TV Tamircisi


TV Tamircisi çağırmak, servis sağlamak ve tamir fiyatları gibi konularda hizmet almak için Televizyon Tamircisi Telefon Numarası olan (0232) 326 31 21 üzerinden bizlerle iletişime geçin! Cihazlarınızda yaşanan olası arızaları profesyonel ekipler aracılığıyla çözüme ulaştırmaya ve onarmaya çalışıyoruz. Sizler de teknik ekip çağırarak garantili ve hızlı servis hizmeti alabilirsiniz. Hemen arayın, uygun fiyat tarifeleriyle TV Tamiri sağlayın.


Televizyon ürünleri günümüzün en büyük kitle iletişim araçlarındandır. Yayın akışı, haber kanalları ve çeşitli programlarla hem haberleşme hem de eğlence sektörüne katkıda bulunurlar. Bununla beraber kullanım oranları çok yüksek olduğu gibi, her evde yer edinmişlerdir. Yapı olarak bir çok bağlantı veya frekansla çalışan, ve hassas yapıda bulunan ürünlerdir. LCD, OLED gibi ve daha bir çok ekran modeline sahip olduğu gibi hassas bir düzene sahiplerdir.

Bu cihazlar genellikle çok uzun saatler aralıksız ve yoğun olacak biçimde kullanılıyorlar. Hatta televizyonlar izleyen kimse olmasa bile saatlerce açık biçimde kalıyor. Bu şekilde yoğun kullanımlarda cihaz aşırı ısınma ve benzeri sebeplerden, ayrıca hassas yapısından dolayı arıza gösterebiliyor. Bunun yanı sıra darbelere ve olası kazalara karşı da hemen zarar görebiliyor. Beyaz Eşya Servisi olarak böyle durumlarda Televizyon Tamircisi ekiplerimizle tüm hasar ve arızalarda İzmir bölgesinde aktif hizmet sağlıyoruz.

En Yakın TV Tamircisi

En Yakın TV Tamircisi‘ne mi ulaşmaya çalışıyorsunuz ? Sizlere servis hizmetine en hızlı nasıl ulaşabileceğinizi anlatacağız. İzmir ili içerisinde aktif ekiplerle hizmet sağladığımızı belirtmiştik Genellikle TV sahipleri herhangi bir arıza veya problem durumunda en yakın ekibe ulaşmaya çalışıyor. Ancak internet üzerinde bulunan yanlış numara ve iletişim kaynakları bu konuda zorluğa sebep olabiliyor. Bu sebeplerden dolayı En Yakın TV Tamircisi ile nasıl iletişime geçeceğinizi ve nasıl servis hizmeti alacağınızı sizlerle paylaşacağız. Aşağıdaki adımları takip ederek ve uygulayarak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Televizyon Tamircisi
Televizyon Tamircisi

Televizyon Servisi Nasıl Çalışıyor ?

Televizyon Servisi olarak arıza durumlarının detaylı inceleme gerektirdiğini göz önünde bulundurarak profesyonel çalışıyoruz. Bu hassas cihazların kırılma veya bozulma durumlarında kapsamlı işlemlerin yapılması gerekiyor. Bunun temel nedenlerinin başında hassas bir yapıya sahip olmaları ve dikkatsizlikle kolayca hasar görebilmeleri yer alıyor. Bununla beraber; panel, ana kart ve ekran gibi önemli iç aksamlara sahip olmalarından dolayı, daha dikkatli olunması gerekiyor. Bu sebeplerden dolayı arızaların sorunsuz çözülmesi için tecrübeli ve donanımlı ekipler aracılığıyla çalışmak gerekiyor. Bizler profesyonel teknisyen ekipler aracılığıyla, yeterli donanım ve teknolojiyi kullanarak TV Tamir Servisi olarak uzun yıllardır çalışıyoruz.

