Karşıyaka Siemens Servisi


Karşıyaka Siemens Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 31 21 ile müşteri hizmetlerine bağlanın, Siemens beyaz eşyalarınız için aynı gün Teknik Servis sağlayın! Bizler profesyonel teknisyen ekiplerimizle Karşıyaka bölgesinde bulunan cihaz sahiplerine servis hizmeti sunuyoruz. Elektronik ürün yapısında bulunan beyaz eşyaların doğal olarak gösterdiği belirli arıza durumlarında aynı gün detaylı servis desteği sağlıyoruz. Uygun fiyatlı ve hızlı servis avantajları bulunan hizmetimizin detaylarını öğrenmek ve faydalanmak için içeriğimizi inceleyin.,

Siemens Servisi İzmir ili içerisinde bulunan her bölgeye özel ekiplerle hizmet sunuyor. Bu bölgeler arasından kullanım oranının yüksek olduğu alanlardan biri Karşıyaka ilçesidir. Beyaz eşya ve akıllı ev ürünleri gündelik yaşantı esnasında genellikle oldukça yoğun kullanılırlar. Her evde kendine yer edinmiş bu cihazlar, bu tip kullanımlarda mutlak arızalar gösterebiliyor. Ve bu arızaların çözülmesi için donanımlı ve profesyonel işlemler uygulanması gerekiyor. Bununla beraber bölgede kullanım oranının yüksek olması, servis taleplerini arttırıyor. Karşıyaka Siemens Servisi ekibi olarak, ilgili bölgede yoğunluğa karşılık hızlı ve donanımlı teknisyen ekiplerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.


Siemens Müşteri Hizmetleri

Siemens Karşıyaka Servisi tarafından servis kaydı oluşturmak, teknik ekip çağırmak ve bilgi sağlamak için ulaşmanız gereken nokta Siemens Müşteri Hizmetleri olacaktır. İzmir içerisinde bir çok bölgede özel servis ekipleriyle hizmet verdiğimizi söylemiştik. Servis çağırmak ve bu hizmetlerden faydalanmak için yapmanız gereken bizlerle iletişime geçerek talepte bulunmak olacaktır. Fakat cihaz sahipleri yanlış iletişim yolları sebebiyle yeterli servis hizmetine ulaşmakta zorluk çekiyor. Bu durumda sizlere nasıl Siemens Servis Kaydı oluşturacağınızı ve servis hizmeti alacağınızı aktaracağız.

Siemens Servis Kaydı Nasıl Oluşturulur ?

 • Karşıyaka Siemens Servisi Telefon Numarası ile (0232) 326 31 21 üzerinden çağrı merkezi ile iletişime geçin.
 • Cihazda yaşanan arızayı, güncel durumu ve garanti bilgilerini çalışma arkadaşlarımızla paylaşın.
 • Müşteri hizmetlerinin sizlerden istediği İsim-Soyisim, Adres ve Cep Numarası bilgilerini sağlayın.
 • Görüşme sonunda, Siemens Servis Kaydı oluşturularak bir teknisyen ekip size yönlendirilecektir.
Karşıyaka Siemens Servisi
Karşıyaka Siemens Servisi

Karşıyaka Siemens Servisi Nasıl Çalışıyor ?

Siemens Karşıyaka Servisi‘nin bölgenin yoğunluğunu baz alarak hızlı ve donanımlı çalıştığını daha önce söylemiştik. Bununla beraber beyaz eşya cihazları üzerinde yaşanan arızaların çözülmesi için profesyonel işlemler uygulanması gerektiğini vurguladık. Bu bağlamda söyleyebiliriz ki; arızalı bir cihaz üzerinde yapılan yanlış müdahaleler kötü durumlara sebebiyet verebilir. Bununla beraber cihaz tamamen bozulabilir ve işlevsiz hale gelebilir. Elbette bu durum maddi zararlara da yol açacaktır. Bu tür sebeplerden çalışma stili ve servis süreci oldukça önemlidir.

