LG Servisi İzmir


LG Servisi İzmir ile iletişime geçip televizyon ve diğer beyaz eşya ürünler için servis çağırmak istiyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz! Teknik Servis hizmetinden faydalanmak için hemen LG Müşteri Hizmetleri ile bize ulaşabilirsiniz. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra servis hizmeti alacaksınız. Sunduğumuz hizmetin detaylarını, avantajlarını ve fırsatlarını buradan öğrenebilirsiniz.

 • Servis Süreci: 1-7 İş Günü
 • LG Servis Ücreti: 150-250 TL
 • Onarım Garantisi: 1 Yıl Garanti
 • Servis Gelme Süresi: 1-2 Gün
 • Şu Anda Açık: 7/24
 • 30 Dakika – 1 Saat İçinde Geri Dönüş!

LG, beyaz eşya ve televizyon ürünleri üzerinde çok uzun yıllardır teknolojik gelişimler yapmaktadır. Özellikle televizyon cihazlarında fazlasıyla tercih edilmesiyle beraber diğer alanlarda akıllı ev ürünlerinde de tercih odağı olmuştur. Söylediğimiz cihazlar, hem gündelik yaşantıyı kolaylaştırmaktadır, hem de iletişim ve haberleşme üzerinde etkili olmaktadır. Dolayısıyla kullanım biçimleri de sürekli ve uzun sürelidir. Bu şekilde devamlı ve uzun süreli kullanılan ürünler, zamanla elektronik yapılarından dolayı arıza verebilirler. Çalışma yapısında voltaj veya diğer sebeplerden kaynaklı hatalar ortaya çıkabilir. Biz İzmir LG Servisi olarak bu tür arızaların kalıcı ve hızlı bir şekilde çözülmesi için çabalıyoruz.


Bu tür cihazların olası arıza ve hata durumlarında mutlaka ayrıntılı ve profesyonel ilgilenilmelidir. Her problem üzerinde donanımlı işlemler uygulanmalıdır. Bunun en temel nedeni yetersiz ve yanlış yapılan işlemlerin cihazın sorununu büyütmesi ve belki de işlevsiz hale getirmesidir. Ayrıca bilinçsiz yapılan müdahaleler maddi açıdan da yüksek zararlar oluşturabilmektedir. Saydığımız sebepler açısından LG Servisi İzmir ekibi gibi profesyonel hizmet sağlayan bir ekipten faydalanmak, en mantıklı yol olacaktır. Bu sayede arızalara uygun fiyatlı, hızlı ve kalıcı çözümler bulabileceksiniz.

LG ürünlerin arızaları ile nasıl ilgilenilmesi gerektiğini sizlerle paylaştık. Ancak karışıklık oluşturan durumlardan bir diğeri ise servis hizmetine nasıl ulaşılacağı ve teknik desteğin nasıl alınacağı oluyor. Cihaz sahipleri arıza durumlarında bazen servise ulaşamıyor ve destek alamıyor. Böyle anlarda sizlere yardım sağlamak amacıyla sizlere nasıl servis çağıracağınız ve bu hizmetin nasıl sağlandığını anlatacağız. Peki İzmir LG Servisi ekibi tarafından nasıl destek alacaksınız ?

Marka Servislerine Göz Atın; Merkez Teknik Servis

LG Müşteri Hizmetleri 7/24

LG Müşteri Hizmetleri sizin servis desteği almanız için gerekli işlemleri yapmak adına hizmet vermektedir. Bu sayede arıza kaydı oluşturup teknik destek alabiliyorsunuz. Ayrıca merakınız olan konularda bilgi sağlayıp, servis hizmeti hakkında detayları da öğrenebiliyorsunuz. Servis çağırmanın ilk adımı da bu aşama da gerçekleşiyor. Haydi gelin adım adım nasıl LG Servis desteği alacağınızı inceleyelim.

Yukarıda saydığımız adımları takip ettikten sonra profesyonel bir teknisyen ekip sizlere hizmet vermek için yola çıkacaktır. Fakat bu noktada da kullanıcılar doğal olarak bu servis işlemleri hakkında bilgilenmek istiyor. Bizlerde sağladığımız hizmetin detaylarını açıklamak adına sizlere süreci aktaracağız.

LG Servisi
LG Servisi

İzmir LG Servisi Süreci Nasıl İlerliyor ?

