Regal Servisi


Regal Servisi tarafından bozulan beyaz eşya, televizyon ve klima gibi cihazlarınıza arıza onarımı ve bakım hizmeti almak istiyorsanız; şimdi arayın, aynı gün destek alın! Regal Servis Numarası olarak kullandığımız (0232) 326 31 21 iletişim yolu üzerinden bizlerle irtibata geçerek 7/24 servis kaydı oluşturabilirsiniz. Bu işlem ile birlikte bulunduğunuz alana en yakın teknisyen ekibe talep göndererek servis hizmeti alabilirsiniz. İzmir’in tüm bölgelerinde yer alan aktif teknisyen ekiplerimiz ve atölyelerimiz ile Regal ürünleriniz için hızlı ve güvenilir bir hizmet sağlıyoruz. Firmamızı tercih ederek müşterilerimiz için özel fırsat ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Regal marka teknolojik ev ürünleri performansları nedeniyle birçok alanda oldukça fazla tercih ediliyor. Günümüzde hali hazırda elektronik beyaz eşya, televizyon ve klima gibi ürünlerde yaşam alanlarının vazgeçilmezi hale gelmişlerdir. Sağladıkları kolaylıklar nedeniyle bu cihazlar, fazlasıyla sık ve yoğun da kullanılıyor. Regal gibi bir marka ile bu durum birleşince kullanım oranı da yükseliyor. Cihaz sahipleri tarafından düzenli ve sürekli kullanılan bu cihazlar zamanla arıza gösterebiliyor, bakım ihtiyacı duyabiliyor. Bu tip ürünlerin kullanılamaması gündelik yaşantıda zorluklar oluşturuyor. Arıza ve benzeri teknik problemleri sorunsuz çözüme ulaştırmak içinse profesyonel teknik servis desteği gerekiyor. Regal Servisi İzmir ilinde uzman ekibiyle tüm cihazlarınız için gereken onarım ve bakım hizmetlerini hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı fırsatlarla sunuyor. Sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak için arayın, teknik destek alın!


Regal Müşteri Hizmetleri 7/24

Regal Servisi tarafından sağlanan hizmetlerden faydalanmak ve bu doğrultuda teknisyen ekip çağırmak için öncelikle bizlerle irtibata geçerek bir servis kaydı oluşturmanız gerekiyor. Buna benzer işlemlerde sizlere destek olmak müşteri hizmetleri alanımız 7/24 hizmet veriyor. Regal Müşteri Hizmetleri‘ne ulaşmak için servis numarası yada internet sitemizde yer alan servis çağır butonlarını kullanabilirsiniz. Burada yer alan çağrı merkezi arkadaşlarımız sayesinde hizmet hakkında bilgi alabiliyor, problemlerinizi aktarabiliyor ve kayıt oluşturarak en yakın teknisyen gruba ulaşabiliyorsunuz. Bizleri tercih eden müşterilerimiz ile daha sağlam bir iletişim kurmak ve bilgilendirmek adına bu kısımda anında teknik destek sağlıyoruz.

Güncel olarak Regal ürünlerinizin arıza durumları için birçok farklı teknik hizmet bulunuyor. Ancak bunların bazıları yetersiz ve gerekli desteği sağlayamayan hizmetler oluyor. Bunların büyük bir kısmının iletişim bilgileri de aynı şekilde internette yer alıyor. Cihaz sahipleri teknik problemler esnasında direkt olarak web üzerinden servise ulaşmaya çalışıyor. Ardından yetersiz hizmetlerle karşı karşıya kalabiliyor. Bunun sonucunda ise yaşanan arızalar çözümlenemiyor ve mağdur durumlar oluşuyor. İzmir Regal Servisi olarak buna benzer durumları önlemek ve kullanıcıların doğru servis hizmetine ulaşmasını sağlamak için doğru iletişim bilgilerini ve nasıl servis kaydı oluşturulacağını sizlerle paylaşacağız.

Regal Servis Kaydı Nasıl Yapılır ?

