Sanyo Klima Servisi


Sanyo Klima Servisi için doğru adres burası! Cihazlarınızla ilgili her türlü teknik desteği, uzman teknisyen kadromuz ile sizlere sunuyoruz. Yılların deneyimi ve Sanyo markasının tüm klima modellerine yönelik uzmanlığımız ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bizlere ulaşmak için (0232) 326 31 21 numaralı Sanyo Servis Numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri aracılığı ile 7/24 hizmet anlayışıyla her zaman yanınızdayız ve cihazlarınızla ilgili yaşadığınız sorunlara aynı gün içerisinde çözüm bulmak için çaba harcıyoruz. Teknik Servis olarak müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir ve hizmet fırsatlarımızdan yararlanarak cihazlarınıza özenli bir şekilde bakım yaptırabilirsiniz. Eğer sizlerde Sanyo marka ürünleriniz için bakım ve onarım hizmeti almak istiyorsanız; şimdi arayın, kayıt oluşturun, anında destek alın!

Sanyo Klima ürünleri, kullanıcılarına yüksek performans ve kaliteli yapı sunarak beğeni topluyor. Ancak, uzun süreli kullanımları ve çevresel faktörler nedeniyle bakım ve arıza durumları ortaya çıkabiliyor. Sanyo Klima Servisi olarak, tecrübeli teknisyenlerimizle cihazlarınızın arıza tespitini yaparak, tamir ve bakım işlemlerini en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Amacımız, cihazlarınızın ömrünü uzatmak ve en yüksek performansı almanızı sağlamak oluyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, garantili hizmet sunuyor ve cihazlarınızın en kısa sürede kullanımınıza hazır hale gelmesini sağlıyoruz. Tüm bu hizmetleri, müşterilerimize özel birden fazla fırsat ve avantaj dahilinde gerçekleştiriyoruz. Sanyo Servis olarak, hizmet avantajlarımız ve detaylarımızla ilgili daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.


Sanyo Müşteri Hizmetleri

Sanyo Klima Servis hizmeti dahilinde, müşteri iletişimi ve hızlı destek sunmayı kullanıcıların ihtiyaçlarına karşılık vermek açısından oldukça önemli bir noktada buluyoruz. Bunun için, 7/24 aktif Sanyo Müşteri Hizmetleri ağı ile destek sağlıyoruz. Sanyo cihazlarınızda karşılaştığınız teknik problemler esnasında hizmet almak için, Sanyo Servis Numarası veya ”Servis Çağır” butonları üzerinden kısa yoldan çağrı merkezimizle irtibata geçebilirsiniz. Çağrı merkezi ekip arkadaşlarımız, servis kaydı oluşturmanız konusunda sizleri yönlendirecektir. Bu sayede hizmete dair bilgi alabilir, problemlerinizi aktarabilir ve aynı gün teknisyen ekip çağırabilirsiniz. Sanyo ürünleriniz için aynı gün hizmet sağlayan ekiplerimiz, klimalarınızın gerekli onarım ve bakım ihtiyaçları için hızlı ve kapsamlı hizmet sağlıyor. Bu bağlamda yaşanan teknik problemler en kısa sürede çözüme ulaşıyor. Sanyo cihazlarınızda herhangi bir sorun yaşıyorsanız, bizlerle irtibat numaramızdan iletişime geçin!

Sanyo ürünlerde doğal olarak teknik problemler meydana gelebildiğini biliyoruz. Böyle zamanlarda en önemli noktalardan biri, doğru ve yetkin bir servis hizmetine ulaşmaktadır. Son zamanlarda artışta olan oldukça fazla teknik servis hizmeti olsa da, birçoğu kullanıcılara gerekli desteği sağlama konusunda başarısız oluyor. Bunların birden fazlasının iletişim bilgilerinin internet üzerinde bulunması, Sanyo cihaz sahiplerinin bazı durumlarda yetersiz hizmetlere maruz kalmasına neden oluyor. Sanyo Klima Servis ekibimizle beraber, klima cihazlarının tüm teknik ihtiyaçlarında donanımlı hizmetimiz ve tecrübeli ekimizle hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin doğru teknik desteğe ulaşması için, doğru iletişim bilgilerini paylaşıyor ve nasıl servis talebinde bulunulacağını anlatıyoruz. Yeterli servis hizmeti almanın bir hayli önemli olduğu bu zamanlarda, Sanyo Servis desteği nasıl alınır öğrenelim.

Sanyo Servis Hizmeti Nasıl Alınır ?