LG Servisi İzmir tarafından nasıl hizmet sağlayacağınızı sizlere aktardık. Şimdi, kullanıcıların doğal olarak merak ettikleri servis sürecini inceleyeceğiz. Cihaz sahipleri arıza onarımlarında çoğunlukla ne gibi işlemler yapılacağını, ne zaman teslim edileceğini ve garanti süresi gibi soruların cevabını arıyor. Önceden söylediğimiz gibi bu ürünlere yanlış müdahaleler uygulanması yüksek maddi zararlara yol açabiliyor. Dolayısıyla ürün sahipleri de bu açıdan mağdur olmak istemiyor. Bunu göz önünde bulundurarak müşterilerimize gerçekleştireceğimiz işlemleri, süreci ve fırsatları anlatacağız.

 • LG Arıza Keşfi; Arızalı ürüne uygulanacak ilk işlemdir. Burada amaç arızanın kaynağını net olarak tespit etmek ve yapılacak adımları belirlemektir. Bu adım ölçüm ve test araçlarıyla cihaz kontrol edilerek gerçekleştirilir. Diğer servis işlemlerinin sağlıklı ilerlemesi için oldukça önemlidir.
 • LG Onarım & Bakım İşlemleri; Problem kaynağı tespit edilen ürünün onarım aşamasıdır. Burada uygulanacak 2 farklı işlem vardır. Birincisi bakımsızlıktan arızalanan cihazlara uygulanan hijyenik ve ayrıntılı bakım işlemidir. Bir diğeri ise makinenin iç yapısında bulunan bozulan parçaların değiştirilmesidir. İzmir LG Servisi şehir içerisinde gerekli yedek parçayı hızlıca temin eder ve ürünü onarım atölyelerine ulaştırır. Burada teknisyen ustalar tarafından gerekli tamir ve bakımlar gerçekleştirilir.
 • LG Cihaz Teslimi; Tamamen onarılan cihazın teslim aşamasıdır. Onarım atölyelerinde yedek parça entegre edilen ürün bir takım kontrol ve performans testlerinden geçer. İşlemler sonunda sorunsuz çalıştığından emin olunan cihaz teslimat için yola çıkar. Yedek parça takılan ürünler 1 Yıl Garanti tahsis edilerek teslim edilir. LG Servis Süreci ortalama 1-3 İş Günü sürmektedir.
LG Teknik Servis
LG Teknik Servis

LG Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

İzmir LG Servisi, LG Yetkili Servis düzeyinde sunmuş olduğu kaliteli hizmetleri ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla öne çıkıyor. LG ürünlerine yönelik uzman kadrosu ve teknik bilgisi sayesinde, müşterilere sorunsuz bir deneyim sunuyor. Çağrı merkezi aracılığıyla hızlı ve kolay iletişim kurma imkanı sağlayarak, müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı çözümler sağlıyor. Ayrıca, cihazların onarım sürecini mümkün olduğunca kısa tutarak, kullanıcıların günlük yaşantısını aksatmamayı hedefliyor.

Servis randevusu oluştururken esneklik sunması ve müşteri taleplerini ön planda tutması, kullanıcılara büyük bir avantaj sağlıyor. Parça değişimi yapılan işlemlerde orijinal yedek parçalar kullanılması, hizmet kalitesini destekliyor ve güvenilirliği arttırıyor. LG Servisi İzmir ekibi, profesyonel yaklaşımı, kolaylık sağlayan hizmetleri ve müşteri odaklı çalışmasıyla kullanıcıların ev ürünleriyle ilgili her türlü sorununda güvenilir bir çözüm ortağı olmayı başarıyor!

 • 7/24 Hizmet
 • Hızlı Servis Desteği
 • Orijinal Yedek Parça
 • Profesyonel Ekip
 • İşçilik Garantisi
 • Uygun Fiyatlar

LG Teknik Servis Hizmeti

LG Teknik Servis, ilgilendiğimiz cihazlara uygulanan hizmetlerin tamamına denir. Bu hizmetlerin içerisinde teknisyen ekiplerimizin tecrübelerine dayanan bilgiler bulunmaktadır. Yeni bir cihaz satın aldığınızda ürünün çalışma yapısı hakkında bilgi sahibi olmak sizin yararınıza olacaktır. Bunun yanı sıra ürünün işlevlerine hakim olmak daha verimli bir kullanış sağlayacaktır. Konuyla alakalı olarak sunduğumuz her servis hizmetinde sizlere LG cihazlar hakkında bilgiler sağlıyoruz.

