Samsung Servisi


Samsung Servisi ile beyaz eşyalarınızın, televizyonlarınızın veya klimalarınızın arızalarını onarmak veya bakımını yapmak istiyorsanız; firmamıza başvurun, anında destek alın! Hızlı ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız, bizi arayarak aynı gün içinde servis desteği alabilirsiniz. Samsung Servisi Numarası ile (0232) 326 31 21 numaralı iletişim hattımız üzerinden 7/24 hizmet sunuyoruz ve teknisyenlerimiz, İzmir’in tüm bölgelerinde sizlere en yakın konumda hizmet verebilmek için hazır bekliyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, uzmanlığı ve tecrübesiyle Samsung ürünlerinizin en iyi şekilde onarımını yapacak ve en kaliteli bakım hizmetini sunacaktır. Sizler de servis hizmetlerimizi tercih ederek özel fırsat ve avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Günümüzde teknolojik ev ürünleri, İzmir’deki kullanıcılar tarafından da yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Elektronik beyaz eşya, televizyon ve klima gibi ürünler, yaşam alanlarımızda önemli bir yer tutuyor. Samsung markası da İzmir’de birçok kullanıcının ilk tercihleri arasında yer alıyor. Ancak, bu ürünlerin yoğun kullanımı zamanla arızalara neden olabiliyor ve bu da onarım & bakım ihtiyacı doğuruyor. Bu noktada, profesyonel bir teknik servis desteği gerekiyor. Samsung Servisi İzmir, uzman ekibiyle tüm cihazlarınız için gerekli onarım ve bakım hizmetlerini hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı bir şekilde sunuyor. Bununla beraber etkili bir servis için birçok hizmet avantajı ve fırsatı da sunuyor. Arızalı cihazlarınız için bize başvurarak, sorunsuz bir şekilde çözüme ulaşabilirsiniz. Teknik destek için hemen bizi arayın!


Samsung Müşteri Hizmetleri 7/24

Samsung Servisi müşterileri için en kaliteli hizmeti sunmak adına bizler de 7/24 müşteri hizmetleri ile destek veriyoruz. Teknisyen ekiplerimizi çağırmak ve cihazlarınızı onarmak için öncelikle bir arıza kaydı oluşturmanız gerekiyor. Bu işlem için Samsung Müşteri Hizmetleri ekibimiz, telefon numaramız veya web sitemizde yer alan servis çağır butonlarımız ile sizlerin hizmetinde bulunuyor. Çağrı merkezi arkadaşlarımız, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verebiliyor, problemlerinizi dinliyor ve en yakın teknisyen ekibine yönlendiriyor. Bizleri tercih eden müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek adına, burada anında teknik destek sağlıyoruz. Sunduğumuz sürekli destekle, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı hedefliyoruz.

Samsung ürünlerinizde meydana gelen teknik problemler, doğru hizmet desteğini alamadığınız durumlarda can sıkıcı olabiliyor. İnternette bulunan pek çok farklı teknik servis hizmeti, kullanıcıları yetersiz ve kalitesiz hizmetlerle karşı karşıya bırakıyor. Kullanıcılar da çoğunlukla internet üzerinden destek almayı deniyor. Bu nedenle, birçok cihaz sahibi arızaların çözümü için doğru servisi bulmakta zorlanıyor. Biz İzmir Samsung Servisi olarak, siz değerli müşterilerimizin doğru iletişim bilgilerine erişimini kolaylaştırarak sorunlarınızı hızlı ve etkili bir şekilde çözmek için buradayız. Bu doğrultuda, bizlerden hizmet almak isteyen müşterilerimizle doğru iletişim bilgilerini paylaşıyor ve nasıl servis talebinde bulunmaları gerektiğini adım adım anlatıyoruz.

Samsung Arıza Kaydı Nasıl Oluşturulur ?

 • Samsung Müşteri Hizmetleri Numarası olarak kullanılan (0232) 326 31 21 telefon numarası üzerinden bizlerle iletişime geçin.
 • Çağrı merkezine sizleri karşılayan ekip arkadaşlarımıza hangi cihaz için hizmet istediğinizi, arıza durumunu ve ürününüzün garanti bilgisini aktarın.
 • Samsung Arıza Kaydı için gerekli olan İsim-Soy İsim, Cep Numarası ve Adres bilgilerinizi bizlerle paylaşın.
 • Bunun sonucunda, adınıza bir kayıt oluşturularak en yakın teknisyen ekibe talebiniz iletilecek ve aynı gün teknik destek ulaşacaktır.
Samsung Servisi İzmir
Samsung Servisi İzmir

