Bosch Servisi İzmir


Bosch Servisi İzmir tarafından Buzdolabı, Bulaşık ve Çamaşır Makinesi, Fırın & Ocak, Kombi ve Klima ürünlerinizin de yaşadığınız arızalar için servis mi çağırmak istiyorsunuz ? Hızlıca Bosch Servis Numarası (0232) 326 31 21 ile bizlere ulaşın, anında profesyonel destek sağlayın! Eğer alacağınız servis hizmetinin detaylarını merak ediyor, veya cihazların arızaları hakkında bilgiler edinmek istiyorsanız; lütfen içeriğimizin devamını okuyun.

Bosch ev akıllı ürünleri teknolojileri uzun yıllardır bir çok alanda faaliyet göstermektedir. Bu akıllı cihazlar artık tamamen ihtiyaç konumunda bulunarak her evde bulunmaktadır. Gündelik yaşamda sürekli olarak ve düzenli kullanılan bu ürünler yoğun kullanımlarla veya zaman içerisinde Bosch Arıza durumları gösterebiliyor. Neticede bu sistemlerin tamamı elektrik ve voltaj akımı ile çalışmalarını sürdürüyorlar. Bununla beraber termoteknolojik ürünler de gaz kullanarak aktif oluyorlar. Bu durumlar ise belirli zamanlar problemler oluşturabiliyor.

Yukarıda belirttiğimiz elektronik ürünlerin arıza durumları belirttiğimiz çalışma stillerinden dolayı riskli olabiliyor. Her elektronik ve termoteknolojik cihazın ayrıntılı incelenmesi gerekiyor. Bunun en temel nedeni yetersiz yapılan müdahalelerin hem maddi hem de can sağlığı açısından kötü sonuçlar doğurmasıdır. Ayrıca elinizdeki ürünün kullanılmaz hale gelmesine de neden olabilir. Bosch Servisi İzmir ili bölgelerinde bu tarz durumları önlemek için ayrıcalıklı hizmetler sağlamaktadır.

Diğer bir karışık durum ise doğru servis hizmetinin sağlanmasıdır. Cihazlarınıza uygulanan yanlış işlemlerin ne gibi sonuçlar doğurduğunu açıklamıştık. Kullanıcılar karşılaştıkları problemli durumlarda endişeye kapılıyorlar. Bu da karışıklık yaratıp yeterli servis hizmetine ulaşmalarını zorlaştırıyor. Bu konuda sizlere servis hizmetine nasıl ulaşacağınızı ve hizmetin detaylarını aktaracağız. Eksikliği kolay hissedilen bu ürünler de problemi hızlı ve kalıcı çözüme kavuşturacak bir servis desteğine ihtiyacınız var. Böyle anlarda sizlere profesyonel hizmeti İzmir Bosch Servisi sağlayacaktır. Şimdi sizlerle beraber nasıl servis çağıracağınızı öğrenelim.

Bosch Servis Randevu Nasıl Oluşturulur ?

İzmir Bosch Servisi tarafından hizmet almak istediğinizde, karşınıza internet üzerinde birçok seçenek çıkabiliyor. Cihaz sahipleri, olası arıza durumlarında direkt olarak web üzerinden teknik servise ulaşmaya çalışıyor. Son zamanlarda ise oldukça fazla servis firması internet üzerinde bulunuyor. Ne yazık ki bu hizmetlerin birçoğu yeterli teknik desteği sağlayamıyor. Bu nokta internet üzerinden yanlış iletişim bilgileri ile hizmet alan kullanıcılar, mağdur olabiliyor. Maddi zararlar ve vakit kaybı da beraberinde geliyor. Bu sebeple, Bosch elektronik ürünler için mutlaka profesyonel bir servis tarafından hizmet alınması gerekiyor. Bunun içinde doğru irtibat bilgileri ile randevu oluşturmak en doğru seçenek oluyor.

