Auer Kombi Servisi


Auer Kombi Servisi arıza yaşanan cihazlara teknik destek veriyor, kombinizde bir problem yaşıyor ve çözüm arıyorsanız hemen bizlere ulaşın! Teknisyen ekip çağırmak için Auer Kombi Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 31 21 üzerinden iletişime geçin. Arama gerçekleştirerek 7/24 çalışan çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Servis talebi oluşturarak tüm cihazlarınız için aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede geniş servis ağımız sayesinde İzmir’in tüm bölgelerinde profesyonel ekipler tarafından hizmet alabileceksiniz. Firmamızı tercih ederek birçok hizmet fırsatından faydalanacaksınız. Cihazlarınıza özel hizmet almak için bizlere servis çağır butonu üzerinden tek tıkla ulaşın!

Auer marka ürünler Kombi cihazları arasında en sık tercih edilenler arasında yer almaktadır. Bu cihazlar normal şartlarda da sık kullanılan ve hemen hemen her yaşam alanında bulunurlar. Bununla beraber karşıladıkları ısınma ihtiyacı nedeniyle sürekli olarak kullanılırlar. İzmir gibi büyük bir ilde ise kullanım oranları oldukça yüksektir. Dolayısıyla bu alandan gelen servis istekleri fazla oluyor. Elektronik yapıda bulunan ve birçok kaynak kullanan bu cihazlar zamanla arıza gösterebiliyor. Ayrıca düzenli bakım ihtiyacı da doğuruyor. Evlerinizde kullandığınız diğer elektronik cihazlardan daha farklı yapıda bulunan bu ürünler için profesyonel hizmet gerekiyor. Auer Kombi Servisi her bölgede bulunan teknisyen ekipleriyle Kombileriniz için yeterli ve profesyonel servis desteğini sizler için sağlıyor. Hizmetimizin avantaj ve detaylarını hep beraber inceleyelim.


Auer Müşteri Hizmetleri

Auer Servisi ekipleri tarafından bulunduğunuz bölgede servis hizmeti almak için öncelikle bir talep iletmelisiniz. Bunun için bizlerle iletişime geçip kayıt yaptırmanız gerekiyor. Burada sizler Auer Müşteri Hizmetleri yardımcı olacaktır. Bununla beraber bu alan, servis hizmeti hakkında bilgi edinmenize ve problemlerinizi aktarmanıza da yardımcı olacaktır. Burada sizler için 7/24 aktif hizmet veren çağrı merkezi çalışma arkadaşlarımız bulunmaktadır. Bizlere ulaşmak için tek yapmanız gereken telefon numaramızı tuşlamak olacaktır.

Cihazların herhangi bir arıza durumu ile karşılaşan kişiler, endişeyle doğru servis hizmetine ulaşamıyorlar. Bunun en temel sebebi internet üzerinde bulunan yanlış iletişim bilgileri oluyor. Buradan alınan servis hizmetlerinde yetersiz ve bilinçsiz işlemler gerçekleşebiliyor. Bunun sonucunda ise mağduriyetler oluşuyor. Özellikle Kombi ürünlerinde profesyonel hizmet yüksek önem taşıyor. Bu sebeple kullanıcılarımızın bizlere daha rahat ulaşması, sorunsuz servis süreci geçirmeleri için Auer Kombi Servisi iletişim yollarını ve nasıl servis çağıracağınızı sizlerle paylaşıyoruz.

Auer Servisi Çağırmak İçin Ne Yapmalısınız ?

 • Auer Müşteri Hizmetleri numarası olarak kullanılan (0232) 326 31 21 üzerinden çağrı merkezine bağlanın.
 • Kombi üzerinde gözlemlediğiniz arıza belirtisini, ürünün durumunu ve garanti bilgisiniz bizlerle paylaşın.
 • Sizlerden kayıt için istenen İsim-Soyisim, Cep Numarası ve Adres bilgilerini arkadaşlarımızla paylaşın.
 • Telefon görüşmesi sonlandırıldığında servis talebiniz iletilmiş olacaktır. Bölgenize en yakın servis ekibi sizlere geri dönüş sağlayıp adrese ulaşacaktır.
Auer Kombi Servisi
Auer Kombi Servisi

Auer Kombi Servisi İzmir

Auer Kombi Servisi İzmir ili içerisinde yer alan tüm ilçelere teknisyen ekiplerle hizmet veriyor. Bununla beraber epey bir süredir Kombi cihazları üzerinde detaylı çalışmalar yürütüyor. Bu ürünlerin insanların gündelik yaşamında önemli bir yere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bunun nedeni ise en temel ihtiyaçlardan olan ısınmayı karşılamalarıdır. Daha önce bu elektronik cihazların zamanla arızalar meydana getirebileceğini söylemiştik. Böyle durumlarda kullanıcılar ürünlerini kullanamıyorlar. Elbette bu da mağduriyet oluşmasına neden oluyor. Ortaya çıkan arızaları hızlı bir şekilde çözümlemek, mağduriyet durumlarını hızlıca gidermek gerekiyor. Bunu sağlamak için cihazlara sağlanan hizmetin profesyonel olması gerekiyor. Bu konuda gerekli desteği sağlıyoruz.

Detaylı Cihaz Servisi; Kombi Servisi İzmir

Kombiler daha önce de bahsettiğimiz gibi diğer elektronik ürünlerden farklı bir yapıdadır. Bu cihazlar ısınma işlemini gerçekleştirmek için iç yapılarında birçok görevli parça bulundururlar. Sistemde gerçekleştirilen her işlem için mutlaka önemli bir iç aksam bulundur. Dolayısıyla çalışma yapıları buna bağlı olarak oldukça karmaşıktır. Doğalgaz, hava ve su kaynaklarını bir arada kullanırlar ve elektrik enerjisiyle çalışır. Sisteme giren suyu ısıtarak peteklere dağıtmak üzerine çalışırlar. Burada ateşleme sisteminde birden fazla aksam bir arada çalışarak suyun ısınmasını sağlar. Ardından devridaim gerçekleştirilerek dolaşım sağlanır. Bunlar gerçekleştirilirken bir yandan sistemde kullanılan atık gaz, hava ve su dışarı salınır.

