Lambert Kombi Servisi


Lambert Kombi Servisi ile iletişime geçip profesyonel teknik servis çağırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Lambert Kombi Müşteri Hizmetleri’ne (0232) 326 31 21 telefon numarası üzerinden ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Arıza gösteren, parça değişimi gerektiren ve bakım ihtiyacı duyan tüm Kombi cihazlarınızla özel olarak ilgileniyoruz. Herhangi bir teknik problem durumunda 7 gün 24 saat çağrı merkezi ile iletişime geçip adresinize bir teknisyen ekip çağırabilirsiniz. İzmir’in her ilçesinde yer alan bölge servis ekipleri ile bu şekilde irtibata geçebilirsiniz. Bu noktada bizi tercih ederek avantajlı servis hizmeti alacaksınız. Ne gibi hizmetler ve fırsatlar sağladığımızı hep beraber inceleyelim.

Lambert marka ürünler ısıtma teknolojileri alanında yer alan cihazlarda oldukça sık tercih ediliyor. Zira bu tür Kombi gibi cihazlar insanların yaşamında düzenli kullanılıyor ve önemli bir ihtiyacı gideriyor. Doğal olarak kimse böyle bir cihazın arızalanmasını ve işlevini yitirmesini istemez. Böyle durumlarda mağduriyet yaşanması muhtemeldir. Ancak elektrik ile çalışan diğer makineler gibi bu cihazlarda zamanla bazı arızalar gösterebiliyor. Böyle durumlarda insanlar problemin çözülmesi için teknik desteğe başvuruyor. Özellikle İzmir bölgesinden oldukça fazla servis talebi tarafımıza ulaşıyor. Lambert Kombi Servisi ekibi olarak böyle anlarda kullanıcıların yaşadığı mağduriyetleri gidermek, arızaları hızlıca onarmak ve cihazları ilk günkü performansına getirmek için hizmet veriyoruz. Firmamızın sağladığı hizmetlerden faydalanmak ve aynı gün teknik destek almak için bizlere ulaşın.


Lambert Kombi Müşteri Hizmetleri

Lambert Servisi teknisyen ekibinin İzmir’in her bölgesinde sağladığı teknik servis hizmetinden faydalanmak için öncelikle bizlere bir talep iletmeniz gerekiyor. Bu tarz işlemlerde sizlere yardımcı olmak için müşteri hizmetleri alanımız bulunuyor. Bu nokta 7/24 olarak çağrı merkezi arkadaşlarımız destek sağlıyor. Bu alana servis numarası ile ulaştıktan sonra gerekli bilgiler ile adınıza bir kayıt oluşturabilirsiniz. Bununla beraber yaşadığınız teknik problemleri aktarabilir ve hizmet hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede bilinçli bir şekilde bölgenize en yakın teknisyen ekipten hizmet alabilirsiniz.

Kullanıcılar herhangi bir arıza durumunda direkt olarak internet üzerinden servise ulaşmaya çalışıyor. Ancak web üzerinde oldukça fazla iletişim bilgisi bulunuyor ve bunların bir kısmı yetersiz hizmetlere ait oluyor. Bu adreslerden teknik destek alındığına arızalar çözümlenemiyor ve insanlar mağdur olabiliyor. Kombi sahiplerinin ürünleri için gerekli desteği sağlayan ve uzman bir hizmet alması gerekiyor. Buna bağlı olarak doğru iletişim bilgilerini ve nasıl servis çağırabileceğinizi Lambert Kombi kullanıcılarıyla paylaşacağız.