Bu bağlamda kullanıcılara sağlanacak en yararlı bilgi cihazların arızaları hakkında olacaktır. Zaten çoğunlukla cihaz sahipleri olası arıza durumlarında problemin kaynağı ve nasıl çözüleceği hakkında merak sahibi oluyor. Açıkçası bu bilgilere sahip olmak çoğu arıza durumunda oldukça faydalı oluyor. Cihaz sahibinin ne yapması gerektiği konusunda yol gösteriyor. Ayrıca onarım sürecinin de daha rahat ilerlemesini sağlıyor. İzmir LG Servisi olarak çok uzun yıllardır bir çok farklı model üzerinde çalıştık. Bu birikime dayanarak her cihazın olası arızaların, sebeplerini ve çözümlerini ayrıntılı olarak sizlerle paylaşacağız.

İzmir LG Servisi
İzmir LG Servisi

LG Televizyon Servisi Arızaları ve Çözümleri

LG TV Servisi sunulan cihaz servisleri arasında en detaylı ve sık uygulanan hizmettir. Daha önce lg teknolojilerinde televizyon ürünlerinin sıklıkla tercih edildiğini söylemiştik. Bu cihazların yüksek performansı ve kalitesi bu konuda tercih sebebi oluyor. Televizyonlar, bir kitle iletişim aracı olup haberleşme ve eğlence alanında iş görüyorlar. Açıkçası ülkemizde de fazlasıyla çok kullanılıyorlar. Dolayısıyla uzun yıllar düzenli olarak aktif oluyorlar.

Bu ürünler yapısı gereği oldukça hassas ve kırılgandır. Bunun yanı sıra aynı şekilde dikkatli davranılması gereken bir iç yapıya da sahiptirler. Sinyal olarak aldığı görüntüleri ekrana ses ve görüntü olarak aktarmaya yarıyorlar. Bunu, panel ve ledler aracılığıyla gerçekleştiriyorlar. Her elektronik ürün gibi, kullanım süresince farklı sebeplerden bazı arızalar gösterebiliyorlar. Hassas yapıları sebebiyle de kolayca zarar görebiliyorlar. LG TV Servisi İzmir ekibi, bu tarz durumlarda ürünler üzerinde detaylı olarak çok uzun yıllardır çalışmalarını sürdürüyor. Bilgilerimize dayanarak sizlere bu ürünleri olası arızalarını anlatacağız.

Servis Hizmetine Göz Atın; Televizyon Servisi

ArızaNedeniÇözümü
LG Televizyon Ses Var Görüntü YokLED ArızasıLED Panel Onarımı
LG Televizyon Kendi Kendine KapanıyorAyarlama HatasıZamanlayıcı Ayarlarını Değiştirin
LG Televizyon AçılmıyorElektrik HatasıElektrik Bağlantısı Kontrolü
LG Televizyon Ekranda Beyaz Işıklar ÇıkıyorLED Lens ArızasıLED Bar Değişimi
LG Televizyon Görüntü Gidip GeliyorUydu ArızasıGörüntü Sağlayıcıyı Kontrol Edin
LG Televizyon Ekranda Çizgiler BeliriyorPanel ArızasıServis Çağırın
LG Televizyondan Yanık Kokusu GeliyorAşırı IsınmaCihaza Gelen Elektriği Kesin
LG Tv Servisi

LG Buzdolabı Servisi Arızaları ve Çözümleri

LG Servisi bünyesinde mutfak alanında sık kullanılan ürünlerden biri buzdolaplarıdır. Bu ürünler soğuk gıda tüketimi üzerindeki performansları nedeniyle çok tercih ediliyorlar. Ayrıca yeni dijital teknolojilerle çok daha kullanışlı hale geldiler. Buzdolapları rezistans ve kompresör parçaları aracılığıyla yüksek soğutma sağlayan ürünlerdir. Sürekli olarak aktif ve bu şekilde uzun yıllar çalışırlar. Bu çalışma şeklinde bu cihazlar elektronik yapılarından kaynaklı bazı arızalar gösterebiliyorlar. Bu arızaların hızlı çözümlenmesini sağlamak için olası problemleri ve nedenlerini tanımak mantıklı olacaktır. Uzman ekiplerle yaptığımız çalışmalara dayanarak sizlere sık görülen LG Buzdolabı Arızaları’nı aktaracağız.