  • Regal Servis Numarası olarak kullanılan (0232) 326 31 21 üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Çağrı merkezi arkadaşlarımıza hangi cihazda problem olduğunu, yaşadığınız arızayı ve ürünün garanti durumunu aktarın.
  • Servis kaydı için istenecek olan İsim-Soy İsim, Cep Numarası ve Adres bilgilerini bizlerle paylaşın.
  • Telefon görüşmenizi bitirdiğinizde adınıza bir kayıt oluşturulacak ve bölgenize en yakın teknisyen ekibe talebinizi iletilecektir.
Regal Servisi İzmir
Regal Servisi İzmir

Regal Servisi İzmir’de Hizmet

Regal Servisi İzmir bölgesinde yoğun olarak gelen taleplere yönelik teknik hizmet sağlamaktadır. Bu hizmet dahilinde Regal marka tüm elektronik ürünlerin onarım ve bakım işlemleri gerçekleştiriliyor. Günümüzde çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın ve televizyon gibi farklı makineler her yaşam alanında kendilerine yer ediniyor. Bu cihazlar gelişmiş teknolojilerle beraber giderek çok daha fazla işlevsel hale geliyor. Özellikle Regal marka ürünler performansıyla dikkat çekerken, İzmir gibi geniş bir alanda kullanım oranı da buna bağlı olarak artıyor. Elektronik yapıda bulunmakta olan bu akıllı cihazlar normal olarak zamanla arıza belirtileri gösterip bozulabiliyor. Böyle durumlarda cihaz sahipleri teknik desteğe başvuruyor. Bizler Regal Teknik Servis ekiplerimizle şehrin tüm bölgelerinde aktif olarak donanımlı ve profesyonel servis hizmetini kullanıcılara sağlıyoruz. Gereken anlarda hızlı destek sağlayarak teknik hizmet sunuyoruz.

Regal ürünler sağladığımız teknik hizmet kapsamında bu cihazların arıza durumları ve çalışma yapıları dahil birçok alanda bilgi sahibiyiz. Elbette normal olarak elektronik ürünler zamanla arıza gösteriyor. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta bu arızalara nasıl müdahale edildiğidir. Bilinçsiz ve yetersiz müdahaleler çok daha kötü durumlar oluşturabiliyor. Günden güne daha teknolojik hale gelen ve çok daha karmaşık yapılara bürünen bu makineler için profesyonel teknik destek gerekiyor. Regal Servisi teknisyen ekibi olarak donanımlı ekipmanlar, tecrübeli ustalar ve tamir ortamı ile birlikte hizmet veriyoruz. Bu doğrultuda geniş servis ağımızla İzmir’in tüm ilçelerinde yedek parça montajı ve onarım işlemlerini en kısa sürede tamamlıyoruz. Her cihaz için üzerinde uzman ve özel ekiplerle hizmet vererek tüm teknik problemlere çözüm üretmek üzerine çalışıyoruz.

Regal Yetkili Servis İzmir Kalitesinde Hizmet
Regal Yetkili Servis İzmir Kalitesinde Hizmet

Regal Yetkili Servis Düzeyinde Hizmet

Regal Yetkili Servisi kalitesine paralel bir teknik servis hizmeti sağlamak üzerinde çok uzun sürelerdir çalışıyoruz. Buna yönelik olarak müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği temel alıyoruz. Sunduğumuz hizmet avantajları ve birçok fırsat dahilinde kaliteli ve yüksek düzey bir servis hizmeti oluşturmayı hedefliyoruz. Bu sayede müşterilerimize çok daha kolay, sorunsuz ve çözüm odaklı bir servis süreci oluşturuyoruz. Buna dayanarak tercih odağı olmayı da beraberinde getiriyoruz. Cihaz kullanıcılarının hizmet almadan önce sağladığımız fırsatlar hakkında bilgi sahibi olacağı içerikler üretiyor ve şeffaf çalışıyoruz. Bununla beraber olası problemlerde müşterilerimizin bizlere daha hızlı ulaşması için iletişim yollarımızı geliştiriyoruz. Regal Servis Avantajlarına hep beraber göz atalım.

Hızlı Destek ve Geniş Servis Ağı;

Regal kullanıcılarının teknik problem ve arıza anlarında yaşadığı mağduriyetleri en kısa sürede çözüme ulaştırmak için Hızlı Servis stili ile seri çalışıyoruz. Bu bağlamda geniş servis ağımızı kullanarak her bölgede aktif teknisyen ekipler ve onarım atölyeleri ile hizmet veriyoruz. Bu avantajlarla Servis Süreci çoğunlukla 1-3 İş Günü, maksimum 1 Hafta içerisinde tamamlanıyor.