Böyle bir çalışma yapısına sahip olan ürünler için oluşan arızalar fazlasıyla karışık olabilmektedir. Sorunsuz tamir ve onarım yapmak için profesyonel ve donanımlı müdahaleler gerekecektir. Auer Servisi olarak bu konuda gerekli desteği sağlıyoruz.

Nasıl çalıştığını anlattığımız bu cihazların arıza durumları karmaşık olmasının yanında tehlikeli hale de gelebiliyor. Bu durumda yanlış ve bilinçsiz işlem uygulanması durumunda ürünler tamamen çalışamaz bir duruma gelebiliyor. Bu nedenlerden dolayı sorunsuz bir onarım sağlamak için mutlaka alınan hizmet detaylı olması gerekiyor. Bu noktada önemli olan aşama arıza tespiti oluyor. Öncelikle yaşanan arızalar kapsamlı olarak ölçüm ekipmanlarıyla tespit edilmelidir. Buna bağlı olarak devamında uygulanacak servis işlemleri belirlenmeli ve süreç adım adım & detaylı ilerlemelidir Bizler Auer Kombi Servisi olarak tecrübeli teknisyen ekiplerimizle gerekli desteği İzmir içerisinde her alanda sağlıyoruz.

Auer Servisi
Auer Servisi

Auer Servisi Kombi Tamiri

Auer Kombi Servisi olarak bu ürünler üzerinde uzun süredir çalışmalar yürüttüğümüzü söyledik. Buna bağlı olarak bu cihazların karmaşık bir yapıda olduğunu ve arızalarının profesyonel müdahale gerektirdiğini biliyoruz. Burada en temel nokta bu arızaların sebeplerinin çok yönlü olmasıdır. Bu bağlamda; cihazda meydana gelen bir arızanın nedeni içeride birçok parçanın bozulması olabilir. Bunun yanında önemli tek bir parçanın bozulması ortaya oldukça fazla arıza belirtisi çıkartabilir. Böyle durumlarda arızayı çözümlemek için yapılması gereken; en doğru tamir hizmetini belirlemektir.

Bunu sağlamak için detaylı ve geniş kapsamlı arıza tespiti gerekir. Teknolojik ekipmanlar ve ölçüm aletleri ile yapılan keşif işleminin sonucunda uygulanacak hizmet belirlenir. Birbirinden farklı arıza durumları için özel ve farklı hizmetler uygulanır. Dolayısıyla bu onarım biçimlerinin her birinde değişecek parçalar, uygulanacak işlemler, tamir ortamı ve fiyatlandırmalar da farklı olacaktır.

Auer Servisi olarak tecrübeli teknisyen ekiplerimizle gerekli arıza tespitini yapıyor, en doğru onarım hizmeti ile sorunsuz servis hizmetini sunuyoruz. Genellik cihaz sahipleri yaşadıkları arızanın nedenini araştırıyor. Bunun sonucunda edindikleri tahmine göre değişecek parçaya ait hizmeti verip vermediğimizi merak ediyor. Bu nedenle sizleri bilgilendirmek adına kombiler üzerinde uyguladığımız tamir hizmetlerini sizlerle paylaşacağız.

 • Auer Kombi Eşanjör Değişimi
 • Auer Kombi Kart Tamiri
 • Auer Kombi Doldurma Musluğu Değişimi
 • Auer Kombi Motor Tamiri
 • Auer Kombi NTC Sensör Değişimi
 • Auer Kombi Pompa Tamiri
 • Auer Kombi Genleşme Tankı Değişimi
 • Auer Kombi Prosestat Tamiri
 • Auer Kombi Gaz Valfi Değişimi
 • Auer Kombi Fan Tamiri
 • Auer Kombi Baca Değişimi

Auer Kombi Servis Ücreti

Auer Kombi Servis Ücreti güncel olarak 100-200 Türk Lirası aralığındadır. Bu ücret, servis işlemleri arasında en önemli noktada bulunan teknik arıza tespiti için talep edilmektedir. Bu aşama profesyonel olarak teknolojik ekipman, ölçüm ve test aletleri kullanılarak arıza keşfi gerçekleştirilir. Ekiplerimiz bu adımda yakıt, zaman ve efor harcıyorlar. Dolayısıyla bazı giderler oluşuyor. Bunları karşılamak adına belirli bir servis ücreti talep ediliyor. Cihazlarınızda yaşadığınız arızaların net kaynağını öğrenmek ve tamir yaptırmak için bizlere telefon numarası ile ulaşın.


Auer Servisi Soru & Cevap

Auer Kombi Servisi Telefon Numarası Kaç ?

Auer Kombi cihazlarınız için servis çağırmak istiyorsanız (0232) 326 31 21 telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır.


Auer Servisi Kaçta Kapanıyor ?

Auer Müşteri Hizmetleri telefon numarası üzerinden 7/24 hizmet veriyor. Teknisyen ekipler Hafta İçi ve Cumartesi günleri saat 21:00‘a kadar çalışıyor.


Auer Kombi Bakımı Fiyatı Ne Kadar ?

Auer Kombi Bakımı 300 TL, Petek Temizliği 400 TL ve Komple Bakım 700 TL olarak belirlenmiştir.