Bosch Servisi İzmir ekibi olarak bizler, her açıdan kolay erişilebilir bir hizmet sağlamak için çalışıyor. Ev veya iş yerlerinde cihazlarda oluşan herhangi bir teknik arızada, müşterilerimizin bizlere en kısa sürede ulaşmasını sağlıyoruz. Bu doğrultuda iletişim yollarımızı sürekli olarak genişletiyoruz. Çağrı merkezi ile 7/24 destek sağlıyor, müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede yanıtlıyoruz. Profesyonel teknisyen ekibimizle, arıza durumlarını bir an önce onararak çözüme ulaştırıyoruz. Bosch ürün kullanıcılarının yaşadıkları teknik problemlerde bizlere direkt olarak ulaşabilmesi için, irtibat yollarımızı ve nasıl servis talebinde bulunacağınızı sizlere paylaşıyoruz!


Bosch Arıza durumları için yeterli bir servis hizmeti almanız gerektiğini daha önce söyledik. Profesyonel servis desteği almak için öncelikle bir arıza kaydı oluşturmalısınız. Kullanıcıların bizlere ulaşmakta bazı karışıklıklar yaşadığını söylemiştik. Sizlere servisin iletişim yollarından ve nasıl randevu alabileceğinizi anlatacağız. Bosch Servis Randevu Nasıl Oluşturulur ?

Servis çağırmak için gerekli işlemleri gerçekleştirdiniz. Dolayısıyla teknisyen ekipler sizlere geri dönüş sağlayıp, adrese ulaşacaklardır. Adrese ulaşan teknik ekipler belirli işlemlerle servis hizmetini başlatacaktır. Peki servis hizmeti nasıl uygulanıyor ?

Bosch Servisi
Bosch Servisi

İzmir Bosch Servisi Nasıl Çalışıyor ?

Bosch Servis Randevusu oluşturduktan sonra teknisyen ekiplerin adrese ulaşacağını söylemiştik. Çalışma arkadaşlarımız eve geldikten sonra cihaz üzerinde işlemlere başlayacaklardır. Bununla beraber servis süreci de başlayacaktır. Sizler hizmet sahibi olarak ürüne ne gibi işlemlerin yapılacağını ve bu servis sürecinin nasıl ilerleyeceğini soruyor olabilirsiniz. Daha önce bu ürünlerin eksikliğinin mağduriyet olacağını söylemiştik. Dolayısıyla onarıma verdiğiniz bir cihazın hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasını isteyeceksiniz. Buna bağlı olarak arızalı ürünün ne zaman teslim edileceğini ve sürecin ne kadar süreceğini merak etmeniz normal. Müşterilerimizi bilgilendirmek adına inceleyim; Bosch Servisi Süreci Nasıl İlerliyor ?

 • Bosch Arıza Tespiti; Servis sürecinin ilk adımı olarak adreste arıza kaynağı tespit edilir. İzmir Bosch Servisi ekiplerinin bazı kontrol ve test araçlarıyla arıza tespiti gerçekleştirdiği işlemdir. Bu adım servis hizmetinin zeminini oluşturmaktadır. Sürecin devamına da etki ettiğinden dolayı olabildiğince dikkatli gerçekleştirilmesi gerekir.
 • Bosch Onarım & Bakım İşlemi; Bosch ürünün arıza kaynağı tespit edildikten sonra sıradaki işleme karar verilmektedir. Bu aşamada iki olasılık mevcuttur. Bakımsızlıktan dolayı arızalanan ürünler ve işlevini yitiren parçalardan dolayı arızalanan ürünler. Burada bakım ihtiyacı olan ürüne detaylı ve hijyenik temizlik uygulanır. İşlevini yitiren ve yedek parça gerektiren cihazlar için parça temin edilir ve ürün atölye ortamına yada adreste onarıma uğrar.
 • Bosch Cihaz Teslimi; Donanımlı atölye ortamına götürülen ürünler ustalar aracılığıyla onarıma uğrar. Gerekli yeder parça takılır ve cihaz çalışmaya hazır hale getirilir. Ardından sorunsuz çalıştığından emin olmak ve performansını test etmek için ürün bir takım kontrollerden geçer. Tamamen onarılan cihaza Bosch Servisi İzmir tarafından garantili hizmet avantajıyla 1 Yıl Garanti tanımlanır. Servis süreci istisnai durumlar hariç 1-3 İş Günü sürmektedir.
Bosch Teknik Servis
Bosch Teknik Servis

