Torbalı LG Servisi


Torbalı LG Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 31 21 ile bizlerle iletişime geçin, aynı gün içerisinde bölge servis ekiplerinden hizmet alın! İlgili bölgede aktif olarak hızlı ve donanımlı çalışan ekiplerimiz, beyaz eşya ve özellikle televizyonlarınızın arızalarıyla ilgilenmektedir. Arıza durumlarının hızlı çözümlenmesi ve uygun fiyatlandırma anlayışımızla profesyonel olarak LG Servis hizmeti sağlıyoruz. Beyaz eşya servisi kapsamında nasıl servis alabileceğinizi ve detayları sizlerle paylaşacağız.

LG marka özellikle televizyon ve beyaz eşya cihazları oldukça sık tercih edilmektedir. Bununla beraber Torbalı gibi bir bölgede bulunan müşteri yoğunluğu bu durumu arttırmaktadır. Gündelik hayatta özellikle Buzdolabı ve Çamaşır Makinesi gibi sürekli ve düzenli olarak kullanılan bu cihazlar yoğun çalışmalarda arıza gösterebiliyor. Yüksek oranda bulunan kullanıcı sayısı ile beraber bu durum bizlere sürekli artan servis talepleri olarak geri dönüyor. Buna karşılık böyle yoğun ve aktif bir bölgede Torbalı LG Servisi olarak teknisyen ekiplerimizle anında teknik destek sağlıyoruz.


LG Müşteri Hizmetleri

LG Torbalı Servisi olarak ilgili bölgede aktif ekiplerle hizmet sağladığımızı söylemiştik. Ancak bu duruma şu soru akıllara geliyor; Nasıl Hizmet Alabilirim ? LG Müşteri Hizmetleri, bu durumda sizlerin servis talep etmesine ve karşılaştığınız problemlere yardımcı olmak adına çalışmaktadır. Servise ulaşmaya çalışan kullanıcılar, internet üzerinde bulunan yanlış iletişim yollarından dolayı yetersiz hizmetlerle karşılaşıyorlar. Bunun sonucunda ise çözülmesi zor durumlar oluşuyor. Bu bağlamda sizlere Torbalı bölgesinde LG Servis’e nasıl ulaşabileceğinizi ve nasıl servis kaydı oluşturacağınızı anlatacağız.

LG Servis Kaydı Nasıl Oluşturulur ?

 • Torbalı LG Servisi Telefon Numarası‘nı kullanarak müşteri hizmetleri ile irtibata geçin.
 • Çağrı merkezi ile görüşürken arıza durumundan ve garanti bilgisinden bahsedin.
 • Telefonda sizlerden talep edilen İsim-Soyisim, Cep Numarası ve Adres bilgilerini çalışma arkadaşlarımızla paylaşın.
 • Görüşme sonunda onayladığınız takdirde servis kaydınız oluşturulacak ve bir teknisyen ekip sizlere geri dönüş sağlayacaktır.
Torbalı LG Servisi
Torbalı LG Servisi

Torbalı LG Servisi Nasıl Hizmet Veriyor ?

LG Torbalı Servisi olarak aktif bölge ekipleriyle beraber yeterli bir servis hizmeti sağladığımızı söylemiştik. İlgilendiğimiz beyaz eşya arızalarının sorunsuz çözülmesi için mutlaka donanımlı müdahalelere ihtiyaç vardır. Yapılan işlemler detaylı ve adım adım olmalıdır. Yanlış ve yetersiz müdahaleler cihazın arızasını çözülmesi zor bir hale getirebilir. Hatta ürün işlevsiz konuma gelerek hiç çalışmayabilir. Elbette bunun maddi zararları da olacaktır. İşte bu gibi sebeplerden dolayı nasıl bir hizmet sağlandığını ve servis işlemleri, süreci gibi konular önem arz etmektedir.

Hizmet alacak kullanıcıların da bu konuda meraklarını anlayışla karşılıyoruz. Doğal olarak yetersiz olan bir hizmetin getirdiği sonuçları biliyoruz. Buna karşılık servis sürecine hakim olmak faydalı olacaktır. Bu sayede hem cihaz sağlıklı bir şekilde onarılabilecek, hem de yersiz masraflardan kaçınılacaktır. Bu bağlamda hizmet alacak müşterilerimizin aklında bulunan servis süreci, uygulanan işlemler ve teslim zamanı hakkında soruları cevaplamaya çalışıyoruz. LG Servisi Torbalı bölge ekibi olarak bu bağlamda uyguladığımız işlemleri ve servis sürecini sizlerle paylaşacağız.

