Gaziemir ECA Servisi


Gaziemir ECA Servisi Telefon Numarası ile bizlere (0232) 326 31 21 üzerinden hemen ulaşın, ısıtma-soğutma cihazları için profesyonel ECA Servisi hizmeti alın! Bu alanda en çok tercih edilen ürünler olan Kombi ve Klima cihazları için teknisyen ekiplerimizle bakım ve onarım sağlıyoruz. Gaziemir gibi aktif bir bölgede hızlı ve tecrübeli özel servis ekipleri ile hizmet veriyoruz. Arıza durumlarında anında teknik destek almak için müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilir ve anında geri dönüş alabilirsiniz.

ECA ürünlere göz attığımızda çoğunlukla termoteknolojik cihazların öne çıktığını görüyoruz. Bu da yüksek performansı nedeniyle çok tercih edilen kombi ve klima ürünlerinin ortaya çıkarıyor. İlgili cihazlar günümüzde hali hazırda her ev ve yaşam alanında, hatta iş alanlarında da oldukça fazla kullanılıyorlar. Düzenli kullanım esnasında belirli bir zaman sonra kirlenmeye başlayan bu ürünler periyodik bakım yapılmadığında arıza gösterebiliyor. Bununla beraber bazı iç aksamlar da işlevini yitirebiliyor. Gaziemir bölgesi aktif ve yüksek nüfuslu bir ilçedir. Durum böyle olunca zaten yoğun kullanılan bu cihazlar ilgili bölgede neredeyse her evde ve iş yerinde yer edinmiş durumdalar. Sonuç olarak bu bölgeden gelen servis talepleri de oldukça fazla oluyor. Bizler bu duruma karşılık Gaziemir ECA Servisi olarak alanında uzman ve profesyonel teknisyen ekiplerle servis sağlıyoruz.


ECA Müşteri Hizmetleri

ECA Gaziemir Servisi tarafından hizmet sağlamak için öncelikle bir servis talebi oluşturmak gerekir. Hem talep oluşturmak hem de diğer sorularınızı yanıtlamak için ECA Müşteri Hizmetleri yardımcı olmaktadır. Yaşanan arıza durumlarının yeterli ve donanımlı bir servis tarafından incelenmesi gerekir. Bu yüzden özellikle kombi gibi ürünlerde doğru servise ulaşmak önemlidir. Kullanıcılar internet üzerinde bulunan yoğunluktan dolayı bazen bizlere ulaşırken karışıklık yaşayabiliyorlar. Bu da yetersiz servis hizmetlerine maruz kalmalarına neden olarak bir takım zararlara yol açıyor. Bizler bu durumu önlemek, doğru iletişim yollarını paylaşmak ve yeterli bir hizmet almanızı sağlamak için sizlere yardımcı olacağız.

ECA Servis Talebi Nasıl Oluşturulur ?

 • Gaziemir ECA Servisi Telefon Numarası‘nı kullanarak müşteri hizmetleri ile irtibata geçin.
 • Çağrı merkezi ekibimizle yaşanan arızanın detaylarını ve ürünün garanti bilgisi paylaşın.
 • Sizlerden talep edilecek olan İsim-Soyisim, Cep Numarası ve Adres bilgilerini paylaşarak kayıt oluşturulmasını sağlayın.
 • ECA Servis Talebi görüşme sona erdiğinde oluşturulmuş olacaktır. Bölge servis ekibi sizlere geri dönüş sağlayarak servis sürecini başlatacaktır.
Gaziemir ECA Servisi
Gaziemir ECA Servisi

Gaziemir ECA Servisi Nasıl Hizmet Veriyor ?

ECA Servisi Gaziemir ekibi olarak servis adımları ve çalışma stiline oldukça fazla önem veriyoruz. Daha önce de servis kapsamındaki cihazların detaylı ve donanımlı inceleme gerektirdiğini söylemiştik. Bu sebeplere dayanarak söyleyebiliriz ki; uygulanan servis hizmetinin detayları oldukça önemlidir. Açıklamak gerekirse; yetersiz ve yanlış uygulanan müdahalelerin arızalı cihazı çözülmesi zor bir duruma götürdüğünü söyleyebiliriz. Bunların sonucunda maddi zararlar oluşabilir ve hatta cihaz tamamen işlevsiz hale gelebilir. Açıkladığımız sebepler dolayı servis hizmetinin uygulayacağı işlemler ve süreç bir hayli önem taşımaktadır. Bu açıdan yeterli bir değerlendirme yapılmalıdır.