Bosch Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

Bosch Servisi İzmir olarak, müşterilerimize kaliteli bir teknik servis hizmeti sunuyoruz. Bosch Yetkili Servis kalitesinde sağladığımız fırsat ve kolaylıklarla, müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz. Servis hizmetimiz dahilinde, müşterilerimize birçok farklı avantaj sağlıyoruz. Örneğin, hızlı ve etkili hizmet sağlamak amacıyla randevu sistemini kullanıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz, zamanlarını daha verimli bir şekilde planlayabiliyor. Ayrıca, tecrübeli ve uzman teknisyenlerden oluşan bir ekip, sorunları hızlı bir şekilde teşhis ediyor ve çözüm sunuyor. Yedek parça temini konusunda da güvenilir bir kaynak olmaları, müşterilerin gereksinimlerini karşılamada önemli bir rol oynuyor. İzmir Bosch Servisi, güler yüzlü ve samimi personeliyle müşterileri karşılıyor ve onları rahatlatıyor. Sonuç olarak, servisimiz, kaliteli hizmet, kolaylıklar ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleriyle öne çıkıyor. Bosch cihazlarınız için bizlerden hizmet alabilir, avantajlardan faydalanabilirsiniz!

 • Hızlı Servis
 • 7/24 Destek
 • Aynı Gün Hizmet
 • Garantili İşçilik
 • Profesyonel Ekip
 • Uygun Fiyatlar

Bosch Teknik Servis Hizmeti

Bosch Teknik Servis markanın tüm ürünlerinde sunulan onarım hizmetlerin yürütmektedir. Kullanıcıların alacakları servis hizmetinin detaylarını öğrenmek istediğini daha önce söylemiştik. Bizler her ürün için ayrı teknik destek hizmeti sağlıyoruz. Bununla beraber her cihaz için sunulan detaylı hizmeti müşterilere açıklamak istiyoruz. Bunu kullanıcıların düzenli olarak kullandıkları makineler hakkında bilgiler sağlayarak aktarmayı hedefliyoruz.

Herhangi bir Bosch üründe arızayla karşılaşmanın normal olduğunu biliyorsunuz. Diyelim ki bir kullanıcı basit veyahut karmaşık bir arızayla karşılaştı. Bu durumda ilk olarak problemin kaynağını öğrenmek istiyor. Bizler Bosch Buzdolabı, Çamaşır ve Bulaşık Makineleri, Fırın ve Kombi & Klimalarla profesyonel olarak uzun yıllardır ilgileniyoruz. Bunun sonucunda tüm arıza ve aksaklık durumlarına hakimiz. Bu sayede sizlere karşılaşmış olabileceğiniz arızaları ve çözümlerini aktarmak istiyoruz. Sonuçta yaşadığınız arızanın nedenini ve çözüm yollarını bilmek, durumu kontrollü sürdürmenizi sağlayacaktır. Bosch Servisi tarafından hazırlanan arızları ve çözümlerini inceleyelim.

Bosch Servisi İzmir
Bosch Servisi İzmir

Bosch Buzdolabı Arızaları ve Çözümleri

Bosch marka buzdolapları sunduğu yüksek soğutma performansıyla sıklıkla tercih edilirler. Bu cihazlar genellikle çok uzun yıllar kullanılmak üzere satın alınıyorlar. Ürün sağlığını korumak ve devamlı olarak verim almak için arıza durumlarını iyi bilmek gerekiyor. Kompresör ve fan gibi iç aksamlarla soğuk hava dönüşümünü sağlayarak besinlerin sıcaklık derecesini düşürmeye yarayan bu ürünler, elbette elektronik olarak çalışıyor. Günümüzde ise çok daha akıllı ve kullanışlı hale gelen buzdolaplarında bazı durumlarda olası arızalar kaçınılmaz oluyor. Bosch Servisi İzmir ekibinin bölgede kazandığı servis tecrübesine dayalı olarak sık görülen Bosch Buzdolabı Arızalarını inceleyeceğiz.