  • Lambert Kombi Servisi Telefon Numarası veya servis çağır butonunu kullanarak (0232) 326 31 21 üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşın.
  • Çağrı merkezinde yer alan destek bölümüne karşılaştığınız arızayı ve ürünün garanti süresine dair bilgileri aktarın.
  • Kayıt işlemi için sizlerden istenen İsim-Soy isim, Cep Numarası ve Adres bilgilerini bizlerle paylaşın.
  • Servis talebiniz görüşme sonucunda oluşturulmuş olacak ve en yakın servis ekibi adrese yönlendirilecektir.
Lambert Kombi Servisi
Lambert Kombi Servisi

Lambert Kombi Servisi İzmir

Lambert Kombi Servisi İzmir ilinde her bölgede Kombi cihazlarına profesyonel olarak teknik hizmet veriyor. Bu cihazlar için epey süredir onarım ve bakım işlemleri gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla ürünlerin arızaları, nasıl çalıştıkları ve sistemlerine dair birçok bilgiye sahibiz. Tecrübemize dayanarak bu cihazların kullandığınız diğer elektronik ürünlerden çok daha detaylı olduğunu dile getirebiliriz. Bu cihazlar yaşam alanlarında kullanılan akıllı ev ürünlerinden daha karışık ve geniş bir sisteme sahiptir. Ayrıca daha fazla görevli iç aksam barındırırlar. Devridaim ve dolaşım modeliyle çalıştıklarından dolayı düzenli olarak bakım gerektirirler. Bu yapıda bir üründe meydana gelebilecek arızlar giderilmesi güç ve tehlikeli olabileceğinden dolayı mutlaka donanımlı işlem gerekiyor. Bu konuda uzman teknisyen ekibimizle gereken desteği uyguluyoruz.

Peki kombi arızalarının çözülmesi neden daha zor oluyor ? Bu cihazlar temel olarak birçok sistem aracılığıyla ortam sıcaklığını arttırmayı hedefliyorlar. Bunu yapabilmek için oldukça fazla parçayı aynı anda çalıştırıyorlar. Ayrıca su, hava ve doğalgaz olarak birden fazla kaynak kullanıyorlar. Basitçe anlatmak gerekirse belirli aksamlar aracılığıyla kaynakların sisteme girişini sağlıyor, ateşleme sistemi ile suyu ısıtıyor ve ardından dolaşım sağlayan parçalarla peteklere dağıtılmasını gerçekleştiriyorlar. Bu işlemin sürekli devam edebilmesi için devridaim yapıyorlar. Bu esnada sistemde kullanılan hava, gaz ve su atıklarını dışarıya atıyorlar. Tüm bu adımları gerçekleştirmek için senkronize halde birden çok parçayı aktif ederler. Bu bağlamda böyle bir yapıda oluşabilecek arızalar tehlikeli ve karmaşık olabileceği için mutlaka profesyonel Lambert Kombi Servisi‘nin müdahale etmesi gereklidir.

Lambert Servisi Nasıl Onarım Hizmeti Veriyor ?

Lambert Servisi İzmir ekibi olarak kombilerin profesyonel müdahale gerektirdiğini daha önce de söylemiştik. Bunu gerçekleştirebilmek için belirli detaylar bulunmaktadır. En önemli noktalardan biri servis işlemleridir. Küçükten büyüğe her arızayı sorunsuz tamir etmek için uygulanacak işlemleri doğru belirlemek gerekir. Bunu yapmak için ayrıntılı ve kapsamlı bir arıza keşfi gerekir. Çünkü bu cihazlarda ortaya çıkan arıza sebepleri çok yönlü olabiliyor. Gözlemlenen bir teknik problemin nedeni birden fazla parçanın bozulması olabiliyorken, kart gibi önemli bir aksamın işlevini yitirmesi birden çok arıza durumu oluşturabiliyor. Lambert cihaz sahiplerine ve hizmet alacak müşterilerimize ne gibi işlemler yaptığımızı ve nasıl çözüm ürettiğimizi aktaracağız.