Onarım ve tamir işlemlerinin bu kadar ayrıntılı olmasını gerektiren sebepler var. Bunun ilk sebebi şudur ki; cihaz üzerinde yapılan yanlış, bilinçsiz veya yetersiz uygulamalar ürünü daha kötü bir hale getiriyor. Çözülmesi basit bir arıza bile yapılan yanlış işlemlerle çözülmez duruma geliyor. Hatta bazı durumlarda cihaz tamamen işlevini yitirebiliyor. Bununla beraber yaşanan bu durum sizlere maddi zararlar da doğuruyor. Özetlemek gerekirse; cihazları sağlıklı bir şekilde onarmak ve tamir etmek için, mutlaka profesyonel bir servis desteği gerekiyor. Bu sayede hem ürünler kurtarılıyor, hem de uygun fiyatlı çözümler sağlanıyor. İşte bunlar için İzmir TV Tamircisi ekiplerimizin nasıl çalıştığını adım adım inceleyelim.

 • Televizyon için uygulanacak servis işlemlerinin ilki arıza keşfidir. Cihaz üzerinde ölçüm ve test aletleri kullanılarak ve detaylı incelenerek arızanın kaynağı ve etkilediği parçalar tespit edilir.
 • Arıza tespit edildikten sonra eğer evde onarılabilecekse Yedek Parça temin edilerek tamir sağlanır. Fakat bazı durumlarda ve hatta çoğunlukla ürün onarım uygulanmak üzere atölyeye teslim edilir. Burada ayrıntılı incelenerek işlem uygulanır.
 • TV Tamircisi ekiplerimiz cihazın onarım işlemlerinden sonra test edilmesini sağlar. Sorunsuz çalışan ve arızaları tamamen çözülen ürün teslim edilmek üzere yola çıkar. Garantili hizmet avantajı ile 1 Yıl Garanti tahsis edilir. Cihazın teslim süreci ortalama 1-3 İş Günü sürmektedir.
En Yakın TV Tamircisi
En Yakın TV Tamircisi

Televizyon Arızaları ve Çözümleri

Televizyon Servisi olarak uzun sürelerdir ekiplerle hizmet verdiğimizi söylemiştik. Bu hizmeti sürdürürken en çok talep aldığımız konu elbette ki cihazların arızaları oldu. Kullanıcılar genellikle herhangi bir arıza durumuyla karşılaştıklarında bizlere başvuruyor. Bununla beraber bu durumlarda arıza hakkında bilgi sahibi de olmak istiyor. Bu bağlamda arızanın kaynağı, nasıl çözüleceği ve ne kadar süreceği merak konusu oluyor. Aslında kullanıcının bu bilgilere sahip olması, fazlasıyla avantajlı olduğu gibi, servis sürecine de katkıda bulunuyor. TV Tamircisi tecrübemize dayanarak birçok arızanın sebep ve çözümlerine hakim olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu noktada hizmet alacak kişileri bilgilendirmek adına sizlere Televizyon Arızaları hakkında bilgiler sağlayacağız.


Televizyon Ses Var Görüntü Yok

Televizyonda ses var fakat görüntü yok ise öncelikle uydu cihazınız varsa onu kontrol etmelisiniz. Bu esnada bağlı olan HDMI girişlerini de kontrol ederek bağlantı hatası olup olmadığını anlayabilirsiniz. Ardından kanal değiştirerek sorunun sinyalden dolayı olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Eğer buraya kadar bir hata yoksa ve arıza devam ediyorsa bu genellikle LED Panel arızasından kaynaklanmaktadır. LED Şeritlerin bozulması görüntü kaybına sebep olur. Bunun yanı sıra fark etmeden cihaza verilmiş bir hasar da, ekranın kırılmasına neden olarak bu arızaya sebep olabilir. Ayrıca önemli iç aksamların işlevini yitirmesi de bu arızanın ortaya çıkmasında rol oynar. Bu problemin çözümü için kontrol edilmesi veya değişmesi gereken parçalar aşağıdaki gibidir.

 • LED Şeritler
 • Ana kart
 • Ekran
 • Panel

Bu arızanın onarımı ve çözümü için mutlaka En Yakın TV Tamircisi tarafından bir servis desteği almalısınız.


Televizyon Kendi Kendine Kapanıyor

Televizyon cihazınız kendiliğinden kapanıyor ise öncelikle Ayarlar menüsüne gidip uyku veya bekleme modu ayarlarını kontrol etmelisiniz. Genellikle yanlış yapılan ayarlamalar bu duruma sebep olmaktadır. Çoğunlukla cihaz Aşırı Isınma kaynaklı kendini kapatabilir. Bu da panel ve kart arızalarına sebep olabilir. Bu durumda TV Tamircisi olarak sizlere önerimiz, cihazı fazla uzun süreli açık tutmamanız ve izlenmediği vakitlerde kapalı tutmanız olacaktır. Bunların haricinde ürüne bağlı olan uydu veya alıcı cihazların arıza göstermesi de bu duruma sebep olabilmektedir. Bu problemin çözümü için onarılma veya değişme ihtimali bulunan parçalar aşağıdadır.