Kullanıcıların da hizmet almadan önce bu konu üzerinde meraklı olmasını anlıyoruz. Açıkçası servis sürecine ve yapılacak işlemlere hakim olmak, sağlıklı bir deneyim yaşatacaktır. Hem sorunsuz bir onarım gerçekleşecek, hem de gereksiz masraflardan kaçınılmış olacaktır. Çoğunlukla hizmet alacak kişiler servis sürecini, yapılacak işlemleri ve uygulanacak avantajları merak ediyor. Bu konuda sizlerle hizmet detaylarını paylaşmak ve olası problemlerin önüne geçmek için hizmetimizin nasıl çalıştığını paylaşacağız. Gaziemir ECA Servisi Nasıl Hizmet Veriyor ?

 • ECA Servis Talebi oluşturulduktan sonra telefon üzerinden bölge teknisyen ekibi sizlere deri dönüş sağlayarak adrese geçiş yapacaktır.
 • Cihaza uygulanacak ilk işlem Arıza Tespiti olacaktır. Bu aşama esnasında ölçüm ve test aletleri kullanılarak mevcut arızanın kaynağı tespit edilecektir.
 • Arıza keşfinin sonucuna göre 2 sebep vardır; Bakımsızlık ve Bozuk Parça olarak ayrılmaktadır.
 • Periyodik bakım yapılmamasından kaynaklanan arızalarda hijyenik ve detaylı bakım hizmeti uygulanarak arıza giderilir. ( Servis Hizmetine Göz Atın; Kombi Bakımı Servisi )
 • Bozulmuş veya işlevini yitiren bir iç aksam mevcutsa Yedek Parça temin edilir ve ürün tamir atölyemize alınır.
 • Atölye ortamında detaylı inceleme ve parça değişimine uğrayan makine onarılır. Arından sorunsuz çalıştığından emin olmak için performans testlerinden geçer.
 • Verimli ve problemsiz çalışan cihaz servis ekiplerimiz tarafından sizlere teslim edilmek üzere yola çıkar.
 • Gaziemir ECA Servisi; parça değişimi uygulanan ürüne 1 Yıl Garanti tahsis eder. Servis süreci ortalama 1-3 İş Günü kadar sürebilmektedir.
ECA Gaziemir Servis
ECA Gaziemir Servis

Gaziemir ECA Teknik Servis

ECA Servisi Gaziemir’de ısıtma-soğutma ve termoteknolojik alanda bulunan ürünlerle ilgileniyor. Bunu daha önce de vurgulamıştık. Cihazlar için sunulan onarım ve tamir hizmetleri ECA Teknik Servis çatısı altında toplanıyor. Her cihaz için özel sunulan hizmetler, arıza ve çözümlerine göre daha detaylı hizmet sağlamak için ayrılıyor. Kombi ve Klima gibi ürünlerde yaşanan arıza durumları diğer cihazlara göre daha yüksek dikkat gerektiriyor. Bu sebepten dolayı böyle durumlarda yaşanan arızaları, çözüm yollarını ve buna dair hizmetleri bilmek avantaj sağlıyor. Kullanıcılar da genellikle arıza kaynakları ve sunulacak hizmetleri hali hazırda merak ediyor. Bu bağlam sizlere sunulan cihaz servislerini ve yapılan hizmetleri aktaracağız.