Samsung Servisi İzmir Teknik Grubu

Samsung Servisi olarak Samsung marka ürünlerinizde yaşadığınız her türlü teknik problemde, sizlere çözüm sunuyoruz. İzmir genelinde yer alan uzman teknisyen kadromuzla, arızalarınızın giderilmesi için hızlı ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Her cihaz kategorisinde geniş bir ürün yelpazesine sahip Samsung markası, İzmir’deki kullanıcı oranı da oldukça fazla bulunuyor. Bu sebeple olası teknik arızalarda mağduriyet yaşamamanız için 7/24 aktif hizmet veren bir servis ağına sahibiz. İlçelerde yer alan donanım atölyelerimiz sayesinde taleplerinize hızlı ve profesyonel bir şekilde yanıt veriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için öncelikli olduğundan, tecrübeli ve uzman personellerimizle sorunlarınıza en kısa sürede çözüm üretiyoruz. Siz de bizi tercih ederek Samsung ürünlerinizde yaşadığınız her türlü arıza durumunda güvenilir, avantajlı ve fırsatlı bir teknik destek alabilirsiniz.

Günlük hayatımızın önemli bir parçası olan elektronik cihazlar, hava şartlarından teknik sorunlara kadar çeşitli nedenlerden dolayı arıza verebiliyor. Samsung markalı ürünler de bu durumdan muaf değil. Kullanım yoğunluğu, yanlış kullanım, elektrik problemleri ve düzenli bakım yapılmaması gibi nedenler arıza göstermelerine sebep olabiliyor. Bu gibi durumlarda, teknik destek almak gerekiyor. Ancak bu konuda dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü Samsung ürünleri, oldukça gelişmiş teknolojilerle donatılmış durumda. Bu nedenle arıza durumunda profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyuluyor. Samsung Beyaz Eşya Servisi olarak, deneyimli teknisyenlerimizle kaliteli ve hızlı bir teknik destek sunuyoruz. Ürünlerinizi en uygun şekilde onararak, günlük hayatınızı kesintiye uğratmadan devam etmenizi sağlıyoruz.

Samsung Yetkili Servis
Samsung Yetkili Servis

Samsung Yetkili Servis Niteliğinde Hizmet

Samsung Yetkili Servis kalitesinde bir hizmet olarak, teknik hizmetlerde kalite ve güvenilirliği temel hedefimiz olarak belirliyoruz. Uzun yıllardır biriktirdiğimiz tecrübelerimizi kullanarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerde detaylı ve etkili bir müdahale için ekip arkadaşlarımızı özenle seçiyoruz. Ayrıca, alınan hizmet sonrasında da müşterilerimizle iletişimimizi sıcak tutarak, herhangi bir sorun yaşandığında hızlı bir şekilde çözüm sunuyoruz. Samsung Servisi olarak, verdiğimiz teknik desteklerin yanı sıra kullanıcıların bizlere daha kolay ulaşabilmesi ve hizmetlerimizi daha iyi tanıyabilmesi için çeşitli iletişim yolları oluşturuyoruz. Sunduğumuz fırsatlar ve avantajlar hakkında bilgilendirici içerikler de hazırlayarak, müşterilerimizin servis sürecinde daha bilinçli ve rahat bir şekilde hareket etmelerini sağlıyoruz. Sunduğumuz avantajları inceleyelim.

Geniş Kapsamlı Destek

Samsung kullanıcılarının teknik desteğe ihtiyaç duyduğu zamanlarda problemleri en kısa sürede gidermek için geniş servis ağı kullanıyoruz. Bu doğrultuda her bölgede yer alan teknisyen ekipler ve atölyelerle hizmet sağlıyoruz.

Uzman Teknisyen Kadro

Cihazlarda görülen ufaktan büyüğe tüm arıza durumlarını sorunsuz ve hatasız bir şekilde onarmak için tecrübeli ve uzman teknik kadromuz ile çalışıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin teknik sorunlarını gideriyoruz.

Samsung Garantili Servis

Müşteri güvenilirliği esasında Garantili Samsung Servisi sunarak parça montajı ve onarım sağladığımız ürünlere en az 1 Yıl Garanti sunuyoruz. Bu sayede desteğimizi tekrar problemlerde uzun süreli sürdürüyoruz.

Uygun Fiyatlar

Dönemin güncel ekonomik şartlarını takip ederek, karşılaması rahat ve cebe uygun fiyat tarifeleri oluşturuyoruz. Sunduğumuz fiyatlandırmalar sağladığımız hizmet kalitesine eşdeğer olarak belirleniyor.

Samsung Teknik Servis
Samsung Teknik Servis

Samsung Teknik Servis İşlemleri

Samsung Teknik Servis, cihazların onarım ve bakım işlemlerinin yapıldığı hizmetleri ile, kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Bu servisler sayesinde Samsung marka buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın & ocak, televizyon ve klimalar için özel teknik hizmetler sunuluyor. Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte, bu cihazların yapıları da karmaşık hale geliyor ve arızaların tespit edilmesi de zorlaşıyor. Bu nedenle, profesyonel teknik müdahale gerektiren arızaların çözümü için teknik destek oldukça önemli bir hale geliyor. Servis sürecinde uygulanacak doğru işlemler, cihazın sorunsuz bir şekilde onarılmasını sağlıyor. Bu nedenle, Samsung Servisi İzmir çalışanları, cihazlardaki arızaları doğru bir şekilde belirlemek ve uygun müdahalelerde bulunmak için profesyonel eğitimler alıyor. Kullanıcıların da merak ettiği tüm detayları paylaşmak adına, teknik servis işlemleri hakkında ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Samsung Servisi Cihazları Nasıl Tamir Ediyor ?