ArızaNedeniÇözümü
E1Bosch Buzdolabı Derecesi DüşmüyorSıcaklık Sensörü Kontrolü
R1Bosch Buzdolabı Karlanma YapıyorBölme Sensörü Değişimi
E2Bosch Buzdolabı Su KaçırıyorEvaporatör Değişimi
E3Bosch Buzdolabı Çok IsınıyorSoğutucu Bölme Sıcaklık Sensörü Onarımı
E4Bosch Buzdolabı Üst Kısım SoğutmuyorYoğuşma Anahtarı Değişimi
PTBosch Buzdolabı Pis KokuyorElektronik Modül Değişimi
DRBosch Buzdolabı Kapı KapanmıyorMenteşe ve Conta Kontrolü
EABosch Buzdolabı ÇalışmıyorDondurucu Motor Değişimi
Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch Bulaşık Makinesi Arızaları ve Çözümleri

Bosch Teknik Servis olarak sıklıkla karşılaştığımız ürünlerden biri bulaşık makineleri oluyor. Bu cihazlar genellikle her gün düzenli kullanıma uğruyorlar. Mutfak alanın kirlenen tüm araç gereçlerin temizliğinde ev sahiplerine destek sağlıyorlar. Motor ve fıskiyeler gibi belirli iç aksamlarla yoğun sıcaklıkta deterjanlı su ile çalışarak hijyenik bir işlev görüyorlar. Yüksek oranda su kullanarak çalışan bu elektronik ürünlerin arızalarının oldukça dikkatli incelenmesi gerekiyor. Gelin bakalım sık görülen Bosch Bulaşık Makinesi Arızaları nelerdir ?

ArızaNedeniÇözümü
E15Bosch Bulaşık Makinesi Su KaçırıyorPompa Kontrolü
E24Bosch Bulaşık Makinesi Suyu BoşaltmıyorTahliye Grubu Kontrolü
E09Bosch Bulaşık Makinesi Suyu IsıtmıyorIsıtıcı Sensör Değişimi
E12Bosch Bulaşık Makinesi KireçleniyorBakım Ürünü Kullanın
E14Bosch Bulaşık Makinesi Su AlmıyorVentil ve Temiz Su Hortumu Kontrolü
E18Bosch Bulaşık Makinesi Pis Suyu Tahliye EtmiyorPis Su Hortumu ve Tahliye Grubu Temizliği
E22Bosch Bulaşık Makinesi Temiz YıkamıyorFiltreleri Temizleyin
F16Bosch Bulaşık Makinesi Kapağı KapanmıyorKapı Kilidi Değişimi
Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bosch Çamaşır Makinesi Arızaları ve Çözümleri

İzmir Bosch Servisi olarak gözlemlerimize dayanarak söyleyebiliriz ki en sık tercih edilen ürünlerden biri çamaşır makineleridir. Hijyen alanında görev alan bu makinelerin amacı kıyafet temizliği üzerinedir. Bazılarında kurutma özelliği de bulunan bu cihazlar oldukça kullanışlı hale gelmişlerdir. Kazan sistemiyle sıcaklık değeri yüksek suyu kullanarak çalışırlar. Su kullanım oranı yüksek olan bu makinelerin arızaları için temkinli olmak gerekir. Yaşıyor olabileceğiniz Bosch Çamaşır Makinesi Arızaları;

ArızaNedeniÇözümü
E25Bosch Çamaşır Makinesi Temiz YıkamıyorBakım Ürünleri Kullanın
E23Bosch Çamaşır Makinesi Su SızdırıyorTahliye Grubu Kontrolü
E20Bosch Çamaşır Makinesi Çok IsınıyorSu Seviye Sensörü Değişimi
E26Bosch Çamaşır Makinesi Sürekli Su AlıyorBakım Ürünü Kullanın
E17Bosch Çamaşır Makinesi Su AlmıyorTemiz Su Grubu Kontrolü
E18Bosch Çamaşır Makinesi Atık Suyu BoşaltmıyorTahliye Hortumu ve Pompayı Kontrol Edin
E19Bosch Çamaşır Makinesi Suyu IsıtmıyorIsı Grubu Kontrolü
E16Bosch Çamaşır Makinesi Kapağı KapanmıyorKapı Kontrolü
Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Bosch Fırın & Ocak Arızaları ve Çözümleri

