerini güvenle gerçekleştirebilirsiniz!

Regal cihazların kullanımı yaygınlaştıkça, birçok teknik servis hizmeti de sunulmaya başlıyor. Ancak, ne yazık ki çoğu servis kalitesiz ve kullanıcılara yetersiz hizmetler sunamıyor. Bu durum, yanlış iletişim bilgilerinin kullanıcıları yanıltarak donanımlı servis hizmeti alamamalarına neden oluyor. Regal Narlıdere Servisi olarak, doğru iletişim bilgileri kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Donanımımız ve teknik ekibimizle, Regal cihazlarınızı en kaliteli şekilde tamir etmek ve bakımını yapmak için buradayız. Bu nedenle nasıl servis hizmeti alabileceğinizi ve iletişim bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıda yer alan adımları takip edin, profesyonel servis desteği alın!

Regal Servis Kaydı Nasıl Oluşturulur ?

 • Narlıdere Regal Servis Numarası ile (0232) 326 31 21‘i arayarak müşteri hizmetlerine ulaşın.
 • Servis talep ettiğinizi, hizmet istediğiniz ürünü ve garanti bilgilerini ekip arkadaşlarımıza iletin.
 • Kayıt oluşturulması için, çağrı merkezinin talep ettiği İsim-Soy İsim, Telefon Numarası ve Konum bilgilerinizi paylaşın.
 • Yapılan işlemler sonucunda, adınıza bir Regal Servis Kaydı oluşturulacak ve Narlıdere bölge ekipleri aynı gün hizmet sağlayacaktır.
Narlıdere Regal Servisi Hizmetleri
Narlıdere Regal Servisi Hizmetleri

Narlıdere Regal Servisi Nasıl Hizmet Veriyor ?

Narlıdere Regal Servisi olarak, bölgedeki geniş servis ağımızla müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede yanıtlamak için çalışıyoruz. Narlıdere bölgesinde Regal cihazlarına yüksek talep var ve arıza durumlarında hızlı bir şekilde servis desteği gerekiyor. Sunduğumuz hizmet çeşitleri arasında, cihazınızın tamiri, bakımı, montaj ve yedek parça temini gibi işlemler yer alıyor. Hizmet verdiğimiz her müşterimiz, işlerimizi ne kadar ciddiye aldığımızı ve her zaman en iyi hizmeti vermeyi hedeflediğimizi hissediyor.

İzmir’in Tüm İllerinde Regal Servisi; https://www.merkezservishizmetleriizmir.com/regal-servisi-izmir/

Narlıdere Regal Servisi müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı vardır ile kullanıcıların teknik sorunlarına en kısa sürede yanıt veriyor. Müşteri hizmetleri ekibi, kullanıcılara hangi hizmetin en uygun olduğu konusunda rehberlik ediyor. Cihazların bakımı ve onarımı için, deneyimli teknisyenler tarafından donanımlı tamir atölyelerinde işlem uygulanıyor. Regal Servisi Narlıdere ekibi, müşterilerinin memnuniyetini artırmak için her zaman yenilikçi hizmetler oluşturuyor. Bunlar arasında, periyodik bakım ve onarım sözleşmeleri, acil arıza çağrısı hizmetleri ve diğer özel hizmetler bulunuyor. Servisimizin sunduğu hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi almak için, web sitesini ziyaret edebilir veya müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçebilirsiniz!

Tamir & Onarım

Elektronik cihazlar için gerekli tüm teknik işlemler, atölyelerimizde alanında uzman ustalarımız ve donanımlı ekipmanlar ile gerçekleşir.

Düzenli Bakım

Her cihaz için düzenli yapılması bakım işlemleri, kaliteli temizlik ürünleri ile beraber detaylı ve hijyenik olarak uygulanır. Bu sayede ürünlerin performansı artar.

Göz Atın; Klima Bakımı Fiyatları

Yedek Parça Değişimi

Narlıdere Regal Servisi, cihaz sistemi içinde işlevini yitiren ve bozulan parçaları, orijinal yedek parça kullanımı ile profesyonelce değiştirir ve başarılı onarım uygular.

Montaj

Cihazların düzenli ve hatasız çalışması için, doğru bir şekilde kurulmaları gerekir. Bu konuda tecrübeli ekiplerimiz, Regal ürünleriniz için en uygun montaj işlemini gerçekleştirir.