 • Servis kaydı işlemlerinden sona teknisyen ekipler sizlere telefonla geri dönüş sağlayıp adrese ulaşıcaktır.
 • Cihaz üzerinde yapılacak ilk işlem arıza keşfi olacaktır. Bu aşamada ölçüm ve test aletleri kullanılarak yaşanan arızanın kaynağı tespit edilecektir.
 • Bu durumda 2 çeşit arıza kaynağı vardır; Bakımsızlık ve Bozuk Parça olarak ikiye ayrılır.
 • Eğer cihaz uzun süredir yapılmayan bakımlardan ve pislikten dolayı arızalandıysa hizmetlerimizde yer alan hijyenik ve detaylı temizlik işlemleri yapılarak arıza giderilir. ( Bakım Hizmetine Göz Atın; Klima Bakımı Servisi )
 • Bozuk parçaya rastlanması durumda gerekli yedek parça temin edilerek ürün atölye ortamına götürülür.
 • Donanımlı atölyelerde cihazın iç yapısı detaylı incelenir ve gerekli yedek parçalar takılır. Ardından ürün belirli performans ve test çalışmalarından geçer.
 • Arızası çözümlenen ve sorunsuz çalışan ürün, Parça Değişimi kapsamında 1 Yıl Garanti altına alınır. Ardından sizlere teslim edilmek üzere yola çıkar.
 • Torbalı LG Servisi ekipleri tarafından cihazınız en hızlı süreç içerisinde teslim edilir. Servis süreci ortalama 1-3 İş Günü kadar sürebilmektedir.
LG Torbalı Servisi
LG Torbalı Servisi

Torbalı LG Teknik Servis

Torbalı LG Servisi olarak özellikle televizyon ve beyaz eşya cihazları üzerinde hizmet verdiğimizi daha önce söylemiştik. Bu cihazlar için ayrı servis ekipleri ve servis hizmetleri bulunmaktadır. Sunulan onarım, bakım ve tamir hizmetlerinin tamamını LG Teknik Servis adı altında gerçekleştiriyoruz. Kullanıcılar genellikle ellerindeki ürünün servis kapsamında olup olmadığını merak etmektedir. Bununla beraber cihazlara sunulan servis hizmeti ve yaşanan arızalarda merak konusu oluyor. Karşılaşılan teknik bir problemde bunun kaynağı ve çözüm için sunulan hizmetler akla geliyor. Bu bağlamda sizlerle servis sunulan cihazları ve hizmetleri paylaşacağız.

Torbalı LG Televizyon Servisi

Torbalı bölgesinde sıklıkla karşılaştığımız ve performansıyla her evde yer edinen LG TV‘ler için detaylı hizmet sunmaktayız. Hassas yapıları dolayısıyla ufak darbelerde ve elektronik aksaklıklarda kolayca arızalanabilen bu ürünlerin arızalarıyla adım adım servis işlemleriyle beraber çözüm üretiyoruz.

 • LG Televizyon Arıza Tespiti
 • LG Televizyon Tamiri
 • LG Televizyon Parça Değişimi
 • LG Televizyon Ekran Değişimi

Servis Hizmetine Göz Atın; Televizyon Servisi

Torbalı LG Buzdolabı Servisi

Buzdolapları karşıladıkları temel ihtiyaç nedeniyle her evde ve yaşam alanında yer edinmiştir. Torbalı gibi yoğun bir bölgede ise kullanım oranı oldukça yüksektir. LG Torbalı Servisi olarak bu cihazlarda görülen arıza durumlarında profesyonel servis ekipleri ile hizmet veriyoruz.

 • LG Buzdolabı Arıza Tespiti
 • LG Buzdolabı Tamiri
 • LG Buzdolabı Yedek Parça Değişimi
 • LG Buzdolabı Bakımı

Servis Hizmetine Göz Atın; Buzdolabı Servisi

Torbalı LG Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri evde; fabrika ve çalışma alanlarında ve bir çok konumda düzenli olarak kullanılıyor. Bu cihazlar karşılanması mutlak olan temel bir ihtiyacı gideriyor. LG makineler ise performansların dolayı sık tercih ediliyor. Elbette yoğun kullanımlar sonucu bazı arızalar ortaya çıkabiliyor Bizler bu durumda sizlere aşağıdaki hizmetleri sağlıyoruz.