Bosch akıllı ev eşyalarının mutfak alanında her evde kullanılanlar fırın ve ocaklardır. Bu cihazların amaçları birbirine oldukça benzemektedir ki set olarak kullanılır. Gıdaların mutfak alanın pişirilmesini sağlayan ürünlerdir. Rezistans parçalarıyla gazı veyahut elektrik enerjisini ısıya çevirirler. Bu sayede çalışma döngülerini tamamlarlar. Bu ürünlerin çalışma döngülerini ayrıntılı olarak Fırın Servisi sayfamızda inceledik. Çoğunlukla yüksek voltaj akımıyla çalışan bu cihazların da elbette arızaları mevcuttur. Bosch Servisi İzmir ekibi bu durumlarla sıklıkla karşılaşmaktadır. Gelin sık görülen Bosch Fırın Arızalarına göz atalım.

ArızaNedeniÇözümü
F31Bosch Fırın Isıtmıyor Sıcaklık Sensörü Değişimi
F32Bosch Fırın Altı Pişirmiyor Alt Fırın Sensörü Onarımı
F41Bosch Fırın Kapağı Kitlenmiyor Kapak Mandalı Değişimi
F42Bosch Fırın Alt Kapak Kapanmıyor Alt Fırın Mandalı Değişimi
F43Bosch Fırın Kitlendi Servis Çağırın
F44Bosch Fırın Alt Kapak Kitlendi Servis Çağırın
E05Bosch Fırın Çalışmıyor Kart Değişimi
C32Bosch Fırın Çok Isınıyor Isı Sensörü Onarımı
Bosch Fırın Servisi
İzmir Bosch Servisi
İzmir Bosch Servisi

Bosch Kombi Arızaları ve Çözümleri

Bosch Servisi İzmir olarak Termoteknoloji alanında oldukça fazla tercih edilen ve günümüzde ısınma ihtiyacını karşılayan kombilerin fazlasıyla tercih edildiğini biliyoruz. Bu ürünler, su, hava ve gazı elektronik ve ateşleme sistemleriyle kullanarak ortam sıcaklığını yükseltmeye yarıyorlar. Karışık bir çalışma yapıları olduğu gibi oldukça da yüksek dikkat ve bakım gerektiriyorlar. Diğer ev eşyalarına oranla arızaları çok daha riskli olabiliyor. Bu yüzden oldukça ayrıntılı ve temkinli incelenmeleri gerekiyor. Sizlerin de görmüş olabileceği Bosch Kombi Arızaları Nelerdir ?

Göz Atın; Kombi Bakım Servisi

ArızaNedeniÇözümü
227Bosch Kombi Ateşleme YapmıyorGaz Grubunu Kontrol Edin
356Bosch Kombi ÇalışmıyorVoltajı Kontrol Edin
1017Bosch Kombi Su AlmıyorSu Basıncını Yükseltin
C1-C7Bosch Kombi Fan ÇalışmıyorElektriği Kontrol Edin
E2Bosch Kombi Suyu IsıtmıyorNTC Sensörü Değiştirin
E9Bosch Kombi Genel ArızaServis Çağırın
C6Bosch Kombi Hava AlmıyorFan Kontrolü
CCBosch Kombi Havayı Tahliye EtmiyorDış Hava Sensörü Değişimi
Bosch Kombi Servisi

Bosch Klima Arızaları ve Çözümleri

Isıtma-Soğutma alanının en gözde ürünlerinden biri klimalardır. Ortam ısısını gerek yüksek gerekse düşük ayarlamaya imkan tanıyan gelişmiş akıllı cihazlardır. Günümüzde bu alanda oldukça fazla tercih edilmektedir. Hava ile yoğun olarak sirkülasyon sağladıklarından dolayı, düzenli bakım ve temizlik gerektirirler. Profesyonel temizlik için Klima Bakımı İzmir gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Tıpkı kombiler gibi önemli arızalara sahip olan bu ürünlerde Bosch Teknik Servis ayrıcalıklı olarak ilgilenmektedir. Sık görülen Bosch Klima Arızaları ve Çözümleri;