  • Lambert Kombide görülen arızanın kaynağını öğrenmek için donanımlı aletler ile keşif gerçekleştiriyoruz.
  • Tespit aşamasında elde ettiğimiz sonuca göre değişecek parçalar, tamir yerini ve yapılacak işlemleri belirliyoruz.
  • Ev yada atölye ortamında gerekli parça montajlarını ve onarımlarını uzman ustalar aracılığıyla yapıyoruz.
  • Arıza çözümü tamamlanan ürünün periyodik yapılması gereken Kombi Bakımı ve temizlik işlemlerini uyguluyoruz.
  • Teslim edilecek ürünün son olarak çalışma performansı testlerini gerçekleştiriyor ve ilk günlü kadar verimli çalışmasını sağlıyoruz.
Baymak Yetkili Servis
Baymak Yetkili Servis

Baymak Yetkili Servis Düzeyinde Hizmet

Baymak Yetkili Servis seviyesinde ve üst düzey bir servis hizmetini Lambert cihazlar için sağlamaya çalışıyoruz. Lambert marka kombiler Baymak kapasitesi altında üretilmektedir. Bu ürünler için müşteri memnuniyetini ve güvenilirliği temel olarak alan bir teknik destek yürütüyoruz. Bunun için hizmet alacak müşterilerimize sorunsuz ve hızlı bir süreç geçirtiyoruz. Bunu devam ettirebilmek için birden fazla avantaj ve fırsat sunarak tercih edilmeyi hedeflemekteyiz. İnsanların karşılaştığı cihaz problemlerinde anında destek alabilmeleri için iletişim yollarımızı geliştiriyoruz. Sunduğumuz diğer tüm hizmet ve kampanyaları bilgilendirici olmak adına paylaşıyoruz. Lambert Kombi Servisi’nin sağladığı avantajları inceleyelim.

Baymak Tüm Cihazlar İçin; Baymak Kombi Servisi

Hızlı Servis; Kombilerinde arıza yaşayan müşterilerimizin mağduriyetlerini en kısa sürede gidermek adına hızlı servis modeliyle çalışıyoruz. Bunu gerçekleştirmek için her bölgede bulanan teknisyen ekiplerimizden ve atölyelerimizden destek alıyoruz. Servis sürecimizi genellikle 1-3 Gün, ortalama olarak 1 Hafta içerisinde tamamlıyoruz.

Garantili Lambert Servisi; Güvenilirliği sağlamak ve tekrar arıza durumlarında uzun süreli destek sağlamak için Garantili Hizmet sunuyoruz. Bu kapsamda parça montajı ve tamirini yaptığımız ürünleri 1 Yıl Garanti ile teslim ediyoruz.

Uygun Fiyatlar; Sunduğumuz hizmetlerin fiyat tarifelerini güncel ekonomik duruma göre belirliyor, cebe uygun ve hizmet kalitemize oranlı uygun fiyatlar sunuyoruz.

Lambert 7/24 Destek; Kullanıcılarımızın yaşadığını teknik problemlere anında destek olabilmek için 7/24 çağrı merkezi ekibimizle servis taleplerinizi iletiyoruz.


Baymak Servis Ücreti Ne Kadar ?

Baymak Servis Ücreti fiyatı güncel olarak 100-200 TL aralığında belirlenmiş durumdadır. Hizmet alacakların sıklıkla merak ettikleri bu ücret, uygulanacak arıza keşfi için talep ediliyor. Teknisyen ekibimiz Lambert cihazınız için detaylı bir tespit aşaması yürütüyor. Bu aşamada donanımlı ekipmanlar kullanıyor; zaman, emek ve yakıt harcıyorlar. Dolayısıyla bu gibi giderleri karşılamak adına belirli bir miktar servis ücreti alınıyor. Eğer sizlerde profesyonel teknik servis tarafından kapsamlı arıza keşfi yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.


Lambert Servisi Soru & Cevap

Lambert Kombi Servisi Telefon Numarası Kaç ?

Lambert Kombi Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmek için (0232) 326 31 21 telefon numarasını kullanabilirsiniz.


Lambert Kombi Hangi Marka ?

Lambert Kombiler sık tercih edilen markalardan Baymak adı altında üretiliyor.


Lambert Garanti Süresi Ne Kadar ?

Lambert Servisi tarafından tamir ve onarım işlemi gören cihazlar 1 Yıl Garanti süresi ile teslim ediliyor.