Profesyonel ve Tecrübeli Ekip;

Cihazlar üzerinde yaşanan her türlü arıza durumuna kesin çözüm üretmek ve cihazları ilk günkü performansına kavuşturmak için Profesyonel Ekip ile onarım sağlıyoruz. Bunun için cihaza göre üzerinde uzman, tecrübeli ve eğitimli teknisyenler ile hizmet veriyoruz.

Regal Garantili Servis;

Müşteri güvenilirliğini üst düzeye taşımak amacıyla Garantili Hizmet sunuyoruz. Bu kapsamda parça değişimi ile onarılan ürünlere en az 1 Yıl Garanti sağlıyoruz. Bu sayede tekrar oluşacak arıza durumlarında desteğimizi sürdürüyoruz.

Regal Teknik Servis Desteği
Regal Teknik Servis Desteği

Regal Teknik Servis Nasıl Çalışıyor ?

Regal Teknik Servis cihazlarınızın onarım ve tamir aşamalarının gerçekleştirildiği teknik hizmettir. Gündelik hayatta kullandığımız makineler zamanla kullanım yoğunluğu, kullanıcı hataları, bakımsızlık ve voltaj problemleri nedeniyle arızalanıyor. Bizler böyle durumlarda teknik servis hizmeti veriyoruz. Bununla beraber cihazların nasıl onarılması ve tamir edilmesi gerektiğine dair bilgi sahibiyiz. Daha önce de elektronik ürünlerin git gide daha teknolojik ve işlevsel bir hale geldiğinden bahsetmiştik. Bu nedenle cihazlar üzerinde sağlanacak teknik işlemler profesyonel gerçekleşmelidir. Çünkü zamanla makineler daha fazla parça sayısına sahip ve karışık bir yapıya dönüşüyor. Böyle cihazlarda sorunsuz ve donanımlı bir servis hizmeti gerçekleştirmek için uygulanacak işlemler bir hayli önemlidir. Yapılacak servis işlemleri doğru belirlenmeli ve detaylı ilerlemelidir. Bu sayede her türlü teknik probleme çözüm üretilebilir.

İzmir Regal Servisi grubu olarak çalıştığımız tecrübeli teknisyen grubu ile hizmet veriyoruz. Her cihaz için uzman kişilerle çalışıyor ve gereken desteği sağlıyoruz. Bunu sağlamak için donanımlı ekipmanlardan, ustalardan ve atölyelerimizden faydalanıyoruz. Kullanıcılarımızın da oldukça merak ettiği ”Ürüne neler yapılacak ?” sorusunu yanıtlamak adına servis aşamalarını sizlerle paylaşacağız.

  1. Arıza Keşfi; İlk olarak cihaz üzerinde ölçüm ekipmanları ve teknolojik aletler ile kapsamlı arıza keşfi yapılır. Bu aşamada değişmesi gereken parçalar, yapılacak işlemler ve tamir yeri gibi konulara karar verilir.
  2. Regal Tamir & Onarım; Regal cihazların parça montajları, tamir ve onarım süreçleri bu noktada gerçekleşir. Evde yada atölye ortamında arızaya göre donanımlı ustalar ile işlem uygulanarak arızalar giderilir.
  3. Periyodik Bakım; Sorunsuz çalışan ve teknik problemleri giderilen ürünün düzenli bakım ve temizlik ihtiyacı detaylı ve hijyenik çalışmalarla giderilir.
  4. Kontrol & Test; Servis işlemlerini tamamladığımız ürünün çalışma performansı test edilir. Yeni alınmış kadar verimli çalışan cihaz, garanti kapsamı altında Regal Servisi ekipleri tarafından teslim edilir.
Vestel Regal Servisi Cihazları
Vestel Regal Servisi Cihazları

Regal Servisi Hangi Cihazlara Hizmet Veriyor ?

Regal Servisi kapsamında bulunan ürünlerden en sık tercih edilenler beyaz eşya, ısıtma-soğutma alanı ve televizyon cihazlarıdır. Dolayısıyla bu ürünler en büyük kolaylıkları sağlayan vazgeçilmez cihazlardır. Servisimiz bu cihazların her biri için ayrı ve özel teknik destek sağlıyor. Bunun en temel nedeni bu ürünlerin yapıları, arızaları ve çalışma sistemleri birbirinden farklı oluyor. Dolayısıyla teknik problemleri tamamen çözüme ulaştırmak için üzerlerinde bilirkişi ve uzmanların çalışması gerekiyor. Teknisyen grubumuz buna bağlı olarak hizmet almak istediğiniz cihaza yönelik personel görevlendiriyor. Kullanıcılarda çoğunlukla hizmet almadan önce ellerindeki ürünün servis kapsamında olup olmadığını merak ediyor. İşte Vestel Regal Servisi kapsamındaki ürünler;