Gaziemir ECA Kombi Servisi

ECA cihazları incelediğimizde en sık tercih edilen ürünlerin Kombiler olduğunu söyleyebiliriz. Hatta markayla bağlantılı olarak akla ilk gelen ürünlerdir. Bu cihazların temel prensibi doğalgaz ve ateşleme sistemi kullanarak petekler aracılığıyla ortam sıcaklığını yükseltmektedir. Karmaşık bir iç yapıları bulunur. Bununla beraber uzun kullanımlarda performansı kir ve pislikten dolayı düşeceği için düzenli bakım gerektirirler. Bakımsızlık durumunda ise arıza gösterebiliyorlar. Bunun haricinde uzun kullanım sonucu belirli parçaların işlevini zamanla yitirmesinden dolayı da arızalanabiliyorlar Çalışma sistemlerinden dolayı profesyonel inceleme ve müdahale gerektiriyorlar. Gaziemir ECA Servisi olarak gözlemlediğimiz ve çözümlediğimiz bazı arızaları sizlerle paylaşmak istedik;

Servis Hizmetine Göz Atın; Kombi Servisi

ArızaHizmet
E0 Arıza KoduElektronik Kart Tamiri
C1 Arıza KoduFan Tamiri
EA Arıza KoduBrulör Değişimi
CE Arıza KoduKombi ve Petek Bakımı
ECA Kombi

Gaziemir ECA Klima Servisi

ECA Servisi Gaziemir ekibi olarak en sık karşılaştığımız ve bir diğer popüler ürün Klimalardır. Bu cihazlar ısıtma-soğutma ve iklimlendirme alanlarında yer alan cihazlardır. Her mevsim ortam sıcaklığını dengelemek üzerine çalışırlar. Evler, dükkanlar ve daha bir çok yaşam alanında yer edinmişlerdir. Hassas ve karışık bir iç yapıya sahiptirler. Tıpkı kombiler gibi düzenli bakım gerektirirler. Hava akışına sürekli olarak maruz kaldıklarından dolayı çok çabuk pislenebilirler. Bakımsızlık bu ürünlerin arıza yapması için en temel sebeptir Bu yüzden düzenli temizlik ve filtre yıkaması yapılmalıdır. Arızalarının çözümü için mutlaka temkinli davranılması gerekir. Zamanla işlevini yitiren parçaların değişimi için donanımlı olmak gerekir. Gaziemir gibi bir ilçede yoğun kullanımda olan bu ürünlerde sık karşılaştığımız ve hizmet verdiğimiz arızalar aşağıdaki gibidir;

ArızaHizmet
ECA Klima SoğutmuyorKlima Bakımı ve Gaz Basımı
ECA Klima Sıcak ÜflemiyorKompresör Değişimi
ECA Klima Su AkıtıyorDrenaj Grubu Onarımı
ECA Klima Çok Sesli ÇalışıyorFan Tamiri
ECA Klima

Gaziemir ECA Servis Ücreti Ne Kadar ?

Gaziemir ECA Servis Ücreti güncel olarak 100-150 TL olarak belirlenmiştir. Servis ücreti, uygulanan arıza tespiti için sizlerden talep edilmektedir. Bu aşamada teknisyen arkadaşlarımız ölçüm ve test aletleri kullanıyor; zaman, efor ve yakıt harcıyorlar. Bu da belli başlı giderler oluşturuyor. Giderlere karşın belirli bir hizmet bedeli talep ediliyor. Profesyonel arıza keşfi ve onarım hizmeti almak için bize ulaşın.

ECA Kombi Servisi İletişim

Gaziemir bölgesinden ECA Kombi Servisi İletişim yollarını arıyor olabilirsiniz Bu durumda kullanabileceğiniz en sağlıklı irtibat yolu ECA Gaziemir Servis Numarası olacaktır. Telefon numarası üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilir, bilgi sağlayabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede yeterli servis hizmetinden faydalanabileceksiniz.


ECA Servis Gaziemir Soru & Cevap

Gaziemir ECA Servisi Telefon Numarası Kaç ?

Gaziemir ilçesinden ECA Servisi‘ne ulaşmaya çalışıyorsanız (0232) 326 31 21 telefon numarası kullanabilirsiniz.


ECA Gaziemir Servisi Kaça Kadar Açık ?

ECA Gaziemir bölgesinde bulunan servis çağrı merkezi ile 7/24 hizmet vermektedir. Teknisyen ekiplerimize ulaştıktan sonra servis saati konusunda randevu alabilirsiniz.