sERVİS HİZMETLERİ

Merkez Servis Hizmetleri tarafından Beyaz Eşya Teknik Servis kapsamında sunulan hizmetlere ve ayrıca detaylı Kombi & Klima servisleri dahil tüm servis hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

TEKNİK SERVİS


Kombi Teknik Servis

Kombi Servisi

Kombi Servisi profesyonel ekibi ve uygun fiyatlı tarifeleriyle detaylı ve garantili bir teknik servis hizmetidir. Kombi konusunda ustalaşmış teknisyenlerden aldığımız bilgilerle oluşturduğumuz bu içerikte kombi arızaları hakkında bilgi edinebilir, servis hizmeti alabilirsiniz!


Klima Teknik Servis

Klima Servisi

Klima Servisi profesyonel ekibi ve uygun fiyatlı tarifeleriyle detaylı ve garantili bir teknik servis hizmetidir. Klima konusunda ustalaşmış teknisyenlerden aldığımız bilgilerle oluşturduğumuz bu içerikte klima arızaları hakkında bilgi edinebilir, servis hizmeti alabilirsiniz!


Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi profesyonel ekibi ve uygun fiyatlı tarifeleriyle detaylı ve garantili bir teknik servis hizmetidir. Çamaşır Makinesi konusunda ustalaşmış teknisyenlerden aldığımız bilgilerle oluşturduğumuz bu içerikte Çamaşır Makinesi arızaları hakkında bilgi edinebilir, servis hizmeti alabilirsiniz!


Kombi Bakımı Teknik Servis

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı Servisi profesyonel ekibi ve uygun fiyatlı tarifeleriyle detaylı ve garantili bir teknik servis hizmetidir. En temel arıza sebebi olan bakım ihtiyacını gidermektedir. Kombi konusunda ustalaşmış teknisyenlerden aldığımız bilgilerle oluşturduğumuz bu içerikte kombi bakımı hakkında bilgi edinebilir, servis hizmeti alabilirsiniz!


Klima Bakımı Teknik Servis

Klima Bakımı

Klima Bakımı Servisi profesyonel ekibi ve uygun fiyatlı tarifeleriyle detaylı ve garantili bir teknik servis hizmetidir. En temel arıza sebebi olan bakım ihtiyacını gidermektedir. Klima konusunda ustalaşmış teknisyenlerden aldığımız bilgilerle oluşturduğumuz bu içerikte Klima Bakımı hakkında bilgi edinebilir, servis hizmeti alabilirsiniz!


Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi profesyonel ekibi ve uygun fiyatlı tarifeleriyle detaylı ve garantili bir teknik servis hizmetidir. Çamaşır Makinesi konusunda ustalaşmış teknisyenlerden aldığımız bilgilerle oluşturduğumuz bu içerikte Buzdolabı Arızaları hakkında bilgi edinebilir, servis hizmeti alabilirsiniz!


Fırın Servisi

Fırın Servisi profesyonel ekibi ve uygun fiyatlı tarifeleriyle detaylı ve garantili bir teknik servis hizmetidir. Fırın konusunda ustalaşmış teknisyenlerden aldığımız bilgilerle oluşturduğumuz bu içerikte Fırın arızaları hakkında bilgi edinebilir, servis hizmeti alabilirsiniz!


TV Teknik Servis

Televizyon Servisi

Televizyon Servisi profesyonel ekibi ve uygun fiyatlı tarifeleriyle detaylı ve garantili bir teknik servis hizmetidir. Televizyon konusunda ustalaşmış teknisyenlerden aldığımız bilgilerle oluşturduğumuz bu içerikte Televizyon arızaları hakkında bilgi edinebilir, servis hizmeti alabilirsiniz!


Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi Servisi profesyonel ekibi ve uygun fiyatlı tarifeleriyle detaylı ve garantili bir teknik servis hizmetidir. Bulaşık Makinesi konusunda ustalaşmış teknisyenlerden aldığımız bilgilerle oluşturduğumuz bu içerikte Bulaşık Makinesi arızaları hakkında bilgi edinebilir, servis hizmeti alabilirsiniz!


Beyaz Eşya Servisi nasıl Çalışıyor ?

Beyaz Eşya Servisi, kapsamına aldığı ürünler üzerinde tamir, onarım ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Bunun haricinde özellikle detaylı bakım ve onarım hizmetleri Kombi ve Klima ürünlerinde uygulanmaktadır. Servis hizmetleri adım adım ve kontrollü ilerlemektedir. Öncelikle arıza tespiti tüm cihazlarda yapılmaktadır. Problemin kaynağını saptadıktan sonra yapılacak işlemlere karar verilmektedir. Her zaman söylediğimiz gibi en büyük arıza sebebi bakımsızlıktır. Bakım hizmetleri temiz, detaylı ve steril bir iş modeli ile gerçekleştirilir. Beyaz Eşya Servisi ile işlevsiz parçalara ve karmaşık arızalara da sık sık rastlanır. Bu durumda Teknik Servis ekiplerimiz ürünlerin atölye ve yedek parça değişimi süreçlerini hızlı işçilik tamamlamaktadır. Elbette ki tam onarım ve değişen parça yapılması durumunda Garantili Hizmet sunulmaktadır.

  • Hızlı Servis
  • Uygun Fiyat
  • Profesyonel Onarım
  • Garantili Hizmet