ArızaNedeniÇözümü
E1Bosch Klima Dış Ünite ÇalışmıyorSensör Değişimi
E3Bosch Klima Çok Sesli ÇalışıyorFan Onarımı
E4Bosch Klima Sıcak ÜflemiyorKompresör Onarımı
E5Bosch Klima Soğuk ÜflemiyorKlimaya Gaz Basılması
P1Bosch Klima Sigorta AttırıyorVoltaj Kontrolü
F0Bosch Klima Kendi Kendine KapanıyorElektrik Akımını Kontrol Edin
P3Bosch Klima Dış Ünite Çok Soğuk ÇalışıyorDış Ünite Aşırı Soğuğa Maruz Kalıyor
P9Bosch Klima Buz TutuyorServis Çağırın
Bosch Klima Servisi

Bosch Cihazım Arızalandı Ne Yapmalıyım ?

İzmir Bosch Servisi olarak sizleri olası arıza durumları hakkında bilgilendirdik. Fakat kullanıcılar yine de arıza durumlarında endişeye kapılabiliyor. Bununla beraber ne yapacaklarını da bilemiyorlar. Böyle anlarda ise bilinçsiz müdahalelerde de bulunabiliyorlar. Hal böyle olunca uygulanan yanlış işlemler cihazı daha kötü bir hale getirebiliyor. Bilgilendirici bir servis hizmeti sunmak ve yeterli servise ulaşmanızı sağlamak için sizlere neler yapacağınızı anlatmak istiyoruz. Bu sayede hem arızalardan hızlıca kurtulacak, hem de problemsiz bir servis süreci geçireceksiniz. Bosch Arıza durumunda ne yapmalısınız ?

 • Öncelikle arızayla karşılaştığınız anda cihaza kendiniz müdahale etmeyin.
 • Böyle durumlarda uygulayabileceğiniz en iyi yol ürünü resetlemektir. Ufak arızalarda bu yol çözümle sonuçlanabilir.
 • Eğer bu yol çözüm olmadıysa Bosch cihazı tamamen kapalı hale getirin ve varsa gelen su, gaz bağlantılarını kesin. Herhangi bir elle müdahalede bulunmayın.
 • En etkili yol olan teknisyen yardımına başvurun ve servis çağırın. Bosch Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin ve randevu oluşturun.

İzmir Bosch Servisi İletişim

Bosch Müşteri Hizmetleri Numarası bizlerle iletişime geçmek için en iyi tercih olacaktır. Telefon numarası olan (0232) 326 31 21 veya servis çağır butonlarından görüşme başlatabilirsiniz. Müşteri hizmetleri başta servis randevusu oluşturmak üzere tüm problemleriniz ile ilgilenmektedir. Olası arıza durumları hakkında bilgi alabilir, teknik destek yardımı sağlayabilirsiniz. Kullanıcılar çoğunlukla doğru servise ulaşmakta bazı sıkıntılar çekiyor. Bizler buna karşın günden güne iletişim yollarını genişletmek üzerine çabalıyoruz. Bizlerle iletişime geçin ve profesyonel Bosch Servisi sağlayın!


Bosch Teknik Servis Soru & Cevap

Bosch Servis Ücreti Kaç TL ?

Bosch Servis Ücreti 2023 yılı içerisinde 100-250 TL aralığında belirlenmiştir. Bu ücret, sunulan arıza tespiti işlemleri için alınmaktadır. Profesyonel ölçüm ve test aletleriyle gerçekleştirilen arıza keşfi için bizlere ulaşın.


Bosch Müşteri Hizmetleri Numarası Kaç ?

Bosch Müşteri Hizmetleri‘ne ulaşmak için (0232) 326 31 21 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bu sayede çağrı merkezi ile irtibata geçebileceksiniz.


İzmir Bosch Servisi Kaça Kadar Açık ?

Bosch Servisi İzmir’de çağrı merkezi ile 7/24 hizmet vermektedir. Pazartesi-Cumartesi günleri için teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.


Bosch Kombi Bakım Ücreti Kaç TL ?

Bosch marka önemli cihazlardan olan kombiler için Kombi Bakım Ücreti 350 TL, Petek Bakımı 450 TL ve ikisi beraber 800 TL olarak belirlenmiştir.