ArızaNedeniÇözümü
LG Buzdolabı Buzlanma Yapıyor Sensör HatasıDefrost Sensör Değişimi
LG Buzdolabı İçerden Su DamlatıyorTahliye Kanalları DolmuşCihazı 48 Saat Boş ve Kapalı Tutun
LG Buzdolabı ÇalışmıyorElektronik Kart HatasıKart Tamiri
LG Buzdolabı SoğutmuyorKompresör ArızasıKompresör ve Gaz Kontrolü
LG Buzdolabı Ses GelmiyorMotor ArızasıMotor Kontrolü
LG Buzdolabı Kapağı KapanmıyorContalar YıpranmışKapı Contası Değişimi
LG Buzdolabı Kötü KokuyorBirikmiş SuTahliye Kanallarını Temizleyin
LG Buzdolabı Servisi

LG Çamaşır Makinesi Servisi Arızaları ve Çözümleri

Çamaşır makineleri İzmir LG Servisi olarak sıklıkla karşımıza çıkan ürünlerdendir. Bu cihazlar ev ve iş yerleri de dahil bir çok endüstriyel alanda da kullanılmaktadır. Kıyafet bazlı kumaş ürünlerin temizlik ve hijyenini sağlarlar. Günümüzde başta kurutma olmak üzere bir çok farklı program ile oldukça gelişmiş ve işlevi ürünlerdir. Tüm bu işlemleri bir çok farklı aksam ile yaparlar. Bunları yaparken elektrik ve yoğun su kullanımı ile çalışırlar. Çalışma yapıları ve uzun süreli kullanımları sebebiyle doğal olarak arızalanabilirler. Şimdi gelin, genel LG Çamaşır Makinesi Arızalarını inceleyelim.

ArızaNedeniÇözümü
dELG Çamaşır Makinesi Kapağı KapanmıyorKapağı Kontrol Edin
LELG Çamaşır Makinesi Kazan DönmüyorMotor Tamiri
UELG Çamaşır Makinesi Sıkma YapmıyorÇamaşır Miktarını Azaltın
OELG Çamaşır Makinesi Suyu Tahliye EtmiyorTahliye Pompası Değişimi
TELG Çamaşır Makinesi Suyu IsıtmıyorNTC Sensör Değişimi
IELG Çamaşır Makinesi Su AlmıyorVentil ve Valf Kontrolü
AELG Çamaşır Makinesi Su KaçırıyorServis Çağırın
LG Çamaşır Makinesi Servisi

LG Bulaşık Makinesi Servisi Arızaları ve Çözümleri

LG Bulaşık makineleri, çamaşır makinelerine benzer bir çalışma yapısına sahiptir. Bu ürünlerde bir çok iş yeri ve endüstriyel alanda da kullanılırlar. Temel olarak yüksek sıcaklıkta yoğun su ve elektrik harcayarak mutfak araç gereçlerinin hijyenini sağlarlar. Buna bağlı olarak mutlaka sürekli ve düzenli çalıştırılırlar. Bu işlemleri motor, rezistans ve fıskiyeler gibi aksamlarla sürdürürler. Genellikle yoğun kullanım altında kalan bu cihazların arızalarıyla LG Teknik Servis olarak sıklıkla karşılaşıyoruz. Şimdi sizlerle LG Bulaşık Makinesi Arızalarını ve çözümlerini inceleyeceğiz.

ArızaNedeniÇözümü
FELG Bulaşık Makinesi Suyu BoşaltmıyorPompa Değişimi
tELG Bulaşık Makinesi Çok IsınıyorTermistör Onarımı
IELG Bulaşık Makinesi Su AlmıyorMusluğu ve Valfi Kontrol Edin
LG Bulaşık Makinesi Su KaçırıyorDrenaj Grubu Kontrolü
TELG Bulaşık Makinesi Suyu IsıtmıyorSıcaklık Sensörü Değişimi
PFLG Bulaşık Makinesi ÇalışmıyorVoltaj ve Elektriği Kontrol Edin
CELG Bulaşık Makinesi Devreye Girmiyor Motor Tamiri
LG Bulaşık Makinesi Servisi

LG Fırın Servisi Arızaları ve Çözümleri

İzmir LG Servisi‘nin mutfak alanında servis hizmeti sağladığı en popüler ürünlerden biri fırınlardır. Bu cihazlar hemen hemen her evde ve gıda alanında kendini göstermektedir. Yüksek voltaj akımını ısı enerjisine dönüştürerek pişirmeyi sağlarlar. Bu işlemi sağlarken birden fazla iç aksam kullanırlar. Bu aksamlar zamanla süren düzenli kullanım ve artıklardan dolayı bozulabilir. Bu da olası arızalara kapı açar. Bizler hem sizleri bilgilendirmek, hem de detaylı hizmet sunmak için LG Fırın Arızalarını ele alacağız.