  • Sanyo Müşteri Hizmetleri Numarası‘nı kullanarak (0232) 326 31 21‘i arayın ve müşteri hizmetleri alanında ulaşın.
  • Destek birimine; almak istediğiniz hizmeti, yaşanan teknik problemi ve ürünün garanti bilgisini verin.
  • Kayıt oluşturmak için gerekli olan İsim-Soy İsim, Cep Numarası ve Lokasyon bilgilerinizi de çağrı merkeziyle paylaşın.
  • Çalışma arkadaşlarımız, sizler için bir servis kaydı oluşturacak ve bunun üzerinden aynı gün içerisinde ne yakın teknisyen ekibi yönlendirecektir.
Sanyo Klima Servisi
Sanyo Klima Servisi

Sanyo Klima Servisi İzmir

Sanyo Klima Servisi kapsamında kullanıcılara özel teknik servis hizmetleri sunan firmamız, İzmir genelindeki her bölgeye ulaşarak müşterilerine hızlı ve etkili bir şekilde çözüm sunmayı hedefliyor. Sanyo marka klimaların yüksek performansları ve uzun ömürlü kullanımı için düzenli bakım ve temizlik işlemleri oldukça önemli oluyor. Bu nedenle, teknik servis ekibimiz kullanıcılarımıza Klima Bakımı konusunda da destek sağlıyor. Sanyo marka ürünlerin popülerliği ve İzmir’deki Klima kullanımının yüksek olması, tarafımıza oldukça fazla teknik destek talebi gelmesine neden oluyor. Buna karşılık bizler, İzmir genelindeki donanımlı atölyelerimiz ve tecrübeli teknisyen kadromuz sayesinde müşterilerimizin klima arızalarını en kısa sürede tespit ederek doğru çözümleri sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini önceliğimiz olarak görerek, Sanyo Klima kullanıcılarının en güvenilir ve kaliteli teknik destek hizmetini almasını sağlıyoruz.

Hızlı Destek

Müşterilerimizin teknik sorunlarını en kısa sürede gidermek için her bölgede yer alan teknisyen ekip ve atölyelerle çalışıyoruz.

Uzman Ekip

Meydana gelen tüm arıza durumlarını sorunsuz ve profesyonel onarmak adına tecrübeli, eğitimli ve uzman ekibimizle hizmet veriyoruz.

Garantili Hizmet

Güvenilirlik ve sürdürülebilir destek için, onardığımız ve parça montajı gerçekleştirdiğimiz ürünlere en az 1 Yıl Garanti sağlıyoruz.

Uygun Fiyat

Döneme ait ekonomik şartları göz önünde bulundurarak sizlere karşılaması rahat, hizmet kalitemize paralel ve cebe uygun fiyatlar sunuyoruz.


Sanyo Klima Servisi olarak, klima kullanıcılarının konforlu ve verimli bir iklimlendirme deneyimi yaşaması için çalışıyoruz. Kullanım sıklığına bağlı olarak Sanyo klimalarında da arıza ve bakım ihtiyaçları oluşabilir. Bu noktada, kullanıcıların profesyonel teknik destek almaları oldukça önemlidir. Klimaların teknolojik ve dijital yapısı sebebiyle, yanlış müdahaleler cihazın tamamen bozulmasına neden olabilir. İzmir Sanyo Servisi olarak, uzman teknisyen kadromuzla her ilçede bulunan teknik atölyelerimizde hızlı ve titiz bir teknik destek sunuyoruz. Son teknoloji cihazlarımız ve deneyimli teknisyenlerimizle, klimanızın tüm arıza ve bakım işlemlerini en kısa sürede ve en yüksek kalitede gerçekleştiriyoruz. Uyguladığımız bu işlemler için, kullanıcılara hizmet avantajları ve fırsatlar sağlıyoruz. Eğer sizlerde avantajlı hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız, bizlerle irtibata geçin.


Sanyo Servis Ücreti

Sanyo Klima Servisi‘nin çağrıldığı durumlarda, arıza tespiti için belirli bir servis ücreti talep ediliyor. Sanyo Servis Ücreti genellikle 100-200 TL arasında değişmektedir ve sadece mevcut arızanın kaynağını tespit etmek için alınıyor. Bu ücret, teknik ekibimizin harcadığı zaman, efor ve yakıt giderlerini karşılamak amacıyla belirleniyor. Herhangi bir onarım işlemi gerçekleştirildiğinde, gerekli malzemelerin maliyeti eklenerek farklı bir fiyatlandırma yapılıyor. Sanyo ürünleri onarım için servisimize getirildiğinde ise sadece sunulan fiyatlandırma tarifesi geçerlidir, servis ücreti talep edilmez. Sizlerde teknik problem yaşadığınız ürünlerin sorunlarını çözüme ulaştırmak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sanyo Klima İletişim

Sanyo Klima Servisi ile anında ve güvenilir hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Servis numaramız (0232) 326 31 21 olup, web sitemizde yer alan ”Servis Çağır” butonlarıyla da servis talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize ulaşarak sorunlarınızı anında çözüme kavuşturabilirsiniz. Uzman teknik ekiplerimiz ve donanımlı atölyelerimizle Sanyo marka klimalarınızın bakım, onarım ve arıza durumlarına en kısa sürede müdahale ediyoruz. Müşterilerimizin sağladığımız hizmetlere rahatça ulaşabilmeleri için iletişim yollarımızı da geliştiriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime geçerek, hızlı ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


Sanyo Klima Servis Soru ve Cevap

Sanyo Klima Servis Ne Zaman Gelir ?

Sanyo Servis ekipleri, servis kaydı oluşturduktan sonra Aynı Gün içerisinde adrese ulaşıp destek veriyor.


Sanyo Servis Kaça Kadar Açık ?

Sanyo Müşteri Hizmetleri telefon üzerinde 7/24 destek veriyor. Teknisyen grup ise, saat 21:00‘a kadar onarım ve tamir hizmeti sağlıyor.