 • Kart
 • Panel
 • Güç Kaynağı

Bahsettiğimiz parçaların değişimi ve cihaz onarımı için mutlaka profesyonel bir servis çağırın.


Televizyon Açılmıyor

Televizyonun açılmamasına sebep olan en temel neden elektrik problemidir. Öncelikle cihaza gelen elektrik bağlantısını ve prizleri kontrol edin. Ardından herhangi bir problem yoksa kumanda pillerini kontrol etmelisiniz. Eğer bu bölümlerde herhangi problem yoksa ve cihaz ışığı yanmasına rağmen açılmıyor ise bir arıza meydana gelmiş olabilir. Bunun birden çok sebebi olabileceği gibi genellikle kart veya güç kaynağı gibi parçalardan meydana gelebileceğini söyleyebiliriz. Bu arızanın kesin çözümü için mutlaka bir TV Tamir Servisi çağırmalısınız. Sebep olabilecek parçaları inceleyelim.

 • Elektronik Kart
 • Güç Kaynağı
 • Devreler

Televizyon Ekranında Çizgiler Beliriyor

Televizyon ekranında çizgilerin çıkmasının birden çok sebebi olabilir. İlk olarak kablo ve girişlerinde oluşan bağlantı hataları bu arızaya neden olabilir. USB ve HDMI bağlantısı gibi alanları kontrol etmelisiniz. Bunun haricinde cihaza bağlı olan uydu veya alıcı aletlerini gözden geçirmelisiniz. Buraya kadar sorun çözülmediyse yüksek ihtimal cihazın T-Con Kartı arızalanmış olabilir. Bunun haricinde ekrana gelen herhangi bir darbeden kaynaklı LCD Ekranda meydana gelen hasardan kaynaklanabilir. Yüksek ısıdan dolayı oluşan yıpranmalar da bu çizgileri ortaya çıkartabilir. Arıza çözümü için aşağıdaki parçalar incelenmelidir.

 • T-Con Kart
 • LCD Ekran
 • Ana Kart
 • Panel

Arızalı parçaların değişmesi ve ürünün onarılması için mutlaka TV Servisi‘ne başvurmalısınız.


Televizyon Ekranı Kararması

Televizyon ekranının kararması genellikle güç ve tasarruf ayarlarından kaynaklanmaktadır. Eğer herhangi bir tasarruf modu açıksa cihaz harcanan enerjiyi azaltmak için ışığı kısacaktır. Öncelikle menüden bu ayarları kontrol ediniz. Arızanın en temel nedenlerinden biri LED arızasıdır. LED ışıklarının işlevini yitmesi ve yıpranması kararmaya neden olur. Bunun yanında Panel üzerinde meydana gelen bozulmalarda bu soruna neden olabilmektedir. Televizyonu 20-25 Dk. kapatıp tekrar açmayı deneyiniz. Arızanın kesin çözümü için TV Tamircisi çağırabilir ve aşağıdaki parçaları kontrol ettirebilirsiniz.

 • LED Işıklar
 • Panel
 • İç Ekran
TV Tamiri
TV Tamiri

TV Tamiri Hizmeti

TV Servisi teknik ekibi olarak bu cihazları hassas bir yapıda olduğunu, darbe ve benzeri durumlarda kolayca arızalanabildiğini açıklamıştık. Böyle ürünlerin tamirini gerçekleştirmek için elbette profesyonel müdahale gerekiyor. Arızaların kaynağını doğru öğrenmek bu noktada önem taşıyor. Herhangi bir teknik problemde yapılacak işlem ve hizmeti belirlemek için öncelikle arıza tespiti gerçekleştirmek gerekiyor. Bunun en temel sebebi; mevcut arıza birden çok parçanın bozulmasından meydana gelebildiği gibi, tek bir iç aksamın işlevini yitirmesi de birçok arızaya neden olabiliyor. Bu durumda ilk adımda ayrıntılı arıza keşfi gerçekleştirilmeli ve ardından uygulanacak tamir hizmeti belirlenmelidir. Yapılacak işleme ve onarılacak parçalara göre farklı tamir hizmetleri bulunuyor TV Tamiri hizmetlerinden bazılarını sizlerle paylaşalım.