Servis hizmeti almak isteyen ve tamir & onarım işlemlerini yaptıracak müşterilerimiz de sıkça bu konuyu merak ediyor. Doğal olarak cihaza uygulanacak işlemler ve teslim süreci gibi konular fazlasıyla soruluyor. Güncel ekonomik şartlarda oldukça yüksek fiyat etiketlerine sahip akıllı ev ürünleri için temkinli olmak önemlidir. Bizler ayrıntılı ve donanımlı servis hizmeti sağladığımızı çok kez söyledik. Bununla beraber sizlere servis sürecini ve işlemlerin nasıl ilerlediğini adım adım anlatacağız. Bu sayede ”Karşıyaka Siemens Servisi Nasıl Çalışıyor ?” sorusunu da yanıtlamış olacağız.

 • Siemens Servis Kaydı oluşturulduktan sonra aynı gün içerisinde bir teknisyen ekip size telefonla geri dönüş sağlayacaktır.
 • Ardından adrese ulaşım sağlayan ekipler servis işlemlerini başlatacaktır.
 • İlk olarak ölçüm ve test aletleri kullanılarak Arıza Keşfi yapılacaktır.
 • Bu işlemden sonra keşfedilen 2 çeşit arıza kaynağı vardır. Bakımsızlık ve Bozuk Parça olarak ikiye ayrılır.
 • Bakımsızlıktan dolayı arıza gösteren ürünlere detaylı ve hijyenik bakım servisi uygulanır. ( Göz Atın; Kombi Bakımı Servisi )
 • Çalışma döngüsünde işlevini yitiren veya bozuk parça bulunan ürünler için gerekli Yedek Parça temin edilir.
 • Cihazın detaylı incelenmesi, yedek parça takılması ve onarılması için ürün atölye ortamına götürülür.
 • Tecrübeli ustaların ellerinde tamir işlemlerinden geçen cihaz, son olarak çalışma ve performans testlerine uğrar.
 • Sorunsuz çalışan ve onarılan cihaz Siemens Servisi Karşıyaka ekibi tarafından adrese teslim edilmek üzere yola çıkar. Yedek parça değişimi sağlanan ürünler 1 Yıl Garanti ile sunulur. Cihazın servis süreci ortalama 1-3 İş Günü sürmektedir.
Siemens Karşıyaka Servisi
Siemens Karşıyaka Servisi

Karşıyaka Siemens Teknik Servis

Karşıyaka Siemens Servisi‘nin beyaz eşya ve akıllı ev ürünleri üzerinde hizmet verdiğini söylemiştik. Farklı cihazlar için ayrı ayrı sunulan detaylı servis hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmetlerin tamamı Siemens Teknik Servis adı altında toplanmaktadır. Elinde bulunan akıllı ev ürünü ile ilgili bir problem yaşayan kullanıcılar, cihazın servis kapsamında olup olmadığını merak ediyor. Bununla beraber yaşanan arıza hakkında genel bilgiler ve çözüm yolları da merak konusu oluyor. Bizler bu konuda sunduğumuz hizmetleri sizlerle paylaşmak ve cihaz servisleri hakkında bilgi sağlamak istedik.

Karşıyaka Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Karşıyaka bölgesinde Siemens Çamaşır Makinesi kullanıcısı oldukça fazladır. Hali hazırda her evde mevcut olan ve önemli bir ihtiyacı karşılayan cihazlardır. Cihazların yüksek performansıyla beraber kullanım oranı fazlasıyla artmaktadır. Düzenli ve sık kullanımlarda arıza gösterebilen bu ürünlere profesyonel servis hizmetimizle destek veriyoruz. Sıklıkla karşılaştığımız ve çözümlediğimiz arızalar;

 • Siemens Çamaşır Makinesi Su Almıyor
 • Siemens Çamaşır Makinesi Sıkma Yapmıyor
 • Siemens Çamaşır Makinesi Sesli Çalışıyor

Karşıyaka Siemens Buzdolabı Makinesi Servisi

Siemens Buzdolabı ürünleri sağladığı verimli çalışma ile kullanıcılar tarafından oldukça çok tercih edilirler. Bu cihazlar her yaşam alanında yer edindiği gibi, sürekli ve düzenli olarak çalıştırılırlar. Hal böyle olunca bazı iç aksamlar arızalar meydana getirebiliyor. Bizler bu durumla Siemens Karşıyaka Servisi ekibimizle destek sağlıyoruz. İşte çözümlediğimiz bazı Buzdolabı arızaları;