 • Teknik Arıza Analizi; Öncelikle Arıza Analizi uygulanarak cihazda yaşanan arızanın sebebi, değişecek parçalar, fiyat ve tamir yeri belirlenir.
 • Tamir ve Onarım; Gerekli parça montajları, tamir ve restorasyon işlemleri donanımlı ustalar aracılığıyla atölye veya ev ortamında gerçekleşir. Bu aşamada tüm teknik problemler giderilir.
 • Periyodik Bakım; Arıza sorunları çözümlenen ürünün düzenli bakım ve temizlik işlemleri hijyenik ve detaylı olarak uygulanır.
 • Kontrol & Test; Teknik işlemleri tamamlanan cihazın, çalışma performansı test edilir ve ilk günlü gibi verimli haliyle garantili olarak teslim edilir.

Buradan Bakım Hizmeti Alabilirsiniz; https://www.merkezservishizmetleriizmir.com/kombi-bakimi-izmir/

Samsung Beyaz Eşya Servisi
Samsung Beyaz Eşya Servisi

Samsung Beyaz Eşya Servisi Hangi Ürünlerle İlgileniyor ?

İzmir Samsung Servisi kapsamında beyaz eşya, televizyon, klima ve fırın & ocak gibi ürünlerin tamir ve bakım hizmetlerini sunan bir teknik servis olarak faaliyet gösteriyoruz. Her bir cihazın kendine özgü çalışma prensipleri ve yapısı olduğu için, işlemlerimizi her biri için özel olarak tasarlıyoruz. Uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz detaylı incelemeler ve donanımlı işlemlerle cihazlarınızın onarımını gerçekleştirirken, hata payını en aza indirgemek için özenle çalışıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak isteyen müşterilerimiz, cihazlarının servis kapsamında olup olmadığını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirler. Sizlere hangi ürünlere ve nasıl hizmet sağladığımız hakkında detaylı bilgi sunmaktan mutluluk duyarız.

 • Samsung Buzdolabı Servisi
 • Samsung Çamaşır Makinesi Servisi
 • Samsung Bulaşık Makinesi Servisi
 • Samsung Kurutma Makinesi Servisi
 • Samsung Televizyon Servisi
 • Samsung Fırın & Ocak Servisi
 • Samsung Klima Servisi

Samsung Servis Ücreti

Samsung Servis Ücreti güncel fiyatlandırmalarımıza göre 100-200 TL aralığında belirlenmiştir. Bu ücretin talep edilme nedeni ilk teknik işlem olan arıza analizidir. Bu işlem esnasında teknisyen ekiplerimiz teknolojik ve donanımlı aletler kullanarak arıza keşfi gerçekleştirirler. Bununla beraber yakıt, zaman ve çaba harcarlar. Doğal olarak ortaya bazı giderler çıkar. Giderleri karşılamak amacıyla bir miktar servis ücreti talep edilir. Bu aşamadan sonra sunulacak olan arıza onarım bedelini öderseniz, ürün onarılacak ve servis ücreti alınmayacaktır.

Samsung İletişim

Samsung Servisi ile iletişim için kullanabileceğiniz en kısa yol Servis Numarası olan (0232) 326 31 21 üzerinden arama gerçekleştirmek olacaktır. Bununla beraber tek tıkla anında destek için web sitemizde yer alan servis çağır butonlarını kullanabilirsiniz. Müşterilerimizin en doğru ve yeterli teknik desteğe ulaşması için iletişim yollarımızı günden güne geliştirmek için çabalıyoruz. Samsung kullanıcılarının yaşadığı problemlere anında destek vermek için 7/24 müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi ile çalışıyoruz. Kullandığımız iletişim alternatifleri üzerinden bu alanlara ulaşabilir, bilgi sağlayabilir ve servis çağırabilirsiniz.


Samsung Servisi Soru & Cevap

Samsung Servisi Telefon Numarası Kaç ?

Samsung Servis ile irtibata geçmek için (0232) 326 31 21 telefon numarasını kullanabilirsiniz.


Samsung Servisi Kaçta Kapanıyor ?

Samsung Müşteri Hizmetleri 7 gün 24 saat çağrı merkezi ile destek veriyor. Servis ekiplerimiz ise hafta içi ve cumartesi günleri saat 21:00‘a kadar çalışıyor.


Samsung Servis Nasıl Hizmet Veriyor ?

Samsung Servisi, profesyonel ekibiyle birlikte; hızlı, güvenilir, garantili ve uygun fiyatlı bir teknik destek sunuyor.