 • TV LED Değişimi
 • TV LED Ekran Tamiri
 • TV Panel Değişimi
 • TV Kart Tamiri
 • TV Power Board Değişimi
 • TV Ekran Tamiri

Televizyon Tamiri Ne Kadar ?

Televizyon Tamiri işleminde arızaları ortaya çıkarabilecek parçalar ve yapılacak işlemler için ayrı hizmetler bulunduğunu söylemiştik. Dolayısıyla birbirinden farklı hizmetlerin fiyat tarifeleri de değişkenlik gösteriyor. Bu bağlamda net bir fiyat bilgisi sunmak için öncelikle arıza tespiti yapmak gerekiyor. Ardından uygulanacak işlemler belli oluyor ve fiyat tarifesi sunuluyor. Arıza keşfi yaptırmak ve profesyonel tamir hizmeti almak için arayın; (0232) 326 31 21


Vestel TV Servisi Hizmeti

Televizyon Servisi ekibi olarak, Vestel cihazlar üzerinde özel olarak hizmet veriyoruz. Vestel TV ürünleri, yüksek performansları ve kaliteleriyle yüksek bir kullanıcı oranına sahiptir. Ancak elektronik yapıda olan ve oldukça hassas olan bu cihazlar, zamanla çeşitli nedenlerle arızalanabiliyor. Kullanıcılar, herhangi bir kırılma ve teknik problemde direkt olarak teknik servise başvuruyor. Özellikle İzmir gibi büyük bir şehirden firmamıza oldukça fazla arıza kaydı ulaşıyor.

Vestel TV Servisi hizmetimiz ile, müşterilerimizin taleplerini dikkate alıyoruz. Cihazlarda görülen problemleri gidermek ve onarım işlemlerini gerçekleştirmek için en kısa sürede hizmet sağlıyoruz. Televizyon ürünlerinin arıza durumlarında mutlaka uzman bir teknik destek alınması gerekiyor. Tecrübeli ve alanında uzman servis ekibimizle, Vestel marka cihazların tüm modellerinde hizmet veriyoruz. Geniş servis ağımızla gereken parçaları en kısa sürede temin ediyoruz. Parça değişimi uygulanan ürünlerde garanti fırsatları sunuyoruz. Ayrıca, her bölgede yer alan aktif atölyelerimizle, Vestel TV ürünlerinizin en hızlı şekilde onarılmasını sağlıyoruz.


Kullanıcılar TV cihazlarını günlük hayata entegre bir şekilde kullanıyorlar. Dolayısıyla bu cihazların arızalanması, gündemden kopmayı da beraberinde getiriyor. Herhangi bir arıza durumunda cihaz sahipleri, internet üzerinden servis çağırmak istiyor. Bazı durumlarda ise yetersiz hizmetlere ulaşıyorlar. Bu durumda birçok firma, gereken desteği sağlayamıyor ve mağduriyet oluşmasına neden oluyor. Bizler, müşterilerimizin bizlere en kısa sürede ulaşması için gereken tüm adımları uyguluyoruz. Televizyon Tamircisi İzmir ekibi olarak, Vestel TV cihazlarınıza hizmet almanız için neler yapmanız gerektiğini ve iletişim bilgilerimizi paylaşıyoruz. Bu sayede, olası teknik problemlerde en kısa sürede adrese ulaşıyor, problemleri gideriyoruz!

Vestel Servis Kaydı Nasıl Oluşturuluyor ?

 • Vestel TV Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 31 21’i arayın.
 • Çağrı merkezinde yer alan arkadaşlarımıza, TV cihazındaki problemi, ürünün garanti durumunu ve hizmet talebinizi iletin.
 • Kaydınızın oluşturulması için; İsim-Soy İsim, Cep Numarası ve Adres bilgilerinizi bizlerle paylaşın.
 • Görüşmenizin tamamlanmasıyla beraber, Vestel Servis kaydı işleminiz tamamlanacak ve aynı gün içerisinde ekipler adrese ulaşacaktır.
TV Tamir Servisi
TV Tamir Servisi

Televizyon Arızalandı Ne Yapılmalı ?