Regal Yetkili Servis Düzeyinde Hizmet Kalitesi

Narlıdere Regal Servisi, müşterilerine Regal Yetkili Servis kalitesinde hizmet veriyor. Bizimle çalıştığınızda, cihazınızın tamir ve bakım işlemlerinin en yüksek kalitede yapılacağını bilmelisiniz. Sunduğumuz avantajlar arasında, kolay ve hızlı hizmet, uygun fiyatlar, garantili işlemler ve müşteri memnuniyetine yönelik hizmetler yer alıyor. Hizmet fırsatlarımız, uzman teknisyen ekiplerimiz aracılığıyla sunuluyor. Firmamız için önemli olan, müşterilerimizin memnuniyetidir ve bu nedenle işimizi ne kadar ciddiye aldığımızı göstermek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Eğer Regal cihazlarınızda herhangi bir arıza gözlemliyor veya bakım yaptırmak istiyorsanız, yüksek kaliteli ve fırsatlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hızlı Teknik Destek

Narlıdere’de aktif teknisyen ekiplerimiz, tamir tesislerimiz ve 7/24 çağrı merkezi ile hızlı destek sağlıyoruz.

Profesyonel Ekip

Regal ürünlerin sorunsuz onarılması ve hatasız çalışması için tecrübeli ve profesyonel bir ekibimiz var.

1 Yıl Garanti

Onarılan ve parça değişimi uygulanan ürünlere en az 1 Yıl Garanti vererek müşterilerin güvenini kazanıyoruz.

Uygun Fiyat Tarifeleri

Ekonomik gündemi takip ederek, karşılaması rahat ve cebe uygun fiyat tarifeleri belirliyoruz.

Vestel Regal Servisi Narlıdere
Vestel Regal Servisi Narlıdere

Vestel Regal Servis Ürünleri

Narlıdere Regal Servisi, Vestel’in Regal ürünleri için özel bir hizmet sunuyor. Vestel, yıllardır kaliteli ve dayanıklı cihazlar üretiyor. Regal ürünleri de bu kalite standartlarına uygun olarak üretiliyor. Servisimiz, bu kaliteli ürünlerin bakımı ve onarımı konusunda uzman bir ekip ile hizmet veriyor. Servisin uzman ekipleri, her bir cihazın özelliklerini ve bakım gereksinimlerini tam olarak anlıyor ve müşterilerine kaliteli bir hizmet sunuyor. Regal Servis, televizyonlar, klimalar, fırın & ocaklar ve beyaz eşyalar dahil olmak üzere Vestel’in ürettiği tüm cihazlara birbirinden farklı ve detaylı hizmetler sağlıyor. Ekibimiz, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet ile sektördeki öncü konumunu sürdürüyor. Evinizde arızalı herhangi bir Regal ürün mevcutsa, servis kapsamında olup olmadığını öğrenmek için hizmetlerimize göz atın.

 • Narlıdere Regal Buzdolabı Servisi (Bilgi Alın; İzmir Buzdolabı Servisi)
 • Narlıdere Regal Çamaşır Makinesi Servisi
 • Narlıdere Regal Bulaşık Makinesi Servisi
 • Narlıdere Regal Fırın & Ocak Servisi
 • Narlıdere Regal Televizyon Servisi
 • Narlıdere Regal Klima Servisi

Narlıdere Regal Servis Numarası ve İletişim

Regal Narlıdere Servisi, müşterilerine hızlı ve kolay bir iletişim imkanı sunuyor. Regal ürünlerinizde bir sorun oluştuğunda bizlere ulaşmak için Regal Servis Numarası (0232) 326 31 21‘yi arayabilirsiniz. Ekibimiz, müşterileri ile doğrudan iletişim kurmak için farklı iletişim kanallarını kullanıyor. Müşterilerine sunduğu iletişim kanalları arasında telefon, internet sitesi ve sosyal medya hesapları yer alıyor. Servisimiz, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için tüm bu iletişim kanallarını sürekli olarak kontrol ediyor. Ayrıca, hizmetlerimiz için internet sitesindeki ”Servis Çağır” butonunu kullanarak da sorularınızı veya taleplerinizi iletebiliyorsunuz. Narlıdere Regal Servisi, müşterileri ile etkili bir iletişim kurarak sorunlarını hızlı bir şekilde çözmeyi hedefliyor!


Narlıdere Regal Servisi Soru & Cevap

Regal TV Servisi’ne Nasıl Ulaşabilirim ?

Narlıdere Regal TV Servisi’ne ulaşmak için, (0232) 326 31 21 numaralı telefon hattını arayabilir, web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Regal Cihazlar Hangi Marka Altında Üretiliyor ?

Regal elektronik ürünler, Vestel markası altında üretiliyor.


Narlıdere Regal Servis Ne Zaman Geliyor ?

Regal Servis ekiplerimiz, müşteri hizmetleri üzerinden arıza kaydı oluşturduğunuz takdirde 24 Saat içerisinde adrese geliyor.