 • Siemens Buzdolabı Soğutmuyor
 • Siemens Buzdolabı Su Akıtıyor
 • Siemens Buzdolabı Kapağı Kapanmıyor

Karşıyaka Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Siemens Bulaşık Makineleri tıpkı çamaşır makineleri gibi oldukça sık tercih edilirler. Mutfak alanı ev eşyalarında olmazsa olmaz ürünlerdendir. Yoğun su kullanarak mutfak araç-gereçlerinin temizliğini ve hijyenini sağlarlar. Elbette bu işlem sıklıkla tekrarlandığında elektronik kaynaklı arızalar gösterebilirler. Sıklıkla karşılaştığımız ve onardığımız arızalar;

 • Siemens Bulaşık Makinesi Su Kaçırıyor
 • Siemens Bulaşık Makinesi Suyu Isıtmıyor
 • Siemens Bulaşık Makinesi Suyu Boşaltmıyor

Karşıyaka Siemens Fırın Servisi

Siemens ürünler arasında mutfak alanında oldukça sık tercih edilen diğer bir ürün ise Fırın cihazlardır. Bu cihazlar gıda ve yemek alanında hem yaşam alanlarında hem de endüstriyel kısımda önemli rol oynuyorlar. Yüksek elektrik enerjisini ısıya dönüştürerek kullanım sağlayan bu makineler, elektronik olarak sık arıza gösterebiliyor. Karşıyaka Siemens Servisi ekibi olarak bölgede karşılaştığımız ve çözüm sağladığımız arızalardan bazıları şunlardır;

 • Siemens Fırın Şalter Attırıyor
 • Siemens Fırın Isıtmıyor
 • Siemens Fırın Kendi Kendine Kapanıyor

Servis Hizmetine Göz Atın; Fırın Servisi


Karşıyaka Siemens Klima Servisi

Siemens ısıtma-soğutma teknolojileri alanında önde gelen ürünlerden biri Klimalardır. Hem kış hem de yaz aylarında ortam sıcaklığını yükseltmeye veya düşürmeye yarayan cihazlardır. Karmaşık iç yapıları olduğu gibi düzenli bakım ve temizlik gerektirirler. Dolayısıyla yeterli temizlik yapılmadığında sıklıkla arızalana bilirler. Teknisyen ekibimizle Karşıyaka bölgesinde sıklıkla gördüğümüz ve onardığımız arızalardan bazıları aşağıdadır.

 • Siemens Klima Soğuk Üflemiyor
 • Siemens Klima Sıcak Üflemiyor
 • Siemens Klima Buzlanma Yapıyor

Servis Hizmetine Göz Atın; Klima Servisi


Karşıyaka Siemens Servis Ücreti Ne Kadar ?

Karşıyaka Siemens Servis Ücreti güncel olarak 100 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücret, cihazlara uygulanan ilk işlem olan arıza keşfi için talep edilmektedir. Teknisyen ekiplerimiz onarım işlemine ilk olarak ölçüm ve test aletleri kullanarak arızanın kaynağını tespit ederek başlarlar. Bu aşamada ise efor, zaman ve yakıt harcıyorlar. Belirli giderler karşılığında bir ücret ödenmesi gerekmektedir. Sizlerde profesyonel arıza tespiti yaptırmak ve servis hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.

Siemens Servis İletişim

Karşıyaka ilçesinden Siemens Servis hizmetleri ile iletişim kurmak istiyorsanız, bunu telefon numarası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında web sitemizde bulunan servis çağırma butonlarını kullanabilir, müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve servis talebi oluşturabilirsiniz.


Siemens Karşıyaka Servisi Soru & Cevap

Karşıyaka Siemens Servisi Telefon Numarası Kaç ?

Karşıyaka Siemens Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 31 21‘i kullanarak müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilir ve servis çağırabilirsiniz.


Karşıyaka Siemens Servis Kaça Kadar Açık ?

Karşıyaka Siemens Servis, çağrı merkezi ile 7/24 telefonda hizmete açıktır. Teknisyen ekiplerimiz Pazartesi-Cumartesi günleri arası saat 21:00‘a kadar hizmet vermektedir.