Televizyon Arızalarını ve kısaca çözümlerini sizlerle paylaştık. Ancak gördüğünüz üzere, arızaların çoğu TV Tamir Servisi yardımı ile çözüme kavuşabiliyor. Dolayısıyla profesyonel müdahale gerekmektedir. Kullanıcılar arıza durumlarında genellikle servise ulaşana kadar ne yapacağını bilemiyor. Bu da bilinçsiz müdahalelere sebep olarak durumu daha kötü hale getiriyor. Böyle durumların önüne geçmek için sizlere arıza anında ne yapılması gerektiğini anlatacağız. Televizyon Arızalandı Ne Yapılmalı ?

 • İlk olarak ufak arızalarda kablo bağlantılarını kontrol edebilir, cihazı sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Bu çözüm yolu ufak problemleri çözecektir.
 • Eğer bu şekilde arıza çözülmediyse lütfen elle müdahale etmeyiniz.
 • Televizyonun fişini çekin ve tamamen kapalı hale getirin. Kablo bağlantılarını çıkartın.
 • Arızanın tespiti ve çözümü için Televizyon Tamircisi Telefon Numarası‘nı tuşlayarak servis talebinde bulunun.

TV Tamiri Fiyatı Ne Kadar ?

TV Tamiri Fiyatları; cihazda yaşanan arızaya, cihazın markasına, değişecek parçalara ve uygulanacak işlemlere göre değişkenlik göstermektedir. Net bir fiyat bilgisi verilmesi için öncelikle TV Tamircisi ekiplerin arıza tespiti yapması gerekmektedir. Cihaz üzerinde yapılan testlerden sonra bozulan parçalar tespit edilerek giderler hesaplanacak ve fiyat tarifesi uygulanacaktır. Tamir için talep edilen ücret, yeni bir cihaz satın almaktan çok daha uygun fiyatlı olacaktır. Bu sebepten dolayı arızaları göz ardı etmemenizi ve mutlaka servis yardımı almanızı tavsiye ediyoruz.

Televizyon ürünlerinde oldukça sık tercih edilen bir marka olan LG cihazlar için sunduğumuz LG Servisi hizmetimize göz atmayı unutmayın.

LG TV Servisi

TV Servis Ücreti Ne Kadar ?

TV Servis Ücreti arıza tespiti için 100-200 TL aralığında belirlenmiştir. Bu servis ücreti, söylediğimiz gibi uygulanacak arıza keşfi için talep edilmektedir. İşlem esnasında ölçüm ve test aletlerinin kullanılması, ekiplerimizin zaman, efor ve yakıt harcaması gibi giderler bu ücreti oluşturmuştur. Profesyonel olarak arıza tespiti yaptırmak ve servis hizmeti almak için bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.

Televizyon Tamircisi İzmir Yakınında

TV Tamircisi İzmir bölgesinde aktif olarak hizmet vermektedir. Her ilçe ve mahalleye özel teknisyen ekipler ve bölge atölyeleri aracılığıyla hızlı servis uygulanmaktadır. En yakın tamir servisine ulaşarak; Karabağlar, Balçova, Gaziemir, Menemen, Torbalı, Buca, Bornova, Bayraklı ve daha birçok bölgeden servis talep edebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeye en yakın teknisyen ekip, gün içerisinde adrese ulaşım sağlayacaktır.


TV Tamircisi Soru & Cevap

Televizyon Tamircisi Telefon Numarası Kaç ?

TV Tamircisi Telefon Numarası ile iletişime geçmek için (0232) 326 31 21’i tuşlayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.


Televizyon Servisi Garanti Süresi Ne Kadar ?

Televizyon Servisi tarafından yedek parça değişimi uygulanan her cihaz 1 Yıl Garanti süresi ile teslim edilmektedir.


TV Tamircisi Kaça Kadar Açık ?

TV Tamiri gerçekleştiren ekiplere ulaşmak için 7/24 telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Teknisyenlerimiz Pazartesi-Cumartesi günleri servis hizmeti sağlamaktadır.