Marka Servis Hizmeti; Vestel Servisi

Regal Buzdolabı Servisi

Regal Buzdolabı Servisi, uzun yıllardır buzdolabı tamir, bakım ve onarımı konusunda uzmanlaşmış bir servis firmasıdır. Eğitimli teknisyenleri sayesinde, sorununuzu en kısa sürede çözerek, buzdolabınızın performansını arttırmakta ve ömrünü uzatmaktadır. Regal Teknik Servis, müşterilerine hızlı ve güvenilir çözümler sunarken, uygun fiyatlarla da hizmet vermektedir.

Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Regal Bulaşık Makinesi Servisi, bulaşık makinesi tamir ve bakımı konusunda müşterilerine kaliteli hizmetler sunan öncü bir servis firmasıdır. Bulaşık makineleri için çözümler sunan firma, uzman teknisyenleriyle sorunları hızlı ve profesyonel bir şekilde çözmektedir.

Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Regal Çamaşır Makinesi Servisi, profesyonel teknisyenleriyle birlikte müşterilerine sorunsuz ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Firmamız, çamaşır makinesi tamir, bakım ve onarım hizmetlerinde öncüdür ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutar. Regal Servisi, İzmir’in dört bir yanında, yüksek kaliteli hizmetler sunarak müşterilerinin sorunlarını çözmektedir.


Regal TV Servisi

Regal TV Servisi, kaliteli ve uygun fiyatlı TV tamir, bakım ve onarım hizmetleri sunan öncü bir servis firmasıdır. Müşterilerine en iyi çözümleri sunmak için, deneyimli teknisyenlerimiz tarafından profesyonelce gerçekleştirilen hizmetlerle öne çıkıyoruz. Servisimiz, İzmir’in tüm alanlarında, hızlı ve etkili bir şekilde hizmet sunarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar.

Regal Fırın & Ocak Servisi

Regal Fırın & Ocak Tamir Hizmetleri, evinizdeki fırın ve ocaklarınızın sorunlarını çözmek için en iyi ve en kaliteli hizmetleri sunar. Profesyonel teknisyenlerimiz, müşterilerimize güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı çözümler sunarak işlerini garanti altına alırlar. İzmir Regal Servisi, şehrin her yerinde faaliyet gösteren bir firma olarak, müşterilerine her zaman en yüksek kalitede hizmeti sunmayı amaçlar.

Regal Klima Servisi

Regal Klima Servisi Hizmetleri, evlerinizde, ofislerinizde veya iş yerlerinizde klima problemlerini çözmek için ihtiyacınız olan her türlü hizmeti sunmaktadır. Klimanızın tamir, bakım ve onarımını yaparken, profesyonel ve deneyimli teknisyenlerimiz, müşterilerimize en yüksek kalitede hizmeti sunmaktadır. Servis hizmetleri olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.


Regal Servis Ücreti Kaç TL ?

Regal Servis Ücreti güncel olarak 100-200 Türk Lirası aralığındadır. Bu ücretin talep edilme sebebi uygulanan ilk servis işlemi olan teknik arıza keşfidir. Teknisyen personellerimiz bu aşamada teknolojik ekipmanlar kullanarak arıza kaynağını öğreniyorlar. Bu işlemi gerçekleştirirken yakıt, zaman ve efor harcıyorlar. Doğal olarak belirli giderleri karşılamak amacı ile bir miktar servis ücreti talep edilmektedir.


Regal Servisi Soru & Cevap

Regal Servis Numarası Kaç ?

Regal Teknik Servis ile iletişime geçmek için (0232) 326 31 21 telefon numarasını kullanabilirsiniz.


Regal Servisi Ne Zaman Gelir ?

Regal teknisyen ekiplerimiz genellikle servis kaydı oluşturduğunuz Aynı Gün içerisinde adrese ulaşmaktadır. Ortalama olarak 1-3 İş Günü içerisinde adreste olacaklardır.


Regal Servisi Kaçta Kapanıyor ?

Regal Müşteri Hizmetleri 7/24 telefon üzerinden destek sağlıyor. Teknisyen grubumuz saat 21:00’a kadar servis hizmeti veriyor.