ArızaNedeniÇözümü
F2LG Fırın IsıtmıyorIsıtıcı Sensör Değişimi
F1LG Fırın Düğmesi ÇalışmıyorTermistör Onarımı
F4LG Fırın Kapağı KitlenmiyorKapı Kilidi Değişimi
F5LG Fırın ÇalışmıyorCihaza Gelen Elektriği Kapatıp Açın
F6LG Fırın Aşırı IsınıyorKart Tamiri
LG Fırın Servisi
LG Servisi İzmir
LG Servisi İzmir

LG Klima Servisi Arızaları ve Çözümleri

LG Klimalar diğer ürünlerden farklı olarak ısıtma-soğutma alanında çalışırlar. Bu alanda bulunan cihazlar genellikle bakım gerektiren ve detaylı ilgilenilmesi gereken ürünlerdir. Klimalar kompresör, fan ve motor gibi iç aksamlarla ortam sıcaklığını yükseltmeyi veya düşürmeyi sağlarlar. Bunları gerçekleştirirken çoğunlukla havayla yoğun sirkülasyon sağlıyorlar. Bu da düzenli olarak bakım ihtiyacı doğuruyor ve olası arızalara sebep veriyor. LG Servis İzmir ekibi olarak bizler bu ürünleri oldukça ayrıntılı inceleyip arıza durumlarını araştırıyoruz. Sizlere bilgi sağlamak adına LG Klima Arızalarını inceleyelim.

ArızaNedeniÇözümü
LG Klimadan Yanık Kokusu GeliyorKablo ErimesiTesisat Kontrolü
LG Klima Su KaçırıyorTahliye ve Filtre HatasıFiltreleri Temizleyin ve Servis Çağırın
LG Klima SoğutmuyorGaz Eksikliği Bakım Yaptırın ve Gaz Basın
LG Klima IsıtmıyorKompresör ArızasıServis Çağırın
LG Klima Buz TutuyorEvaporatör ArızasıEvaporatör Onarımı
LG Klima Çok Ses ÇıkarıyorBakımsızlıkKondanser Temizliği
LG Klima Servisi

LG Cihazlar Arızalandığında Ne Yapmalısınız ?

LG Servisi İzmir olarak sizlere arıza durumlarını, servise nasıl ulaşacağınızı ve servis sürecini anlattık. Ancak çoğunlukla merak edilen konulardan biri arıza anında ne yapılacağı oluyor. Kullanıcı, daha önce karşılaşmadığı bir duruma rastlayınca doğal olarak ne işlem uygulayacağını bilmiyor. Bununla beraber doğru servise ulaşmakta bazen zaman alıyor. Böyle durumlarda çoğunlukla yapılan müdahaleler mevcut durumun çözülmesini zorlaştırıyor. Bu sebeplerden dolayı LG cihazlarınız için en sağlık onarımı sağlamak adına sizlere arıza anında neler yapmanız gerektiğini anlatcağız.

 • Herhangi bir arıza anında, cihazı resetlemek yapabileceğiniz en iyi işlemdir. Bu müdahale bazı ufak bağlantı ve kısa devre hatalarını çözecektir.
 • Eğer bu yolla problemi çözemediyseniz, lütfen daha fazla elle müdahale gerçekleştirmeyin. Yapılan yanlış işlemler sağlığınızı tehlikeye atabilir.
 • Cihaza gelen elektrik, gaz ve su gibi bağlantıların tamamını kesin. Ürünü tamamen kapalı hale getirin ve fişini çekin.
 • Detaylı inceleme, arıza tespiti ve kesin çözüm için LG Teknik Servis ekiplerine başvurun.

LG 7/24 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

LG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası üzerinden servis çağırmak istiyorsanız (0232) 326 31 21 dahili numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu sayede çağrı merkezi üzerinden olası problemlerinizi dile getirebilir, bilgi alabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Buradan 7/24 bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

LG Servis Ücreti

LG Servis Ücreti profesyonel arıza tespiti için 150-250 TL aralığındadır. Teknisyen ekiplerimiz bu ücreti gerçekleştirdiği arıza keşfi için talep etmektedir. Bu işlemler esnasında ölçüm ve test aletleri kullanarak, zaman, efor ve yakıt harcayarak belli giderler oluşturuyorlar. Bunların karşılığında belirli bir servis ücreti talep edilmektedir.


LG Servisi Soru & Cevap

LG Servisi Telefon Numarası Kaç ?

İzmir LG Servisi ile iletişime geçmek için (0232) 326 31 21 telefon numarasını arayabilirsiniz.


İzmir LG Servisi Kaç Kadar Açık ?

LG Servisi hizmetlerinden faydalanmak için müşteri hizmetleri üzerinden 7/24 ulaşabilir, Pazartesi-Cumartesi aralığında servis kaydı oluşturabilirsiniz.


LG TV Müşteri Hizmetleri’ne Nasıl Ulaşabilirim ?

LG Televizyon ürünleriniz için genel müşteri hizmetleri olan (0232) 326 31 21 telefon numarası üzerinden destek alabilirsiniz.