 • LG Çamaşır Makinesi Arıza Tespiti
 • LG Çamaşır Makinesi Tamiri
 • LG Çamaşır Makinesi Parça Değişimi
 • LG Çamaşır Makinesi Bakımı

Torbalı LG Bulaşık Makinesi Servisi

Torbalı LG Servisi olarak özel ilgilendiğimiz ve talep aldığımız bir diğer cihaz bulaşık makineleridir. Çamaşır makinelerine benzer bir amaca hizmet ederler. Yüksek su ve elektrik kullanan bu cihazlar bazı durumlar arıza verebiliyorlar. Bu durumda teknisyen arkadaşlarımız destek sağlamaktadır. Şimdi gelin yapılan işlem ve hizmetleri inceleyelim.

 • LG Bulaşık Makinesi Arıza Tespiti
 • LG Bulaşık Makinesi Tamiri
 • LG Bulaşık Makinesi Parça Değişimi
 • LG Bulaşık Makinesi Bakımı

Torbalı LG Klima Servisi

Klimalar diğer ürünlerden farklı olarak ısıtma-soğutma alanında rol almaktadır. Bununla birlikte her mevsim aktif ve düzenli olarak çalıştırılırlar. Düzenli bakım gerektiren bu ürünler pislenme ve bakımsızlık karşısında kolayca arızalanabilirler. Dikkatli incelenmeleri gerektiği gibi hassas bir yapıya da sahiptirler. Donanımlı ekiplerimizle servis işlemleriyle yaşanan arızalara hızlı çözüm üretiyoruz.

 • LG Klima Bakımı
 • LG Klima Arıza Tespiti
 • LG Klima Parça Değişimi
 • LG Klima Arıza Tamiri

Torbalı LG Fırın Servisi

Mutfak alanında vazgeçilmez olan ürünlerden biri fırınlardır. Ocaklı ve mikrodalga dahil olmak üzere bir çok modeli bulunmaktadır. Yüksek voltaj akımı ile gıdaların pişmesini sağlarlar. Elektronik aksama ve bozulmalardan kaynaklı bir çok arıza gösterebilirler. LG Servisi Torbalı bu cihazlarda yaşanan tüm arızalarla ayrıntılı ilgilenmektedir. Servis hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir.

 • LG Fırın Arıza Tespiti
 • LG Fırın Tamiri
 • LG Fırın Parça Değişimi
 • LG Fırın Temizliği

Torbalı LG Servis Ücreti 2022

Torbalı bölgesinde LG Servis Ücreti 2022 yılında 150 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücret, servis işlemlerinin ilk adımı olan arıza keşfi için talep edilmektedir. Teknisyen ekiplerimiz bu aşamada arızanın kaynağını tespit etmek için ölçüm ve test aletleri kullanmaktadır. Bununla beraber zaman, efor ve yakıt harcamaktadır. Bu gibi giderler karşılığında uygulanan arıza keşfi bir ücrete tabi tutulur. Cihaza uygulanacak herhangi bir onarım ve tamir işlemi durumunda bir fiyat tarifesi sunularak servis ücreti alınmamaktadır.

Torbalı LG Servis İletişim

Torbalı LG Servis tarafından hizmet almak için öncelikle müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerektiğini söylemiştik. Kullanıcıların yanlış iletişim yolları sebebiyle mağduriyet yaşadığına da değinmiştik. Bu sebepten dolayı iletişim ve irtibat yollarımızı sürekli geliştirmekteyiz. Hizmet almak için en sağlıklı yol Torbalı LG Servisi Telefon Numarası olacaktır. Bunun haricinde web sitemizde bulunan servis çağır butonlarını kullanarak servise ulaşarak teknisyen desteği alabilirsiniz.


Torbalı LG Servisi Soru & Cevap

Torbalı LG Servisi Telefon Numarası Kaç ?

Torbalı bölgesinden LG Servis sağlamak için (0232) 326 31 21 telefon numarasını tuşlayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.


LG Torbalı Servisi Kaça Kadar Açık ?

LG Servisi Torbalı bölgesinde 7/24 çağrı merkezi üzerinden iletişime açıktır. Teknisyen ekiplerimiz Pazartesi-Cumartesi günleri içerisinde saat 21:00’a kadar servis hizmeti vermektedir.